Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

endie
26. srp 2011

čauky 🙂
@jane84 juva to je mi líto že máš takové bolesti,nechci tě strašit ale já toto měla když sem čekala malou a měla sem cystu jako balon. Tak doufám že to neni nic vážného a třeba to fakt bude ovulka

nevíte něco o jahudce?

jinak holky já pila kontryhel do ovulky, pak jsem přesedlala na gynex a hned první měsic braní se povedlo, kamarádka měla to samé první měsíc a otehotněla 😀

zandi78
26. srp 2011

@jane84 ahojky JANE, až budeš přepisovat příští tabulku, prosím prosím dala bys mitam místo listovky femibion 800? včera jsem ho koupila a dneska najížídím....snad bude úspěšnější 🙂 Děkuji, přeji at je ti líp 😉

martasl
26. srp 2011

endie-a jak se ten gynex užívá,asi si ho budu muset koupit.dá se normálně sehnat?a na co vlastně je?na ovulku?

jane84
26. srp 2011

@endie od rána se prolívám vodou a vzala jsem si ibalgin a musím to zaklepat, zatím dobré. Nemám tušení, co to bylo. Snad ne ovulka, teprve mi skončila MS a ještě nebylo snaženíčko, dneska bude stěhovat nějaké věci a večer zase padneme a na nic nedojde 😒

jane84
26. srp 2011

@zandi78 změním 😉 taky plánuju najet na femibion

endie
26. srp 2011

@martasl je to celkově na pročištění těla i hlavy 😀 a já neměla ovlku i tři měsíce a právě že ona má nastartovat ovu a měla by chodit pravidelně MS když nejsi těhu, já ho objednávala přes net, je to sice palba ale nám se to oplatilo

jinak já jedla babyplan a pak femibion 🙂

endie
26. srp 2011

http://www.prozdravi.cz/gynex.html?utm_source=S...

jako některým pomohlo některým ne, zmého okolí zatím sama dobrá zkušenost

hexelucka
26. srp 2011

@jane84 děkuji budu ji vítat z otevřenou náručí🙂

jane84
26. srp 2011

@hexelucka jj, asi jediná MS, na kterou se žena těší

leeena_4
26. srp 2011

holky nemáte někdo zkušenosti s fytosojou? prý je to něco jako přírodní clostilbegyt, ale nemůžu to nikde najít

endie
26. srp 2011

@jane84 třeba jsi nějak blbě ležela a ted se to tam narovnávalo 🙂 na ovu je asi fakt brzo, neboj až se přestěhujete, začneš učit, tak čáp přiletí ani nebudeš vědět jak 😵

hexelucka
26. srp 2011

@janulka2310 to je dobře že nás je víc teda kdyby nás bylo mín byl by ten život daleko hezčí ale to dáme ne? 😉

hexelucka
26. srp 2011

@jane84 já na ty mrchy čekám už přes rok no nikdy bych tomu nevěřila🙂jo a ten femibion je nejlepší vitamínek doporučuje jej řada lékařů a mě jej díky dobře naštěpené listovce doporučil i hematolog🙂takže šup do něj

martasl
26. srp 2011

endie-díky.proštuduju. 😉

jane84
26. srp 2011

@leeena_4 tohle jsi možná četla https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sojove-iso.... Je to asi jako se vším, někomu pomůže, někomu ne. A všeho moc škodí. Jinak na sóju pozor, pokud má někdo problémy se štítnou žlázou, tak by ji moc neměl, snižuje její funkci

jane84
26. srp 2011

@endie je fakt, že jsem teď hodně dřela na bytě a mohla jsem si něco uskřinout, ale tohle mi přišlo spíš v břiše a střílelo to do zad. Když se to nevrátí jen dobře. A co u vás? Jak je v novém? Super, že jste teď pohromadě s manželem, i malá si to určitě víc užívá

endie
26. srp 2011

@jane84 jo už sem si zvykla, no malá je ted jak dábel, mám vztekací a řvací období takže mám veselo 😀 ale sem fakt ráda že už nejsme na všechno sama 🙂 a tatínek poznává jaké to je být 24 hodin sdítětem 😀

leeena_4
26. srp 2011

@jane84 to jsem nenašla, děkuju 🙂. Pořádně to pročtu a uvidím 😉. vím, že i na bylinky je třeba dávat pozor.

foaji
26. srp 2011

@martasl Určitě do toho Gynexu jdi 😉 Začala jsem ho brát minulý cyklus - otěhotněla, ale vše odešlo se zpožděnou ms. Teď beru druhý cyklus a mám takové obrovské tušení, že se zase zadařilo 😀

caleana
26. srp 2011

@valinka30 No, protože u mne to mohlo vyvolat přesný opak. Jenže mi bylo blbě a nedošlo mi, že bych ho neměla užívat.

caleana
26. srp 2011

@winterska Jsem z orlickoústecka.

caleana
26. srp 2011

@zandi78 Ježiši, to znám. To je šílenej stav, ble. I na tohle mi kontryhel pomáhal, když už bylo jasné, že těhotná nejsem, pila jsem třeba 2l teplého denně a třetí den dorazila.

caleana
26. srp 2011

@martasl No, tak to držím pěsti, ať se to nějak vyřeší. Já jsem ve dvanácti letech prodělala boreliozu a od té doby mívám velmi výživné migrény. Snad dcerce lékaři pomohou.

jahudka80
26. srp 2011

Ahoj holky tak ještě 11dní 🙂 a můžem rodit. Zatím se držím ikdyž od noci mám docela stahy 😖 a bolí mě celá děloha, ale prý na porod to není, čípek zavřenej, a malá váží už 2400g 🙂 (tolik měla naše první dcera po porodu). Už aby bylo za týden touto dobou..... to čekání je hrozné 😢

winterska
26. srp 2011

@caleana no tak to je ode mě trošku daleko.. ☹ Ale nezkusila jsi třeba http://www.arleta.cz ? je tam nejenom CAR ale i klasická gyndr..

marulinka
26. srp 2011

@jahudka80 ahoooj.11dní uteče jako voda,moc na vás myslíme a držíme palce 😉

endie
26. srp 2011

@jahudka80 myslím moc moc na tebe a tržím palečky, jste holky statečné bojovné za 11 dní bude tady panenka krásná 😵

daasenka85
27. srp 2011

@hexelucka Ahoj, proč by ses měla omlouvat, je to tu pro nás všechny přeci a já jsem sem taky vpadla náhodně 🙂 normálně diskutuji na "Revize dělohy" nebo "Příznaky těhotenství krátce po ovulaci" - příznaky mám pořád nějaké :D
Kontryhelový čajík se dá koupit nebo alespoň objednat v lékárně. Piju sypaný od Megafytu (ten mi chutná nejvíc, je správně hořký 😉 ) - dávkování 1 vrchovatá čajová lžička přelitá 200 až 250 ml vody

daasenka85
27. srp 2011

@hexelucka Jo a můžeš ho pít hned po revizi je to podle mě dokonce lepší kvůli hojení a dorůstání dělohy! P.S. Mrzí mě, že to potkalo i Tebe a drž se!

daasenka85
27. srp 2011

@kixi Není zač.. Jsi statečná! Jo a ještě doporučuji začít brát Femibion 800, má prý tak výborný druh a dávky kys.listové, že ji vstřebá každá žena (i která má špatnou srážlivost krve). Tak ať už to máš z krku.. Fyzická bolest není nijak intenzivní, přeji, aby ta psychická co nejdříve ustávala ☹