Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

helcenka
27. led 2011

Ahoj holky,
dneska tu nikdo není.
Taky jsem si vzpomněla na Herbie, že už se dlouho neobjevila.

@leheckova - tak už to budeš mít brzo za sebou a přibyde nám tady zase nové miminko. Super, jak se tabulka mění k lepšímu.

JAHůdko, dnes nebyl žádný testík? 😉

Fram už sedí určitě v čekárně... 🙂

Marti, ono se to ale může stát, že přijde MS dřív, nejenom později. Zrovna moje ségra v prosinci dostala MS po třech týdnech. Může to vyvolat i stres, teď jste měli víc starostí, nejenom se školama, ale určitě se projeví i to trápení s mimískem. Takže to chce "klid a nohy v teple". 😉

Jinak mě čeká zítra kontrola, tak mi držte palce. Jsem zvědavá, co mi mudr řekne, když jsem opět nic nepřibrala. Ale bříško mi vyskočilo, tak snad je mimís v pořádku, řádí tam jak čert. 😀

martasl
27. led 2011

helcenko-tak ať ti ta kontrola dopadne víc než dobře.hlavně že se má mrňousek čile k světu.zítra se sem asi nedostanu,snad v sobotu,až dorazím večer z práce.mějte se zatím krásně a ahoj 😉

jane84
27. led 2011

ještě jsem si říkala, že tu dlouho nebyla Danielka a Veraakubik

fram
27. led 2011

Ahoj holky,
kontrola dopadla výborně, jsem 8+1, dle UTZ 8+0,takže akorát a už jsem i já viděla srdíčko. 🙂 Další kontrola za 14 dní a pokud to bude v pořádku, dostaneme průkazku.Tak od zítřka už se zase začnu bát 😅
@jane84 moc držím palce,aby to špinění bylo uhnizďování. A už se ti blíží státnice, viď? Zvládáš?
@helcenka zítra budu držet palce

fram
27. led 2011

Holky, kdoví jak breber, pořád na ně myslím.

jane84
27. led 2011

@fram strašně moc blahopřeji k úspěšné kontrole 🙂 mám za tebe velkou radost. Mně je momentálně hodně zle. Vážně se bojím, nestíhám, jsem pozadu a jeden předmět, který jsem se učila minulý týden, ten mi není blízký a hodně jsem z toho zapomněla. Mám úplně slzy na krajíčku

fram
27. led 2011

@jane84 klid, to je normální psycho před takovou velkou zkouškou. Uvidíš, že pak budeš překvapená, jak se ti všechno vybaví. Já to měla úplně stejně, myslela jsem, že tak ani nemůžu jít a pak to šlo jak po másle 😉 Držím palce a vůbec ti nezávidím.

helcenka
27. led 2011

@fram - supervelikánská gratulace, konečně si vás mimísek našel a u tebe se mu bude určitě líbit

@jane84 - holka drž se, určitě to bude všechno OK. A když vlastně ty státnice děláš?

fram
27. led 2011

@helcenka děkuju 🙂 Zítra dej vědět 🙂

martinkka
27. led 2011

@fram moc Ti gratuluju 🙂 dovedu si představit, jaký jsi musela mát nádherný pocit, když jsi viděla srdíčko 🙂 snad se toho taky někdy dočkám

martasl
27. led 2011

nevydržela jsem a musíela se podívat,jak fram dopadla.
fram-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!to je bezva,že je všechno ok.obrázek máš??jé a už dostaneš průkazku.moc moc ti to přeju a držím palce až do zdárného porodu.mám velikou radost 😀

jani-určitě to vyšlo,když jsi takhle na hromaědě.a neboj,zkoušky uděláš jedna báseň,jsi holka šikovná 😉

martasl
27. led 2011

fram-už jsem na obrázek koukla.krásnej. 😉

jane84
27. led 2011

@helcenka 7. února v pondělí dělám z pedagogiky a ve čtvrtek 10. února z chemie. To mě právě točí, učit se dvě věci zaráz je hodně náročné

petra.vavra
27. led 2011

@jane84 a já 2.2. z anj a 15.2. z ekonomie a techniky 😒 a ještě jsem to Jani neotevřela 😲 ☹ ☹

