Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
28. led 2013

@fykyska výýýýdrž prdka vydrž...čtvrtek rozhodne.....to jdu na krev, zatím test jsem nezkoušela, chci zatím být jako v ráji ,že to vyšlo, reality se bojím!!!! 😀

eva518
28. led 2013

Začínám mít z toho vrtání tiky v oku... 😠 tohle je fakt na palici. Chudáci sousedi mají půlroční mimi, to musí být paráda, takový kravál už od rána 🙄

fykyska
28. led 2013

@kolino 😵 zaznamenávám - píši poznámku a do čtvrtka jdu shánět palce na držení 😀 😀 😀 😵 😵 😵

maximka33
28. led 2013

@fykyska tak už jen sto dní, to je masakr 😉

maximka33
28. led 2013

@kolino seš dobrá, že to vydržíš 🙂 u mně to bylo tak, že když jsem doma měla velkou zásobu testu těhotenských a ovulačních, a najednou to vyšlo 🙂

fykyska
28. led 2013

@maximka33 Že, když si vzpomenu jak jsem tady měla obavu jestli to ten můj jeden umřetej vejcovod zvládne a teď mě v pupíku tancuje miminoo 😅 😅 😅

kolino
28. led 2013

@maximka33 já mám doma jen dva testy...a mám obavu z toho ,že budou negativní tak vyčkávám a vyčkávám 🙂

ofina1
28. led 2013

@maximka33 jůůůů velikáánská gratulace 🙂 to je krásný 🙂večer to oslavte 🙂
@nessik no já dělám s mentálně postiženými, ale spíše kancelářskou práci - jako sociální a také managerku individuálního plánování -takže jsem taky státní zaměstnanec 🙂 na mateřské jsem učila jako instruktorka v autoškole 🙂 je to můj koníček dělala jsem to i při studiu VŠ

@matysikovad jé ty jsi zdravotní sestřička to je krásný povolání 🙂za Uherským Hradištěm máme příbuzensto-dost často tama jezdíme

@kolino čtvrtek to jistí - budeme držet vše co máme 🙂

matysikovad
28. led 2013

@ofina1 nooo nevím, mně už tak moc krásný nepříjde .... stát na nás pěkně s... 😝

ofina1
28. led 2013

@matysikovad no to je fakt .......☹
ale já to spíš beru tak, že já bych to dělat nemohla (i když kdo ví 😀 😀 ) a obdivuji některé sestřičky. A jsem ráda, že většinou se setkávám s příjemnými sestřičkami -někdy je to strašně důležité 🙂I když setkala jsem se i s nepříjemnými i sestrami i doktory a to potom bylo fakt hrozné ☹

matysikovad
28. led 2013

@ofina1 hm, jak jsem ležela u nás na GYN tak věděli všichni, že jsem kolegyně od vedle z baráku a byli v pohodě, myslím, že le na ostatní už tak hodné nebyly....přišli mi upjaté a nevozní ( ale ten den tam bylo snad 13 příjmů a z toho všechno zákroky, když si představím tu hruzu papírování kolem toho ).....tak se jim ani nedívím, chudinám. zasloužili bychom za tu dřinu víc kolegyň na jedné směně a hlavně větší obnos! domů chodíme hrubě pod základem a ten taky není nic moc ☹ a to nemluvím o tom, že pro nás neexistuje, víkend, svátek nebo pátek...jedeme non stop. že 😝 ale vybrej si v dnešní době, jsem ráda, že nějakou práci mám... 😠

terulin
28. led 2013

@matysikovad To chce jinou ordinaci...Já bych ráda dělala sestřičku u svýho táty... peníze prima (dává jí skoro stejně jako bere sám), pracovní doba asi půlka toho, co dělám já, papíry si dělá táta sám, aby mu nikdo nenarušil systém. A ještě jí nikdy neodmítne dovolenou, protože se přece nebude koukat jak je smutná...

