Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
28. srp 2012

@frapik já jsem právě myslela že byla včera podle toho jak bříško bolelo a že byl ten narůžovělý hleník...tak myslíš že teprve přijde???jsem dnes 13Dc

frapik
28. srp 2012

No nejsem expert na ovu, ale hlen se objevuje tak dva dny před ovu, během ní a u někoho i krátce po ní. Takže když se objeví tak králíčkovat králíčkovat na nic nečekat 😀

eva518
28. srp 2012

@fykyska No teda, taky to nemáš v práci růžové... To je ale blb, vykašli se na něho a mysli si svoje. Já se taky snažím utěšovat, že to bude brzo lepší, protože odejdu pryč na PN a pak mateřskou. Už aby to bylo. Já jsem si taky vyslechla svoje, ale nedokázala jsem reagovat, jak jsem byla v šoku...
Jinak to vážně vypadá na správné příznaky 😉 😉

eva518
28. srp 2012

@frapik Ahoj. Mrzí mě, co se ti stalo a přeju ti, aby vám to brzo vyšlo.

eva518
28. srp 2012

Jinak teror v práci pokračuje - dneska mě byla zkontrolovat ta kráva, která rozhlašuje, že jsem PN potřebovala kvůli škole, jestli jsem vyřídila to, co po mě chtěla. Já se fakt picnu. Jo a jen tak pro obrázek, nikdo kromě jedné kolegyně mi nepogratuloval, že jsem dodělala školu, přestože to všichni ví. Ne, že bych si na tom zakládala, ale myslím, že je to slušnost. Také jsem pochválila některé, když dodělali výcvik, kurz apod. Ale asi to nemá cenu nad tím vůbec uvažovat. Pracuju a dělám svoje a snad jim brzo nadobro ukážu záda 😎

eva518
28. srp 2012

Jo a pořád jsem na vážkách, jestli teda do toho snažení jít už teď nebo až příští měsíc... V nemocnici, můj Dr.i v poradně na netu mi řekli 3 měsíce, tak nevím.. Prý jsem byla na kontrole v pořádku, ale já do sebe nevidím, cítím se sice dobře, ale nevím, proč zrovna 3 měsíce, ne 2 nebo třeba 4... Ach jo. A to se blíží ovu 😒

eva518
28. srp 2012

@maximka33 Jé, to by mě taky mrzelo od mamky. Ale moje není hlídací typ vůbec, oba synovce nikdy moc nehlídala ani nevozila, radši jim něco koupila. Není prostě ta hůídací babička, která by si užila výlet s kočárkem nabo jinak. Ale to vím a počítám s tím. Víš, myslím, že jak člověk stárně, tak se mění a vadí mu víc věcí, takže to tvoje máma asi ne úplně dává - hlídat dítě a ještě uklízet. Není už na to zvyklá. Když má člověk děti, tak to dělá automaticky, protože musí nějak fungovat on, domácnost a další věci a nepřijde mu to. Pokud hlídá malého jen občas, tak už to neumí takhle flexibilně řešit situace.

eva518
28. srp 2012

@turcice Nejsem věštěc, ale já měla ovu min.cyklus 14.den. A to jsem měla celkem 30 dní cyklus. Takže proč ne 13.DC? 😉

turcice
28. srp 2012

@eva518 no já mám cyklus 28dní takže si taky myslím že byla včera...no uvidí se..když to dnes stihneme pojistím to ještě sexíkem 😀 😀 😀 letím ted zase na zumbu a už ted jsem mrtvolka 😀 😀 😀

fykyska
28. srp 2012

@eva518 TÉDA - TAKY TO V TÉ PRÁCI MÁŠ NA HOVNO 😠 Já reagovala ale pak jsem to neunesla - ještě nedávno jsem měla strach z toho že pujdu na PN jak to zmáknu, ale po dnešním dnu to zvládnu i kdybych nechtěla 🙄 protože tohle byl vrchol všech vrcholů 😢
@froka no 😀 😀 já pořád říkám že asi začnu uzavírat sázky 😀 😀

