Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
15. únor 2016

@matylda123 No, tatinek i brisko hladil, byl takovej dojatej, ze me vidi 🙂

arielka222
15. únor 2016

Holky mate některé z Vás zkušenost s Nosifolem? Dnes jsem byla na první kontrole u doktorky po prvni ms od SP a prej cyklus naběhl krasne. Zítra mam dle utz ovulaci, tak se ode dneška budeme snažit. Ale doktorka mi právě doporučila ten Nosofil ze tam jsou dobre vitamíny atd. jen nevím jestli jen zbytecne nevyhodí peníze není to nejlevnější. Berete ho některá z Vás?

janarichla
16. únor 2016

Cekam na dobre zpravy z ultrazvuku🙂

janarichla
16. únor 2016

@verca1508 cekam na dobre zpravy z ultrazvuku🙂

verca1508
16. únor 2016

@janarichla No, to ja taky, jsem jako na trni. Porad se pozoruju, jestli mam priznaky 🙂 ale to asi my vsechny, co jsme si prosli nejakou spatnou zkusenosti. Ted tu byla doktorka, koukla na me a rikala, ze se vynasnazi udelat utz jeste dopoledne.

verca1508
16. únor 2016

Jsem vesela, stastna 🙂 Na utz vse ok, odpovidame presne 8+6, srdicko bije, merime 2,3 cm a pry to vypada jako bezne tehotenstvi a nadejne. Jenom to chce ten klidovy rezim.

ilonar
16. únor 2016

@verca1508 Tfuj tfuj tfuj!!!!!! 😅

moni92
16. únor 2016

@verca1508 Gratuluju 😉 pozoruji Tě tu celou dobu držela jsem palečky 😉 A kdy tě pustí domů..? Tak se nech opečovávat od muže a užívej odpočinku 😉 Hlavně klídek 😉

ilonar
16. únor 2016

@arielka222 Já beru Superfolin, je to kvůli té kyselině listové,která je tam už rozštěpená a pro tělo lépe stravitelná. Nosifol je podle mě na stejné bázi, určitě bych zainvestovala. Já platím za tu krabičku skoro tři stovky, ale je to i jako příprava na těhotenství, pak se pokračuje a po prvním trimestru se přehází na další fázi. Ale brát je budu stále. Ten pocit, že dělám max, je důležitý.

verca1508
16. únor 2016

@moni92 Dekujeme moc. No, kdy pujdu domu je jeste ve hvezdach, ale to je uz vedlejsi, hlavne, ze je vse v poradku 🙂 myslim ale ze kdyz to bude dobre, tak bych do konce tydne mohla jit domu.

janarichla
16. únor 2016

@verca1508 moc ti to preju, myslela jsem na tebe od rána celou dobu. Krásné zprávy jen tak dál 😊

verca1508
16. únor 2016

@janarichla Dekuji, ani jsem neskytala 🙂 no, doufam, ze ted to bude uz jenom lepsi a lepsi. Zacal mi ten den opravdu krasne 🙂

janarichla
16. únor 2016

@verca1508 to je dobře teď už bez obav až do konce ☺

verca1508
16. únor 2016

@janarichla No, myslim, ze bez obav to nepujde, ale to je asi normalni 🙂 jsem ale ted takova uklidnena. 🙂

mikush
16. únor 2016

@verca1508 to jsou skvělé zprávy !!! Tak hlavně odpočívej 🙂

verca1508
16. únor 2016

@mikush Neboj, odpocivam, jak nejvic to jde 🙂 po obede budeme spinkat 🙂

matylda123
16. únor 2016

@verca1508 no vidíš!!!!! Super!!!!! Gratuluji!!!!! Úžasné zprávy!!!! Opatrujte se a mám za Váš velkou radost 😁

verca1508
16. únor 2016

@matylda123 Dekujeme moc, tak ja jsem usnula po obede a zdalo se mi, ze moje maminka, ktera loni umrela i ja jsne naraz cekaly dvojcata, tak je mi z toho ted do smichu. 🙂

kamikz
16. únor 2016

@arielka222 já jsem s Nosifolem taky začala.. byl mi doporučen doktorem po zamlklém potratu v 6+2 po revizi. Tak jsem si ho koupila.. je dost drahej, ale snad se dá přes net sehnat levněji. Nicméně řekla jsem si, že to zkusim a uvidim.. Beru jeden sáček denně + beru k tomu listovku 400 a myslím, že se nám možná zadařilo! A to ho beru třeba 14 dní. Takže já určitě byla pro to zkusit, protože mi zřejmě něco chybělo a tak tomu teď důvěřuju, že jestli jsem v tom, pomůže mi to mimčo udržet 🙂

