Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
4. zář 2012

@fykyska Ty jo, ze bych teda radeji zustala v Benesove? 😀 No to jsem zvedava, jestli i s téma mirama se trefíš 🙂

turcice
4. zář 2012

@fykyska normálka si mě rozbrečela..už třetí den mě rozbrečí kde co 😀 😀 😀 😀 jj máš pravdu..všechno si to říkám...ale ten červík pochybností tam je neustále..mě už i napadlo jestli mi při té revizi něco neudělali 😀 😀 😀 no hrábě mám neskutečný nooooo

fykyska
4. zář 2012

😀 @froka Kačenko ano prosím mohou - dám ti příklad ze svého tělesa - prsa minulý týden na rozpadnutí přes vímkend jsem si do jednoho z nich až píchla prstem 😀 jestli je pořád stejně citlivé - bolest ustala asi na dva dny a pak zase začala a dokonce bych řekla že s mnohem menší ale stále ´výraznou citlivostí - a pak hleník jo - nejdřív malá vazlkost klasický sekret pak přes kalhotky pak zase nic vyarzného a dneska jedu si tak od DR. a na eskalátorech by ses ve mě krve nedořezala jak jsem citíla že ze mě ,,něco" teče 😀 stála jsem jak solnej sloup a pak jen zvedala halenku mám jí přes legíny a kontrolovala samozřejmě uprostřed metra nenápadná jak sáňky v létě cože nmi to prosakuje skrz kalhotky 😀 a on to kolega hlen - a ve mě hrklo HERNAJZ že krvácím apod 😨 😕 to ti byly litry 😀

turcice
4. zář 2012

@fykyska Veruu jestli tohle vyjde ta tvá předpověd tak se tím můžeš živit 😀 😀 😀

fykyska
4. zář 2012

@martinakl nee 28 chtela jsem napsat 38 až 42 😀 😀 sem to kozena jsme se přemáčkla taky jsem zvědavááá 😀 😀

@turcice hahahaha já brečela u shreka v sobotu neděli sakra co tto bylo za den 😀 a pak u nějakého filmu pro děti o nějakém sřítkovi písčíkovi 😀 😀

froka
4. zář 2012

@turcice Ahoj Evi, já už mám z tebe pocit, že se moc strachuješ, že to nevyšlo a nemyslíš na nic jiného. Samozřejmě tě úplně chápu zlatíčko a nemám ani radu, jak se těm myšlenkám vyhnout, takže snad jen...VYDĚRŽÁJ PIJAŇÉR! aspoň do toho pátku 🙂
Jo a s tou Terkou, no to tam je pěknej bordel v té škole, to bych si asi nechala pořádně vysvětlit, co tím jako sledovali a jestli náhodou nezapomněli, že holky právě v takovém věku jsou citlivé na takové věci. No škoda asi mluvit, když s tím nic nakonec nenaděláš. Ale určitě to šťabajzna zvládne, aspoň se bude na ty kámošky ze své původní třídy víc těšit 🙂

turcice
4. zář 2012

@froka no holka moje Terča měla 3,99kg 😝 😝 😝 😝 😝

turcice
4. zář 2012

@froka pomáhá mi hrozně moc si s vámi tady psát 😉 😉 😉 je to za pár dní..ale ty příznaky nic moc noooo 😒 😒 😒

froka
4. zář 2012

@fykyska Tak to je haluz. Já dnes to samé 😀 Byly jsem s kolegyněmi na supervizi a najednou cítím vlhko, jakoby něco teklo. Hrůza v očích, krve by se ve mně nedořezal, strach že došla ms. Hned jsem zalezla na wc a kontrolně nakoukla. A ejhle, byl to hleník.

froka
4. zář 2012

@turcice Jéžiš, no to už je pomalu adolescent 😀

fykyska
4. zář 2012

@turcice asi si na ty hrábě musíš šlápnout aby tě trošku bacily 😀 😀 néé poklade nemyslím to zle - tak jak píše Kačenka Vyderžááj 😵 😵 nepřipouštěj si něco špatného např s tou kyretáží takové záležitosti by se již dávno projevily 😉 Nicméně já vím že to jde těžko ale Vážně chce to trošku času na sebe - nějaká romantika , pedikura manikůra třeba kosmetika nebo nějaký parádní nálet na manžela v rámci tvých leteckých možností samozřejmě 😀 nebo nějaká príma prča s dětma - rozhoď pár bojových ukolů pro mrňata vymysli systém velice zajimávých odměn a vstup do role diktátora 😀 najednou zjistiš že pro novou hru do PSP nebo pro nejnovější super bezva príma coool lesk na rty s parádním stínem od miss sporty - más uklizený celý byt napsané domácí ukoly umytou koupelnu a děti v pozoru ve frontě u seznamu odškrávání perfektího pekelného plánu 😀 😀 😀 a myšlenky naprosto svěžíííí 😀

fykyska
4. zář 2012

@froka 😀 😀 No hihi viděla to 😀 já teda přes ty litry myslela že nedojedu seděla jsem v metru srovaná do latě jak maloprsá svazačka a modlila se ať mi ,,to" neproteče skrz 😀 😀

vanilka31
4. zář 2012

@froka Tak gratuluju! Já jsem na PN nebyla, ikdyž jsem myslela, že mi ji taky nabídnou. Řekla bych, že není zase potřeba ležet doma s nohama nahoře. Člověk by se měl víc šetřit, to jo, ale není nutné omezovat běžné aktivity. Naopak si myslím, že v práci přijdeš na jiné myšlenky a bude ti to víc utíkat. Pokud má ale někdo zdrav. problémy, tak je neschopenka dobrá.

