Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
5. kvě 2013

@nessik taky na ní myslím....@kolino ukaž se,moc na tebe všichni myslíme....

janiczka2011
5. kvě 2013

Tak Hcg mam 155.550, takze dost vysoke, vcerejsi vysledek jeste nevim ale odpovida to tedy dobe gravidity, mam lehkou anemii ale to je normal, a jina kvysledky OK. Tak doufam ze to jen poroste a ze to srdicko priste uz uvidim :/
@matysikova moc se pozorujes 🙂
ja jsem taky zaspinila asi 2 dny uz pred tydnem, ale dokud je to tmave a ne krvave tak se nic nedeje, pokud by to byl zacinajici potrat tak ten uz by se spustil, tak jsem to mela poprve ze krev nasledovala do 20 minut po zaspineni, i kdyz je to silne individualni. Ale dr mi rekl ze se spinenim si hlavu delat nemam, a od te doby dikybohu nic 🙂

pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
5. kvě 2013

@lllllllllllll teda, to je na nic, když dva teploměry měří jinak.. jinak my čekáme kluka, mám ho už 4x potvrzeného 🙂 no a třetí nebude, tak to musíš stihnout dříve 😎 jj těhotenství může být každé jiné i u jedné ženské, je to taková náhoda a tajemství.

antana123
5. kvě 2013

@janiczka2011 super číslo 🙂
Jinak u me špinění ustalo po tom ascorutinu bylo to jen trochu tak doufam že to přestane na dobro 🙂

petulaho
5. kvě 2013

@antana123 paráda jen tak dál....nejlépe t už žádné špinění nepřijde....

antana123
5. kvě 2013

@petulaho to jo jsou to desny nervy ☹

petulaho
5. kvě 2013

@antana123 vy to ale zmáknete....moc moc myslím🙂

antana123
5. kvě 2013

@petulaho 🙂

matysikovad
5. kvě 2013

@janiczka2011 pááni, HCG náádherné! jaký má pan doktor ultrazvuk, to už musíš mít srdíčko 🙂
víš, jsem hodně postižená na psychice tím zamlklým potratem, člověk jde na kontrolu, bez krvácení, bez bolestí, nemá důvod si myslet, že je něco špatně a šup.... už to lítá.... ☹ tak proto tolik vyvádím

Holky, taky je u vás ak náádherné počasí? Neděle úúplně parádní 🙂

petulaho
5. kvě 2013

@matysikovad n u nás bylo celkem pěkně,ale před hodkou pořádně sprchlo a ted už zase klid,ale bez sluníčka☹užívej pěkné počásko....

maximka33
5. kvě 2013

@matysikovad u nás už podruhé prší 🙂)) se sluníčkem, fakt pravý apríl.

petulaho
5. kvě 2013
https://www.youtube.com/watch?v=Y9ROwSOip2c


@matysikovad tak co půjde ti tohle video přehrát?

antana123
5. kvě 2013

@matysikovad u nás je taky hezky 🙂
a ten strach ten budem mít prostě pořád .....

matysikovad
5. kvě 2013

@antana123 tojo, ten strach je neskutečný ! 🙂 já bych chtěla grilovaaat 🙂 😉

@petulaho mně šlo i to minulé, ale hrozně pomalinku, bylo to jakože třeba po třech minutách jsem se dívala, pak jsem nahazovala net a pak jsem se zasej třeba 5 minut dívala 😀

kacernice
5. kvě 2013

Ahoj, tak co neděle, já jsem se spálila na sluníčku, tak trpím ☹

maximka33
5. kvě 2013

@kacernice teda, opravdu? u nás bylo střídavě déš´t, sluníčko, déšť a chvíli zas slunko, ale žádné horko. a grilovali včera sousedi, tak jsme se nadlábli.

kacernice
5. kvě 2013

@maximka33 Ráno sice pršelo, ale pak se vyčasilo, tak jsme vyrazili k mamince a celý den venku - sázeli jsme brambory, sekala jsem zahradu a sbírala pampelišky na med, tak jsem dnes totálně K.O. 😝 Ale lepší, než sedět v paneláku a přemýšlet nad kravinama 😀 😀

matysikovad
5. kvě 2013

@kacernice jůůů, miluju sbírání pampelišek 😀 když se tam ty žluté hlavičky hromadí 😉

@maximka33 u nás taky nádherně celý den svítilo sluníčko, mně se z toho ale dělalo šoufl, na opalování letos moc nebudu 😀 😀

Holky, začínám se zase bát zítřka. Chlap, aby mě rozptýlil, tak mě pozval na pizzu, tak jedeme zabít čas a večer dojedeme dom a padnu hubou na zem. Taky jsme dělali na zahradě, tak budu ráda, až se nažraná zahrabu do pelíšku k Superstar 😉

matysikovad
5. kvě 2013

Jinak přeji všem moc hezký nedělní večer 🙂 🤐

kacernice
5. kvě 2013

@matysikovad http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacernice/gr...
snad už to mám dobře 😎 Já neměla v nastavení povolené, aby byly ty grafy veřejné, tak to nešlo 😲

petulaho
5. kvě 2013

@matysikovad tak si nechte chutnat a zítra s chutí d toho,dopadne to dobře...za jak dlouho budeš vědět výsledky?

berusinka1
6. kvě 2013

Ahoj holky, tak Vám všem přeji pěkné a pohodové ráno. 🙂
@matysikovad Jdeš dneska na tu krev. jestli jo, tak nám pak sem dej výsledky, ale určitě bude vše OK. Každopádně držím palce.
@antana123 Tak jak to s Tebou vypadá, už nešpiníš? myslím na Tebe, aby vše bylo OK.

petulaho
6. kvě 2013

@matysikovad zlatíčko,moc na tebe myslím:-*dej hned vědět...
@antana123 Anetko jak je?

antana123
6. kvě 2013

Přeju dobré ránko 🙂
@berusinka1
@petulaho
holky zatím je pořád čisto už včera to přestalo tak snad to tak bude i nadále 🙂

petulaho
6. kvě 2013

@antana123 super🙂paráda...jen tak dál...

antana123
6. kvě 2013

@petulaho díky 🙂

antana123
6. kvě 2013

@matysikovad držím palce ale určo pěkně porostlo 😉

berusinka1
6. kvě 2013

@antana123 Tak to jsou dobré zprávy. 🙂 Tak snad už se to nebuide opakovat.

antana123
6. kvě 2013

@berusinka1 doufám 🙂
zase mi je blbě tak snad bublinka roste jak má 😉