Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

marulinka
13. led 2011

@fram strašně moc moc moc gratuluji,to je krásný,že už tluče srdíčko... 😉

fram
13. led 2011

@marulinka děkuju, však se za chvíli taky dočkáš 😉

martinkka
13. led 2011

@fram to ti věřím, ale 14 dní uteče, hlavně mysli pozitivně a zbytečně se nestresuj, to by mimískovi škodilo

lucie.krajcarova
13. led 2011

@fram Tak to je nádherný, úplně zpráva dne! a máš fotečku?
@martinkka s tím katastrem, myslím, že to jen tak nepůjde. třeba bratr vše dělal jen na sebe a pak musel dům nechat ocenit a z odhadu platil x procent za to, že to nechal zapsat na oba...

lenkacar
13. led 2011

@fram bezva zprávička ..gratulka k srdíčku

fram
13. led 2011

@lucie.krajcarova mrkni ke mě do albíčka 😉
@lenkacar děkuju 🙂

martinkka
13. led 2011

@lucie.krajcarova dům oceněný máme, všechny smlouvy máme psaný na nás na oba, jen ta ohláška je jen na přítele a mě tam zatím nemůžou připsat, protože má pozemek ve spoluvlastnictví s městem a oni nám to teprv budou odprodávat, tak je to takový komplikovaný

lenkacar
13. led 2011

@fram a kolik jsi tt?

slunicko_luca
13. led 2011

Fram 7. tt dle UZ? Koukam dobre? bezva, moc moc ti to preju kocko 🙂

lucie.krajcarova
13. led 2011

@fram no to je bezva bobíšek!!!!!!! možná jsem utz takhle na začátku ještě ani neviděla, je to paráda! a kdy si napíšeš tt do profilu?
@martinkka aha tak to vypadá dobře. ohláška je jako ohláška stavby? to by myslím neměl být problém, hlavní je spoluvlastnictví pozemku zapsané v katastru a ve smlouvách.

martinkka
13. led 2011

@lucie.krajcarova jo jo, ohláška stavby, zítra si zavolám na katastr a poptám se na to, nemají sice úřední den, ale snad mi poradí

fram
13. led 2011

@lenkacar @slunicko_luca podle poslední ms jsem dnes 6+1
@lucie.krajcarova do profilu to dám nejdříve za těch 14 dní po další kontrole, jestli dobře dopadne. Teď se ještě bojím 😅

mircisek
13. led 2011

@helcenka Nesplaskne, už splasklo. 😉 Já jsem měla takové bříško už s prvním mimušem. Na mě je to prostě hned vidět.

mircisek
13. led 2011

@fram Gratulace velikáááá!!!!!!!!!!!

fram
13. led 2011

@mircisek děkuju, máš krásný bříško 🙂 Jen tak mimochodem, tvoje mimi se má narodit ve stejný den jako já, jen o 36let později 😀

jahudka80
13. led 2011

@fram gratuluji ke kontrole a srdíčku 🙂 🙂 🙂

fram
13. led 2011

@jahudka80 děkuju 🙂

helcenka
13. led 2011

Tak jsem se ještě dokopala zapnout PC.
@fram - velikánská gratulace. A srdíčko je super, že je vidět docela brzo, myslím, že je všechno na dobré cestě. Hlavně se šetři a hodně odpočívej, na všechno se vyprdni. A těch 14 dní si dovedu představit, jaké budou, asi jsme si to prožili všechny, které jsme už těhule a čekali jsme na další kontroly. Ale utečou jako voda. 😉

@mircisek - tak to jo, jsou to geny. Na mě to třeba prvních pět měsíců nebylo vůbec vidět, maximálně to vypadalo, jako když jsem se víc najedla, ale pak mi jak s Kubíkem, tak teď bříško vyskočilo ze dne na den.
Fotka se mi nezdařila dát, manža ještě nainstaloval nějaký nový programy, tak mi sem pořád skáče nějaká praštěná tabulka a nechce mě pustit dál. Ho asi přetrhnu.

