Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lllllllllllll
7. bře 2013

@martinakl no to ano ,sa vam vydaril ,rozkosny je 😉

lllllllllllll
7. bře 2013

@antana123 fesak kolko ma rokov?Dik za info o tom clostile,ja idem skusit brat iba clostil,mne ho doktor nenapise tak skoro ,vsetko tu je tak spomalene a uz je to horsie pre mna pri kazdej dalsej ms,trochu mam obavy z hormonov ,nikdy som nebrala ani len antikoncepciu ,prvi krat som pouzila ovu testy s grafom a aj som vahala ze este jeden mesiac pockam aky bude graf lenze ja uz nevydrzim nic nerobit kvoli tomu ,uz to bude rok po potrate ,teraz banujem ze som si hned nekupila ovu testy po potrate a nerobila graf ,mozno by som bola uz tehu.20/3 idem na dovcu dufam ze tie tabletky posobia na cloveka len pri uzivani ich tie 4 dni.Od zajtra teda by som zacala ,kedze ms sa ma pocitat od normalneho krvacania nie od slabeho .
A to mam vecer si dat tabletku?Alebo kedy je najlepsie?A prosim baby kolko dni po dobrati by mala nastat ovulacia ?
Vdaka .
Chcela som este rodit tento rok no vidim ze nebude sanca.
Ale ak aj teraz bude daky problem tak uz sa obratim na doktora .
Prajem pekny den nam tu zas po tyzdni leje ,uz mi to aj chybalo 😀

antana123
7. bře 2013

@lllllllllllll děkuju 2,5 🙂
já bych jí brala ráno
jinak já po dobrání chodila na 14DC na UTZ a pokud byl folík velkej dostala sem pregnyl a ovu přišla do 2 dní
chápu ten první rok čekání je nejhorší
ten druhý rok už je lepší a ted ten třetí se cítím líp než na začátku už prostě smířená

lllllllllllll
7. bře 2013

@antana123 no ono ale 4 roky sme cakali iba na to kedy otehu a potratim a teraz to cakanie uz je horsie na psychiku nez predtym bo mam 33 pomaly a ziadne dieta
Akoze ten Clostilbegit nemusi pomoct vyvolat ovu?Ja to len skusim ,uvidim

antana123
7. bře 2013

@lllllllllllll jo to rozumím člověk tak dlouho čeká a pak taková rána ....
my si říkali že počkáme pár let a když nic tak asi půjdem do adopce aby nezůstal Šíma sám

antana123
7. bře 2013

@lllllllllllll no na každýho clostil působí jinak
já ho měla už asi 9x a pokaždé na mě zabral jinak ty poslední cykly sem na podporu dostala ještě metfformin a s ním to bylo ok po vysazení sem otěhotněla a taky to byla možná zásluha profuku byla sem na tom v říjnu

matysikovad
7. bře 2013

@antana123 jůůů Šíma! je kráásňoučký! jak v té reklamě na rybízovou pusu 😉 teeeda, ale roste jak z vody 🙂

matysikovad
7. bře 2013

@martinakl krááásný klučínek🙂

matysikovad
7. bře 2013

@ofina1 nooo nevím, myslím, že tento měsíc se taky nic dít nebudeee, no třeba ten další, nebo možná až dojedeme z dovolené, nebo na ní 😉

lllllllllllll
7. bře 2013

@antana123 no vidim ze mas toho dost zasebou ,ja verim ze nebudem potrebovat ziadny zakrok fú ,sak sa uvidi,no ale teraz mi povedz co to je za doktora ked mi povie ze si nemam merat BT ked to je jedna z najlepsich ciest zistit ci ovulacia prebehla.To je ale kǒň ,ja gynekologa nemam ,tu v Uk to riesia najprv obvodní lekari ale myslim ze ho asi vymenim ,blby pakistanec.
Povedal ze rok ked bude problem otehu mam prist .No tak som zvedava co zacne po roku.Hlavne mi vykecaval tam ze sa nemam upinat nato,sexovat mam 4x tyzdenne a nesledovat kedy mam ovu.No asi jeho zena co nikde nerobi ,nie je unavena ,sexovat moze kazdy druhy den cely mesiac ale my co pracujeme poniektore no viete si predstavit kazdy druhy den od ms do ms sex?to uz nebude z lasky ale z povinnosti tiez.
Ovu testy a graf je jedna z najlepsich variant zistit ci som ok .
Vsetko ma uz rozculuje.

