Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
18. led 2011

@jane84 Jani, máš pravdu, já myslela, že je dnes 17. 🙂 ach jo, takže platí ta první.

leheckova
autor
18. led 2011

zdravím všechny vratila jsem se z kontroly už ma čípek 2cm CS 4 pan doktor říkal vydržte jeste tyden a mame to v suchu pak už muzete rodit pry to bude dřív hura už se tesim kdyby neco dám vědet 😉

marulinka
18. led 2011

@leheckova to je krásný,tak přeji,ať máš porod rychle a bezbolestně za sebou a konečně držíš svůj malej uzlíček v náručí 😉 ale ten týden ještě vydrž!!!! 😀 😀 😉

leheckova
autor
18. led 2011

jj chci protože porodnici mam 4km od domu a jinak bych asi musela do Hradce Kralové a tam je to prý jak na běžícím páse...tady už jsem rodila a byla jsem spokojena. kamarádka mi rikala že by mě vzali i 36+4 tak snad ano kdybych už do HK nechtela jed udelali by vyjímku co ja vim jak to je...
Ještě mi delal vnitřní UTZ a videl tam tekutinu že už se mi uvolnuje tak bud to byla plodova voda nebo hlenová zátka

jahudka80
18. led 2011

@leheckova Tak hlavně odpočívej já rodila 36+3 😉 neboj budem na Tebe myslet 😉

martasl
18. led 2011

ahoj

leheckova-no teda,takže den D se blíží.to bude bezva,že nám sem přibude další mimčo,krásně se na tu ,,dětskou" tabulku kouká 😀 .a neboj,mimčo si ještě aspoň týden pohoví a pak hurá ven v blízké porodnici,aby to nemělo domů daleko 😉

luci-manžel jezdí po republice a nebo na Slovensko.loni byl v Polsku.ale i tak je děsně málo doma,mají hafo práce.teď dělají hodně ty popovodňový baráky.je fajn,že má práci,ale na druhou stranu to musí být děsná o všechno přijít.chudáci lidi.teď je v Ústí nad Labem,tak budu ráda,jestli o víkendu dojede.

jinak Katčiny fotky se líbily.kulturní test zvorala,prd věděla.koza a to hodně čte,ale o samejch upírech nebo puberťačkách.asi ji budu muset pořídit oduševnělejší knížky 😅.no a pak byla na pohovoru.do týdne mají dát vědět.Pavel řekl,že pokud si vybere focení,tak na tu školu půjde.pořád mám strach,že se nemusí na to lyceum dostat a pak by jsme promarnili i tu šanci na fotografickou školu,když to teď odmítnem.no prostě dilema jak prase.

martasl
18. led 2011

zzzzuuuuzzzziiii -ahoj 🙂 .teda pěkně dlouho jsi tady nebyla.tak teď už hurá do toho??to zase budou nervíky,jestli se zadařilo,co??mě už dochází trpělivost.

jahudka80
18. led 2011

Holky mě začíná bolet břicho (ms) ☹ Mám to celé rozhozené 😢 ani nevím jestli ovuluji http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a takhle podělaný grafy jsem před tím potr.neměla 😢 😢 Příští měsíc asi pujdu na folikumetrii jinak nebudu vědět vůbec zda vůbec dozrávají vajíčka nebo né 😒 Mám chvíli úplně super náladu a zachvíli jak když mě kopne bulela bych kvůli každé blbině 😠

lucie.krajcarova
18. led 2011

@jahudka80 to máš dobré, že ti to udělají, asi to už máš zjištěné ne? taky se o to budu zajímat, když to nepůjde hned..
@martasl nejlepší by bylo, aby se dostala na obě školy, budu jí fandit 🙂

