Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
25. led 2011

@meiki 🙂 budu držet všechny palečky co mám 😉 tentokrát to bude až do konce, ju musíííííííííííííííí 😉
@lucie.krajcarova jééé ty jsou prďáckééééé sluší mu.

Holky u nás chumelí jako blázen autem do práce nemohu 😠 busem se mi moc nechce ať něco nechytnu a pěšky je to 20minut tam a 20 min.zpět a to se mi tedy nechce zvlášť když už bych teď šla nejrači spát

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jahudka80 jj dají se koupit i nové sady. akorát mě ty jednovelikostní moc neseděly, zvlášť pro malá miminka jsou dost veliké. ale to si musí každý odzkoušet. kupovala jsem po kuse po dvou a testovala 🙂

lucie.krajcarova
25. led 2011

@meiki tak to už je za pár, kočko. půjdeš pak zpět do tabulky? když se Jahůdka za chvíli přesune nahoru 🙂

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jahudka80 zkus to tím autem, já jezdím furt a nemám žádné extra zkušenosti, řídím necelé dva roky. ale jde to. a to nemám auto v super stavu..

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jahudka80 zkus to tím autem, já jezdím furt a nemám žádné extra zkušenosti, řídím necelé dva roky. ale jde to. a to nemám auto v super stavu..

jahudka80
25. led 2011

@lucie.krajcarova ty co jsou nejdražší si posílala je kus za 460kč 😕 no já pokoukám porozmýšlím malá měla po narození 2,4kg a takoví pidi pleny 😀 asi neseženu, no pořádně to promyslím,ale už jsem nad tím přemýšlela hlavně si říkám abych opravdu ušetřila a nepřišlo mě to nakonec ještě dráž 😀 No uvidím autem je to 2-3minutky a pěšky se mi nechce. To já jezdím 10let, ale jen abych měla kde zaparkovat 😠 pojedu autem nemohu se tak namáhat 😀 a vysilovat chůzí 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jahudka80 jj dobře děláš. jo ty krásné pleny mám tři, 360 kč za kus a nosí to už rok a půl 🙂

meiki
25. led 2011

@lucie.krajcarova asi ne, az pak jak budou // 😉

jane84
25. led 2011

@lucie.krajcarova děkuji za informace i fotečky. Malej je rozkošnej. Ještě se zeptám, ty tedy používáš kalhotkové plenky nebo i skládáš klasické bavlněné pleny? To už mi přijde náročné

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jane84 Jani, ne 🙂 povětšinou je jsou to nepromokavé kalhotky - ty barevné a do nich přijdou různé vložečky, co hodně nasají, říká se jím vkládačky. a nebo se nám osvědčily vícevrstvé plenky - to je jak 10 obyč. plenek v jedné. prostě to poskládám do těch kalhotek a do toho malého zabalím.

lucie.krajcarova
25. led 2011

@lucie.krajcarova a když se malý počůrá, jen tu počůranou vložku hodím do kýble a kalhotky nechám jen vyvětrat a dám jiné. kalhotky peru jen když je pročůrá nebo když prostě peru plenky.

jane84
25. led 2011

@lucie.krajcarova takže jestli to chápu dobře, tak můžu do těch svrchních kalhotek dávat buď ty vícevrstvé (nebo taky čtvercovky) a nebo kalhotkové plenky, které jsou vytvarované a ještě třeba přidávat ty vkládací pleny a separační.

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jane84 jj Jani, tak to je. je fakt více možností. separačky jsou super vynález. hážu to do wc i s hovínkem a plína je čistá.

lucie.krajcarova
25. led 2011

@jane84 a díky za pochvalu Martínka, on je teď ještě roztomilejší.

martinkka
25. led 2011

@lucie.krajcarova ty plenky jsou fešácký 🙂 sluší to, chlapákovi
@jane84 myslím si, že pro malinký mimi jsou asi lepší jednorázový pleny - je víc v suchu a látkový jsou vhodnější pro větší děťátko, aspoň se naučí chodit rychleji na nočník.
Holky, dívala jsem se na zprávi, jak rodiše týrali toho chlapečka, mam z toho husí kůži ještě teď ☹ dala bych jim doživotí

martinkka
25. led 2011

@jahudka80 břicho jako na MS je úplně normální 🙂 a čárečka vypadá moc dobře, je vidět, jak každý den sílí

lucie.krajcarova
25. led 2011

@martinkka díky za pochvalu 🙂
holky, zase mám bolesti v oblasti levého vaječníku. nemám tu ale ibuprofen. co by na to mohlo zabrat? jako nejdřív mi to začalo v pátek 20dc, no a dnes to tak nějak pokračuje.. jsem zvědavá, jestli to ustane, až začnu brát tabletky.

martinkka
25. led 2011

@lucie.krajcarova to netuším, co jinýho než Ibuprofen, takovou bolest neznám...myslíš, že to je z ovulky, když tě to tak bolí? nechceš to říct radši doktorovi? nemáš doma ani nic jinýho od bolesti, třeba Nurofen?

