Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
3. únor 2016

Ahojky holky, tak se konečně hlásím po kontrole. Vše je na jedničku, jsem v 7tt, srdíčko bije jako o závod, morfologicky prý je plod také v pořádku a za tři týdny si mám přijít pro průkazku a na odběry. Spadl mi hodně velký kámen ze srdce, teď hlavně přečkat ty tři týdny, které minule byly kámenem úrazu. Dneska se asi budu celý den vznášet na obláčku. 🙂

janarichla
3. únor 2016

@verca1508 moc gratuluju!!!! 🙂

evuska86
3. únor 2016

@verca1508 to jsem moc rada za tebe👌👍

verca1508
3. únor 2016

@janarichla Děkuji moc, volal mi manžel a byl taky moc šťastnej 🙂 a říkal ať se opatruju, tak jsem mu říkala, jak opatruj? Tak říkal, že si musí zvyknout na tu myšlenku, že se máme opatrovat 🙂

ilonar
3. únor 2016

@verca1508 To je skvělýýýýý!!!!!!!! Tak se opatruj 🙂 Já čekám na ms, je mi divně, tak snad se to brzy rozjede. Kdyby mě začaly bolet prsa, bylo by to nadějné, ale vůbec nebolí. Podle toho jsem to minule poznala.

matinaurb
3. únor 2016

@alicie_k díky, za radu MS se včera dostavila tak jsme ráda, jinak já beru kapky gynex a nemůžu zatím říct jestli jsou ok, ale během prvního měsíce užívání jsem otěhotněla, teď jsme kapky nasadila znovu (na úpravu cyklu) tak snad to bude ok🙂

matinaurb
3. únor 2016

@ilonar
@kika_21 MS včera došla tak jsme ráda 🙂 teď už jen vydržet 5 cyklu a sand se potom brzo zadaří 🙂

ilonar
3. únor 2016

@matinaurb Nemusíte si dávat pauzu kvůli té mole?

kika_21
3. únor 2016

@matinaurb Hodně štěstí a zdraví, určitě vše bude ok. 🙂

arielka222
4. únor 2016

Tak MS už konečne dorazila..od příštího týdne se na to zase vrhnem tak kéž by se zadařilo zase na poprvé. Holky jakou máte zkušenost s ovu testy? Má to smysl a nebo to na sobe poznáte?

kamikz
4. únor 2016

Taky se pridavam k dotazu ohledne ovulacnich testu..mate zkusenost? Tusim,ze se mi ted ovu posune,tak bych to asi zkusila..

ilonar
4. únor 2016

@arielka222 Ahoj, já teda ovu testy nikdy nezkoušela a ani zkoušet nebudu. Přijde mi to pak šílené, co jsem četla v jiných diskuzích, ty holky jsou tím pak úplně posedlé. Já na sobě ovu mylsím poznám, když se na to tedy sousředím, ale nejsem zastánce toho bláznění okolo. Záleží na každém, kam až chce zajít 🙂

ilonar
4. únor 2016

Jinak holky já pořád čekám na ms. Podbříšek mě občas bolí, není to sugesce, já jako jsem smířená s tím, že nic, ale píchá mě na nalevo i napravo, tak si spíš říkám, aby zas nebyl nějaký jiný problém. Nebo jestli se snaží spustit ms. A jelikož mě nebolí prsa, mám to tím nejspíš potvrzené. Poprvé mě bolely, ne hned, ale teď mám prsa plně v útlumu, bohužel i velikostně, nějak nejsou 😒 . Naposledy jsem to měla 2.1., ale ani to nebyla pravá ms, jen dvoudenní spíš špinění. Chjooooo.

arielka222
5. únor 2016

@ilonar ja si prave taky myslím že to je zbytecne a pak budu akorát více vystresovana jak to budu porad hlídat. Asi to necháme na přírodě, bude to tak nejlepší..A co se tyče te MS myslím dle vlastni zkusenosti, ze by ti mela dojít do dvou týdnů taky sem mela podobne příznaky ;)

moni92
5. únor 2016

Holky kdo jste po samovolným potratu v úplným začátku jak dlouho jste čekali než jste se začali snažit znovu...???

arielka222
5. únor 2016

@moni92 do jedné MS a pak muzeme říkala doktorka.

moni92
5. únor 2016

@arielka222 takže teď když mám ms se kterou to odešlo, tak po další ms už můžeme jo..?

arielka222
5. únor 2016

@moni92 ano ja mela 24.12 MS kdy to odešlo. A ted mam už první normální a už po teto se můžeme snažit. Doktorka říkala že se to prvni ms pročistí a tělo začne fungovat a pak už není důvod na nic čekat když nejsou komplikace 🙂

matinaurb
5. únor 2016

@ilonar prave ze musime proto podu ze jeste 5 cyklu.. pauzu musime mit cca 6 mesicu...

alicie_k
5. únor 2016

Holky tak první výsledky genetiky už mám, zatím co se týče trombofilních mutací... Mutace v genu pro MTHFR, homozygot. Podle některých bych si měla hned od dvou // píchat miniheparin a podle některých ne. Hematologové mají rozdílné názory a gynekologové taky. Možná neumím dobře štěpit kys.listovou. Začíná to teda dobře ty výsledky ☹

wendissek
6. únor 2016

@alicie_k mam to uplne stejne musím jist porad femibion nebo chytre miminko tyto dva přípravky uz ji mají nastepenou u nas dopal spatne i spermiogram manžel jim ma hodne a rychle ale geneticky deformovane ze sama bez pomoci donosim zdrave mimi je 15% ted má nějaké léky c dubnu kontrolní vysetreni a pak stimulace a ivf

ilonar
6. únor 2016

@matinaurb jojo uz to vidim. Utece to neboj.

ilonar
6. únor 2016

@alicie_k ahoj,to mas docela rychle ty vysledky vid? Moc tomu teda nerozumim. Ja treba zobu superfolin,kde uz je ta kyselina rozstepena a lepe ji telo prijima.

ilonar
6. únor 2016

Holky tak jsem zkusila test a nic 😖 , takže zase mešká a kdo ví kdy přijde 😢

verca1508
6. únor 2016

@ilonar Ty jo, si uzijes teda, ze to nemuze jit bez komplikaci, ze?

ilonar
6. únor 2016

@verca1508 Je to hrůza, proč mi to nemůže normálně naskočit? Hrozně se to tím všechno protahuje. Od revize 4.11. mám za sebou jedinou ms, ke všemu vyvolanou a divnou. Předtím jsem měla cyklus sice delší, ale aspoň chodila. Co mám dělat? ☹

verca1508
6. únor 2016

@ilonar A kolikaty den cyklu jsi? Asi bych zasla k doktorovi, necim to musi byt zpusobene.

ilonar
6. únor 2016

@verca1508 38.den. Není to ještě nic hrozného, ale nějak mi dochází trpělivost a hodně mě to znervózňuje. Nejhorší je to, že se zpožděním přichází naděje a je to dáno tou nepravidelností všechno. Ach ach.

dvoracek
6. únor 2016

@ilonar to je fakt na nic.ja mam od 30.10. uz p o treti ms a to mam delsi cykly. Zajdi za doktorem at ti da hormoby na upravu cyklu.ja je mam uz zase nasazene od posledni ms na pripravu tehu.

verca1508
6. únor 2016

@ilonar No, neni to tak hrozne, s tou nadeji Ti naprosto rozumim, ta nepravidelnost musi ale necim byt, obzvlast, kdyz jsi byla predtim na vyvolavacce ms prisla neprisla