matysikovad
7. bře 2013

@mikiska1 ahoj, gynex jsem si koupila, abych se trochu hormonálně srovnala, moc nevěřím tomu, že by mi pomohl otěhotnět, protože u nás to bude asi trochu na delší lokty, ale aspoň mi může ( moc v to doufám ) porovnat hormony a uklidnit mě, protože jsem hrozně roztržitá, nervozní, někdy až nepříjemná , brala to i @maximka33 a ta po tom do 18 dní otěhotněla 😉 to je zdárný příklad 😉

antana123
7. bře 2013

@matysikovad děkuju 😵 dali jsme si na něm záležet 😀 roste dost má 100cm a 15,5kg
@lllllllllllll no to je dost blbé to by chtělo řešit s odborníkem ☹

matysikovad
7. bře 2013

@antana123 heej, hele hele hele - ty mě taaak štveš Moravačko!!! 😠 😠 😉 😉 😅 však on má být po kom velikáánský 🙂 jeho táta je vysoký, ty taky nejsi prcek např. jak já 🙂

antana123
7. bře 2013

@matysikovad no to víš žijem tady už 3 rok to se podepíše na přízvuku 😀
no jsme velcí oba 🙂

antana123
7. bře 2013

@matysikovad ted jsme se rozhodli s Martinem že budem sportovat takže dáváme kola dokupy a koupíme permanentku do bazénu a budem na sobě makat potřebuju shodit aspoň 20kg 😀

matysikovad
7. bře 2013

@antana123 jo no ...to víš že se to poděpíše 😉 ale pořád mi to k tobě nejde 😉 pořád tě vidím se mnou sedět za hospice a pít kafíčko 😀 😅 🤐 jůůů, budete chodit plavat? to je fajnééé, noooo 20 kg? to z tebe bude s takovou Kuchařová 😀 😀

antana123
7. bře 2013

jinak holky už 3 den mám strašně moc hlenu fůůj ale i s krví tak jako nevím co to má být ale nic mě nebolí 😲

antana123
7. bře 2013

@matysikovad jéé to byli bezstarostné časy 😀 slyšelas jak to tam ted je???za kolik dělají holky pečovatelky???

matysikovad
7. bře 2013

@antana123 ani nee, moc mě to nezajímá, hned jak jsem dala výpověď, tak pro mě přestala tahle organizace oxistovat, však se tam k nám chovali, jak ke stádu krav 😠 😠 😠 ale myslím, že spadli na nějakých 8-9 tisíc, ne?

antana123
7. bře 2013

@matysikovad jo na 8 říkala mi to Térka a to je teda masakr ☹ ☹ ☹ ted sem tam volala k vůli daním a výpovědi kdy ji mám dát aby mě pustili tak prý na dohodu hned v srpnu

maximka33
7. bře 2013

@lllllllllllll ahoj, tak možné to je.. já ho brala dva cykly a přišlo mi, že jsem nabrala asi 1,5 kg. ale nic strašného. a myslím, že ani nemusíš. ale je fajn si tu váhu hlídat.

matysikovad
7. bře 2013

Jééé holky, tady je tak hnusně ☹ a přístí týden až -15 °C v noci a -7 °C přes den. a já myslela, že už je jaro tady ☹ no do zmrzlýků daleko, že jo ...

terulin
7. bře 2013

Holky, nevíte něco o @eva518? Nějak zmizela, holka moje..

matysikovad
7. bře 2013

@terulin já na ni myselal včera skoro celý den, že se neozývá, že o ní není zmínka - takže @eva518 EVIČKOOOO chybíš nám tady, kde jsi? kukni na nás 🙂

terulin
7. bře 2013

@matysikovad Snad je všechno v pořádku a jen jí dočasně nebavíme 😀

matysikovad
7. bře 2013

@terulin no MUSÍÍÍ být v pořádku, nic jiného si nepřipouštím 😉 jen prostě jak píšeš neměla ted náladu nebo jí do toho něco vlezlo

terulin
7. bře 2013

@matysikovad To ona v pořádku určo je i s miminkem, spíš jsem to myslela, že napsala, že nálada doma neveselá a pak už se přestala ozývat... Tak doufám, že je to pro to, že nálada doma je tak veselá, že my už nejsme zajímavý 😀

matysikovad
7. bře 2013

@terulin jjoooo táákhle, promiň 😉 noo tak snad se brzy ukáže 🙂

matysikovad
7. bře 2013

@terulin a nebo má pokažený PC, to taky než ti servidáci přijedou a opraví to, pak rozhážou internet, tak se shání další týden někdo, kdo by zapojil znovu internet 😉

kolino
7. bře 2013

Ahoj holky tak ms si dává na čas....22dc jsem dobrala utrogestan a měla ms dojít do 3 dnů. ach jo! proč se mi to všechno tak protahuje!! ☹ Furt mám výtok, takový hustý bílý, snad nemám nějakou infekci ☹ už mě napadá kde co.....
Jinak včera jsem byla první den v provozu v nové práci, tak jsem se seznamovala z práci co budu dělat a jsem spokojená, sice se toho musím hodně učit ,ale snad to bude v pohodě. Holka co mě zaučuje má 22roků ,tak jsem ráda je to takové mladé srandovní střevo..tak jsem ráda ,že jsem na ni trefila. dnes mám noční tak snad to zvládnu, ve 4 ráno jsem už byla vyspaná....teď jdu navařit oběd a půjdu spát, protže moje spavá nemoc mě nenechá být svěží! 😀 A jak vy kočky se máte? co @fykyska, ještě odpočívá v nemocnici? snad je vše v pořádku, jen jste jeli potrénovat. 🙂 a co Evik? @eva518 😕 kde se toulá?!

@matysikovad a jak ten gynex chutná? jsi po něm v pohodě myslím psychicky. 🙂 byla jsi rozladěná, už je líp? teda ,ale ms si měla kratkou co! že by to tak působilo? to by bylo fajn!