jahudka80
18. led 2011

@lucie.krajcarova právě že né ale moje dr. je moc hodná a stačí jí po ms.zavolat a zeptat se zda mohu přijít na ULZ 🙂 Já mám pocit že oba cykly po tom pos... p.jsou antiovulační 😠 sice to ukázalo čárku a u toho co je teď to čárku neoznačí protože bych řekla, že jsem měla ovuli fakt brzo a to je špatně 😢 No teď koukám na sama doma tak páteř nám na hov.. kyčel mám na hov.. musím cvičit ale kdyyy?? teď po obědě nemohu, večer už jsem stahaná jak pes a ráno tedy nestíhám ☹ 😅

el29
18. led 2011

Ahoj holky,hlásím 2DC. Dostala jsem to brzo,asi z těch nervů... Chci se odhlásit z tabulky,končím se vším...
Jak jsem psala tak jsem chtěla jít na umělé oplodnění,ale bohužel jen já...manžel mi na to řekl,že děti ze zkumavky
nechce...a myslí to vážně! Byla jsem na gyndě a dr. se mně ptal co dál,jestli jsem takhle spokojená a ja řekla: ANO JSEM...bóže jak ja lhala! Ale co mám dělat???
Jinak Vám všem přeju // a skoré těhulkovaní,ahoj...

breberuska
18. led 2011

ahojky holky, moc se omluvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale jsem už druhý týden v nemocnici a až dnes se manžovi podařil rozchodit net.

šla jsem zcela bezstarostně na kontrolu s tím, že mi sice občas tvrdne břicho a mám hlenový výtok, ale vlastně mi nic není. Dr mně zaskočil tím, že mám čípek jen 14mm a na 1 cm otevřený a riziko porodu je vysoké, takže jsem se jen mohla jet domů sbalit a už jsem měla valit do nemocnice první dny nebyly nic moc, měla jsem děsný strach, kapalo mi magnézko v kapačkách, dávali MI ATB, kortikoidy na urychlení vývoje plic miminka, čípky a tablety na sklidnění dělohy a jen jsem se strachovala a pozorovala se a čekala co bude...ale po týdnu na kontrole byl nález stejný, dokonce se Dr zdálo, že se to malilinko stáhlo, takže jsem už trochu klidnější. Beru už jen dvoje léky a musím jen ležet - nesedět a nechodit. nicméně má pocit, že mi fakt nic není, bříško už netvrdne (teda pokud nepochoduju a nevysedávám někde.-)) tak věřím, že se udržíme co nejdéle prý 6 týdnů by bylo ideálních

doufám, že se všechny máte fajn...

marulinka
18. led 2011

@breberuska jejda 😒 držím palečky,ať tam mimísek ještě vydrží,přece jen je ještě hodně brzy.odpočívej 😉

breberuska
18. led 2011

@marulinka moc se zpožděním gratuluju!!!
@leheckova držím palce, ať vše proběhne co nejpozději a hladce 😎

lichtakova
18. led 2011

@breberuska jejej, tak držíme pěsti, ať se malá vykulí za co nejdýl

martasl
18. led 2011

breberusko-no teda,koukám že u vás taky nemůže jít nic normálně.ale neboj,všechno bude ok,doktoři si tě pohlídaj.kdyby se miminku přece jen chtělo ven(tfuj tfuj tfuj ať ne),tak už by to s péčí zvládlo.tak hezky odpočívej a nenervuj se.mimnku se daří dobře a to je nejdůležitější.

el29-to je mi líto.to se manžel nebojí,že zůstane bez dětí??je přece jedno,jak se k miminku pomohlo,hlavně že je.třeba ho to za chvilku přejde a dá si říct.manžel pro umělko taky není,ale my už máme 2 děti.u vás je to něco jiného.přeju ti,abys manžela přesvědčila a změnil názor.doufám,že tady s náma zůstaneš nebo nás aspoň občas navštívíš 😉 .

anavirez
18. led 2011

@leheckova @breberuska tak držím pěsti,ať to dobře zvládnete 🙂 🙂 🙂 🙂

@jahudka80 tak se cvicenim to mame stejne, porad me boli zada a vecer jsem uplne ko, zehleni odsouvam uz druhy den na ten dalsi 😉

slunicko_luca
18. led 2011

@lucie.krajcarova Luci, koupila jsem jednorazove, baleni po peti za 140 kc. V navodu je sice, ze bys test mela delat kazdy den, priblizne ve stejnou hodinu. Zkusila jsem to jen ze zvedavosti v den kdy jsem si myslela, ze by mohla byt. Jeste nejsem rozhodnuta jestli si budu ovulaci prostrednictvim testu hliddat az se zacneme snazit nebo jestli tomu necham volny prubeh ...