jane84
27. led 2011

@petra.vavra Peti ty máš ale dobrou výmluvu 😀 Ale já se o víkendu flákala a teď se mlátím do hlavy 😖 budeme si držet palce navzájem ju? 😉

petra.vavra
27. led 2011

@jane84 zlato, ale tam se mi na tu výmluvu asi vy...prdnou že?? 😅 prostě si říkám, že všechno špatné jsem si snad už vybrala a budu mít prostě šťastnou ruku..už to vydím, jak si z techniky vytáhnu hygienu a její normy a jsem v pr..ale to se mi přece nemůže stát...to si piš, že si budem držet palce 😉

a.j.a.
27. led 2011

Ahoj holky 🙂 nakukuji, jak dopadla fram 😵

@fram moc moc moc velká gratulace 😵 jsem ráda, že je vše jak má být a viděla jsi i srdíčko 😵

Breberuška je v pořádku 😵 doktorovi se momentální výsledky líbí, takže pokud vše bude nadále ok, půjde aspoň na víkend kouknout domů 😵

veraakubik
27. led 2011

Ahojky holky,jak se tady mate?!

a.j.a.
27. led 2011

@helcenka Heli, na zítřek držím pěsti. Určitě bude vše ok. I když já měla taky obavy, když jsem nepřibírala a ani bříško skoro nerostlo. Ale už něco nabírám, bříško a kobliha rostou taky, tak jsem zase v klidu. Dej pak zítra vědět, jak jsi dopadla 😉

@jane84 @petra.vavra holky na vás taky budu moc myslet a držet pěsti, ať to zvládnete 😵

petra.vavra
27. led 2011

@a.j.a. jsi hodná děkuju 😉

a.j.a.
27. led 2011

@petra.vavra stejně si dobrá. Já si zatím nedovedu představit ani jak budu s fungovat s dvěmi dětmi a ty u toho ještě děláš zkoušky 😕

fram
27. led 2011

@martinkka děkuju,určitě se taky dočkáš,jako všechny holky tady 🙂
@petra.vavra nechápu,jak to můžeš zvládat. Ty musíš být superžena 😀 😀 Držím palce.
@a.j.a. děkujeme za zprávu o breber,mám velikou radost 🙂 🙂

petra.vavra
27. led 2011

@a.j.a.
@fram jste prdlé.... 😀

lenkacar
27. led 2011

@petra.vavra peti ty jsi talent od přírody to bude max. za 2 😉

jane84
27. led 2011

@fram a kdy to oznámíte synovi?

marulinka
27. led 2011

@fram gratuluji,jen tak dál 🙂 🙂 🙂

slunicko_luca
27. led 2011

@lucie.krajcarova
Luci, nemam novou praci, jen jsem byla po potratu necele dva mesice na neschopence. Jinak delam na urade na schvaluju vozidla dovezena ze zahranici do provozu.

helcenka
27. led 2011

@jane84 - to určo zvládneš, já dělala státnice i obhajobu práce v jeden den, ty jsi holka šikovná, bude to určo OK.

Děkuju, že na mě budete myslet.
AJO, mně právě teď docela povyrostlo bříško, tak si myslím, že se mimísovi daří dobře, i když je o pár dnů menší - teda minule byl. Ale prostě těch obav se nezbavím do konce těhu, ale už to nejsou takové nervíky jako ty první tři měsíce.

Jdu do hajan, zítra musím brzo vstávat, Kubíka hodit do školky a pak jedu na tu kontrolu.

Mějte krásnou noc.

slunicko_luca
27. led 2011

@martasl
pripravu jsem podcenila, to uznavam, ale je to mikroekonomie, samy vzorec, vypocet a graf a vuuubec nic mi to nerika.
@ Fram moc gatuluju ke kontrole
@jahudko, nezahravej si s nastydnutim, ja byla nastydla 6.a7. tyden a dr. rikal, ze v mem pripade by potrat prisuzoval tomu, radeji hned zalehni a kasli na praci, zadny vydelek ti za tohle nestoji ...

lucie.krajcarova
27. led 2011

@fram moc gratuluji k srdíčku a taky k tomu krásnému metříku, je to tak pozitivní 🙂