Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
18. dub 2010

on právě myslel ,co naznačíš do grafu s dnešním datem 😀 😀 😀 😀 .
tak ty zase špiníš? 😕 😕 😕

herbie
18. dub 2010

dobre ranko holky 🙂 tak si delam kavicku a pecu skoricovy takovy bochanky nebo co je to ... holky kdyz vam prijde prvni menstruace po revizi tak se pak nic nestane kdyz zacnete snazilkovat ta prvni je dulezita .... ale lepsi je asi pockat ty 3 mesice .... me bolej prsa uz asi dva dny auuuu a to mam teprve 7 dni po menstruaci normalne me bolej tak 4-5 dni pred menstruaci ale asi je to ovulkou i kdyz teda vcera ten test nic moc jsem asi mela ovulku 1 den nebo co 😒 🙂

petra.vavra
18. dub 2010

herbie vstává a já jdu spát 😀

herbie
18. dub 2010

no to jo peto ten cas je neco 😀 delala jsem ovu test a nic negativni takze jsem mela ovulku fakt asi jenom jeden den nechapu uz asi budu kaslat na ty testy a pravidelne sexickovat a je to 😀 😀 😀

herbie
18. dub 2010

milli jakto ze spinis? ze by?

natulaaa
19. dub 2010

Dobré ránko 🙂
Herbi z toho testu si nic nedělej,já nestihla pozitivní vubec 😠 ,ale teplotama jsem výš,tak asi byla,ale taky mi ty teploty nevyskočily nějak závratně 😠

el29
19. dub 2010

Ahoj holky,hlásím 2 DC. Jsme na to z manželem vlítli,myslím sex a hned po sexu jsem začala krvácet.

jane84
19. dub 2010

Dobré ráno holky, el u nás to bylo stejné, taky jsme tomu pomohli a jsem 2DC 🙂

herbie
19. dub 2010

ahoj no super gratuluju holky 😉 😎

el29
19. dub 2010

jane84,tak si budeme stejně počítat kdy nám dorazí ovulace a pak menstruace už néééééé 😀 Doufám!

leheckova
autor
19. dub 2010

natul ja te nepochopila sexiček nebyl ja padla za vlast a stejnak už mam po tak je to asi jedno jestli včera nebo dnes
Herbie nevim prsote jsem zašla na wc a tam na papiře trochu krvavý hlen s bílým

leheckova
autor
19. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................41DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................39DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................34 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................34DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................27DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................25DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................19DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................15DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................6DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 2DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................2DC

leheckova
autor
19. dub 2010

Reaguju na tu krev negativní pozitivní.Já mam negativní A a po porodu mi píchali injekci na protilatky na další těhu ale ted jsem potratila na 8tt asi a tak se zítra zeptam doktora zda se to nebude sledovat abych neměla protilatky a nevypuzovalo moje tělo další těhotenství
😉

leheckova
autor
19. dub 2010

Jane a El oboum velka gratulace ke konečné a poslední snad ms a ted už jen snaženíčko a čekaníčko 😀 😀

jane84
19. dub 2010

Lehe já se ptala na porodnice.cz a odpověděli mi, že te injekce se píchá od toho 8 tt, dřív to prý není potřeba, tak se na to raději zeptej, může to způsobovat pěknou neplechu

herbie
19. dub 2010

jeeee milli tak mame stejnou krev (to jsem rada myslela jsem ze jsem snad sama 😅 ) nejdriv me to docela videslo ale jak se zda tak hodne lidi ma negativni krev.......holky ja delam kureci rizky a brambor a mam jako 10 hodin vecer pozdni vecere ale uz jenom cekam az se dovari brambory a je to hotovy dneska jime nejak pozdeji nooo 😅 🙂

herbie
19. dub 2010

ja jsem byla holky v 7 tt a mozna par dni a pichali mi nejaky 3 injekce 😉

leheckova
autor
19. dub 2010

no to se zeptam urcitě protože vim že po porodu mi ji pichali ale po potratu nevim to jsem spala tak nevim co se se mnou dělo

herbie
19. dub 2010

ty milli ja si myslim ze ti ji dali .... prece nejsou az tak blbi 😉

herbie
19. dub 2010

i kdyz jistota je jistota

leheckova
autor
19. dub 2010

no zeptam se za to nic nedam

herbie
19. dub 2010

milli a tu injekci ti davali jenom jednu po porodu? nebo kolik ti jich dali behem tehotenstvi? ptam se protoze tady jsou hrozny idioti kam ja chodim....musim jsi vybehat novyho doktora az se vratim domu...

martasl
19. dub 2010

ahoj holky.tak hlásím negativní test a břicho začíná pěkně bolet,takže se dnes ms určitě rozjede.tak zase nic.... 😠 😠 😠 😠

mikkisek
19. dub 2010

AHoj,
marta - ke každé z nás určo mimísek dorazí, třeba si chce dát trochu na čas, aby bylo mimčo zdravé a i ty v pořádku. Já vím, jsou to řeči, ale snad trochu pomůžou. Tak ať más MS brzo za sebou a hurá na další snažení.

Malej spí, dnes kontrola u Dr. dopadla dobře, nemoc se podchytila včas, takže ve středu na kontrolu a pak už bychom snad mohli na chvilku ven.

U nás je krásně, svítí sluníčku tak jdu něco "podělat" na zahrádku
Hezký den

kopretina82
19. dub 2010

Mik u nás je taky nádherně... 😵 Takže se najíme a takx páfdíme znovu ven...
Tak mi konečně vyskočila teplotky...Už jsem měla strach, že se mi zasekl teploměr, takže pokud se bude držet ovulka byla včera (sexík taky 😵 ), pokud ne tak snad dorazí brzy...
Přeju všem krásný den, no a já zas nakouknu večer až mi usne malej... 😉

natulaaa
19. dub 2010

Marti je to hnus,já mám dostat MS za 9 dní,mám to přesné na den,tak vím,a už dneska mám pocity na MS 😠 😠 a strašně mě bolí bederní páteř,dala jsem si tam teplo,takže to taky nevídím nějak dobře 😠 ,no co,tak snad další měsíc 🙄

jane84
19. dub 2010

mikki skvělé, že je malému líp, o víkendu má být 19 °C, čerstvý vzduch mu určitě udělá dobře 😎

martasl mikki má pravdu, ke každé mimčo dorazí, chce to myslet pozitivně, vím, občas je to hooodně náročné, ale snad když si to člověk připomene, pomůže mu to. 🙂

martasl
19. dub 2010

tak ms v plném proudu 😠 😠 😠 😠 vůbec se mi nechce do práce.tady se teď zatáhlo a začíná pršet. ☹

petra.vavra
19. dub 2010

ahoj holky, my se ted vrátily z venku a ještě asi půjdeme, je tu fakt krásně tak toho musíme využít 😉
mar- je mito líto, že to nevyšlo, příště bude líp 😉

if.v
19. dub 2010

leheckova, IP