@turcice 😵 bože - ty si kráááááásná 😵

maximka33
28. srp 2012

@eva518 jj chápu, že to může být těžší. ale malého vidí jen párkrát do roka, protože bydlí 350 km od nás. pořád si stěžuje, jak bydlíme daleko, ale nic pro to nedělá. už asi nebudu ani nic očekávat. jen chudák Martínek, jak mu to vysvětlit..
@turcice pěkná fotka!

eva518
28. srp 2012

@maximka33 jj, to by mě taky trápilo, co mu říct.. Není to jednoduché, co? Možná si to časem uvědomí, že jí vnuk roste jak z vody a ona ho vidí tak málo.

eva518
28. srp 2012

Nejhorší holky je, že to vypadá, že pokud se budou šířit o mě tyhle kecy, tak tomu za chvíli všichi uvěří. 100x řečená lež se stává pravdou.. Když si vzpomenu, jak jsem byla úplně na dně, protože jsem věděla, že den po obhajobě mě čeká konečný verdikt, jestli půjdu na potrat a to poslední, co mě trápilo bylo, jestli to zvládnu obhájit. Bylo to vedlejší a navíc jsem věděla, že je v nejhorším případě možnost do 3 měsíců opakovat. Tohle se změnit nedalo a mě je úplně zle, když si některá kráva myslí, že jsem namísto toho ležela doma a točila placem.

fykyska
28. srp 2012

@eva518 je mi to líto - tak s tebou soucítím jak je to těžké a mizerné no bud jim to říci ale k tomu ses jasně vyjádřila již včera a nebo hold doufat že ti dobří lidé poznají že je to lež a pomluva - víš jak se říká pro hloupého každý hloupým a nebo to svěřit pouze hlavnímu nadřízenému aby ten věděl co se stalo a mohl si podle toho udělat ten pravý obrázek .....ale chápu že to je přesně to poslední co bys chtěla ....

eva518
28. srp 2012

@fykyska Víš, to je právě to. Šéf by to poslal dál - neřekl by jim to přímo, ale naznačil tak, že by stejně všichni věděli. Cítí se být nejlepším psychologem na place, i když psycholog vůbec není. Škoda mluvit. Jen teď ka řeším, zda do toho jít o měsíc dřív a nebo o měsíc dýl snášet tohle...

leeena_4
28. srp 2012

@eva518 I kdyby to v práci dopadlo nejhůř - je to jen práce!!! Mysli na to, v takové práci životní štěstí netkví. Určitě by to nebylo příjemné, kdybys musela hledat novou, to uznávám, ale přád je to jen práce 😉

leeena_4
28. srp 2012

@eva518 já bych se do snažení vrhla a nechala to přírodě, ať si urči ten správný čas 😉

eva518
28. srp 2012

@leeena_4 jj, to je pravda, ale já to spíš myslím tak, jestli se te´d hrnout do snažení o měsíc dřív a nedejbože litovat, pokud by se cokoli stalo a já se tam musela vrátit a nebo to o měsíc dýl vydržet a až dle doporučení dr.snažení nechat na září/říjen..

eva518
28. srp 2012

@leeena_4 Myslíš? Nevím, jestli mě na 3 měsíce přesvědčoval oprávněně nebo jen pro sichr. Je jasné, že ten první měsíc po se tělo vzpamatovává, ale nevím, kolik cyklů je potřeba na obnovení sliznice, aby další těhu udržela

leeena_4
28. srp 2012

@eva518 my začali sexovat na ostro po první MS. Ale v tomhle ti někdo neporadí. Oficiálně jsem nikde nenašla opravdový důvod, poč čekat, když za základě gynekologické prohlídky jsi v pořádku. Myslím, že se tím jen doktoři chrání. Ale musíš to udělat tak, jak ty cítíš, že je to správné. Pokud bude nízká sliznice, embryjko se neuchytí. Myslím, že tělo nové těhotenství nedovolí, pokud na něj není připravené, ale to je jen má teorie 😉

