Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenickan
11. říj 2012

@turcice děkuji vždyt u tebe to taky naskakuje🙂
jak ti je? Únava?

turcice
11. říj 2012

@lenickan Jj únava,a žaludek jako na vodě...a pořád bych jedla..je mi tak líp 😉 😀

luuc_2012
11. říj 2012

@kacule34 drž se holka, budu ti držet všechny palečky aby vše dobře dopadlo

luuc_2012
11. říj 2012

dneska jsem nějaká naštvaná, po rodinné navštěvě! Pokaždý se nás někdo ptá na jména, přítel dělá že se ho to netýká a pak to co jsem vybrala a on souhlasil tak to někdo zkritizuje, dnes mě to opravdu naštvalo! Každý říká to nééé dej raději tohle a tohle, jsem pro česká jména, ale né pro historická, tak jsem z toho dost smutná!!!! Myslím že jako maminka miminka bych měla mít největší slovo, co se líbí mě a přítelovi, pokaždé se v tom někdo štourá a vymýšlí jiná 😠 tak mě to pak vrtá hlavou a nedá pokoj 😒

m_artasek
11. říj 2012

@luuc_2012 To by mě taky štvalo, každé jméno je hezké, když se hezky vyslovuje, jak říká moje babička. Švagrová to třeba vyřešili tak, že ani neřekli, jestli čekají kluka nebo holku a ani jména a pro všechny to bylo překvapení.

luuc_2012
11. říj 2012

@m_artasek no po dnešku mám taky sto chutí jim to už neříkat, pak už s tím nic neudělají

maximka33
11. říj 2012

@kolino
@m_artasek
holky, ano už zase stimuluji clostilbegytem, ve středu na kontrolní utz. dnes je mi z toho zase špatně. psychicky.. opakuje se to, co bylo minulý měsíc.
@kolino to je fofr s tvou prací 🙂 já dnes měla jet na jeden pohovor, ale došlo mi, že by to nebylo pro mě, tak jsem tam nejela.. prostě pořád si ještě třídím představy o práci..

maximka33
11. říj 2012

@kacule34 tak to je moc smutné... takhle budeš do poslední chvíle doufat, že se to zlepší.. ale kdyby ne, můžeš být tady s námi, my tě pochopíme a podpoříme..

kacule34
11. říj 2012

@luuc_2012 děkuju, jsi hodná

kacule34
11. říj 2012

@maximka33 já vím, holky..☹ uvidíme, no...zítra jdu zase na HCG....ale pokud to není směrodatné tak moc nechápu proč mi chtějí brát krev

maximka33
11. říj 2012

@luuc_2012 to bude nejlepší nechat si to pro sebe. u nás to naštěstí nikdo nezkoušel. my teda jméno pro kluka neměli až do 8. měsíce, takže to bylo jedno.

luuc_2012
11. říj 2012

@maximka33 díky za radu, od teď si to nechám pro sebe a rodina se to dozví až po porodu, taky jsem jim dnes řekla že oni mají své děti a pojmenovaly si je jak chtěly a že ted je to jen moje volba + teda partnera 😀 i když ten dneska taky na tuhle otazku odpovedel mojí mamce perlu! Než aby řekl jo tohle a tohle, tak raději řekl jóóó v tomhle já jsem malý pán a hned ať se zeptá mě a pak když to začaly u kafe všichni řešit a vymýšlet jiné tak se jen usmíval místo aby to hajil semnou! Tak dneska bude mít studenou večeři! 😉

barbarucha
11. říj 2012

@kacule34 Ahoj Kači, šla bych na kontrolní utz k někomu jinému a klidně bych si to zaplatila - jiný přístroj, jiná interpretace, už jsme tu x-krát zažili, že se Dři šeredně sekli. Neházej mimčo do žita, ještě je brzo.

luuc_2012
11. říj 2012

@turcice jen hezky papkej, když chutná tak jedině dobře

terulin
11. říj 2012

@turcice No v neděli to prubnu, ale myslím, že by to bylo hrozný štígro, že by tak brzo ukazoval // přece jen to bude 10 dní po pozitivním ovu testu...

luuc_2012
11. říj 2012

@terulin tak budeme držet všechny palečky co máme :D

kacule34
11. říj 2012

@barbarucha já právě byla dnes.......předevčírem i dnes řekly obě revizi......ale ta dnešní mě alepson vyslyšela, že tedy týden počkáme, ale že to dělá jen kvůli mně, že prý naděje je nulová 😢

terulin
11. říj 2012

@luuc_2012 O žádné z Vás nepochybuju 😀

maximka33
11. říj 2012

@kacule34 tak to je zlé...

kacule34
11. říj 2012

@maximka33 jj 😢

fykyska
11. říj 2012

vona totiž @turcice jooooooooooo papá i za mě 😀 😀 😀

turcice
11. říj 2012

@fykyska no jak kdy Verunko..zrovna tedy dnes bych zvracela po všem snad 😒

fykyska
11. říj 2012

@turcice 😀 nezvracet - to už jsem za tebe odpracovala já 🙄 🙄 😀 víš co zkus - rajec 😵 je to sladké je to dobvéééé 😅

fykyska
11. říj 2012

@terulin nazdáááár co to tady čtu - že ty před náma maskuješ 2 čáry že jo že jo že jo - že ty sis do bříška schovala miminó 😀 😀 😀

terulin
11. říj 2012

@fykyska Já nevím, já doufám, že si ho tam schoval manžel, že se nám odhalí co nejdřív. Jenže zatímco včera mě bolel podbřišek a prsa a celkově mi bylo na nic, tak dneska je mi hej... Takže naděje opadává 😀

fykyska
11. říj 2012

@terulin Ale hovnooo 😀 😀 😀 žadná naděje opadává 😀 😀 😀 všechno bude a když ne tenhle měsíc tak příští - budeě s nama taky březe samičkovat 😀 😀

terulin
11. říj 2012

@fykyska to jako, že naděje opadává, že by příznaky byly těhotenské... jinak jsme v naději nadále 😀

fykyska
11. říj 2012

@terulin tomu rozumím rozumím, ale počkej oni zejtra zasejc začnou bolet 😠 😠 😀 😀 určitě

pavlina26
11. říj 2012

@kacule34 ahoj, já to měla tak cca před půl rokem stejné, jako Ty...viděli jen gestační váček v děloze. A to jsem byla v devátém týdnu...můj gynekolog mi řekl, že ještě počkáme, že se to ukáže samo, co a jak- a taky ukázalo, asi za dva dny potom, co mi to řekl, jsem začala krvácet a bylo to jasné, skončila jsem na revizi akutně v nemocnici...tu druhou krev mi ani nestihli nabrat, do poslední chvíle jsem doufala, že to bude v pořádku- každopádně mi řekli, že v té krvi se podle rozdílu (zvýšení) hcg pozná, jestli vůbec dochází k vývoji. Kdybych si mohla vybrat, znovu bych chtěla počkat...budu držet pěstičky...

kacule34
11. říj 2012

@pavlina26 děkuju ☹