Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
31. kvě 2013

@petulaho týjo to jich máš tak držím palce at to rychle uteče 🙂 pak se už budete moct snažit???

petulaho
31. kvě 2013

@antana123 no snad ano,mám pak přijít za docentem, který dle všech výsledků vyhodnotí a nasadí léčbu,tak doufám,že nebudu muset čekat třeba 3 měsíce,než hormony zaberou....

antana123
31. kvě 2013

@petulaho budu držet co mám at si brzo těhulka 😵 😵

petulaho
31. kvě 2013

@antana123 díky,snad na mě do konce tvého těhotenství stihneš naplivat těhu bacílky 😵 😵 😵

antana123
31. kvě 2013

@petulaho já věřím že se ti povede hodně brzo hned jak budeš moct 🙂

petulaho
31. kvě 2013

@antana123 uvidíme,snad do Vánoc budu těhotná...radši už se k ničemu neupínám, protože jsem pak vždycky zklamaná...hlavně at se mimčo drží,nic jiného si nepřeju...

antana123
31. kvě 2013

@petulaho to chápu 🙂 já vůbec nevěřila že bych mohla otěhotnět a stalo se ...
ale strach mít budeš pořád furt se bojím zda mu bude bušit srdíčko zda roste jak má jsou to nervy až do konce to mi věř

nessik
31. kvě 2013

Ahoj holky, pomalu se blíží MS a na mě padají chmury 😝 Snažím se myslet pozitivně, ale občas to nejde. 😖

@petulaho Peťulko, taky se snažím neupínat, myslela jsem, že po potratu touhle dobou budu těhotná a pořád nic. A navíc se bojím toho, že budu brát anopyrin. Holky, myslíte, že když se bere něco na ředění krve, že je větší riziko špinění neb krvácení? Mám z toho hrůzu a navíc já budu muset těh. utajit v práci min. do 20 tt.

petulaho
31. kvě 2013

@antana123 jo já vím,jen prostě ted žiju jen tím,aby se tam mimčo pořádně zavrtalo a nepustilo,je jasný,že potom budu řešit kontroly atd....ale to jde ted zatím mimo mě....
@nessik myslím,že není riziko,že bude špinit,naopak se tě prostě bude držet a určitě budeš mít i utroš ne?neboj,zmákneme to:-*

matysikovad
31. kvě 2013

@petulaho ahoj Peti, mám se fajn, akorát mi bývá poslední dobou nějak zle, navíc mě bolí celý spodek, že kolikrát nemůžu ani dosednout, po kontrole jsem se uklidnila až včera v noci, nemohla jsem spávat, přes den jsem byla jak na trní.... konečně se to ustálilo 🙂

A jak se daří tobě?

@kacernice moc gratuluju k chlapečkovi! ať už ho máte i doma 🙂

petulaho
31. kvě 2013

@matysikovad tak to je dobře,že už jsi se zklidnila,jsou to nervy,ale určitě to za drobečka stojí...kdy další KO?jinak já furt stejné....

ofina1
31. kvě 2013

Dobré ránko dneska jsem na paragrafu takže mám den volna !!!! jupííí ale za to musím jít v neděli do práce ☹

@petulaho jůů myslím na tebe a jsem zvědavá jakou léčbu a nebo co ti vlastně řeknou 🙂

@matysikovad @antana123 jak je těhulky????
@nessik Kočko nesmutni já už ted vím, že nám to zase nevyšlo -- teda aspon sito myslím. včera byla asiovulka,a le byla jsem tak unavená z práce, že jsem usnula už na gauči a pak jsem nebyla ničho schopná a vím, že i kdybch se přinutila, tak to stejně bude k ničemu. Už jsem tak nějak rezignovala, ale začíná mě to pořádně deptat ☹ ach jo , ale musíme vydržet a ono to k nám určitě přijde 🙂

matysikovad
31. kvě 2013

@petulaho no 11.6. jdu na další kontrolu 🙂 už se s ní musím domluvit na screeningy, pokud bude všechno v pořádku 🙂

ofina1 @nessik Já chlapa nutila, jinak by doteď nic nebylo - a je to tam. i nucené, je dobré ... 😝

nessik
31. kvě 2013

@petulaho Peti, to nevím, o utrog. mi nikdo nic neříkal. Určitě se už miminko pořádně zavrtá, teď už to musí vyjít!!!!

cital
31. kvě 2013

@nessik Tak s chutí do dalšího cyklu!!! 🙂. Holka zlatá, mělas pravdu ....já mám pocit, že asi vykrvácím.... 😒

nessik
31. kvě 2013

@cital tak to jsem měla taky, první 2 cykly byly šílené, ten druhý jsme dokonce krvácela 12 dní v kuse a šíleně moc, asi to byl dle dr. nějaký nesoulad hormonů. Pak už to bylo dobré. Tak se drž, bude líp. ten třetí cyklus už byla normální co do krvácení i délky ( když já mám dost silou MS i tak), ale prostě po tom potratu to bylo jak průtokáč, dokonce jsem musela 2 dny zůstat doma z práce, nedalo se to.

