Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
9. bře 2013

35dc :'( nee!!!! Komu jsem co udělala , že to moje tělo stavku vyhlásilo!!!

nessik
9. bře 2013

@cabalkova to je dobře, že máš po zákroku, teď už bude líp a po první MS na to skočíte 🙂

nessik
9. bře 2013

@kolino jejda a test jsi dělala?

kolino
9. bře 2013

@nessik nedělala...stejně by byl sněhubílý pouze / čárka. Musím asi na vyvolávačku. Měla jsem to dostat 23-25dc...jsem brala hormony a stejně nezabraly.

nessik
9. bře 2013

@kolino já bych asi nejřív zkusila testit a pak teprve šla na vyvolávačku. Třeba se to ještě spustí samo, je mi to moc líto, že máš problémy s cyklem ☹ Počkej a ty jsi brala utrogestan, že? Já bych fakt zkusila test.

cabalkova
9. bře 2013

@nessik No, byla bych v pokuseni moc necekat, ale dr rikal dva az tri cykly, jak se to ted obvykle rika... pritom na netu jsem cetla, ze to cekani v podstate neni nutne... tak jsem z toho takova zmatena... a jak jsem ve spitale videla ty holky s pupikama, tak uz bych si ho taaaak prala mit taky.... myslis, ze jedna ms staci?

nessik
9. bře 2013

@cabalkova rozhodně. Já teď čekám na druhou, ale asi bych to zkusila hned po první, ale chytla jsem nějakého bacila a brala atb, takže jsme to raději odložili. No a teď váhá manžel, jestli vůbec to třetí chce, nějak si to rozmyslel ☹ Já bych asi nečekala a jestli vam to trvalo déle, tak bych to zkusila hned.

cabalkova
9. bře 2013

@nessik No, mimi se povedlo napoprve... ale to mohla byt ciste nahoda... a vzhledem k tomu, ze mne je 39 a mm 50, tak mi prijde, ze fakt neni na co cekat....

nessik
9. bře 2013

@cabalkova tak to byla rychlost, to je dobre. I tak bych necekala, my uz jsme ty starsi matky 😀 Mmch jsi kocka, 39 bych Ti nehádala ani omylem.

kolino
9. bře 2013

@nessik jj brala a po něm jsem to vždy dostala...teda před rokem se mi to taky jednou stalo ,že nedošla a musela jsem na vyvolavačku. Zkusím testnout v ponděli a kdyžtak se objednam. Ja totiz neměla žádné folikuly narostené! Takže těhu je nepravděpodobné!

nessik
9. bře 2013

@kolino no, kéž by to bylo těhu, držím moc pěsti, atky už by sis to zasloužila...
Holky, tak hezký víkend, já gruntuju 🙂

cabalkova
9. bře 2013

@nessik No dekuju, ale na tom ma zasluhu predevsim pani fotografka. 🙂 Trochu me desi, ze mi za rok bude 40... to uz je fakt silena cifra a rozhodne se na ni necitim. No, dr ve spitale se me ptala, za jak dlouho se nam zadarilo, a kdyz jsem rikala, ze hned napoprve, tak rikala, ze to se v mem veku teda jen tak nevidi... tak doufam, ze jsme ti nevystrileli vsechny naboje a ze to klapne zas brzy, az se do toho dame. 🙂 Ja myslim, ze nedam ani ty dva cykly, ze proste pockam na porevizni ms a pak zacnu merit nebo testikovat a proste kdy ovu dojde, tak to zkusime.

ofina1
9. bře 2013

krásnou sobotu 🙂 my jdeme za chvíli s malochem na karnevala pak večer na ples 🙂

@cabalkova super, že to má za sebou já bych počkala jednu ms a pak bych do toho šla. My zatím čekáme u mě je to trochu psychické a taky jsem ted nastoupila úpo mateřské ro práce tak musím aspon chvilku vydržet - co kdyby náhodou se to povedlo 🙂 ale v to moc nevěřím -- tý jo taky bych ti tolik vůbec netipovala 🙂

@kolino ta mrcha mrchatá né a né přijít ☹ vím, že jsi říkala, že nemůžeš být těho ale co víš i zázraky se dějí 🙂 tak uvidíš v pondělí kdyžtak zajdi k doktorovi-moc na tebe myslím a držím pěsti 🙂

maximka33
9. bře 2013

@kolino dle mého názoru folikuly mohly narůst později, tím později ovulka a tak...

cabalkova
9. bře 2013

@ofina1 Dekuju, to je od tebe mile... ja si teda na tolik taky nepripadam, ale v obcance mi to tak pisou, tak to tak asi bude 🙂 No a asi to tak udelam, jednu ms a jdem na to... holky, a jak byste to videly s plavanim/koupanim? Chodime s malym na plavco, je mu se to desne libi... od vcerejsih odpol ani zaspineni, plavani mame ve ct... myslite, ze to muzu s tamponem risknout? Nebo radsi jeste tyden pockat?

