Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenickan
11. zář 2012

Píšu z mobilu proto píšu jak hotentot mi to ten telefon sám mění...

lenickan
11. zář 2012

@jahudka80 jo tak to jo, strašně záleží na dr. Já ho měla zaplacenyho a teď to tak uděláme taky... Na nějakýho protivnyho dědka nejsem.zvědavá

kolino
11. zář 2012

@lenickan jenže já se nepohodla s primářem oddělení....když za mnou nikdo z doktorů nedošel po operaci ani dnes ráno což bylo 20 hodin po operaci tak mi to připadalo dost neprofesionální tak jsem řekla sestře řekla jestli vůbec na oddělení je nějaký doktor...a pak si mě zavolal primář k sobě a vyjel na mě co po něm chci!! úplně arogantní tak jsem mu slušně řekla ať mi řekne jak dopadla operace a on zvýšil hlas že on mě neoperoval ,že ho to nezajimá ,že mě operoval bývalý pan primář a ten nemá službu že mě to řekne on, no nebudu to tady rozepisovat ten náš rozhovor ale tolik ponížení jsem nezažila jak za tyto 3 dny. prostě mi řekl že mě tu nedrží at se zbalím at jdu domů....tak jsem mu řekla tak tady jsem byla naposledy a nepřejte si zažít aby nastaly komplikace!!! takže já po necelých 24hod po operaci hodila cestovní tašku notebook na rameno a odešla....ted mi krvácí pupek a já tu řvu!!! hlídám si teplotu mám 37 takže zatím norm ,ale kdyby něco jedu do jiné nemocnice. NEMOCNICE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ tam já už prah nepřekročím!!!! jo a ještě k té krvi HCG bylo 1,5 to jsem si přečetla ve zprávě...samozřejmě krev brali jak jsem jela na sál, takže stejně i kdyby tam byla hodnota 30 tak už bylo pozdě...snad už vše zlé mám za sebou!

kolino
11. zář 2012

@froka
@turcice HOLKY DÍKY ZA PODPORU, JSEM RÁDA ŽE UŽ TO MÁM ZA SEBOU, A SNAD NENASTANE ŽÁDNÁ KOMPLIKACE A MY SE BUDEME BRZI SNAŽILKOVAT 🙂

kolino
11. zář 2012

@maximka33 dnes mi konečně došel zázračný gelík a já celá bolavá hned ho musela načnout a prozkoumat ho 😀 už se těším až ho zapojíme do snaženíčka!!! a co ty objednala si? nějak nestačím dočítat 🙂

fykyska
11. zář 2012

holky když jsem 19.9.2012 8+1 tak jsem vlastně v 9 týdnu né ??

axonka
11. zář 2012

@fykyska jasne🙂

fykyska
11. zář 2012

@axonka oprava 7+0 😅 😀 😀 😀 takže začátek 8 týdne já prostě neumím počítat

eficenka
11. zář 2012

@fykyska
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
nahoře zadej datum poslední MS a ukáže Ti to, kolik vždycky přesně jsi a dole je maleý popis co už mimi umí...

axonka
11. zář 2012

@fykyska to nevadi, to jsou ty hormoooooony🙂

fykyska
11. zář 2012

@eficenka JHo děkuju to já vím 5+6 ale uplně jsem do toho nějak zamotala jak jsem počitala dopředu 😀

fykyska
11. zář 2012

@axonka 😀 😀 ty ty sou pěkný šmejdí 😀 dneska jsem si poplakala chytla rapl a nakonec se tomu začala pekelně smát 😀 děkuju ti

axonka
11. zář 2012

@fykyska jojo, uz se na ty stavy taky tesim🙂 Uzivej si to 😉

fykyska
11. zář 2012

@axonka 😀 jo jo my se chechtáme 😀

maximka33
11. zář 2012

@lenickan moc gratuluji ke screeningu 😉 😉 😉

maximka33
11. zář 2012

@kolino teda, řeknu ti, že sis užila hodně zlého.. možná bych zvážila i stížnost na chování lékařů, nepřijde mi to normální. a teď když jsi doma, postará se o tebe manžel? měla by ses ještě šetřit.
gel už taky očekávám, dnes mi psali zprávu, že to odeslali, tak třeba už to zítra dorazí 😵
holky, teď jak beru ty hormony, tak mě dneska celkem začalo píchat v břichu, tak jsem zvědavá, o kolik se ta ovulace urychlí. takhle brzy to neznám.