petulaho
31. kvě 2013

@ofina1 děkuju,ale uvidím až v srpnu/září co a jak mi nasadí....užij si den volna..🙂
@matysikovad tak 11.6.je za chvíli...😉a zítra 10tt vid?😉
@nessik :-*
@cital vydrž holka,já první ms po posledním spont,potratu měla 6dní krvácení a 6dní špinění, bylo to už únavný,ale nakonec to přestalo a další cyklus už byl ok...kdyby se ti něco nezdálo, nebo jsi krvácela hodně v kusech a měla příp.teplotu,raději k dr...

nessik
31. kvě 2013

@petulaho Peťulko, ty jsi zlatíčko 🙂

maximka33
31. kvě 2013

holky, co kdybychom do tabulky u těhulek napsaly datum kontroly? ať se pořád nemusíme ptát 🙂

matysikovad
31. kvě 2013

@petulaho přesně tak 🙂 od zítra 10 tt 🙂 letí to, snad je mimouš v pořádku, euforie z kontroly mi vydržela asi ten den do večera...

eva518
31. kvě 2013

@terulin ahoj, teda, se ti nedivím, že jsi z kontroly rozpačitá. Ale kdyby to bylo špatné, tak tě snad pošle do nemocnice, ne? Kdyby náhodou, tak malá už je v pohodě, 37tt je jen lehká nedonošenost a problémy už miminka většinou vůbec nemívají 😉 Drž se!!
Kočárek krásný - já jsem o něm uvažovala, ale u nás nakonec rozhodoval muž, tak doufám, že jsme taky vybrali terénní a hlavně doufám, že mimčo nebude obřík, protože Caro je menší než Firkon 😒

cital
31. kvě 2013

@petulaho @nessik Díky holky 😵 . Vydržím. Jsem normálně dostala i zimnici, neskutečné. Teď už je mi zase fajn, snad to bude dobré. A příště už MS nedorazí 😀

cital
31. kvě 2013

@petulaho Strašně moc ti holka přeji, ať se u tebe miminko zavrtá a udrží se až do 40tt.

antana123
31. kvě 2013

@ofina1 Ahoj je mi fajn a co ty jak se máš ty???

nessik
31. kvě 2013

@cital chuděro, ať je ti brzo líp. Havně, že přišla a když je hodně silná, tak máš aspoň pěknu sliznici 🙂 Aspoň nějaká útecha, že?
Holky, troufly byste si na úplném začátku těhu autem k moři? My jedeme v červenci a já nevím, jestli se mám teď v červnu snažit? Co když se tam něco po...Nechce se mi to snažení odkládat, když nám to nějak nejde, ale co když se zrovna povede?

petulaho
31. kvě 2013

@nessik :-* já bych nechtěla jet těhotná,co kdyby nebudeš mít ten anopyrin atd...odložila bych to na dovče a po dovče...
@matysikovad 100% je v pořádku....
@cital tak to je jasný že nedorazí😉 a jinak děkuji,tobě přej samozřejmě to stejné...

jinak holky já byla ted pro ty výsledky z pondělka...no představ si,že tam ani nenapsali hodnoty které by měli být,tak jsem je ted hledala na netu,ale moudrá z toho nejsem,ty hodnoty se samozřejmě rozlišují v závisloti na době v cyklu,..tak uvidíme jak to dr.vyhodnotí,ale přijde mi,že mám nižší z těch 3hormonů akorát progesteron, kterej zřejmě dělá to s tou sliznicí,...tak uvidíme,za 14dní u dr...

janiczka2011
31. kvě 2013

@petulaho ja jsem presne ze spineni ci krvaceni mela strach kdyz jsem zacla tim aspocidem (to je jak anopyrin), ale vse je ok, i s tim heparinem co si picham, akorat co tedy mi vic krvaci jsou dasne a kdyz se skrabnu nebo riznu,tak vidim ze to tece vic a ta krev je jasnejsi nez byvala driv, asi jsem fakt mela misto krvi rosol nebo co 😝 delaji se mi modriny uz na brise po vpichu vzdy (prvni 2 tydny se nedelaly to byla pohoda ani to nebolelo), ted uz jak se ta kuze napina tak uz to boli vic (no uz mam pupek jak 5.mesic taky). Ale jinak pohoda, urcite ti to stejne nasadi spolecne s Utrogestanem, i kdzy ja muzu rict ze Prontogest se mi zda lepsi, on je drazsi ale myslim ze se lip vstrebava (subjektivni dojem nejspis jen) 🙂 Hlavne aby na vsechno pan docent prisel a odhalil to a uz to bude vse v poradku, drzim pesti 🙂

petulaho
31. kvě 2013

@janiczka2011 děkuju:-*uvidíme...už aby byl srpen,ale to uteče...

kolino
31. kvě 2013

ahoj holky
ležím v nemocnici na udržení těhu,masivně jsem krvácela padaly se mě kusy velké jak mobil a vložka nestíhala co 15 minut a celá durch protečená, přesto se hematom nezmenšil. ba naopak, mám celou dělohu zalitou hematomem,ale mimi je bojovník drží se!mám vysoké riziko potratu ,ale já se nedám!! tak mi držte palce

matysikovad
31. kvě 2013

@kolino broučku drž se!!! myslíme na tebe! na tebe a tvého bojovníčka!!