Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
3. lis 2010

@lucie.krajcarova děkuju Luci 🙂

jahudka80
3. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 nadějně já Tě praštím 😀 😀 😀
@daniela699 no jo mám to teď trochu těžké, kolikrát ani nevím večer čí jsem , nohy bolej a jsem vyčerpaná 😅 😒 😀 ale ráda že mám práci 😉
@lichtakova 😀 😀 😀 no to můžeš víš jak to se mnou bylo 😀 😀 😀 takovejch hezoužkej grafů jsem měla a nic z toho 😀 😀 😀 no a teď už od toho ani nic nečekám 😉 😉 😉 , páč by to bylo opravdu ale opravdu moc náročné ☹

jahudka80
3. lis 2010

Jinak já spíž to těhulkování ráda přenechám některé z vás, která už dlouho čekáte 😉 😉 😉

fram
3. lis 2010

Ahoj holky,
tak do 14h čisto a pak se mrcha rozjela. Jsem ráda, že je to aspoň normální a načas. Jen nevím, od kdy mám počítat 1DC, ale asi to nechám, jak to mám v tabulce (od pondělí),aspoň mi to bude rychleji utíkat.
@pe_t přeju, ať ti to do úterý rychle uteče a pak...ťuk´tuk na dřevo, ať tam jsou 🙂

fram
3. lis 2010

@lichtakova to je mi líto ☹
@jane84 nééé, to néé, doufám, že se pleteš

jane84
3. lis 2010

holky dotaz, nakupujete někdo na aukru?

jahudka80
3. lis 2010

@fram rači si napiš dnes 1DC ať pak nemáš rozházené 😉 a nebo zas příští měsíc nečekáš kde je ....a hlavně kvůli ovuli 😉 😉 😉

jahudka80
3. lis 2010

@jane84 Já ne tak tedy nemohu poradit jen mimibazar a nebo mimiaukce 😉

fram
3. lis 2010

@jahudka80 když mě v pondělí začala se vším všudy - bolest břicha a červeno, nejen špinění. Tak to nechám takhle a budu si to pamatovat 🙂

martasl
3. lis 2010

dnes jsme byli v tom Skalsku.ta profesorka,co se tam zabývá fotografií byla z Kači nadšená.prohlídla si její fotky a cd s fotkama.k něčemu měla výhrady,ale za to spíš prej může foťák.fotky,co mě se nelíbyly,tak ona z nich byla nadšená.prej má Kača talent a cit pro fotografický design.prej to má v sobě.prej za tu dobu od září,co se jim tam přišlo kouknout na školu a zájemců o studium je Katka třetí student,o kteréhop by opravdu stála a prej bude ráda,když ji tam uvidí studovat.až si Kača vybere fotky k talentovkám,tak ji je má poslat,že ji s výběrem poradí,který fotky budou nejlepší.a prej ji pak při studiu ukáže hromadu věcí,so se dá s fotkama dělt.tak naší Katce narostl hřebínek.jinak škola mě moc nezaujala,probíhá tam rekonstrukce a dlouho bude.ale Kača tam chce.a talentovky s největší pravděpodobností udělá.teď musíme pořešit finance.prej chce i focení a i ekonomické lyceum.a teď babo raď.
a jdu vás dočí 😉 st.

lucie.krajcarova
3. lis 2010

@jane84 jj nakupuju na aukru, koupili jsme nářadí a poukaz do hotelu.

martasl
3. lis 2010

holky,tak sem hodím nějaké Katčiny fotky,tak nevím,jak dlouho tady vydrží.

martasl
3. lis 2010

jsou to fotky,které měly nej úspěch(všechny jsem sem nedávala.

martasl
3. lis 2010

jkak je tam ta větvička,mě se vůbec nelíbyla a ta paní z ní byla úplně vedle.holt tomu nerozumím.a ještě se ji hrozně líbyla ta předposlední.

martasl
3. lis 2010

ježíš,líbila s tvrdým y.pardon 😅

a.j.a.
3. lis 2010

Ahoj holky 🙂

@martasl Marti, to jsou nádherné fotky 😵 mi se moc líbí ta s tou rozbitou kačenkou 😵

@fram ani nevíš, jak moc mě to mrzí, že se ta červená potvora nakonec fakt rozjela ☹

jane84
4. lis 2010

Dobré ráno holky, u nás to vypadá na další slunečný den. Aspoň v to doufám, protože nám tu od půl 8 do půl páté odpoledne nepůjde proud. Tak rychle vařím malému čaj do termosky a sobě kontík. Taky vlastně nepojede kotel, takže sbohem teplá vodo a topení 😒 když bude nejhůř zaběhnu pro plynovou bombu.
Jinak u mě zatím nic nového, břicho občas dost zabolí, čípek je tvrdý, lehce pootevřený, zatím žádné špinění, no uvidím. Ale myslím, že o víkendu přijde mrcha jedna.
@martasl to jsou nádherné fotky. Pokud se budete rozhodovat mezi fotografickou a tím ek. lyceem, tak ať jde na tu fotografickou. Talent má a ten se musí rozvíjet. Různé ekonomické nebo právnické kurzy si může udělat kdykoliv. I kdyby se rozhodla, že fotit nechce nebo se jí nedařilo, tak na to lyceum může ještě kdykoliv jít. Ale teď bych šla do té fotografické.