turcice
4. zář 2012

@fykyska no ty si zlatíčko... 😀 😀 😀 😀 no krásně se to čte...můžu to zkusit až se dětátka vrátí z tréninku ale už vidím ty jejich nadšené výrazy i po tom co jim slíbím odměny 😀 😀 😀 😀 no ale uklidit asi půjdu sama..manža přijede z práce navečír tak dáme sklenku vínka....

fykyska
4. zář 2012

@turcice ještě k těm příznakům ne vždycky musejí být stejné jako se všude píše nebo jako jsme pozorovali v předchozím těhu - já třeba u tohodle těhu taky myslela že jsem těhotná jen v hlavě - však znáš mé reporty co jsem zde plodila ....pořád jsem čekala že oteču a nafouknu se jak pátrací balón že se budu citít děsně plná že nebudu mít chuť na sex jako při druhém těhu a pozor 😀 😀 já byla jak mašina byla bych i teď ale bojím se dohodli jsme se že počkáme raději do toho 19.9 🙂 a nafouknutá jsem byla asi půl dne 😀

turcice
4. zář 2012

@froka no a když jsme u toho hleníku dnes mám lehce takovej ten natahovací hleník 😀 😀 😀 co se natáhne mezi prsty...co to može znamenat ženy????

fykyska
4. zář 2012

@turcice No to musíš fikaně 😀 😀 jako správný diktátor si musíš najít vhodný projev aby si dokonale nalákala svou kořist do pasti 😀 😀 LUP HO máš je v síti a už nemůžou z úkolu utect vytvořit jim monivaci v podobě tučných odměn 😀 😀 😀 brouškovéééé mališkatíííí maminka hnedka přijde na jiné myšlenky 😠 😠 😀 😀 😀

fykyska
4. zář 2012

@turcice tipla bych to že je po ovulce a že se teď tělo připravuje co bude tvořit dál - jestli je krémový vazký takové normální struktury ani hrudky ani voda tak tělíčko pracuje 😎 co Bt měříš nebo ses na ní vyprdla 😉

froka
4. zář 2012

@vanilka31 Jasně, že v práci můžu přijít na jiné myšlenky, ale je tady i strach protože pracuju na sociálně právní ochraně dětí, kde to teda fyzicky náročné není, někdy psychicky, ale hlavně chodíme na sociální šetření někdy do rodin (hlavně jde o romské spoluobčany), kde teda hygienu neřeší, takže bych měla strach. Přece jen jsme minule u toho MA s dr. řešili, jestli jsem něco nechytla. Já bych na tu PN stejně za těch 14dní asi musela, ale šlo mi o to jestli má cenu čekat, když je teď to nejcitlivější období. Jsem rozhodnutá, že nechci nic riskovat, ale znáš to, někdy prostě člověk k čistému svědomí jen potřebuje podporu od ostatních.

turcice
4. zář 2012

@fykyska je krémový a natahovací bez hrudek 😉 😉 😉 teplotku měřím..jukni na grafík do profilu 😉 😉 😉 dnes 36,8 a již 6den neklesá pod 36,7 😉

froka
4. zář 2012

@turcice no tak ten hleník je mi nějakej povědomej 😉 🙂

turcice
4. zář 2012

@froka joooo 😉 😉 😉 😉 no není ho hodně ale při utření znát je a natahuje se mezi prsty 😉 😉 😉

turcice
4. zář 2012

@turcice ještě kdybych tak uměla nahmatat pořádně ten čípek a poznat to..mě to tam přijde všechno stejné 😀 😀 😀 😀 😀

froka
4. zář 2012

Holky, na pc mám otevřené 3 záložky: 1. MK - přijatá pošta 1. MK - upozornění 3. MK - forum. Ale jinak nejsem vůbec závislá na MK 😀 😀 😀

turcice
4. zář 2012

@froka si posílám písání sama sobě 😀 😀 😀 😀 😀

ještě kdybych tak uměla nahmatat pořádně ten čípek a poznat to..mě to tam přijde všechno stejné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

froka
4. zář 2012

@turcice přesně tak, nejvíc je ho při utření, když trošku zatlačíš a stáhneš děložní svaly.

turcice
4. zář 2012

@froka no tak to jsme na tom stejně 😀 😀 😀 😀 😀 a já mám ještě k tomu mimibazar teda 😉 😉 😉

turcice
4. zář 2012

@froka a to by mohl být příznak?? 😀 😀 😀 😀 😀

froka
4. zář 2012

@turcice Určitě mohl 🙂 Ale snaž se příznaky nehledat nebo ti vše bude připadat jako známka těhu. Já jsem v minulém cyklu měla takové příznaky, že bych se vsadila, že to vyšlo a byla to nakonec cysta. Teď bylo paradoxně příznaků míň nebo spíš jsem se na ně tolik nesoustředila a brala to víc v klidu.

maximka33
4. zář 2012

@turcice ty zníš nadějně! jsem moc zvědavá. dneska jsem si vyzvedla raději znova ten clostilbegyt. no a když jsem stála na zastávce, tak jsem si vzpomněla, kde jsem ten první zašila. to jsou fakt šoky... no ale je lepší mít doma radši dva než žádný. stejně to stálo jen 30 kč za recept 🙂 jinak u mně žádné příznaky ani ms, ani těhu. od neděle občas bolest v podbříšku, nic strašného..