eva518
28. srp 2012

@leeena_4 Já vím, že to furt řeším, ale teď mě to trápí o to víc, když mám v práci to,co mám. Jsem si nikdy nemyslela, že mě tohle potká.. Když jsem tam byla rok, tak na pohovoru před koncem roku mi ta samá kráva vykládala, že se jim líbí, jak dělám a že jsou rádi, že mě vzali a teď kudy chodí, tudy vykládá bludy. Kolegyně si myslí, že mi závidí doktorát, protože ona sama do toho nemá odvahu. Ale nevím, jestli lidi můžou být tak ubozí jen kvůli nějakému titulu...

eva518
28. srp 2012

@leeena_4 Jsem ráda, že mi řekneš svůj názor. Já si také myslím, že to tělo buď přijme nebo ne.

leeena_4
28. srp 2012

@eva518 tohle jsme furt řešily všechny 😉. Od toho tu jsme 😉. Lidi jsou ubozí kvůli větším maličkostem, bohužel.

fykyska
28. srp 2012

@eva518 JO no tak v tom případě je asi lepší myslet si své a svou bolest nevypouštět když je to takovej pípín 😖
Víš s tím zkoušením - asi tak podle vědeckých průzkumů stačí ženě po jakémkoliv zásahu od porodu po potrat pouze 6 neděl na ,,obnovu těla " ALE ! ženský organismus je neskutečně mocný kolos, kterému rozhodně 6 týdnů nestačí ať si vědci plácají co chtějí ! Do sebe nevidíš - to je jasný... Řekl ti lékař nejaké proti ? jak se citíš ? psych - fyz ? jseš na 100 % rozhodnutá že si ten sex užiješ nebo budeš trnout obavou kde co praskne zabolí atd ? jestli seš si jistá že se na stykování citíš běž do toho - jestli ne počkej 🙂 muj nazor

fykyska
28. srp 2012

SMAŽENÁ CIBULKA OD SOUSEDŮ JEJÍ VŮNĚ NAVŠTÍVILA I NAŠE PATRO 😀 A JÁ MUŽU JÍT ZVRACET NO TEDA A TO JÍ TAK MILUJU 😀 😀 😀 😀 🙄

maximka33
28. srp 2012

@fykyska no holka, ty seš jasná 🙂 takhle brzy ti vadí vůně. zítra počůrej test, to ti povídám 😀

maximka33
28. srp 2012

@fykyska je to legrační, protože mě ve třech těhu vadil jen pach špekáčků, a doteď je nemusím. jinak mě vůně a pachy moc nebraly, nezvracela jsem.

froka
28. srp 2012

@fykyska héj, já už ti pomalu začínám závidět ☹ 🙂

martinakl
28. srp 2012

@fykyska Ja jsem taaaak zvedava, jak tohle dopadne!! 🙂 Ja snad ještě nechci rodit, at se to co nejdriv dovim 😀

turcice
28. srp 2012

@fykyska no tééda..tady je to jako na dostizích 😀 😀 😀 😀 😀 já tedy vsázím že Verunka je těhu..ta cibulka mě dostala 😀 😀 😀 😀 počůrej to ráno 😉 😉 😉 😉 Jinak moc děkuji ale abych byla takhle krásná tak mě musely dvě hodiny líčit 😀 😀 😀 a ta fotka je obraz..je speciálně přenešeno na plátno a domalované..jeden ten obraz stojí nehorázný peníze ale jelikož brácha vpravo na obraze ode mne je za vodou tak to pro něja nebylo problém..mamka dostala celkem 3obrazy,tento je jeden z nich... 😉 😉 😉