jane84
18. led 2011

@breberuska jejda. holky vydržte to spolu ještě pár týdnů 😉 vím, že se sebe navzájem nemůžete dočkat, ale musíte počkat. Budu držet palce 🙂
@leheckova ty taky, ještě týden počkejte
@el29 zkus tomu dát trochu času. Třeba manžel přehodnotí názor. Jen bych byla opatrná, třeba vám nezbyde nic jiného než IVF a musíš sama zvážit, jestli tě jednou nebude mrzet, že jste to nezkusili natoli, že by to způsobilo problémy v manželství

dadka2
18. led 2011

Ahoj holky, jen jsem k vám nakoukla a čtu, že hodně z vás bolí záda. Zrovna dneska byl v tv pořad o metodě paní Mojžíšové, kde říkaly, že zablokovaná záda můžou způsovat hodně problém při pokusu o otěhotnění a i při těhotenství. Tak si ty svoje zádíčka hýčkejte a dejte je do kopy🙂. Souvisí to prý hodně s pánví. Přeju mnoho čárek na těhotenských testech!!!

leheckova
autor
18. led 2011

ahoj holky teda to je zase příspěvků,ja sem už v pohodě dnes mi rekl že jsem už v době kdy nic nehrozi takže u me fakt nic nehrozi

@breberuska drž se kočko ty máš opravdu jeste cas ale už si v tt kdy se to zachraní takže jeste alespon 4tt a budes taky moct být v klidu ale cípek 14mm je fakt malinko ja jsem otevrena taky ale ja už mam po porodu a ty vlastne taky takže ten jeden cm je ok ne????to je i pri ovulaci na 1prst snad otevreny no me to kleslo zmeklo a CS mam 4 takže to čekam ....jeste mi řekl a ukazal že mi odchazi tekutina z cipku takže tam tekutina byla tu jsem i videla ted otazka do kdy to bude....a reknu vam bolí me zadek bolí me zada prsa me nakynuly paty vecer bolí už bych si to snad i přála jen doufam že to utrpení mam za sebou a budu se modlit aby me ten nahore miloval a slitoval se nade mnou a nenechal me moc trpet u porodu a mela jsem to rychly..

fram
18. led 2011

Ahoj holky,
@martasl budu držet palce,ať se Kačka na tu školu dostane, jedna starost by byla z krku, viď?
@el29 to jako , že manžel raději žádné dítě než umělé oplodnění 😕 😕 Držím ti pěstičky, ať to nějak vyřešíte, věřím, že si nakonec nechá říct. Každej chlapa přeci po sobě chce zanechat genetickou stopu a tvůj určitě nebude výjimka.
@leheckova takže ty už to máš na krajíčku 😀 😀 Super,moc se těším na další miminko.
@breberuska 😕 😕 ☹ ☹ ty si taky vybereš tolik špatnýho, je to nespravedlivý. Ale věřím, že holčička bude v pořádku a ještě nějaký čas se u tebe v bříšku zabydlí. Moc na vás myslím a držím palce.
@lichtakova jak je? Jak jsi zvládla podovolenkový nástup do práce?

martinkka
18. led 2011

@breberuska držim palce, ještě to musíš chvilku vydržet, ale věří, že to bude v pohodě 🙂

@leheckova taky držím palce, ale ty už to máš "za pár"

