Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
14. lis 2012

@fykyska Neboj, bleju na čas, vždycky přesně mezi 8-9 večerní. Fakt se na tebe zítra těším. Posterl závidím dřepím v práci ale výkon nic moc!

froka
14. lis 2012

@petriska Ahoj, tak to se divím, že to dělali přes spodek. A proč vybrali tento způsob a ne ten přes břicho, ten se ještě nedělal? To bych byla tedy naštvaná, že tak riskovali, ale možná k tomu měli důvod. A můžu se zeptat, jak je to dlouho, co se vám to stalo? Po IVF nejsme, otěhotněla jsem přirozeně.

fykyska
14. lis 2012

@terulin No já už jsem s ní srostlá 😀 To je dobře že bleješ na čas 😀 Jsem zvědavá co si zítra dáme - hmmm 😀 Něco hříšného .. To je hezký že se těšíš jéééééé 😅 😅 😅

froka
14. lis 2012

@terulin
@fykyska Holky, tak si to užijte i za mě! 🙂

terulin
14. lis 2012

@fykyska Dáme si něco mňamózního. Jsem zlustrovaa jídelák a myslím, že si vyberu 😀

terulin
14. lis 2012

@froka Budeme na Vás myslet!

fykyska
14. lis 2012

@terulin No já tam uplně miluju steak xxl se smaženou červenou cibulkou a slaninkou kroketama a tatrkou 😵 😵 😵 Ale nevím co by na to to moje dítě řeklo teďka 🙄 na masóó 😠 😠 a kde na sebe počkáme v 5 vevnitř poznávací znamení 😀 😀 😀 značka: vypadám jak smeták nelze přehlédnout 😀 😀

terulin
14. lis 2012

@fykyska To by šlo! Mě poznáš, přiběhnu lehce pozdě a za všech okolností působím zmateně!

fykyska
14. lis 2012

@terulin 😀 😀

petriska
14. lis 2012

@froka Víš, důvod k tomu neměli, prostě to tak udělali a hotovo. Věděli i o tom, že jsem pak ležela měsíc v nemocnici. Dokonce mi i telefonovali, že to není infekcí, ale tím, že moje děloha neudržela dva plody. Bylo mi z toho ... ☹ To, že jsi otěhotněla přirozeně je skvělé, to je obrovská výhoda. Já bohužel nemám vejcovody, takže u mě to jinak než uměle nešlo. Příští týden to bude přesně 5 měsíců, co jsem o děti přišla. Proto na tebe budu zítra celý den myslet, ať to dopadne ve prospěch zdravého děťátka. Vím, že to spolu zvládnete. A hlavně měj na paměti přísný!!! klidový režim.

kolino
14. lis 2012

@terulin
@fykyska
😀 Jak čtu ten váš srazík, a ty signály jakse poznat, normálně bych nejradši sedla do auta a jela přes celou republiku se na vás podívat, kočky mě stačí ty vaše hlášky a směju se, potkat vás tak se lámu smíchy pod stolem! 😀
Tak si to pěkně užijte a dejte si něco moc výborného!!! 😵

maximka33
14. lis 2012

@kolino tady jsem, hlásím se! bohužel z práce mám zablokovaný přístup. jo a já druhý den testuji ovulaci a nic|! jsem 14. den...
dneska jsem byla na školení komunikačních dovedností, sešli se tam prima lidi, že jsme se i zasmáli. a jelikož jsme všichni i u oběda seděli u jednoho stolu, tak jsme se rozpovídali. už se těším na zítra! a pak jsem se sešla na hodinku s kámoškou z Ostravy, co byla taky na školení v PRAZE. dnešní den se fakt povedl 🙂

fykyska
14. lis 2012

@kolino A ono to nejde nažhavit vozítko a přifrčet 😀 😀 😀 někdy ??? Já bych klidně na jaře než se nám narodí savci 😵 udělala nějaký mecheche 😕 😀 😀 😀

maximka33
14. lis 2012

@petriska ahoj, zrovna tady čtu, co tě potkalo.. toho neštěstí je na světě nějak hodně... říkám si, co všechno ještě budeme muset překonat, abychom se toho zázraku dočkaly... doufám, že nás to aspoň posílí.

kolino
14. lis 2012

@maximka33 tak to je dobře ,že jste se sešli super parta! tak 14dc máš třeba čas, třeba příjde 16dc...já už jsem 28dc a furt ovu nikde! 😖
Jsem moc ráda že si nad snažilkováním nezanevřela!! musíme bojovat!!! ten boj vyhrajeme a pak se budeme radovat s rostoucího pupíku a špíčku co nam po něm zbyl 😀 a pokakaných plenek ...no už aby to bylo!!! 😀

@fykyska Určitě by nebyl problém dofrčet, sehnat třeba jednodenní nocleh a pořádně ty naše bolístky a radůstky probrat osobně 😀

fykyska
14. lis 2012

@kolino Tak o nocleh vubec nejde 😎 Já mám muže tolerantního (ježiš to zní blbě) 😀 😀 😀 😀 😀 místo v posteli ti teda asi nepučím 😀 😀 ale pro všechny případy máme náhradní obrovskou matraci na kterou by jsme se vešli i kdyby jsme byly širší než vyšší 😀 😀 To kdyby se srázovalo v Praze a estli ne - určitě nekde najdem nějaký pension kde dostaneme družstevní slevu 😀 😀 a vyrazíme kolektívně třeba na celý víkend někam do horní dolní 😵 😵 😵

kolino
14. lis 2012

@fykyska ježiši já už jsem doma za exota... se tu řehtám!!! a to chodím do takové smutné diskuze a tady je někdy tak veselo! tolerantního muže mám i já ,ale cizí žena v mojí posteli...no radši ten penzióón no to by byl večírek vy u džusíku a my u lahvinky dobrého vína! no nezní to špatně takový osobní srazík!

