Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
4. říj 2010

@rozum Ahojky,pssst-ja tam jeste nevolala..Jsem zapomela-porad si rikam,ze je casu dost i kdyz tam mudra nema ultrazvuk,tak alespon krev a vysetreni ,,pohmatem,,.Zitra tam zavolam,ale zitra asi ordinuje az od 10-no,muzu zase zapomenout.. 😉

jane84
4. říj 2010

holky dobrou, jdeme na kutě, zítra hlídám synovce a odpoledne jedu ještě na přednášku, tak musím načerpat sílu

martasl
4. říj 2010

jane-já jsem tady taky od začátku 😀 .

jahud-teda šikovná babička,já takový měla dvě,ale už umřely.tak holt mám po pletení.já taky něco zmáknu,ale ne vzory 😅 .

veru-tak si to někam napiš 😀 ,nebo ti to máme připomenout??a co manžel,nenahání tě k doktorce?

herbie
4. říj 2010

ahoj holky jahud mala je krasna slusi ji to dneska nam tu holky prsi jupi to mam rada protoze v pondeli jsme tu meli 40 vedra lepsi je takhle kdyz zaprsi protoze nam tu prsi tak 2 do roka to je vsechno jinak mrcha mi pomalu konci pritel se vraci koncem tydne a nebo az pristi tyden tak uvidime ja jsem ted tu nebyla protoze jsem nemela moc casu, ale zlepsim se uz 🙂 jane taky uz se budete snazit rok vid? jsem koukala ze to mame skoro na stejno ja po mrse jdu k doktorovi at se na me podiva jinak vam vsem preju dobrou noc a hezke rano 😀

herbie
4. říj 2010

jinak ja jsem tu uplne od zacatku zacli jsme to s leheckovou a natulou 😎

martasl
4. říj 2010

herbie ahoj.teda prší jen 2krát do roka,jo??to musí být děsný.to sucho a vedro 😝 .to asi nejsi jediná,kdo má z děště radost,co??

herbie
4. říj 2010

no to jo martasl je tu hrozny sucho dneska teda prsi celej den a prej ma dalsich par dni tak bejt to jsem zvedava 🙂

jane84
5. říj 2010

@herbie no o první těhu jsme se snažili 3 měsíce, potratila jsem na začátku srpna a protože jsem nebyla na revizi, tak jsme se hned po MS začali snažit, to bylo někdy v září. Takže my už jsme rok přetáhli 😠

jane84
5. říj 2010

Dobré ráno holky. U nás chčije a chčije a já bych zrovna potřebovala oběhat pár věcí ve městě, ale když hlídám malýho, tak v tom dešti s ním nikam nepůjdu

jahudka80
5. říj 2010

Dobré ráno holky u nás je hnusně zataženo a prší, zrovna potřebuji letět s malou na banku ach jo. Jo a spala jsem asi 4,5hodiny ☹ , je mi ☹ Jinak graf hovoří za vše 3-4před ms se zvedne teplota a pak klesá podle výpočtů to dostanu ve čtvrtek to jest 23DC páč LF je u mě 13-14dní 😀 😀 😀 a víte stejně prd, že 😀 😀 😀

jahudka80
5. říj 2010

@herbie Ahoj jůůů 40C pošli půlu k nám nám by 20C stačilo 😀 😀 já bych si to s Tebou na měsíc vyměnila 😀 😀 😀 tedy i když já už chcípám při 30C tak tedy nevím co bych v těch 40C tam dělala 😀

jane84
5. říj 2010

@jahudka80 já bych chtěla takhle krátký cykly, to pak rychle utíká čas při tom snažení

jahudka80
5. říj 2010

@jane84 hm, je to k vzteku po prvé 2roky a teď už je to taky 8měsíců, a už se snažit nebudem tak snad až budem za 1-2roky tak to pujde rychlej. 😒 To je fakt děsný ty co děti chtěj je nemaj a ty co je ani nechtěj tak jich mají jak nas... 😠

jahudka80
5. říj 2010

@jane84 No jo Jani to bylo vyjíměčne ovu 9DC, jinak jsem měla 13,14 a ms po 28. No nic jdu dělat čaj a snídani dnes je mi blivno není divu usla jsem kolem 1h ve 4h už byla vzhůru a nemohla usnout 😠

