Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
30. led 2014

@cital máme i nějaké béžové s medvídkem Pú🙂v tescu mají krásné věci,ale chce to vychytat akci....něco jsem si obj.i tady na bazaru,to bude barevnější🙂

martinakl
30. led 2014

@petulaho Díky! Určitě dám.

cital
30. led 2014

@petulaho Já něco málo koupila od českých výrobců (cenově to vychází rozumně) a něco mám z tesca, když byla akce. Ale pozor na ty tesco velikosti. Jsou menší, než u ostatních výrobců. No a prý dostanem nějaké hadříky od manželovy sestřenky. Tak jsem zvědavá...proto ani nic nekupuju 🙂.

kolino
30. led 2014

@martinakl Marti u mě na utz nic nešlo vidět až hodnota hcg byla kolem 13tisíc!!!! a to už mě hnali na revizi, že hcg stoupá a nic není vidět pak vykouklo a i se srdíčkem v jeden den a krvácení? já krvácela ,že jsem vložky nestíhala měnit. A spinká mi v postýlce 3týdení zázrak

martinakl
30. led 2014

@kolino Jé, to je povzbudivé 🙂 Akorát mě děsí ta sliznice a taky řikal něco o volné tekutině kdesi, ale to už jsem moc nevnímala.. Nebudu to dnes už moc řešit (pokud se mi to podaří) a prostě počkám do zítra, teď už toho asi stejně moc nevymyslim..

petulaho
30. led 2014

@cital a kolik věcí máš v 56?nevím vůbec kolik toho nakoupit....

fykyska
30. led 2014

@martinakl Martinko je to pech v děloze býva vidět od 1000mlU/ml Hcg a sliznice 7mm je takovej zlatej střed. Já mívám 6-8mm před MS. Já ti budu tak strašně držet palce.. Já měla u Geu sliznici asi 14mm a hodnoty kolem 2000ml a rostly...Takže na makču pikču 😒 Ale třeba je někde schovanej ta ovulka mrcha určitě byla později ! MUSELA!!! 😎

cital
30. led 2014

@petulaho Strašně málo věcí mám v 56. Snad jen jedny dupajdy, 2x body, 1x polodupačky, 1x kabátek....ale i tak se bojím, že to nevynosí...pač byl už v tom 20tt velký. Moc toho asi v té 56 kupovat nebudu. No uvidím, co dostanu...

winterska
30. led 2014

@martinakl Martinko, to je mi líto, myslím na tebe, drž se!!!

kifsepixam
30. led 2014

@petulaho
@cital Holky to už jsou tak krásné starosti, úplně jak to čtu už chci taky. Ale já vlastně už vše mám. Mám bohužel z hadříků už tak do 2-3 měsíců skoro vše a i kočárek a spoustu dalších věcí. Jen říkám, že když to příjde a bude to kluk, tak hold bude chodit i v růžové, protože nejkrásnější hadříky mám v růžové. Ale bude mi to úplně jedno.
Užívejte si to, je to paráda nakupovat výbavičku, je tolik krásných věcí.

terulin
30. led 2014

@martinakl Teď jsem sem nakoukla asi po půl roce a hned vidím tohle... Držím pěsti a posílám hodně odvahy, to čekání vydržet... A stejně si myslím, že to dopadne dobře!!!

petulaho
30. led 2014

@cital no já mám věcí pár v 56-tatínek má 2m,tak předpokládám, že to nebude žádnej trpaslíček🙂co jsme kupovali tak jsme vybírali velikosti 0-3m 62...tak uvidíme....
@kifsepixam brzy budeš mít stejně krásné starosti😉opatruj se♥

cital
30. led 2014

@kifsepixam Zlati, to víš, že mimčo bude....Nejhorší je překlenout toto hnusné období a věřit, že se brzy podaří a bude vše v pořádku.

