Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
8. zář 2010

@lucie.krajcarova ou ou a testilas ráno?

pe_t
8. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii odpovídá průběžně, jak jsem koukala, tak určitě poradí, neboj

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@pe_t netestovala, nějak jsem se nestihla vyčůrat... šlo to do wc.. co se týče toho obyčdjného mamatestu, kdy se má nejdřív po vynechané ms testovat?

mpetula
8. zář 2010

Holky, všem přeju hezký den a letim k doktorce. Držte prosím palce, dnes mě to břicho bolí snad víc než předešlé dny, ale to bude možná nervama. Ale stejnak, bojim, bojim, doufám, že se tam neděje nic špatného ☹ Tak papa

pe_t
8. zář 2010

@lucie.krajcarova no píšou, že už v den vynechání...ale já fakt nevím . Třeba já mám i zkušenost z prvního těhu s malou, že mi to ukázal až 5.test!!! tak se pak v tom vyznej. Jak dlouhý vlastně míváš cyklus? Já třeba mívala 32 - 34. Záviděla jsem vždycky tomu, kdo to mívá kolem 28 pravidelně. Já mívala hroooozně nepravidelné.

pe_t
8. zář 2010

@mpetula držím palečky 🙂 dej vědět, jak jsi dopadla.

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@mpetula budu na tebe moc myslet!!
@pe_t než jsem brala HA, tak to bylo tak 32 dní. ale zase teď ještě není normální situace, tak nevím, podle čeho se orientovat.

pe_t
8. zář 2010

@lucie.krajcarova tak to už fakt můžeš čekat každou chvíli

pe_t
8. zář 2010

@lucie.krajcarova zkoušela jsi tu šalvěj? Zkus se naložit s dvojkou červenýho do hodně teplé vany - mě to minule zabralo. Na druhý den dorazila.

zzzzuuuuzzzziiii
8. zář 2010

@mpetula drzim palecky!!! a dej vedet, jak to dopadlo. urcite to bude dobry.

zzzzuuuuzzzziiii
8. zář 2010

@pe_t jo, uvidime, jestli se ozve, napisu vam tady zde nove info...

pe_t
8. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jojo 🙂

petardice
8. zář 2010

@herbie hi, hi, s tím džusem mi to něco připomíná - manželovi jsem psala, aby mi do nemocnice přivezl nějaký věci, takže místo sprcháče přivezl mýdlo na intimní partie, místo šampónu kondicionér a podobně 😀 a ad opar, taky se mi to vyrašilo na puse po narkózách a nějak se toho ne a ne zbavit...a to mám jít začátkem týdne k zubaři 😒 na to, že na ně normálně netrpím je to docela slušnej držák ☹

jinak vyrážím zítra dopoledne s malou do rodinného centra - chodily jsme tam už dřív, ale když jsem zjistila, že jsem těhotná, přestala jsem, protože tehdy ještě Lucka nechodila a nechtěla jsem ji tak moc nosit. tak zítra zase začneme, ono nám to prospěje oběma 🙂 a jsem ráda, že Lucka přijde mezi děti, ona je prostě miluje, ale kolem nás není nikdo se stejně starým děckem, tak se tam bude asi realizovat 🙂 to jsem moc zvědavá, jak ji odtamtud dostanu domů 😀

a.j.a.
8. zář 2010

Ahoj holky 🙂 dneska je zase krásně, ale teda po ránu pěkná kosa. Brr. Odpo dorazí kámoška s malou a budou u nás spát, tak se těšíme. Snad se holky nebudou navzájem moc budit a všichni se vyspíme 🙂 chystám se upéct kefírovou buchtu s čokoládou, máme i dětský šampus, tak si dáme do nosu 😀

@petardice já s malou taky často vyrážím do herničky. Po čase jsme tam i začaly sloužit služby, takže jsme tam jako doma 🙂 teď vyměňovali okna, tak byla zavřená, ale příští týden už začínáme, tak se moc těším. Už mi ten frmol chyběl 😵

a.j.a.
8. zář 2010

@herbie Jee, Herbi, tobě to ale sluší 😵 😵 😵

mircisek
8. zář 2010

Ahoj Natulko Radulko, sice už nepřispívám (stále se utápím v depce), ale sleduju vás všechny a Tebe především (jsi jakousi hlavní představitelkou tohohle tématu). Moc na Tebe myslím a strašně Ti držím pěstičky, ať se všechno zadaří, tak jak má a ty se brzy můžeš těšit z miminka nebo dvou. 🙂
PS: Herbie, ty jsi fakt nádherná ženská (to není fééééér. 😉 )