@lucie.krajcarova Luci a když nakupuješ pošle ti prodávající číslo účtu, když se nezobrazí na té platební kartě? Nebo platíš přes ten paypal?

lucie.krajcarova
4. lis 2010

@martasl ahojky, fotky jsou moc krásné, dcerka je opravdu talentovaná 🙂
@jane84 při výhře ti přijde mail přímo od aukra s předvyplněnými údaji od prodávajícího. je tam vždy číslo účtu. jiné metody nejsou tak časté. ale je tam i email, tak se dá domluvit.

daniela699
4. lis 2010

Ahoj holky, to zas byl ted v praci zmatek. 😀

Marti, ty fotky jsou uzasny. Ucitelka mela pravdu. Zaostreny to co ma byt, cernobily tam kde se to hodi aby ta fotka vynikla. Jsou fakt moc hezky. Kazda ta fotka ma nejaky naboj, neco co cloveka nuti nad ni premyslet a domyslet si pozadi. 🙂 To je super, ze to co rada dela, tak jeste k tomu ma talent a muze to studovat. Myslim, ze focenim se da i velmi slusne uzivit. 😀 Takze si vlastne vybrala tu skolu moc dobre. 🙂

jahudka80
4. lis 2010

@martasl 🙂 hezké fotečky 😉
@fram aha tak dobře 😉 si s Tebou potvora pěkně hraje 😠 😀
@jane84 😀 😀 😀 😀 slunečný jo no jo tys vlastně od Brnááá 😀 😀 😀 to my tu na severu máme zataženo a prší fuj hnus 😀

Jinak jsem se byla mrknout v bytě topení všude na 5 tedy na plno a netopí ani jedno, v přecini kde je kotel tak je tam nastaveno 18C to znamená pokud je tam 18C tak to přestane topit ale v bytě může být třeba 15C a topit to nebude 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 už jsem zas nasraná a klíč co slíbila že nechá přidělat nepřidělala a nenechala tam kde měla nechat ☹
já nevím ,že se nám musí vše tak srát 😠 😠 😠 😠 😠

martasl
4. lis 2010

holky díky.kdybych tak věděla,že z ní bude druhej Saudek,ale mám strach,aby měla pak uplatnění.není to výuka klasického fotografování,jde to spíš uměleckým směrem.na té škole mají zvláštní výuku.učí se 10 dnů,pak jedou na 4 dny domů.je to v takovém zapadákově,17km od Mladé Boleslavy.Nevyučují se tam všechny předměty jako na jiných stř.školách.Učí tam hlavně odborné předměty.Tak mám strach,kdyby chtěla pak dál studovat,jestli by ji ty předměty nechyběly.No a není to takový luxus,jak bych to podle těch zaplacených peněz čekala.Pokoje nic moc,holky tam měly neskutečnej bordel.Je to starej venkovskej zámeček v docela dezolátním stavu a ta škola ho má pronajatej od obce za symbolickou cenu 1,- spravuje ho.V pokojích si topěj elektrickýma kamínkama a i třídy nic moc.Prostě nemám z té školy moc dobrej pocit.Ale je fakt,že ta paní přez ty fotky tomu fakt rozumí.Ktce se tam líbilo,manžel taky nic nenamítal.No ale ještě se musíme domluvit,jestli na to vůbec bude.No to bude rozhodování.

martasl
4. lis 2010

jahudko-no to vám to pěkně začíná.místo aby ses radovala a chystala byteček na bydlení,tak ještě takový starosti.já bych byla už pěkně vytočená.a té paní jsi nevolala??a to máte pronájem přez realitku??zkusila bych tam zavolat,co to jako má znamenat.?? 😠 😠 😠 😠 😠

