Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
10. zář 2012

@martinakl nestresuj se, to máš fakt. Jak já říkám, co má být, to bude. Ale manžel by měl bejt teda tolerantnější, musí pochopit, že máš v sobě hormonální bouři a že prostě teď jsi a budeš chvíli jiná než kdy před tím...

luuc_2012
10. zář 2012

Ahoj holky, co Vam budu povidat o vikendu jsme se tak nasmaly s partnerem u vyberu jmen, partner vybyral hrozne jmena a ja vse zamitla az se skoro nastval. Protoze jeste nejsme svoji tak jsem mu zekla ze ja vybiram jmeno a on prijmeni, tak se smal ze nema na vyber 😀

froka
10. zář 2012

Ahoj holky, tak kozy zase bolí, díky za podporu, ale určitě ten strach chápete! 🙂

@martinakl Neboj Marti, myslím, že i kdyby to nešlo úplně hladce, tak to za to stojí! 🙂
@aagnes Ahoj Aničko, netrap se, myslím, že jsi udělala jen dobře, žes malou neviděla. Je to tak lepší, opravdu by tě ta vzpomínka jen mučila. Už bych se opakovala s tím co tu psaly holky. Tvoje holčička byla krásná jako ty a jednou budeš mít prcka, který bude stejně krásný! Vždycky bude něčím přece po mamince! Všechny tu obdivujeme tvou sílu! Buď silná stále a ani se nenaděješ a budeš mít doma v postýlce krásné zdravé veselé miminko! 🙂
@terulin brzy budeš taky na řadě! 🙂

martinakl
10. zář 2012

@ladydi Mne prijde, ze ma hormonalni bouri spis on. Nevim, co s nim je, ale něco jo. A ohleduplnej teda není 😒 Ale ja uz jsem si zvykla to ignorovat, jak to jen jde. Teda prozatím, samozrejme to nepujde furt.

terulin
10. zář 2012

@ladydi Já úplně čučela, když to přišlo... Je to fakt milý, taková hezká připomínka. Svatba tam byla parádní a já byla hrozně nadšená, jak se nám tam věnovali, ale vůbec bych nečekala, že nám pošlou takovej dárek.

terulin
10. zář 2012

@martinakl Ono ho to přejde... Chlapy jsou prý před porodem ještě vyděšenější než ženský, který to čeká.

@luuc_2012 Jakto? může přece dát tvoje 😀 Můj muž chce, aby naše děti měli i moje příjmení, takže asi pojedeme sudou a lichou řadu 😀 😀 😀

aagnes
10. zář 2012

@martinakl na tu bolest zapomeneš hned, když budeš držet uzlíček v rukách 🙂 já jsem taky zapomněla na tu bolest i když má náruč je prázdná.

ladydi
10. zář 2012

@luuc_2012 tos udělala hodně vyčůraně 😀 no u nás jména byla vždy boj, ale po tom potratu, tak nějak to mělo hladčí růběh ten výběr tenokrát.

@martinakl uvidíš co přinese čas, co píšeš se mi teda moc nelíbí, protože sama vím, že největší krize u nás přišla mnohem později a to asi po roce rodičák a kapku déle. V této fázi by jste měli být spíš hrdličky, ale co naděláš, asi to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale je fakt, že každej člověk na světě je tak nějak originál.

@terulin tak určitě vědí proč to dělají, jistě je všude doporučíš a pro ně to bude další kšeftík 😀 uritě si to krásně užijte

aagnes
10. zář 2012

@fykyska
@turcice podoba tam je, ale na jiných fotkách byla i celý tatínek.

aagnes
10. zář 2012

@terulin holky do třetice všeho dobrého, já se k vám v říjnu taky přidám 😉

terulin
10. zář 2012

@aagnes No tak to z nás dělá elitní tým 😀 Já se vždycky vztekala, že mi někdo krade čas a proto všechno hrozně letí a teď bych ten čas kopala do zadku,aby ten říjen přišel, co nejdřív...

aagnes
10. zář 2012

@martinakl ještě jsem ti chtěla říct, že existuje nápoj na vyvolání porodu. Kámoška si ho koupila a za chvíli začala rodit, ale já bych do toho asi nešla.

aagnes
10. zář 2012

@terulin tak to jsme dvě, když čekáš na // tak by si čas mohl strčit do prcky vrtulu 😀 ale když je mimi, tak by mohl vyhodit kotvu 😀 Která budeme mít číslo 1?

martinakl
10. zář 2012

@aagnes To bude ten ricinovy koktejl.. Uz jsem o nem taky dost slyšela, ale prijde mi to docela sajrajt, tak nevim...
@terulin @ladydi Ja si nemyslim, ze je nervozni z porodu a tak.. Je uplne v klidu, co se toho tyce. Mam pocit, ze mu proste na me uz nezalezi, ze je se mnou aby proste s nekym byl a taky ze cekame malého. Ale snad se mylim.