fram
5. říj 2010

Dobré ráno,
u nás hnusně, ale zatím neprší.
S tou Natul, já ji taky docela chápu, ale mohla jen napsat, že už sem nebude chodit. Ale jinak to neberu, že nás hodila přes palubu. Doufám, že nám ale oznámí až najde // 🙂
@herbie ddržím ti palce do dalšího snažení. Jakou tam máte péči o těhulky? Je to jako u nás? Protože v CZ je prý jedna z nejlepších.
@jane84 nojo, my už jsme na tomhle tématu takový držáci 😀 Jsem se schválně kukla, kdy jsem se zapojila - a hned na první stránce 😀 Zato v tabulce asi zůstanu poslední ☹ Ale mrcha zatím nikde, ani špinění. 😕

fram
5. říj 2010

@jahudka80 mě nejvíc štve, že jsem se snažením nezačala dřív 😒 , ale kdo mohl vědět, že to takhle dopadne, když kluka jsme sfoukli hned druhý cyklus po vysazení HA a těhu a porod krásný a bezproblémový.

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //

fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................28DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................25DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................23DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................23DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................23DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................22DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..20DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................19DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 19DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)... 15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................5DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................4DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................4DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...4DC

zzzzuuuuzzzziiii
5. říj 2010

ahoj holky... chceme se s manzelem obednat nekam na celkovy vysetreni, myslite, ze to jde i bez doporuceni gyndare?
ja bych chtela pri nejmensim taky na tu folikulometrii, kdyz ja k temhle vecem nic nevim a proste uz s tim chceme zacit neco delat, nechci jen cekat...

fram
5. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zkus si zavolat do nějakého CARu, jestli vás vezmou bez doporučení. Myslíš, že by ti tvůj gyndr. doporučení nedal? Ty budeš mít asi nejblíž některý SANUS.

meiki
5. říj 2010

dobre ranko holky

meiki
5. říj 2010

holky tak tohle je teda asi n ame moc, preju jim to , lae nevim, je to proste hodne divne
http://deti.centrum.cz/tehotenstvi-a-porod/2010...

jahudka80
5. říj 2010

@fram ☹ okolo mě všechny co teď těhotněli tak hned taky po HA 😒 a já jí po porodu malé což už je 26měs. nebrala ani žádnou ochranu jen jsme si dávali pozor a teď si ho od března nedáváme a stejně prd z toho 😢

jahudka80
5. říj 2010

Holky já jsem zas ...deb... včera jsem sprdla holku kvůli práci a dnes jsem zjistila že ona chtěla úplně něco jiného než jsem mysela tak jsem se omluvila a napsala že to udělám. 😠 Pak jsem už ráno stihla rozbít můj jedinej pulitříček na vodu 😠 a pak že má být den vydařenej den to jo no se daří po 4,5h spánku fajn den (trapas, rozbitá sklenka...) no to nám ten den hezky začal a to se chastám na tu banku tak jsem zvědavá - jdem se pomalu oblékat a pojedem

jahudka80
5. říj 2010

@meiki fuj to je nechutný 😠 😀 😅

meiki
5. říj 2010

ach jo, rada bych testla, ale tentokrat se moooc bojim toho zklamani, nejak si myslim, ze to nevyslo, jeste ze zadny test nemam doma az tak me nesvrby ruka a do mesta pro nej nepojedu.
Pojedu az ve ctvrtek, takze pokud do te doby nic, tak si testik koupim, moc doufam, ze tam najdu tu druhou, protoze vim, ze jestli ne tak to tentokrat poradne obrecim, ta krasna pozitivni nalada je zcela pryc
chodime s Viktorkem do plavacku a je tam maminka, ktera ma termin, co jsem mohla mit i ja, docela v pohode jsem zvaladala koukat na jeji brisko, ale tentokrat to bude pro me asi hodne velka sila

pe_t
5. říj 2010

dobré ráno holky, teda jak tak koukám, trochu smutné 😕

pe_t
5. říj 2010

@meiki ty máš dnes 22 a zatím nic....už bys to poznala, kdyby přicházela ne?

lucie.krajcarova
5. říj 2010

ahoj kočky!
Jahudko, držím palce v bance, ať to není trapas 🙂 už sis to jistě pro dnešek vybrala.
tak a my jsms sami s mrňouskem, taťka odjel na slovensko a bude tam do čtvrtka.. nemám to ráda, když jsme sami dva, hlavne večer..

pe_t
5. říj 2010

@jahudka80 souhlas - nechutný. Mě se to nelíbí, je to celý jakýsi zvrhlý a proti přírodě - ne nadarmo u lidí mají schopnost dávat život samičky 😉

pe_t
5. říj 2010

@lucie.krajcarova ahoj 🙂