Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mircisek
26. led 2011

Ahoj holky, @jane84 Taky se přidám se svou troškou do mlína k látkovým plínkám. My jsme to střídali, protože náš malej byl (a pořád je) průtokovej ohřívač. Ostatní děti vypily tak dvě deci a náš stáhl třeba dva litry vody + mlíko, takže bych musela mít obrovskou výbavu, abych mohla jen látkovat. Začali jsme až později, o látkovkách jsem neměla ani tušení. Trochu musím odporovat Martinnce. Látkovky jsou výborný i pro novorozence. Používají se čtvercovky - novorozenecký sklad. Dají se i kalhotky, ale ty jsou na mrňouscích moc veliký. Holky, co to používají, tak už to mají tak v ruce, že jsou rychlejší než s jednorázovkama. Jestli se nám mimuško opravdu narodí, tak chci taky látkovat. Jednorázovky jsou humus, i když občas k nezaplacení. 😉 Nevím, jestli jste někdy viděli roztrhnutou jednorázovku, ale to je fakt humáč. A látkovkama se fakt hodně ušetří.

mircisek
26. led 2011

PS: @lucie.krajcarova Ty sušíš látkovky na topení? 😨 Všude píšou, že se to nemá, že to snižuje savost a životnost. Já jsem to teda nikdy nezkoušela, mám štěstí, že mám obrovskou prádelnu, kde mi to rychle schlo. Přemýšlela jsem, jak bych to dělala v bytě.

lucie.krajcarova
26. led 2011

@mircisek jj suším teď přes zimu.. ono by to na vnitřním sušáku schnulo až 3 dny. zas tolik jich nemám. ale jinak když se dá sušit venku, tak to samozřejmě praktikuji. u nás bude spíš větší problém v tvrdé vodě. ale s tím moc nejde nic dělat. jaké plenky používáš?

jane84
26. led 2011

Holky s tím látkováním, jak to máte s chlapama? Nemají s tím problém? Nebo babičky?

mircisek
26. led 2011

Teď už jen jednoorázovku na noc a i ta občas zůstává suchá. 😉 Jinak mám směs a všehochuť. Popolini, Haipa Daipa, Itti Bitti, ale nejradši mám Baby Lucy, ty jsou fakt skvělý. Jestli dopadne dobře velký UTZ příští týden, nakoupím čtvercovky a začnu trénovat novosklad. 😎

mircisek
26. led 2011

Jani, manžel je úplně nadšenej. A pro svoje děti chce jen to nejlepší. 🙂 Ty kalhotkový plenky se nasazují stejně jako jednorázovky, takže žádnej problém. Když to skládáš, tak si to stejně nachystáš už na použití, tak to jen lapnou a strčí do mimino.
Luci, my máme taky tvrdou vodu. Drcení plínek, aby změkly, fakt nesnáším. 😠

lucie.krajcarova
26. led 2011

@mircisek tak my nedrtíme, jak to děláš?
@jane84 Manža přebaluje úplně v pohodě. akorát ráno se mu nechce jít dolů, kde ty plenky mám, tak mu dává jednorázovku. babičky se do toho nehrnou. ale jak jsem psala, že na návštěvy beru jednorázovky, tak to samozřejmě zvládají.

mircisek
26. led 2011

@luci.krajcarova Jako když z toho chceš vydrtit nějaký svinstvo. Prostě tím třeš o sebe.

slunicko_luca
26. led 2011

Ahoj holky 🙂 , tyden jsem tu nebyla, pac sem se sprtala na zkousku a stejne jsem ji projela, tak pristi tyden znovu ☹. JAHU potichu gratuluju 🙂 . Ja cekam ms 31. a pak hura do noveho snazeni 😉, jsem zvedava jak to znovu pujde. No nic jdu pokracovat ve sprtani, obcas nakouknu. Jinak mam za sebou prvni tyden v praci a jsem kazdy den uplne k.o. 😠

fram
26. led 2011

Ahoj holky,
@jahudka80 to vypadá moc moc nadějně 🙂 držím palce a chápu, jakou máš hrůzu,jestli bude vše v pořádku
@mv je mi to strašně moc líto ☹ ☹ ani nevím, co napsat. Moc ti přeju, ať se nakonec přeci jen toho svého drobečka dočkáš.
Holky, zítra jdu na kontrolu. Moc se bojím, ☹ držte mi prosím palce, posledně to pomohlo 😉

meiki
26. led 2011

@fram drzim palecky a budu na Tebe hodne myslet

jane84
26. led 2011

@fram v kolik hodin jdeš? zase na večer?

