Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
8. dub 2011

@lucie.krajcarova koukám je to 2 holčičky pak chlapeček pak 2 holčičky chlapeček 😀 😀 😀 😀 ženské mají převahu 😀 myslím tedy narozená miminka. No sousedka je někde pryč 😀 manžel včera zkoušel koštětem schodit to koště bohužel to nejde no bude zas bum bum ☹. No Luci oni žádnou naší hyp.nechtěj chtěj dát prašule v hotovosti a my ať si zaplatíme to penále a 300tis. je fakt moc. ☹ no já to zas vidím, že z toho nic nebude, prostě hold se nám v tomhle nedaří...
Jdu pověsit prádlo a jeden objednat na rehabku.

jahudka80
8. dub 2011

@lucie.krajcarova no plenu dávám jen na noc a měsíc možná dva se mi nepočůrala až včera. No a kouše vše pastelky umělohmotné lžičky hračky kolikrát mám pocit že máme doma štěně a né dítě 😀 jak je vše okousané . Ale hlavně že v noci spíííí 🙂 a nebudí se.

mircisek
8. dub 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Ta bolest je fakt normální. Myslela jsem si, že u druhého to bude lepší, ale je to tak tisíckrát horší a hlavně to trvá mnohem dýl. 😒
@fram Ten výtok je strašnej, že? Já jsem si jednu chvíli dokonce myslela, jestli mi neutíká plodová voda. 😕
Někdy je vidět pohlaví hodně brzy. Hlavně na 3D je to vidět perfektně. Ale v tom 13. týdnu se celkem často pletou. 😅
@jahudka80 Jahůdko, teda to je děsný. Ty si toho klidu moc neužiješ, co?
Taky jsem v noci vyháněla manžela, protože nám tancovaly židle po dvoře. 😀 A bouchá nám digestoř. Máme ji napojenou do komína, tak to s ní třese. 😖

lucie.krajcarova
8. dub 2011

@mircisek vidíš, a já u druhého těhu ty bolesti neměla. třeba mě to čeká zas u třetího.
jahudko, ale třeba přijdou další. budeš myslet pozitivně a přijde to, uvidíš.

fram
8. dub 2011

U nás taky hrozně fučí, chtěla jsem jít do města, ale je mi jasný, že by mě z toho větru bolela hlava, tak asi pojedu autem.

fram
8. dub 2011

@jane84 teda ty jsi pilná 😕 Do 4 do rána, to bych nikdy nevydržela. Tak ať ti to jde pěkně od ruky, určitě to stihneš.

helcenka
8. dub 2011

Hezký den všem,
jen chci popřát hezký víkend, možná se mi podaří nakouknout, ale o víkendech mi to většinou nevychází.

Je mi nějak blbě od žaludku, tak snad to nebude nějaká viroza, to by se mi fakt nehodilo. Ještě k tomu jsem v noci hrozně spala, večer jsem sice vytuhla hned, ale pak jsem se probudila, spocená jako myš, bylo mi do rána takové horko, jenže když jsem otevřela okno vedle v kuchyni, tak se pořád zavíralo, jak foukal ten vítr, hrůza. Pak manža zase začal chrápat - jak má tu rýmu a v půl sedmé přišel Kubík, jestli si k nám může zalézt. No a bylo po spaní.

AJO, sbal tu tašku, nikdy nevíš, sice já mám termín o pár dnů dříve, ale u tebe to vypadá mnohem víc nadějně.😉

lichtakova
8. dub 2011

@fram jé, ty se máš, na pohyby už se taky těším...
jak je venku ani nevím, takhle z okna tady šedivo, nic se mi nechce, kdyby setak všichni odobjednali 😉

