Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
14. led 2013

@terulin ano právě tu značku (myslím Senta) mi doporučila gynekoložka, že jiné ne. tyhle by fakt měly být speciální. ale ještě jsem to nezkoušela. kupodivu během těhu už jsem byla 2x v bazénu, takže je lepší je mít, i když bych nechodila pravidelně.

terulin
14. led 2013

@maximka33 Tak já na ně kouknu... chodím tak jednou týdně a ráda bych i víc..

eva518
14. led 2013

@maximka33 ne, dělá ve školství, ale dneska tam byla nějaká paní, která to cvičení povede a chtěla do pronájmu tělocvičnu 🙂 takže odpoledne mi donese leták, co všechno v tom cvičení budeme dělat. Nemám to daleko, tak jsem ráda. Nemůžu jenom v úterý odpoledne, to chodím na jazykový kurz. Je dobré chodit co nejdřív to jde, aby nebolely záda, já už se na to cvičení fakt těším
@maximka33 @terulin jsou to Senty, koupíš je v lékárně asi za 60,- že jo? když jsem se na to ptala u dr., tak mi řekl, že je otázka, jestli je to s nima lepší nebo ne, protože nasáknou vodu a pak se můžou bakterie líp množit 🙄 tak nevím, hrozně ráda bych do vody, ale odrazuje mě to, že mi nikdo na rovinu neřekne, jestli s nebo bez tamponu a jestli je to pro mě dobré.. 🙄

nessik
14. led 2013

@maximka33
@eva518
snad to tak bude, druhou revizi bych už snad nedala ☹

maximka33
14. led 2013

@nessik vydrž, určitě bude líp!!

nessik
14. led 2013

@maximka33 určitě, vždy se kouknu na tu vaši tabulku a to mě povzbudí 🙂

eva518
14. led 2013

@nessik neboj, to se brzo srovná. Já jsem asi po 14 dnech měla pocit, že jsem fyzicky dobrá. Uvidíš, že bude brzo líp. A tabulka nekecá 😉

lupmice88
14. led 2013

ahojky holky mam na vas prosbu,streda,ctvrtek sem mela pozitivni ovulacni test a v patek uz carka byla slaba,myslite ze je nadeje kdyz sme na to vlitli v sobotu ze se to mohlo povest?nebo uz je pozde

maximka33
14. led 2013

holky, vím, že to sem úplně nepatří, ale proč si nějaké penízky neušetřit. Můžete mi pak napsat do zprávy:

Neplaťte drahé bankovní poplatky.
dám vám ten správný recept. měsíčně neplatím ani za vedení účtu, ani za výběry kartou. výběry jsou možné z jakéhokoliv cizího bankomatu zdarma min. 1x v měsíci. a nyní akce k novým účtům - ZDARMA BEZKONTAKTNÍ PLATEBNÍ KARTA pro placení do 500 kč. a už se vám placení kartou nebude zdát tak pomalé!!! navíc možnost kontokorentního úvěru do 10 000 kč za cenu 19 kč měsíčně plus nízké úroky při čerpání. já měsíčně nedám víc než dvacku ))) proč platit bance víc, než musíte??? právě jsem zrušila účet u české spořitelny, který mě stál víc než 120 kč MĚSÍČNĚ. tak šup na to, stačí mi poslat zprávu.

maximka33
14. led 2013

@lupmice88 já myslím, že ještě šance je. ale normálně je ovulace do 36 hodin po pozitivním ovulačním testu. raději později než vůbec ne 🙂

eva518
14. led 2013

@lupmice88 ahoj, na ovu testech, které jsem měla, bylo napsané, že ovu dojde po 24-48 hodinách od //. Takže si myslím, že šanci máte, protože vajíčku trvá, než se uvolní a putuje pryč a spermie s mužskými geny jsou hodně rychlé (ženské spermie naopak zase pomalejší, ale s delší životností), takže záleží, jak to tělo zařídí. Držím palce!!! 😵

hayete
14. led 2013

Holky tak jsem po 3 měsících od revize konečně dostala menstruaci, takovou radost jsem dlouho neměla 🙂

nessik
14. led 2013

@hayete moc gratuluju 😵

hayete
14. led 2013

@nessik děkuji, neboj za chvilku budu gratulovat já tobě 🙂

terulin
14. led 2013

@hayete Velká gratulace,. Radost úplně chápu, já první porevizní mršku oslavila a manžel mi koupil dort!

lupmice88
14. led 2013

@hayete ahojky prdelko 🙂 sem tak stastna za tebe a co bude dal tedy s vami 🙂)

hayete
14. led 2013

@lupmice88 no stále ještě musím tak 3 měsíce čakat kvůli té mole. Teď snad příjdou další úspěšné MS a pak šup šup. Docela se mi ulevilo, protože ty předchozí menstruace mi odcházela krev přes vaječníky do břicha a chtěli mě hnát na další minioperaci. Naštěstí prášky a injekce zabrala 🙂
Co nového u Tebe? 🙂

hayete
14. led 2013

@terulin můj manžel má taky radost 🙂 ještě pár měsíců a snad budeme úspěšní znovu 🙂 a lépe

lupmice88
14. led 2013

@hayete no my se uz snazime ale temer 5 mesicu od potratu to mam rozhazeny ovulaci sem mela vzdycky 12 den a ted az 19 pak 17 no hruza :(

maximka33
14. led 2013

@hayete to prima, že ty tabletky zabraly 🙂 teď jen ať hezky chodí pravidelně a pak se už na ni vykašleš úplně 🙂

maximka33
14. led 2013

@lupmice88 a máš i delší cykly? taky různě dlouhé? mně na to zabralo homeo. měla jsem pak krásné cykly po 29 dnech.

martinakl
14. led 2013

@eva518 Tak my mame rozdil 0cm a 25kg. Ale vic mam ja 😀

lupmice88
14. led 2013

maximka33 mám,ted ten poslední 32 dní a ovulace asi 19 den

eva518
14. led 2013

@hayete super. Takže nebylo třeba ani zákroku 🙂 paráda

eva518
14. led 2013

@lupmice88 to nevadí, že nemáš cyklus 28 dní. Já jsem měla před otěhotněním cca 31 a taky ovu až 19 DC. A miminku to nijak nevadí 🙂 Jediné, co je na tom mínus je to, že za rok je méně cyklů než když je máš 28 dní. Nejdůležitější je, že máš ovu. Držím palce.

eva518
14. led 2013

@martinakl 😀 u nás je to skoro 30 cm a do otěhotnění asi 20kg. Takže doufám, že na kila se nesrovnáme, páč výšku už určitě nedoženu 😀 😀

hayete
14. led 2013

@lupmice88 to se pro jistotu musíte snažit tak dvakrát denně 🙂

mb85
14. led 2013

@maximka33 no a myslíš že na to bolení by sis nemohla vzít algifen? jinak vímže doktor říkal,že to může být z nadýmání ani o tom nemusíme vědět a že to zjistitš tak že si dáš poanadol a espumisan když to přejde bylo to z toho když ne , tak je tam jiná příčina

kolino
14. led 2013

@maximka33 Ahojky Já jsem zítra 8dc...prosím uprav mi to zítra v tabulce 🙂

matysikovad
14. led 2013

@hayete hurááá! moc gratuluju

ahoj hoky, jak se tady furt máte? jsem ve dne v noci v práci ( nebo mi to aspon tak připadá 😉 ) už ani nevím, kde mi hlava stojí