helcenka
26. led 2011

@fram - moc na tebe myslím, všechno bude určitě dobré

martasl
26. led 2011

ahoj holky.
jahudko-to je jasný jak facka,teď hlavně aby bylo všechno ok.

taky jsem koukala na tý látkovky,je jich strašně moc a vůbec se v tom nevyznám.to jako musí být ty vrchni kalhotky+vkládačka popřípadě separační plena??a ty ceny jsou taky mazec.ale je to táááák krásný a ty miminka v tom vypadají úžasně 🙂

fram-budu na tebe myslet a neboj,všechno bude v pořádku 😉

holky nevím co to je,ale včera jsem malilinko zašpinila a dneska trošku víc,ale pořád jen špinění,hlavně při námaze.břicho sem tam malinko zabolí,prsa docela dost.nechápu to,ms jsem v lednu měla(teda až 39dc),další mám dostat kolem 2.2,pokud budu mí ten svůj obvyklej cyklus kolem 31dnů.poďobaná jsem jak puberťačka(ani v pubertě jsem takhle nevypadala),prostě děs běs.

jinak hlásím,že se Katka dostala na tu fotografickou školu.takže si přez víkend musí rozmyslet,co chce.já už to komentovat nebudu,protože mi vždycky odsekla.ať si to probere s tatínkem-stejně na to bude muset vydělávat on.holky,nevít jak je to přesně s těma zápisovejma lístkama.musí se odeslat do 5 dnů,ale jestli se dají vzít spět a použít na jinou školu než byla ta první,kam se lístek posílal.

luci-tak příští týden zkouška určitě vyjde!!už na to budeš pořádně připravená,ne?? 😉

martinkka
26. led 2011

@mv to mě moc mrzí ☹ a nezkusili ti třeba zvýšit dávky? Já jsem dneska nafasovala injekce hned od MS začínám

@jahudka80 už je to jasný, moc ti gratuluju 🙂 skočíš si na tu krev? a ze šéfa si nic nedělej

@fram zítra budu držet palečky, aleurčitě to bude dobrý 🙂

jane84
26. led 2011

@martasl blahopřeji Katce k úspěchu. Doufám, že se pro tu školu rozhodne. Má talent. A to špinění, jsme na tom stejně, já špinila o víkendu a tak tajně doufám, že to se zahnízďuje mimísek 😉

mpetula
26. led 2011

@jahudka80 Moc gratukuji, vypadá to moc krásně 😉

Holky, my byli od soboty na horách, dnes jsem se vrátilia vypadá to na ovuli - odpo docela hleník, tak jsem udělala test a něco tam bylo. Jenže snaženíčko nebude, páč nás včera přepadl nějaký chcíp a když jsme si s mm po příjezdu změřili teplotu, tak mm měl 39 a já se už cestou nacpala lékama a stejnak jsem měla 38. A to musím ráno do práce, nevím jak to tam až do večera přežiju... Ale doufám, že nás to zítra trochu přejde a zasnažíme... Už ležíme, jen jsem vás v rychlosti dočetla a jdu vypnout noťas a spát, už na to ani pomalu nevidim...

fram
26. led 2011

Děkuju za držení palců, jsem objednaná na 17.30.,tak to bude pořádně dlouhý den 😒
@martasl teoreticky, nemůže to být uhnizďování? Já špinila 25-26DC, myslela jsem, že se rozjíždí mrcha. Pak najednou čisto a za pár dní // 🙂 Katce gratuluju 🙂

fram
26. led 2011

@mpetula přeju, ať jste brzo oba zdravý jako rybičky

martinkka
26. led 2011

@jane84 může to být hnízdní, tak držím palečky 🙂

martasl
26. led 2011

jani-no taky si myslím,že má talent,ale co po škole.asi by šla dál na školu-je v opavě,ale moc si nedovedu představit její povoláná a taky,aby ji to uživilo.z toho lycea je víc možností výběru vysokých škol.ach jo,to je těžký rozhodování.no nechám to na ni a neřeknu jí už ani slovo.