marulinka
8. dub 2011

ahoj holky 🙂
tady je takový větřisko,že se mi vůbec nechce ven,ale musím do školky 😒
zzuuzzii,ze začátku mně taky hodně bolel podbřišek a doteď mi to hrozně tlačí na spodek,asi je to fakt normální.doktorka mi dala magnesium.
fram,taky mám výtok,až kolikrát ,,mokro,,měla sem na zavádění nějaký globule,ale moc nepomohly. 😖
holky a řekla bych,že všechny problémy co mám z těhotenství,že mám až teď po potratu.dřívější těhotenství byly vždy bezproblémů,bezbolestí...
helčenka,aja--teda vy na to balení vůbec nespěcháte...já měla sbaleno už v 8měsíci 😅

martasl
8. dub 2011

ahoj holky.
u nás fučí ještě teď,asi nebude mít cenu foukat si hlavu.to zase budu jak rozzuřenej Bethowen 😝 .

jani-teda ta fotka je hnus.to vajíčko vypadá celkem pěkně,ale ten zbytek....ještě že není vidět do břicha.teda s tou dipmomkou teda válíš.do kdy to máš mít hotové??ale jak píšou holky,jsi holka šikovná a vždycky jsi to hravě zvládla,tak to teď nebude jinak 😉

jahudko-no to co ti řekl manžel by mě asi dost mrzelo,ale třeba mu to fakt jen ulítlo a mrzelo ho to pak víc než tebe.

holky,teď od víkendu bych měla mít plodný dny.manžel jezdí makat jen 12km od nás,tak jsem zvědavá,jestli to klapne a ten clostil zabere.sice jdu dnes+víkend noční,ale už jsem manžovi oznámila,že ho ráno budu budit.měl faaakt děsnou radost 😀 😀 .už by to sakra mohlo vyjít,je to od revize děsně dlouhá doba. ☹
jo a naše Kača je přijatá do Litomyšle na to lyceum.26 jedem do Pardubic na přijímací pohovor na Anglické gymnázium.je tam i ekonomické lyceum.ta škola je hodně na jazyky a spolupracuje asi s 5 zahraničníma školama.a taky umožňujou studium na těch školách.tak Katce zajiskřily oči a půjde asi tam.no ještě se do toho 26 může rozhodnout.

jane84
8. dub 2011

@fram však taky dneska vypadám jak totální troska. Kdybych po mě nehopsal malej, tak vytuhnu hned. 4 hodiny spánku jsou strašně málo. Minimum je 6 a to jen jeden den. Jinak potřebuju tak 8 hodin
@martasl super, že se dostala. Škoda, že nešla na tu fotografickou

fram
8. dub 2011

@martasl takže o víkendu nebudu vůbec nic dělat a jenom vám držet palce, moc přeju , ať to vyjde. A s Katkou super, aspoň máš o jednu starost míň.

jahudka80
8. dub 2011

@mircisek no jo klid co to vlastně je 😀 😀 😀
@lucie.krajcarova uvidíme třeba jo , je to zklamání já už se viděla jak se stěhuju a nemusím mimino tahat do 4petra bez výtahu a jak mi krásně každej měsíc na vše zbydou peníze a zas prd
@martasl no asi ho to mrzelo večer se u TV ke mě tulil ,ale mě to bylo jedno byla jsem naštvaná...

Tak jsme dnes (malá poprvé ) sbaštily hranolky a sýr Mája obyč já hermoše 😀 mňam mňam , no a teď jdu svléct povlečení a povléknout 😀

lucie.krajcarova
8. dub 2011

@jahudka80 dobrota, sýr a hermelín, to bych si taky dala 🙂))

jahudka80
8. dub 2011
marulinka
8. dub 2011

@jahudka80 ňamky,ňamky hermelínek 😅 udělala si mi chuť.ještě pořád mám 1v ledničce,asi si ho dneska dám 😅

jahudka80
8. dub 2011

😀 😀 😀 mě se nechce nic děláát 😀 😀 😀 pomoc 😀 😀 😀 lenora mě přepadla 😀 😀 😀

jahudka80
8. dub 2011

@marulinka 🙂 jj dej 😉

martinkka
8. dub 2011

@martasl
@pe_t
@fram děkuju za gratulky 🙂 ,Marti, máme typový RD, když mi do IP napíšeš mail, tak ti pošlu fotky
Holky, chci se zeptat, nějak mi přestává být zle od žaludku, neni to nějaký divný?