slunycko
9. bře 2013

@makiska1 ahoj, je mi líto, co se Ti stalo. Já prodělala samovolný potrat a za půl roku mimoděložní těhotenství. přesto věřím, že se to jednou povede. Držím Ti palce 🙂

maximka33
9. bře 2013

@cabalkova na plavčo bych teda nešla.. hrozí ti infekce, přece jen to je otevřená rána.. nemá tě kdo zastoupit?

cabalkova
9. bře 2013

@maximka33 No to fakt nema... a za jak dlouho se to odhoji?

maximka33
9. bře 2013

@cabalkova víš co, jak se říká dodržet šestinedělí, tak bych aspoň měsíc se nekoupala a nesexovala.. prostě je to tam poraněné.. měla bych asi trochu strach.

cabalkova
9. bře 2013

@maximka33 Dr rikala, ze po dvou tydnech je to ok... ale kdyz nekrvacim, neslo by to driv?! Ale asi to nebudu riskovat.

nessik
9. bře 2013

@cabalkova bazén bych rozhodně neriskovala, teď třeba nekrvácíš, ale ještě můžeš začít, já jen špinila a krvácet jsem začala až po 4 dnech. Mně dr. říkala dodržet šestinedělí, takže jsem se do první menstruace ani nekoupala, jen sprchovala a nesexovala.

matysikovad
9. bře 2013

Ahoj děvčátka, včera jsem si to přivolala - ráno nám spadl počítač a přišli jsme o veškerých 5 let našeho života, muj se snažil aspoň zachránit fotky domečku, jak si ho zpravujeme od začátku, co jsme ho koupili a fotky miminka, co jsme potratili a pár fotek našich kočičích miláčků ☹ ale jinak dneska ms definitivně skončila, takže náladu mám stráááášně dobrou, od rána si pozpěvuju. včera jsem byla venku až do 2 hodin 😉 jááj, sem se suprově odreagovala. pc nemám, je na správce, tak jsem u našich 😉 te'd vás jdu dočist, at mužu reagovat, co se dneska událo 😉 pěkný večer přeji

matysikovad
9. bře 2013

@kolino jak je víc jak 36 dc, tak to není v pořádku....někde jsem to četla, jak mi stávkovala MS, tak že by v pondělí gyndař? pokud nejsi tohu a tvrdíš, že nejsi 🙂
@cabalkova taky bych čekala jednu MS a šla do toho, stejně si tělo poručí samo ( viz například já ... ) jééé a vážně dodržet 6-ti nedělí, hlavně ani vana a už vubec ne bazén 😉 není to nekonečné, dalo se tovydržet, ale jak se nekoupu, tak jsem se těch 6 neděl hrozně těšila do vany ( zakázané ovoce chutná nejlíp 😀 )
@ofina1 ofíínko, užij si večůrek 😉 je to perfektní na odreagování, už jsem měla jít dávno 😉 prospělo to i mojéému 😉

makiska1
9. bře 2013

@slunycko ahojky... děkuji za tvoji podporu!!! ty bláho... taky toho máš hodně bolestivého za sebou ☹ je mi to moc líto! a teď už se znovu snažíte? moc moc držím pěsti aby to konečně dopadlo tak jak má!!!

matysikovad
9. bře 2013

@maximka33 ahojky 🙂 jak se vede 🙂 podezřívám své ovu testy, že si ze mě střílejí 😉

makiska1
9. bře 2013

@matysikovad ahojky, četla jsem co jsi psala víše a chtěla jsem se zeptat, jak přesně myslíš dodržovat 6-ti nedělí? jako že ani žádný sex? a vůbec se celých 6 týdnů nekoupat? mě právě sestřička po revizi říkala 14 dní bez sexu kvůli infekci a tu stejnou dobu se nekoupat, jen sprchovat... dnes jsem devátý den po revizi taaaaak moc bych si dala vanu 😀 😀 na sex teda pomyšlení ještě nemám, navíc ještě stále trochu krvácím, tak to nic... ale ta vana.... 😀 ta mě teda lááákáááá! 🙂

kolino
9. bře 2013

@ofina1
@matysikovad zajdu ve středu, pokud mě teda vemou...u nás je to pouze na objednání tak tam brnku v pondělí. Ale před tím zkusím test 🙂 třeba zázraky se dějí! Ale to je tak šance 0,001%

@maximka33 takže spíš totálně rozhozený cyklus 😠

matysikovad
9. bře 2013

@makiska1 já jsem měla strach i do té vany, víš jak, je to tam všechno bolavé a jak dělané na záněty. i ze sexu jsem měla strach, ale tak můj měl asi větší 😀 vážně tu vanu vydrž 😉
@kolino panebože a nechceš 35 dc zkusit i dneska?? já nemám zítra pc!

kolino
9. bře 2013

@matysikovad 😀 ne to nechci 😀 hele kočko úplně v klidečku já jdu zítra na dení směnu takže tady taky nebudu a testovat budu nejdřív v pondělí, pokud se do té doby neuráčí mrcha jedna urážlivá dojít!

matysikovad
9. bře 2013

@kolino tééda, takže až v pondělí? to by bylo překvápko, co ?? 😉 jáááá bych ti to tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák moc přála, ani nevíš 😝 😀