kopretina82
4. lis 2010

Ahojky všem...
Omlouvám se, ž za vámi moc nechodím😅
Nějak poslední dobou nestíhám…😅 Domča mi od 1/11 ve školce spinká, takže pro něj chodím až odpoledne, ale zase se kupí spousta jiných věcí, takže většinou večer nakouknu co je nového a jdu spát…
Miminko snad ok, na kontrole jsem byla min. týden, další ko 16/11, nevím, jestli jsem to psala isem, aledr. Mi minule povídá:“No, je docela hyperaktivní…“ Takže se mám na co těšit…A nejaktivnější je zatím večer a v noci…😲
Já mám dneska nějakej den blbec 🙄, už od rána.Padla na mě nějaká divná nálada hned ráno-D. má zase období, kdy neposlechne a jen je napříč a já to nějak přestávám vydýchávat… Mám pocit, že jsem asi musela udělat někde něco blbě v tý jeho výchově 😅 a už na mě začíná doléhat i strach z toho, jak budu zvládat 2…K tomu zataženo a hnusně…
Ale zase na druhou stranu jsem dneska koupila poslední dárek pro manžu, tak už jen maličkosti pro Domču a kalhoty pro bráchu a budu mít nakoupeno. Zrovna dneska ráno v rádiu říkali, že do vánoc zbývá přesně 7 týdnů a 1 den 😲
Ale“kontroluju“ vás a moc vám všem držím palečky 😉
@martasl k otázce v albíku: deka je z kiku a je naprosto dokonala, každý večer se s ní „muckám“😀,overalem mám od švagrové a tuším, neříkala, že ho kupovala v Brně v Chicu 😉
Tak se tu mějte krásně,jdu dělat oběd(knedlíky s borůvkami, mňam,mňam), zase nakouknu 😉

lucie.krajcarova
4. lis 2010

@kopretina82 to je prima, že jste v pořádku a že malej si zvyká na školku🙂 máš víc klidu, tak užívej 😀 musím říct, že náš malej dělal v břichu taky pekelný kotrmelce a vydrželo mu to 😅 takže bacha 😉
jo a schválně, jaké dárky jsi koupila? potřebjuji inspiraci.

pe_t
4. lis 2010

@martasl Nádherný fotky - s obrovským citem. Dokonce dodrženej zlatej řez. Super 🙂 .Má fakt velký talent 🙂

mv
4. lis 2010

@fram ach jo, to mě mrzí.
Určitě běž na ta vyšetření a i sledovat ovulku, nejsme už ve věku, kdy si můžeme dovolit jen tak promrhávat měsíce...
Držím palce do dalších bojů.to výjde!!!! 😉

@martasl šikulka holka, nezávidím ti rozhodování v tomto.My jdeme příští týdny do 4 škol, já mám poměrně jasno,chci tu informatiku pro synátora po měsících rozhodování, tak uvidíme, jestli by ho vzali.

Jsem zase blbka v noci místo spánku četla na netu smutné příběhy o dětech, porodech, jsem zase probrečela půl noci a chytla depku jak trám.Jako otěhotnět, donosit a porodit zdravé dítko je snad na úrovni zázraku dnes.
A i jsem z článku o endometrioze usoudila, že to snad mám... ☹ 😒 Prostě to nečíst...

lucie.krajcarova
4. lis 2010

@mv měli jsme to ale podobnou noc 😔 mně v noci vzbudil kašel, tak jsem si šla uvařit čaj s medem. a než zchladl, tak jsem se ponořila do tématu vrozené vývojové vady. a znova si prožila, co se nám stalo 😢 😢 😢 😢 noa pak jsem zas nemohla usnout 😔

jane84
4. lis 2010

ahoj holky, já si toho kluka už asi adoptuju, protože je pořád se mnou a bez tety ani ránu. teď sem zase přiběhl, kde že jsem. dneska bez té elektřiny fakt sranda s ním, ráno problém mu vysvětlit, že holt pohádky nebudou. před chvílí jsme se vrátili z procházky, vykoupali se a navečeřeli, teď jen aby se dounavil a šel brzy s babičkou spát. chci se dívat na ordinaci 😀

@kopretina82 jsem ráda, že se vám daří dobře. Neboj, zvládneš obě dítka, a Domča bude pomáhat 😉
@lucie.krajcarova @mv holky nebrouzdejte po těch stránkách! Starostí a smutku má člověk už tak dost a ještě si je přiděláváte

jane84
4. lis 2010

jo a víte co mi dnes malej udělal? zajel mi pánským holicím strojkem do vlasů. To byla bolest, vytrhalo mi to několik vlasů, naštěstí to nebylo vidět. chudák pak plakal, že tetě udělal bebí.

martasl
4. lis 2010

ahoj holky.
jane-auuuu,to muselo bolet.to se mu bude k jeho mámě asi těžko od tebe vracet.a on jí ani nechybí??že je pořád s váma??

mv-a synátor na tu školu chce taky??já zkouším hledat jiné fotografické školy,ale všude se dělají talentovky s kresbou a modelováním a tím je Kača nepolíbená,tak by neměla šanci.maximálně ještě mužem fotograf s maturitou.ale to už není tak na tu uměleckou fotografii.já už jsem z toho na nervy.teď mi teda říkal,že teda půjde na to lyceum do Litomyšle.to ještě bude rozhodování.zase je mi líto zahození toho talentu,když ho má.to je dilema jako prase.

kopretinko-taky bych se s tou dečkou muchlala a ten overálek je boží 🙂 .je super,že je všechno ok.ty brďo,30 týden.nedávno jsi se nervovala,aby bylo všechno ok a nebylo nic jisté.a vidíš,už budeš za chvilku rodit.a co jména,máte vybraný??