zzzzuuuuzzzziiii
8. zář 2010

Holky mam v hlvae porad hrozny zmatek. Precetla jsem si na internetu stovky silenych scenaru o rakovine delozniho cipku a ja nevim co vsechno. Mam jednu otazku... Myslite, ze by bylo mozny, jen tak nechat si udelat umele oplodneni - s tim, ze je moznost mit dvojcatka, jen tak? Ja o tomhle nic nevim, ale mam hrozny strach, ze se mi to vsechno po.... a uz nebudu moct mit deti a ja si tak hrozne preju velkou rodinu. Nic o tom nevim a musim cekat do pondelka, nez pujdu k doktorovi, ktery mi treba konecne rekne neco k tomu, co mi vlastne je a pak cekat na dalsiho doktora, ktery mi rekne, co se mnou... kdybychom cekali dvojcatko, vsechno by bolelo min... zaplatila bych za to cokoliv... Asi blbej dotaz, ale dotaz ☹

martasl
8. zář 2010

ahoj holky.ježíš-než jsem to přečetla,to jste teda pisatelky 😉 😉

tak co si pamatuju...

natul-dělám v AVX Lanškroun-no práce vcelku nezáživná a pro ženskou toužící po mimi k vzteku 😠 😝 .neboj-manžel má spermouše k pohledání,to by bylo aby nebylo!!!!minimálně dvě ti zavedou a hlavně abys byla po zavedení v klidu a žádný stresy a nervy!! 😉

herbie-no teda,to je fotečka!!grep nebo rybíz-pro chlapi ovoce jako ovoce,ne?? 😀 😀 😀 😀 .holt si ho budeš muset koupit sama 😉

zzzzuuuuzzzziiii -doktor ti určitě k tomu řekne víc.sestřičky rády dělaj,že jsou důležitý a nejraději by ordinovaly samy-máme takouvou u dět.doktorky,ta vždycky řekne diagnozu mezi futrama a cítí se důležitě.protivná je jak prdel a s dětma to neumí.z konizace fakt strach mít nemusíš-tam pak bude záležet na výsledcích,ale určitě to bude v pořádku.miminko bych řešila až po výsledcích,až budeš v klidu 😉 k tomu dotazu dvojčátek si myslím,že pokud nejsou problémy s otěhotněním,tak by ti umělko asi neudělali.ale to si myslím já....

tead manžel zítra odjíždí a zrovna v době,kdy můžu mít ovulku.mám vztek,že je další měsíc v tahu.cpu se práškama a vitamínama a úplně na houby.mě to už tááák s..e 😠 😠 😠 😠

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@petardice tak jsme na tom podobně s oparem, já ho dostala tak 14 po tom, ale nemohla jsem se ho zbavit 3 týdny!! měla jsem navíc koutky..
jo a taky budem chodit do centra na cvičení a na hraní. do kterého města chodíte vy?

jane84
8. zář 2010

Ahoj holky, já ráno netestovala, trochu jsem zaspala, musela uvařit pro synovce rychle polívku a valit na praxi, takže jsem v tom spěchu na testování zapomněla 😀. Tak snad zítra, MS zatím nikde, ale bříško pobolívá jakoby měla přijít každou chvíli

fram
8. zář 2010

@jane84 držím palce, ať nedorazí. Už tady musí zase někdo hernajs otěhotnět, po helcence už dlooouho nikdo nebyl. To bude v září šrumec s // 😀
@zzzzuuuuzzzziiii vím, že je to psycho, ale zkus do pondělka neřešit, stejně nic nevymyslíš a uvidíš, co ti řekne dr. Nevím,jestli by ti udělali IVF bez příčiny, ale jsou přeci páry, u kterých se nenajde žádná závada a přesto nemůžou otěhotnět. A těm nezbývá nic jiného než IVF.
@a.j.a. užij si dnešní návštěvu. Mňáám, já chci taky kefírovou buchtu 😀
@martasl mě jak se opozdila ms, tak mi pravděpodobně vyjde ovulka na prostředek týdne = mm na 99,9% nebude doma 😠 asi mu řeknu, ať si zkusí vzít oplodňovací dovolenou.

barbarik
8. zář 2010

Ahoj holky, mám nejapnej dotaz 🙂 Dodržely jste po revizi šestinedělí? Ne že bych teda na "to" chtěla hupnout už teď (je to týden), ale mám velké obavy, že 6 týdnů to bez sexu nevydržím 😉

jahudka80
8. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já jsem dnes 20DC 😉

Jinak holky je mi furt mizerně, jak v sobě nemám paralen tak mě vše bolí a mám teplotu ale jen nízkou tak 37,1C ale cítím se blbě 😠 když bych dostala jen rýmu tak už mi je dnes hej, ale tohle jě nějaká chřipka či co, 2 dny rýma pak kašel včera jsem se úplně dusila věčer jsem furt kašlala a nemohla usnout.