marulinka
8. dub 2011

@martinkka opožděně taky gratuluji,nějak sem to přeskočila 😅
a určitě to není divný...taky mně přestalo být zle kolem toho 12týdne,sním všechno co vidím a krom bolestí na spodek,únavy a velkýho břicha těhotenství nepociťuji.strašně se těším na pohyby,abych byla klidnější,že je vše v pořádku...
zatím se jen uklidňuju tím,že pozoruju břicho,jak se mi vlní pupek,je to krásný,ale kopance ještě žádný...

martinkka
8. dub 2011

@marulinka děkuju 🙂 já jsem právě teprv v 11. týdnu, tak se mi zdá, že je brzo, aby mi už nebylo zle, na kontrolu jdu ve středu, tak už se nemůžu dočkat

mircisek
8. dub 2011

@marulinka Já ti nějaký ty kopance přepošlu. 😀 Moje ledviny to nějak nestíhají. A na břicho mi koukají i lidi v MHD, jak se mi neustále vlní. 😝
@jahudka80 Tohles ostříhala?!?! Jsi sadista. ☹
Taky bych si dala něco dobrého. Hlavně když bych to nemusela vařit já. Sice vařím docela ráda, ale každej den... 😖
@martasl To jsou starosti a rozhodování. Když to tak vidím s těma staršíma, tak si říkám, že mi asi chybí pud sebezáchovy, když jsem si pořídila druhý dítě. 😅

marulinka
8. dub 2011

@martinkka neboj,bude to v pořádku 😉 já nevím,jestli sem to měla přesně do 12týdne,třeba to taky bylo už v 11.každá to má jinak.neboj a na kontrolu držím palce..to je vždycky doba to čekání na další kontrolu,že? vůbec to neutíká.. já jdu taky ve středu 😉

mircisek
8. dub 2011

@martinkka Marti, někoho nevolnosti přecházejí dřív. Miminko je určitě v pořádku. 🙂

mircisek
8. dub 2011

A já jdu až to další úterý. 😢 😢 😢 😢 Ale zase na velkej UTZ - poslední!!!!! A na Velikonoce nastupuju na mateřskou. 😅

marulinka
8. dub 2011

@mircisek já doufám,že se do týdne třeba už dočkám 😕
pohyby a polohy miminka na velkým břichu sou srandovní-já u předchozích mívala takovou šišku vyjetou na jednu stranu,že to vypadalo tak nějak divně 😀 😀 😀

mircisek
8. dub 2011

@marulinka To mívám taky 😀 A ten odebranej sval mi ten šišoid ještě zvýrazňuje. 😖

martinkka
8. dub 2011

@marulinka
@mircisek tak snad je to dobrý, před týdnem odpovídalo miminko na den přesně, to čekání na další kontrolu je nekonečný 😅
marulinko, tak nám to ve středu dopadne dobře 🙂
mircisek, mateřskou už máš za pár co nevidět budeš rodit 🙂

marulinka
8. dub 2011

@martinkka určitě to dopadne dobře,tu druhou možnost si už raděj nepřipouštím. 😉
@mircisek ty nenavazuješ z předchozí mateřské??

fram
8. dub 2011

@martinkka není to divný, a taky to neznamená, že když ti je dnes líp, že zítra zase nebude blbě. A už jsi 11tt,takže nevolnosti můžou přecházet.Prošli jsme si tady tím asi všechny - hlídání příznaků a když náhodou začalo být něco jinak,tak strach, že je něco špatně. Ale je to O.K., neboj.