arielka222
16. únor 2016

@kamikz
@ilonar Děkuji tak už ho mám doma. Manžel letel hned do lékárny. Prý co pro mimi neudělal 🙂 asi tim nic nezkazí listovou beru od listopadu čistou 800mg den. Doktorka říkala že by se ten nosifol mel brát ještě celý první trimestr ze právě je pak menší riziko potratu a zamkleho tehu

matylda123
16. únor 2016

@arielka222 ahojky já beru teď první balení, doporučila mi ho má gynekolozka a taky pan doktor z CAR,kam jsme se už s manželem po dvou potratech zaregistrovali. Tak snad nám to k tomu miminku aspoň pomůže 🙂

arielka222
16. únor 2016

@matylda123 urcite ano. Tak jsou to je vitamíny tak neuškodí. Aspon si můžeme říct že pro to děláme maximum 🙂

janarichla
16. únor 2016

Holky a muj gyndar nic, rekl mi ze mam prijit v kvetnu zase na preventivku... Chtela jsem se zeptat, kdyz jste byli tehu a spinili jste, sli jste na gyn. Podali vam nejake leky a resil to vas doktor?

verca1508
16. únor 2016

@janarichla No, ja jsem se spinenim nu hned volala, on mi rekl, ze mam radsi jet sem a jsem tu uz tyden.

janarichla
16. únor 2016

@verca1508 ja jsem totiz predtim zacala spinit, hned jsem jela na pohotovost, tam mi rekli syndrom odchazejiciho dvojcete a ze je tam hematom 0,8x0,9 mm a ze druhe mimi ok srdicko bije a tak. Nic mi nedali a poslali me domu, ze mam odpocivat. Volala sem svemu gyndari, ten rekl, ze mam prijit az po tydnu v patek na kontrolu a na kontrole uz nebilo srdicko premyslim o zmene gyn

derra
16. únor 2016

Ahoj všem, tak jsem se na koníka konečně taky přihlásila 🙂 No sama jsem dnes 27 dní od potratu v 15tt (Downuv syndrom), takže momentálně čekám na první porevizní MS (už pár dní lehce špiním tak nevím jestli se blíží nebo ne)...

Ačkoliv už týdne mám pozitivní těhotenské testy a včera dle odběru krbe na HCG mám 14,9 ... zítra jdu odběr zopakovat, jestli je to zbytkové HCG po potratu a nebo nové těhotenství, protože i to je možné 😀 Nevím co si o tom myslet, testy nesílí ani neslábnou, tak nevím na čem jsem... do zítřka umřu zvědavostí 😠 Je tu některá co čeká že první porevizní MS ani nepřijde? 😝

matylda123
16. únor 2016

@janarichla to si asi nevyberes ☹ že začátku moc doktoři dělat nemůžou,přijde mi, že je to vše na miminku. Já při prvním potratu jenom spinila a na druhý den jsem šla na gyndu a bylo po všem, srdíčko už nebylo. Při druhém teď v listopadu jsem spinila a jeli jsme na pohotovost, poslali mě domů bez ničeho, na druhý den krvácení hodně silné opět pohotovost a dali mi utrogestan a řekli za týden na kontrolu na gyndu. Tam jsem Le šla za 3 dny a bylo zase vše v dupe ☹ I přes prášky...

janarichla
16. únor 2016

@matylda123 to je mi moc lito, radeji jsem se chtela zeptat, to vis, radeji se stokrat zeptat... Ale uvidis, ze se zadari. Do tretice vsechno dobre🙂

verca1508
16. únor 2016

@janarichla Aha, no, teda, to se mi nelibi pristup ani na te pohotovosti. Tady hned nechaji lezet, pani tu mela hematom a byla tu skoro mesic, ikdyz byl hodbe velky. Mne prave rikali, ze tam zadny nevidi, ale klidne tam mohl byt. Minimalne jsi mela dostat neco na udrzeni a taky na spineni, protoze to slo z toho hematomu taky.

janarichla
16. únor 2016

@verca1508 ja jsem se jen chtela zeptat, protoze jsem Si cetla diskuze, kde s hematomem neco delali... :D ale asi to tak melo byt, priste jestli se neco takoveho stane, tak se nenecham odbyt :D