Natul držím palečky 🙂 a myslím na tebe 😉

@jane84 tobě také držím palečky

A všem u kterých to vypadá nadějně u mě tento měsíc 100% nic nebude nechávám // natule koukala jsem že mě to vypočítalo ovuli a sexík byl jen 2 dny před tak nic no ☹ minule jsme se trefili do všech plodnech a ovule tak z toho taky nic nebylo, už to nijak neřeším. I když bychom prodyli byt pro nás jen veliké plus (budem mít menší náklady) tak si stejně to druhé mimi pořídím ...kdo ví jak by to bylo za 2-3roky a opravdu se mi nechce čekat. Našla jsem nádhernej podnájem 3kk v rodiným domečku (tak i se 2dětmi bychom se tak krásně vešli) a platili bysme cca o 6500kč méně než tady, no je to hezké ale dokud se ta paní neozve že to chce koupit tak můžu na stěhování zapomenout.

fram
8. zář 2010

@barbarik já čekala a protože jsem první mrchu dostala už po 31 dnech, tak hned po ní jsme začali sexíkovat. Takže 6-ti nedělí jsem skoro dodržela. Nedobrovolně 😀

fram
8. zář 2010

@jahudka80 tak ať se brzy uzdravíš.

angelina987
8. zář 2010

Ahojík, tak včera jsem byla u Dr na kontrole, vše je tak, jak má, fotečku bohužel nemám. Bavili jsme se spolu o triiplech, které jsem chtěla odmítnout, když mám za sebou screening, ale má dr tvrdila, že je lepší ho mít, že někteří ho zatracují, ale ona to porovnává s tím prvním výsledkem - takže příští týden jedu na krev 😒 No nic, dr se poslouchat musí. Jinak nám chyběli asi 4 dny, ale do včera jsme to dle dr. krásně dohnali a to jsem připrala 1kg 😀
Co tady nového?

martasl
8. zář 2010

angel-tak to je krásná zpráva.hlavně že jste zdraví.tripl test dopadne určitě dobře a i kdyby se tam něco objevilo,víš jak to s testama je... 😝 .tak to přibíráš přímo ukázkově,doktorka z tebe měla určitě radost.

jahud-třeba se paní ještě ozve a nebo někdo jinej.taky by to šlo,že by jste šli do toho užasnýho podnájmu a byt pronajímali.ale to už by se asi moc komplikovalo.kolik proboha platíte,že píšeš,že by jste v podnájmu platili o 6500 méně??když máte byt v OV tak platíte snad jen za energie a do fondu oprav,ne??nebo splácíte nějakej úvěr??

petardice
8. zář 2010

@lucie.krajcarova tak mě vyběhnul po první narkóze a po druhý se to elegantně rozlezlo 😠 a ani mě neděs, že se toho budu zbavovat tak dlouho! My bydlíme v Praze kousek od Anděla, tam je jedno centrum, takže ho mám v docházkový vzdálenosti. Tady je výběr poměrně velkej, ale zvolila jsem tohle, protože nemusím jezdit MHD a doprošovat se o pomoc s kočárkem...

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@jane84 tak to jsme na tom asi podobně, akorát mě pobolívá už pět dní.. dnes teda míň... tak to asi zkusím ještě testnout z ranní moči..
@barbarik mě říkal doktor, že stačí 14 dní. očistky jsem měla jen asi 2 dny, takže v klidu..

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@jahudka80 to je mi líto, že pořád chřadneš... snad už to konečně ustoupí 🙂 jo a s tím domečkem, to byste platili nájem? já myslela, že chcete něco koupit?

@angelina987 to jsou pěkné zprávičky. jo a triply bych taky neodmítala. budete mít komplexní výsledky z obou screeningů. a to jedno kilo jsi teprve přibrala jo?
@petardice tak to bydlíte kus od nás, tak to nic 🙂