matysikovad
28. led 2013

@terulin hmmm, jenže já jsem na oddělení 🙂 😉 25 pacientů a jen 2 sestry 🙂

ofina1
28. led 2013

@matysikovad je to pravda, že je to těžké povolání a vůbec neohodnocené a k tomu jsi pořád vlastně ve službě a k tomu to papírování znám to od nás z práce od sestřiček, ale jak píšeš v dnešní době je to těžké ☹ a když už to člověk jednou dělá, tak by všichni měli být ohleduplní jak pacienti tak sestry,ale někdy to taky nejde 😀 😀 😀 😀

terulin
28. led 2013

@matysikovad Abychom se špatně nepochopili, já to nemyslela ve zlém, jen, že to všude není špatný. Chápu, že to v nemocnici není lehký...

ofina1
28. led 2013

@terulin no u soukromníků lékařů si myslím, že sestřičky jsou docela v pohodě 🙂 v nemocnici je to o hodně horší ☹

kolino
28. led 2013

🤐 🤐 🤐 negativní!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nessik
28. led 2013

@kolino beruško, to je mi moc líto 😢 😢 😢 Snažíte se už dlouho?

mircisek
28. led 2013

@kolino A kolik jsi DPO? Jestli je to kolem 10. dne a z odpolední moči, tak bych to teda nebrala moc jako bernou minci.
@fykyska Já už taky pláču po jaru a po sluníčku. ☹ Po těch našich chorobách jsem totálně vyšťavená a manžel mě nechce ani pouštět z domu, abych se těhotná a s Davčou někde nerozplácla. ☹

kolino
28. led 2013

@nessik moc dlouho.....5let....,ale já se nevzdám, my ten boj vyhrajeme a pak bude ta největší odměna pěkně rozmazlována! 😀

@mircisek jj 10dpo odpolední moč.

fykyska
28. led 2013

@mircisek To chápu měli jste toho teďla habaděěěěěj 😢 ale bude dobře 😵 😵 Já také prahnu po sluníčku dneska vykouklo na chvilku a večír byly červánky je to byla krása a bylo světlo do 5 hodin 😵 😵 😵 potřebuju to jsem rozená v květinách a sluníčku v květnu ☹ a teď jsem takovááá mrkev 😀 😀 ☹

fykyska
28. led 2013

@kolino heled poklade a kolik si teda DPO bacha na to ja taky měla jeden den čistej test a druhej den už duch 🙂 neházej flintu 😉 😉 😉 a heleď konzultovala si s mudrem ten LETROX ???

matysikovad
28. led 2013

@terulin jee, já to taky nemyslela ve zlém 😉
@kolino váš jistě že už by to byla dneska 100% vidět???? nemůže to být za dva dny s dušíkem?

matysikovad
28. led 2013

@fykyska jéé já už bych taky chtěla jaro 😢

maximka33
28. led 2013

@kolino ale to se musí dělat ráno.. sis to dělala odpoledne ne??? jsi blázen, tohle vždycky ráno 🙂 tak zítra znova...

kolino
28. led 2013

@fykyska jo ví že papám letrox to mám na štítnou žlázu 🙂 jsem 10dpo byla jsem na iui 18.1.

@maximka33
@matysikovad zítra už netestuji!!! 😢 vím že může být brzo ,ale to zklamání je teda silná káva....ach jo. jsem naprdnutá na chlapa ,že mě donutil to zkusit a teď jsem smutná.

fykyska
28. led 2013

@kolino Jj znám jej mamka má pryč štítnou tak mě tak jen napadlo jestli třeba nemůže on tě nějak zlobit v početí ?? 😕 Nebuď smutná je to brzooo 😔 a třeba zítra už může být heleď a víš jak jáj měla třeba taky jen ducha takovej zmuryduch 😀 a přitom 227 jednotek v krvi 😀 takže čekala čekala 😅 😅 😅 😅

matysikovad
28. led 2013

@kolino já ti přece radila až za dva dny, nee za jeden 😉

matysikovad
28. led 2013

@kolino Mám totiž pocit že i po IUI sese nejdříve vylučuje HCG po 12 dnech a to je tam jen slaboulinký duch na 10 mamatestu...tak proto jsem to tak psala...na to bys měla ještě 2 dny čas... 🙂

ofina1
28. led 2013

@kolino kočko nezoufej třeba je fakt jen brzo a za pár dní bude dálnice . Vím, že je to velké zklamání, ale věř že to tam bude. Já taky dřív zkoušela brzo a byla jsem smutná. Tedka už vím, že bych zkusila až později . Myslím na tebe