Holky, jdu odpočívat, musim nabrat co nejvic sil ted za dva dny 🙂

happyfrog80
10. zář 2012

@ladydi no prskaj ,duchodci hlavne v praci 😀

ladydi
10. zář 2012

@martinakl tak to Ti určitě schvaluju, upaluj nabrat sil co nejvíc, budou se hodit 😉

terulin
10. zář 2012

@martinakl Neboj, tohle je takový vypjatý období.Jestli to není dlouhodobé, tak bych se tím neprápila. Odpočívej, mysli na středu... a tohle hoď do škatulky "Momentálně na tom nezáleží"

@aagnes O číslo jedna svedem lítý boj (klidně budu i 2 a 3 jen když budu v tom).

vanilka31
10. zář 2012

@turcice Nejlepší je mamatest, ten je fakt spolehlivý.

martinakl
10. zář 2012

@terulin Je to tam 🙂

vanilka31
10. zář 2012

@martinakl Ve středu držím pěsti! A neboj, dobře to dopadne. Lorraine měla taky vyvolávaný porod a ok.

terulin
10. zář 2012

@martinakl Hodná holka

luuc_2012
10. zář 2012

@terulin jak to myslíš sudou a lichou řadu? Jo bylo by fajn kdyby mely moje prijmeni do doby nez se vezmeme, moc se mi taky nelíbí že se děti budou jmenovat jinak nez maminka, coz dnes hodne davaji po tatovi a pak se jmenuje kazde jinak kdyz se treba rozejdou ale co treba si to jeste rozmyslí, zase nechci aby to bral tak ze jsem si to vse rozhodla sama, ale on chce u holcicky Kristýnku, me se moc líbí, ale moje sestra ma Kamilku a Kacenku a ja bych mela Kristynku tak je to jak kdyz neumime vybrat od jineho pismenka

luuc_2012
10. zář 2012

@ladydi kdyz jsme vybiraly poprve tak jsem mu slibila ze on vybira holčičí a ja klučičí, ale kdyz mi rekl Kristýnka tak jsem nadsená nebyla, tak jsem zvedava jak ten boj dopadne, proto uz jsem to zacala resit ted a ne pred porodem

aagnes
10. zář 2012

@terulin dobře, tak schválně, která z nás bude číslo 1 😀

aagnes
10. zář 2012

@martinakl Jdi odpočívat.. .budu na tebe myslet, budeš to mít rychle za sebou a pak už jen mimísek 🙂

ladydi
10. zář 2012

@luuc_2012 no tak Kristýnku bych taky nechtěla 😒 a to ne jen proto, že jí má moje sestra a i švagrová. Navíc švagrová jí neřekne jináč nž Kikina a Kikča a pod a to mi přijde hrozný. 😒 No my naštěstí máme už jasno a tentokrát jsme se fakt nehádali. Vybrali jsme od března do konce září jména v kalendáři, která se nám tak nějak líbila a udělali jsme tam tečku, pak přizvali mladou a už se rozhodovalo jen mezi těma u kterých byla tečka, nejprve holka a pak kluk. Ale u prvního jmse napsali na papír každej 20 jmen holek a 20 kluků a ani v jednom, jsme se neshodli 😅

eva518
10. zář 2012

@ladydi
@terulin ahoj říjnovky - já taky. Je to zkrátka pěkný měsíc 😀

eva518
10. zář 2012

@martinakl Tak ve středu? Budu na tebe moc myslet. Dobře to dopadne, uvidíš. 😵 😵

luuc_2012
10. zář 2012

@ladydi no ja mam jasno uz dlouho, u holky jsem to trosku menila. Kikina a Kikča je hrozný, to uz je lepsi jen týnka. Ja bych chtela chlapecka Daniel nebo Marek a holcicka Julie nebo Laura, Přítel jednoznačně holku Kristýnu a u kluka řekl Aleš, Robin nebo Dominik, nic proti jmenum, ale rikat mu tak cely zivot a pak poslouchat ze se jmenuje tak blbě, tak nééé děkuji, rozhodně se mi líbí české jméno, hlavne aby se dalo co nejvic sklonovat a vyhovovalo jak malému, velkemu nebo až bude dospelý, a rodiče nam porad vnucuji Pavlíka(coz jsem mela byt ja nez jsem se narodila) a Aničku, neeee ani jedno.
Co mate vybraneho vy?Kdyz uz vite co to bude je to jednodussi

eva518
10. zář 2012

@terulin
@ladydi To jsem jako myslela, že jsme narozené v říjnu. Jinak se přidávám k tomu, že není potřeba být 1., ale abych byla těhotná. 😨 🙂