Tak krásný večer zííítra holky 😵

fykyska
14. lis 2012

@kolino Jak my u dzusíku to TY TEDA TAKY 😵 😵 😵 budeš u džusíku....

ZÍTRA ÁDÍÉ PAPAPA 🙂 🙂 🙂 🙂

terulin
14. lis 2012

@fykyska @kolino Postavíme stanové městečko na Letný 😀

vercanika
14. lis 2012

@kolino nepracuju jsem na úřadu práce ale předtím jsem dělala brigádně při pracáku v bývalé práci. Takže teď jsem doma a počkám si do nového roku to je větší šance najít práci na stálo než teď. Ale teď předěláváme dům tak aspoň se takhle zabavím 🙂

vercanika
14. lis 2012

@eva518 Evi dík moc ti držím palečky ať se ti všechno podaří a prcek je zdavý(zdravá) No teď předěláváme dům tak o starosti mám postaráno 😀 no zítra jdu na kontrolu tak snad to odešlo všechno samo a nebudu muset na kyretáž.

kolino
14. lis 2012

@vercanika držím palce ať je vše už jen v pořádku a na tu kyretáž nemusíš jít. To je dobře ,že myšlenky se točí kolem rekonstrukce bydleníčka! 😵

mb85
15. lis 2012

dobré ráno děvčata dva dny sem tu nebyla tady se to jen příšpěvkama hemží 😉 no já mám tenhle týden v plném pracovním nasazení ,takže aspon nemyslím na to na co nemám, takže přeju těhotným i snažilkám, krásné ráno a pozitivní náladu 😉
@vercanika mrzí mě co se ti stalo a je úplně jedno jestli ti je dvacet nebo třicet , vždycky to je téžký ,taky jsem před prá měsící docházela od doktora jestli vůbec má smyl podstupovat hormonální léčbu a různá vyšetření a opravdu jsem si jeden den řekla,že dítě vlastně nechci , byla jsem zoufalá a v ten moment jsem vzdala úplně všechno a myslím si že nejsem jediná ,ale pak jsem si řekla,že je to blbost a že udělám vše a jestli mi mají léky a vyšetření pomoct už jen k tomu vědět víc tak to podstoupím a už si nenalhávám,že bych dítě nechtěla, přeju hodně sil a trpělivosti

mb85
15. lis 2012

jo a děvčata nevím zda s tím máte zkušenosti nebo tomu věříte,ale chystám se ke kartářce , ta poslední mi řekla ,že pokud budu v péči doktorů ,tak se mi otěhotnět podaří , tak uvidíme v úterý jdu k jiné, a jsem zvědavá co mi poví, netvrdím že tomu věřím na sto procent ,ale sama jsem karty vykládala a myslím si,že je to alepson k zamyšlení

petriska
15. lis 2012

@maximka33 Víš co, mě ta bezmoc a bolest posílila neskutečným způsobem. Samozřejmě ale s odstupem času. Zachránila mě práce, jinak bych se asi zbláznila, nemohla jsem být ani minutu v klidu, pořád jsem něco dělala. V okamžiku, kdy jsem pociťovala únavu, jsem pochopila, že mám vyhráno. Příští týden to bude 5 měsíců a já už se těším na další cestu za miminkem.

jahudka80
15. lis 2012

@helcenka ahojky holka 🙂 tak co už je lépe? Se mnou je to furt jak na houpačce, ale už asi vím čím to je a tak to budu řešit s gynekoložkou. A ostatní věci ☹ ty asi řešit nebudu 😠 páč když je začnu řešit zjistím, že to stejně nejde 😢 manžel mi řekne že to hrotím, ... ale hold myslím dopředu a za dva roky touto dobou, budu někam dojíždět do práce (když jí seženu) v zimě je to tu napalici. A pokud pojedu směny tak se on bude starat o holky (což si také moc nedovedu představit) .... stavba měla začít příští rok, ale zas jsou věci které to nedovolí. Furt to něco kazííí 😠

jahudka80
15. lis 2012

Holčenky všem vám přeji moc moc štěstí 🙂 🙂 🙂 to je hodně potřeba 🙂 🙂 🙂 a také zdravíčko 🙂 🙂 🙂 pro ty co těhotní ať se bobíšek zavrtá a 9měs.drží 🙂 🙂 🙂 pro ty co již těhulky jsou, ať se jim dobře daří 🙂 🙂 🙂

mb85
15. lis 2012

děvčata mám na vás dotaz je tu některá co trpí anovulací?

ppapajade
15. lis 2012

Ahoj holky ... tak jsem pěkně v pr.... zjistíla jsem že "muj" přítel si píše s jednou ""paní"...miláčku atd...totálně mě to sejmulo..pořád mi cpe že je to 50ti letá kamarádka atd bla bla bla...myslela jsem že mám konečně skvělýho přítele a od Března zkoušíme mimčo a ted když se to na podruhý povede tak tohle ... je mu 36 děti zkoušel už dle toho co říkal s více přítelkyněma a nikdy jim to nešlo nebo o to příšly... tak snad v tuhle chvili bych taky raděj uvítala pořádnou MS a byl by klid..než takovýho podrazáka..chjo...období na h... vesele pokračuje...

mb85
15. lis 2012

@ppapajade to mě mrzí ☹