antana123
30. led 2014

Ahoj holky 🙂
jak se vede???
@martinakl držím palce 🙂
@petulaho moc gratuluju k chlapečkovi 🙂
@cital páni tobě ty tt skáčou 🙂
@winterska moc gratuluju k holčičce 🙂

antana123
30. led 2014

ted něco o naší Es ...
prokázán hydrocefalus 2.stupně momentalně bez progrese vše stojí jen jí hlídají
mozek vypadá nepoškozený,jen mozková tkán má jinou sytost ale to prý nevadí má rozšířené 3 mozkové komory při dalším rozšíření by jí operovali a zavedli šant ..ted musíme čekat běháme na UTZ mozku ,neurologii,rizikovka a obvodní dětská
ted nám napsali rehabilitaci protože nezvedá hlavičku...

martinakl
30. led 2014

Děkuju všem za podporu, jste zlatý! Za hodinu nebo dvě přijde manžel s Kubínem, tak mi to čekání zpříjemněj 🙂

antana123
30. led 2014

kuk tety 🙂

petulaho
30. led 2014

@antana123 děkuji...držte se s Esterkou,je krásná...věřím že se vše ustálí a dále nerozvine a operace teda nebude třeba....at rehabky pomůžou...je tu možnost, že se to vstřebá třeba do nějakého roku?
@martinakl drž se moc myslím a věřím v dobrý konec😉

antana123
30. led 2014

@petulaho pokud to zůstane stát jako je to ted tak nás budou takhle sledovat do roka a pak už třeba jen 1xza rok 🙂
moc děkuju 🙂

berusinka1
30. led 2014

@antana123 Esterka je moc hezká, moc držím palce, aby to všechno moc dobře dopadlo.

antana123
30. led 2014

@berusinka1 moc děkuju 🙂 jak se jinak máš???

petulaho
30. led 2014

@antana123 určitě to bude ok,musí být🙂

kolino
30. led 2014

@cital
@petulaho holky 😀 já měla mít obřika kolem 4kg a malá se narodila a měla 2800g z porodnice jsme šli s váhou 2500. takže ne vždy to tak je.jak utz ukazuje. My ještě furt nosíme vel. 50 Ještě ,že mám kamarádky co nakoupily tuto velikost. Jak jsemse smála na co to mám vždyť to nevynosí!!!a stále to má velké i když už má 3kg.

@martinakl držím palce ať se pěkně ukáže bublinka.

petulaho
30. led 2014

@kolino 🙂uvidíme....základ v tý 56 budu mít,případně tatka dokoupí co bude potřeba až podle toho jak bude velkej

antana123
30. led 2014

@kolino takovej bobek malej 🙂 naše jede už 62 a má je těsný 😀

kolino
30. led 2014

@petulaho jo já taky furt úkoluji tatínka, nesnáší nakupování vždy se z toho vymluvik, že nemůže nebo něco mu do toho vlezlo, ale teď ne. Pro malou všechno!! 😀
@antana123 fakt? Ale neboj my Esterku doženeme, krmíme um tak to jede váha nahoru rychle 🙂

martinakl
30. led 2014

@antana123 Nádherná princezna 🙂 Moc vám přeju, ať na operaci nemusí a je brzo úplně v pořádku! 😉
@petulaho Kuba se narodil s ukázkovými mírami (3,39kg, 49cm) a 56 nosil snad dva měsíce 🙂 On je vůbec ale takovej drobnější.. (v čemž je naštěstí po tátovi 😀 ).

lyc
30. led 2014

@antana123 Esterka je moc krásná holčička, moc ti k ní gratuluji a doufám, že bude všechno jen a jen v pořádku 🙂

petulaho
30. led 2014

@kolino tak to má být🙂jen at tatka pomáhá😉
@martinakl fakt?no tak uvidíme...manželův první syn se narodil a měl 55cm a 4,15kg.

martinakl
30. led 2014

@petulaho Kuba teď nosí 80, což je podle tabulek 9-12m, jemu je 16 🙂