froka
11. zář 2012

@maximka33 noo, třeba to teď bude fofr, tak jak dorazí gelík, tak hlavně nezahálej 😀

froka
11. zář 2012

@lenickan Leničko, to je paráda, že jste dopadli na jedničku 🙂 Gratuluji!

kolino
11. zář 2012

holky já mám teplotu 38,4!!!!!!!! nééé komu jsem co udělala :´( pokud stoupné 39 tak jedeme přítel se stará ten už mě teĎ chce vézt já ne, ale já jak dojela měla 37 tak teplotka stoupá večer ,snad to bude v poho, bojím bojím ☹

@maximka33 Ano nad stížnosti uvažuji to není možné to jejich jednání ☹

jahudka80
11. zář 2012

@turcice no jo já otěhu už 8DPO proto jsem měla ty čárky hodně vidět 😉

kolino
11. zář 2012

@martinakl moc držím palce ať Kubík jde na svět hladce, ať maminka není moc bolavá a hlavně móóc zdravíčka!! už se těším na fotečku šťastné rodinky pohromadě 🙂

froka
11. zář 2012

@axonka
@fykyska No já nevím s tím užíváním si těhu stavů. Já jsem dnes např. nějak přecitlivělá. Chvilku bych brečela, pak nadávala. Chvilku mám strach, obavy a pak jsem zase v klidu. No to jsou teda stavy 😀

jahudka80
11. zář 2012

@lenickan no dlouh mě to bude mrzet, že jsem neměla doktorku u porodu a neměla ho hezkej jako první ☹ ale už na to kašlu je to za mnou stalo se hold by měl táhnout do důchodu magor jeden 😠

lenickan
11. zář 2012

@kolino ty jo to je na prd... jsi ok? Bolesti? Krvácení? Já bych jela hned, není radno nechat případný zánět rozjet čeče...!!

lenickan
11. zář 2012

@jahudka80 hmm to jo, měli by si uvědomovat co to pro ženu znamená, rodit🙂

fykyska
11. zář 2012

@kolino zlatíčko, jela bych 😨 raději 😕

maximka33
11. zář 2012

@kolino tak to je fakt děs běs s tou horečkou. zkusíte to srazit jo?

segra_bruni
11. zář 2012

dobry vecer 😉 musim rici, ze tato diskuze co jede stale mezi favority "Kde se diskutuje" mne nikdy neoslovila ... neb nemam do ni z vl.zkusenosti co prispet /mimodeloz.tehu do toho nepocitam/ ... a zdala se mi i velmi smutna abych do ni jen tak nekdy nakoukla ... a byla to CHYBA 🙂 ... jednou jsem tu ale zahledla @maximka33 😉 s niz se znam odjinud 😉 a zacetla jsem se, bylo to v dobe kdy @fykyska testovala 😉 musim rici, ze diky jejim nerizenym trysko-komentarum tu to ctu uz vice jak tyden 😀 a fandim vsem ktere prave tehotni i ktere si musi jeste chvili pockat ci ktere budou brzy rodit 🙂 ... je to tu hotova napinava detektivka kombinovana s cervenou knihovnou a vedeckou publikaci o zenskych probl. 😉
howgh 😎

segra_bruni
11. zář 2012

a jeste jsem chtela podekovat za vsechny ty linky tu, jiz jsem je pouzila pro znamou co se snazi o miminko priroz.cestou a na MK nechodi 🙂 jj vezte, ze jsem vam zavazana 😉

maximka33
11. zář 2012

@segra_bruni díky za slova chvály, ono to má opravdu super účinek 🙂)) jsou tu totiž super holky, co mají rády i srandu 😀