Zatím se mějte a přeji všem dobrou noc. Určitě všechny víme, komu se budou zdát ty nejhezčí sny. 😀

fram
13. led 2011

@helcenka děkuju 🙂 Jo, myslím, že dnes budu mít krásnou noc 🙂

martasl
13. led 2011

fram-supeeeer!!!!!!!!!!!a že už máte srdíčko je úžasný,to je dobrý znamení.všechno bude ok.mám velikánskou radost 😀 😀 😀

martinkko-no my jsme předloni kolaudovali.všechno máme jako společné jmění manželů,stavební povolení bylo na oba.takže jsme každej museli podávat za sebe.bylo to komplikovaný,protože manžel nebyl a není věčně doma.takže mi to vždycky jen podepsal,já vyplnila a odnesla-a samozřejmě zaplatila 😝 😝 😝 .na katastr,na finančák atd.takže třeba i daň jsme museli dávat oba dva.oboum nám chodily dopisy do vlastních rukou.

holky ještě jednou děkuju za gratulace k narozkám.a doufám,že to největší přání se mi brzo splní a nám všem 😉

petruska01
13. led 2011

Jéé, @fram taky moc gratuluju, to jsou krásné zprávy!
@slunicko_luca no, já vím, co chceš napsat..já taky normálně čekám na ten duben, a říkám si, že teď mám čas na sebe, můžu jet na lyže, brát všechny ty vitamíny, dát si občas víno...ale zdá se mi to hrozně daleko! Navíc mám rodičovskou jen na dva roky, takže do konce března a pak budu doma zadarmo..

leheckova
autor
13. led 2011

@fram fram připojuji se k velké gratulaci moc ti to přeju hlavne odpočívej a nevěř zase tak doktorům chce to klid nepřepínej se a pokud by tě i přez leky břicho bolelo nebo by jsi špinila tak raději zůstan doma a lezet lezet lezet za to to miminko stoji

lucie.krajcarova
13. led 2011

@petruska01 taky máš jen dvouletou RD? já taky, ale jdu do práce, aspoň na chvíli 🙂

martinkka
13. led 2011

@martasl no, bude to složitý, ale ten baráček za to stojí 🙂

Přeju vám dobrou noc

petruska01
13. led 2011

@lucie.krajcarova mám dvouletou, původní varianta byla, že ten 3.rok půjde na mateřskou manžel, protože to měl v práci všelijaké, nakonec začal před rokem podnikat a nemá čas 😝 Já ještě pořád uvažuju, že bych do práce třeba na půl úvazku šla, ale zase bude jaro a léto, tak si to radši užiju s malým venku, jesle přímo u nás nejsou, tak bych musela cestou do práce dát malého do jeslí-jestli by mi ho v Karviné vzali.. no, zatím je varianta, že si v práci požádám o rodičovskou až do 3 let, to mi musí vyhovět, a do srpna-září budu doma a když se to povede, tak jdu na nemocenskou (kvůli penězům,) jinak půjdu na ten půlúvazek.

lucie.krajcarova
13. led 2011

@petruska01 aha tak to máš docela složité... ale zas prima, jestli ti dají aspoń ten půlúvazek. jestli tomu rozumím, jinak bys byla bez peněz, než půjdeš na rizikovku jo?

herbie
13. led 2011

fram moc gratuluju

mpetula
13. led 2011

@fram Také připojuji gratulaci, velkou gratulaci 😉 🙂 A držím palce, ať všchno probíhá jak má a já věřím, že bude, musí 😉

lucie.krajcarova
13. led 2011

@mpetula a jak to vypadá s tebou?
@daniela699 jakpak se máš, těhulko?

wanda1
14. led 2011

@fram Dobré ráno, včera jsem měli akci od práce, tak jsem se sem už na PC nedostala.
A dnes, když jsem tu viděla samé smailíky a gratulace, tak mi bylo jasné, že vše dopadlo na výbornou.
Takže se připojuji také gratulací ke zvládnutí krásného začátku, který plynule přejde do šťastného konec 🙂.