@el29 neházej flintu do žita, věřím, že manžel brzo změní názor a pochopí, že když to jinak nejde, tak se prostě nedá nic jinýho dělat. Můj přítel taky nesouhlasil, tak jsem nás objednala do CARu, řekla jsem mu, kdy tam máme jít a že bych byla ráda, kdyby jsme zkusili aspoň ten úvodní pohovor, že jsem nervózní z toho, že nejsem v pořádku a že jinde než v CARu mi tolik vyšetření neudělají. Když mi řekl, ať tam jdu sama, nechat si udělat vyšetření, tak jsem mu řekla, že sama tam jít nemůžu, že by mě nevzali, žeh moc prosím, ať to aspoň jednou zkusí a že když pak nebude chtít, tak tam nebudeme chodit. Po úvodním pohovoru už neměl žádný problém a chodí tam se mnou úplně v pohodě. Oni tam jsou asi zvyklý na to, že se tam chlapům nechce, tak to tam s nimi asi umí 🙂 zkus to taky tak a uvidíš

lichtakova
18. led 2011

@fram no tak dneska to bylo ftipný, protože v jednu nás evakuovali, neb nějaký blbeček zavolal, že je v \karlíně bomba, prý to bylo i ve zprávách, takže jsme chvíli bloumaly kolem, pak nám oznámili, že zpět do udovy můžeme až v půl pátý, takže jsem se sebrala a jela jako trotlík metrem v bílým a v bačkorách, ještě, že jsme si aspoň vzala kabátek a kabelku. 🙂

martinkka
18. led 2011

@lichtakova aspoň se v práci nenudíš 🙂

fram
18. led 2011

@lichtakova tak to ti to dnes v práci docela uteklo 😀 Asi si objednám bombu k nám, abych mohla jít brzy domů 😀 😀

helcenka
18. led 2011

Ahoj holky,
@breberuska - drž se, ještě je na porod brzo. Jsem se nějak vyděsila, co jsi psala. Protože mě dost tvrdne břicho, na kontrolu jdu příští pátek. Ale na druhou stranu si říkám, že s Kubíkem mi tvrdlo břicho celé poslední tři měsíce, nesměla jsem jenom větší fyzickou námahu, omezila jsem pohyb a začala jezdit MHD a bylo to dobrý.
Budu na tebe moc myslet a domluv té svojí cácorce, ať se u maminky ještě dlouho drží.

@el29 - je mi to líto, že má manžel takový názor. Ale všechno se může změnit. Mě po revizi manžel taky řekl, že další dítě nepřichází v úvahu, že už nechce nikdy tímhle projít. No a už se těšíme z bříška oba dva. Chce to čas a chlapi se bojí toho, co neznají. Držím palce.

Jinak o mě se pokouší nějaká virózka, už s ní bojuju tři dny, ještě se teda nic nerozjelo a dneska to vypadá, že už ani nic nerozjede. I když nikdy nevím, co Kubík přinese ze školky.

@leheckova - týden dva to ještě vydržíš a je to v pohodě, přeju ti bezproblémový porod, ale myslím, že to oproti hemeroidům bude brnkačka. 😉

leheckova
autor
18. led 2011

no tak taky si myslim to bylo fakt utrpení a říkala jsem si za co on porod bolí taky taky je to bolest ale tu nejak zapomenete a hlavne jste odmeneni tím že mate ten uzlíček vedle sebe a to vas asi motivuje modlím se abych verila v to že když jsem ted trpela s tema hemousema tak ted bude porod ok

lucie.krajcarova
18. led 2011

@el29 to je mi strašně líto. zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli máš vždy ms tak krátkou... ach jo, proč to ten manžel říkal????? Nechci být krutá, ale třeba by jiný chtěl... možná je čas rozhodnout se, jaké jsou priority..

lucie.krajcarova
18. led 2011

@slunicko_luca právě že vím, že se to testovat každý den, to je docela druhá záležitost 😖
@lichtakova jéé ty pracuješ v Karlíně? a kde? já tam budu od dubna taky 🙂
@leheckova to je fajn, že už jsi v pořádku, tak ještě pár týdnů 2v1 🙂
@breberuska ahoj kočko, tak přeji, ať vás brzy pustí domů. asi to bude chtít klidový režim. máš se na koho obrátit třeba s pomocí o domácnost?