fram-no byla bych ráda,kdyby to bylo uhnizďování,ale nevím,jestli ta ovule byla nebo ne(no a podle doktora neovuluju).a při mé smůle.....a taky tě pobolívalo břicho?

jahudka80
26. led 2011

Holky díky ,všem namám sílu číst byla jsem si pro léky nechala jsem v lékárně 500kč, tak doufám, že mi něco z toho zabere. Mám rýmu a je mi celkově zle jdu si lehnout. Musím to ještě 2dny v práci vydržet psala jsem kolegyni jestli si zíta neveme ty 2h a ona nemůže....no nic a v pátek jsme měli jít na ples na ten se mi tedy v tomhle stavu taky nechce to je fakt v prd.. člověk chce po roce někam vypadnou, jsme furt doma a když už mám někam jít jsem marod 😠 hlavně ať se mimís drží............. to už bych vážně...Pa dobrou noc

lucie.krajcarova
26. led 2011

@slunicko_luca tu zkoušku dáš, uvidíš. a co děláš v nové práci?
@fram budu na tebe moc myslet, kočko 🙂
@martasl tak ať se Kačka rozhodnsě správně 😉
@jane84 Jani, že by? to by byl super leden pro tebe i Jahůdku 🙂

jane84
26. led 2011

@martasl Marti když bude dobrá, tak se určitě uchytí. Na té škole je určitě seznámí s různými možnostmi, co dál a třeba už na škole sežene kontakty. A že ti odsekává. Ať se rozhodne jakkoliv a s tvou pomocí nebo sama, stejně ti to jednou vyčte. Buď žes jí neporadila nebo žes to rozhodla ty. Takže to si nevybereš 😉

martasl
26. led 2011

jo Jani,přesně tak.já vždycky za všechno můžu,po mě má malej horní ret,po manželovi malou hlavu a velkej nos(ale všechno vyčítá mě).nevím co si tak stěžuje,to by přece na ni kluci tak neletěli,ne??no když ta škola je tááák daleko,ale s tím se asi budu muset smířit.jednou nám stejně uteče.ach jo,já chci doma prcka.

lucie.krajcarova
27. led 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................37DC
Jahudka( (30 let, SP 12/2010 , kys. listová).....................................................26DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................26DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................26DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................26DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................25DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................2DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................23DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................16DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................12DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................11DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................9DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................6DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...................................................5DC

leheckova
autor
27. led 2011

ahoj holky tak jsem ještě celá už to čekám každým dnem ale stale nic bricho mi tvrdne hlenová zatka odchazí ale co ja vim kdy tašku už mam sbalenou kdyby nahodou

jane84
27. led 2011

@leheckova jeee, to už bude brzy 🙂 🙂 🙂 🙂 těším se na zprávičku. hlavně ať máte bezproblémový rychlý porod 😉

martasl
27. led 2011

leheckova-tak to jsi už jak na jehlách,co??ale už to budeš mít za sebou a drobka v náručí-ti normálně závidím,ale v dobrém,samozřejmě.a co zdravotní potíže,už se umoudřily??

už se nám tady dlouho neobjevila herbie,copak s ní asi je?jinak z mého špinění je slabé krvácení,takže asi jde o slabou ms.a o týden dčív než měla dorazit.jen jsem nečeala,že v jednom měsíci můžu 2krát menstruovat.ach jo.už mě to neba 😝

doufám,že fram u doktora dopadne na výbornou.

rozum
27. led 2011

@lehe - držím pěsti do toho vytouženého cíle
@fram - zase tak pozdě kontrola? Řekni dr. že to jsou nervy i pro mě - nás!
Jdu do práce, tak sem juknu až zítra večer. A musím Vás dočíst! Hezký a hlavně rychlý poslední - zítra - pracovní den!