leheckova
autor
25. led 2011

ahoj holky tak jsem jeste doma ale dnes už to bylo trochu zbarveny takže treba to do rana fakt prijde byli tam takový krvavy zilky ale bylo to jemny tak tomu zatim nedavam vyznam uvidime už se fakt moc tesim až vam budu psat že mam prdolku vedle sebe .....chci to mít už za sebou

lucie.krajcarova
25. led 2011

@martinkka Marti, doktorce jsem to říkala a souhlasila, že to může být ovu, i když dle mého názoru to mám pořád opožděné. ale i Martínek vznikl o dva týdny později, tak to asi tak bude.mně se to objevila po porodu nebo po potratu...

martinkka
25. led 2011

@lucie.krajcarova tak to jo, mě při ovulce bolí asi dva dny břicho jako na MS, ale jen tak lehce, spíš jen pobolívá,
až začneš brát tabletky, tak to určitě přestane, jestli to máš při ovulaci

mv
26. led 2011

@jahudka80 to vypadá stále nadějněji, myslím na tebe,ať to jen a jen sílí... 🙂

Nechám se příští měsíc zapsat do tabulky, s IVF jsme dopadli, jak sedláci u Chlumce... ☹ ☹ jak je vidět, tak věk člověk ničím neoblbne... 😠 ☹
Mějte se...

jahudka80
26. led 2011

Dobré ráno , holky včera jsem byla totálně zdeptaná a tak jsem už ani nepsala. Odcházela jsem z brekem s práce. Šéf nadával kvůli kase ,že neumím počítat... a já jen mlčela, protože se mi chtělo brečet, nakonec jsem to neudržela a rozbulela se 😠 ty těhu hormony ach jo, musela jsem tedy vypadat jak blbec ☹ 😀 Mám toho plné zuby a nejrači bych se na to vys...ale musím ještě aspoň ten únor vydržet abych prababičce vrátila ty penízky co mi pujčila na pračku . Uvidím jak budu zvládat motá se mi hlava (napadá mě jestli nemám málo čer.krvinek- jako malá jsem byla chudokrevná) . Testík síli (našla jsem ještě jeden 10. a to se s těma čárkama tenkrát co byly nedá vůbec srovnat) a dnes jsem si to zaznamenala do grafíku 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a už začínám věřit ,že jsem těhotnááá 😵 . Teď mám akorád strach abych neomarodila, pálí mě v nose a trochu pobolívá v krku 😠 pujdu si pro nějaké homeopatika nebo přírodní léky co mohou těhotné.

lenkacar
26. led 2011

@jahudka80 až to budeš mít potvrzené od doktora tak se taky uklidníš a bude to jiné 😉 s kasou se to může stát každému ..kašli na to ..

meiki
26. led 2011

@jahudka80 moc blahopreji a at je vse vporadku

jahudka80
26. led 2011

Holky mě už štěstíčko přinesly OVU testík jsem ani žádný nepoužila tak jich tam je 19ks a těhu testů 16 krabiček po 2ks, mamatest citlivost 25. no prodávám dál za 300kč + poštovné (doporučeně na dobírku je to 61kč) . Kdo bude mít zájem písněte IP . Mě přišly 14.1.2011 a ani jsem nevěřila že je nevypotřebuji všechny 😀

jane84
26. led 2011

@jahudka80 to je krása ty tvoje testíky. já chci taky takovou čárku 🙂 včera jsem pro jistotu testovala. Jak jsem špinila ty dva dny kolem 18DC, tak jsem měla trochu strach, aby se mi neopakovalo, to co posledně. Normálně MS a několik dní po MS přišlo špinění a bylo po všem. Takže když začnu špinit v cyklu, raději testuju. Na testu sněhobílo, takže je několik možností. Buď to byla opozděžná ovulka nebo uhnizďování a nebo to může být hormonální nedostatečnost. A toho se bojím nejvíc. Tak uvidím. Buď budou // nebo ne a po státnicích se objednám k dr, jen se uvidí z jakého důvodu 😉

jane84
26. led 2011

@mv Ahoj. mrzí mě, že se vám nedaří. Znamená to, že to zkoušet nebudete?

lucie.krajcarova
26. led 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //)

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................36DC
Jahudka( (30 let, SP 12/2010 , kys. listová).....................................................25DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................25DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................25DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).....................................25DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )................................................................24DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................23DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................22DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................16DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................15DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................11DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................10DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................8DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................5DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)...................................................4DC

lucie.krajcarova
26. led 2011

jahu, vypadá to fakt nadějně.
Mv, a co vám říkali na ivf?
mně je čím dál hůř. blbé nachlazení nebo chřipka, ale dvě noci jsem se nevyspala. a ještě se starat o prcka 😖

mv
26. led 2011

Injekce takřka nezabraly, takže z toho asi nic nebude.no nic, necháme to do května na přirozenu, jestli náhodou a pak se uvidí,jestli to vůbec ještě má nějak cenu zkoušet dál.IVF pro nás cesta asi není...

@jahudka80 to už je jasný.... 😵 😵