Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

antana123
23. únor 2013

@nessik hele u nás to bude trvat zase pár let nam to moc nejde to že je pohnojeno tomu nevěřim ale snad se to jednou zase povede už se těším na sexik celou dobu co jsem byla tehu nic nebylo bali jsme se

ofina1
23. únor 2013

tak jsme po oslavě narozenin a Jiřík usnul asi do minuty to se nestalo hooodně dlouho 🙂

@matysikovad ti lidi jsou někdy teda pěkně zlí ☹ já jsem teda taky proti poplatkům, ale určitě vím, že sestřičky za to nemůžou !!!
holky tak v tom mám zmatek prosím shrňte někdo jaké jsou vitamíny a nebo léky na lepší otěhotnění ???????? díky 🙂
@maximka33 a malého ti vzali do nějaké školky ? tak brzo ? no já jsem si dala raději na 3 roky a ještě že jsem to tak udělala. Kamarádka si dala na 2 roky no a otěhotněla po roce. Jednou se s manželem milovali a už to bylo pchááá tak to je k zlosti 😀 😀

antana123
23. únor 2013

@ofina1 hele myslím že nej je zinek,selen,vitamínE a listovku ještě muž jedl
@ofina1 jj to je k zlosti ☹ náš dneska taky hned padl byli se s mužem koupat

nessik
23. únor 2013

@maximka33 prosím tě, jak jsme si od Tebe kupovala ty ovutesty, co je to za značku? Jsou super, ale nějak nemůžu odhalit název 🙂 Děkuju.

nessik
23. únor 2013

@antana123 a třeba zrovna ne, třeba se tělo nastartovalo a půjde to rychle. 😉 🙂 Moc bych vám to přála.

antana123
23. únor 2013

@nessik moc děkuju vám přeju to samé 🙂

antana123
23. únor 2013

@nessik hee u nás na moc příčin proč nám to vždycky trvá nepřišli :
1 těhu trvalo 9 měsíců
2 těhu to byl Šíma nám dle UTZ plánovali styk a jedla sem hromadu léků a povedlo se za 6 měsíců
3 těhu 25cyklů za pomocí UTZ clostilu,metforminu a jiných sraček + laparka s profukama a nakonec se povedlo přirozeně ani nevíme jak tak ted nečekám že to budem mít lehčí než do ted

nessik
23. únor 2013

@antana123 páni, máte toho za sebou....ale povedlo, hlavní je, že to vůbec jde. Já bych nečekala a šla bych do toho hned teď, to tělo je teď nabuzené, neměla jsi revizi, takže se nemusí nic hojit, jen ta dušička, viď? ☹ ....třeba to zrovna vyjde, to nemůžeš nikdy vědět.

antana123
23. únor 2013

@nessik no já se jěště bojím ☹
nechci se jako tak už cíleně snažit jsme vyšťavená ale muž si pořád myslí že to prostě výjde přirozeně jako ted prý se mám jen hodit do pohody
já si tím pohnojením moc jistá nejsem a nechci si dávat plané naděje chápeš

nessik
23. únor 2013

@antana123 jasně, chápu. Navíc to necílené snažení je lepší, člověk sexuje když je chuť a často to právě proto vyjde. Třeba já mám první dcerku ani nevím jak, nesnažili jsme se, jen jsme první měsíc nepoužili antikoncepci, vůbec jsem netušila, kdy mám plodné dny a pak jsme koukala na // jak puk a nevěřila jsem tomu.

maximka33
23. únor 2013

@ofina1 jo byl 3/4 roku v polosoukromé školce, jinak to udělat nešlo.

antana123
23. únor 2013

@nessik tak to je sen pro mě ráda bych zažila takové překvapení ale vzhledem k tomu jak to jde to u nás neplánovaně jaksi nehrozí ☹
@nessik ale tak je super že vám to tak jde bud ráda myslím že brzo ty // uvidíš

nessik
23. únor 2013

@antana123 no, nevím, už nejsem nejmladší ☹

ofina1
23. únor 2013

@antana123 a myslíš, že má muž taky něco jíst když nám doktor řekl, že má spermiogram jeden s nejlepších které kdy viděl ??
nevím asi u nás je někde chyba u mě , ale já mám taky vše v pořádku. Možná to bude,ale to moje revma no uvidíme přeléčím to a snad se povede.

antana123
23. únor 2013

@nessik ale prosím tě máš krásnej věk a jestli vám to šlo do ted tak to půjde zase 🙂
nechci se tě nějak dotknout ale ty si měla revizi???pkud nechceš odpovídat neodpovídej

antana123
23. únor 2013

@ofina1 tak to do muže nic necpi 🙂 a vám se povedlo za jak dlouho otěhotnět jestli se můžu zeptat???

nessik
23. únor 2013

@antana123 jo, měla jsem revizi ☹ A pak jsem ještě potratila před pár lety mezi dětma, ani nevím, jestli jsem to sem psala, tenkrát to bylo bez revize. Měla jsem //, ale hcg tenkrát lezlo nahoru pomalu a pak za 14 dní po vynechání jsem začala hrozně krvácet. Na revizi jsem naštěstí nemusela. A hned v tom dalším cyklu se povedla druhá dcerka.

antana123
23. únor 2013

@nessik to mi je líto já u prvního těhu měla taky revizi měla jsem být 9tt ale byl jen prázdný váček ☹
a sem ráda že ted se to obešlo bez revize já viděla bublinku 3x na UTZ ale hrozně málo rostlo minulý týden ve čtvrtek sem začala špinit a trochu krávet jela sme na pohotovost tam mi řekli že mimčo nevidí jen vyrostl váček nechali mě tak žádné léky mi nedali v sobotu sem začala zase tak jsme tam jela a to už našli i plod ale bez srdíčka a když viděli jak krvácím teprve mi dali injekci a léky ale už bylo pozdě ☹☹ a ve středu jsme šla do první poradny a tam mi řekli že už tam nic není že sem potratila ☹

antana123
23. únor 2013

@nessik tohle jsem měla v září 2011 krásně // a 10 dní po vynechání ms sem začala strašně krvácet a bylo po všem ☹

nessik
23. únor 2013

@antana123 tak to je mi líto 😔 , aspoň, že jsi nemusela na revizi. Je to nespravedlivé, ty co mimi chtějí, tak mají problémy a obráceně. No, snad se tady všechny dočkáme. Já mám hrozný strach to vůbec zkoušet ☹

antana123
23. únor 2013

@nessik já upřímně se taky bojím dalšího pokusu a neúspěchu ☹

nessik
23. únor 2013

@antana123 já závidím kamarádce, která mi řekla, že ji v životě nenapadlo, že by mohla potratit. že to vůbec nikdy neřešila

antana123
23. únor 2013

@nessik tohle spousta ženských neřeší dokud to nezažijou ☹
já třeba u prvního těhu to brala jako jasnou věc plánovala sem jak budu s bříškem a netušila co se může stát a stalo se bohužel a ted se člověk už bude bát pořád

ofina1
23. únor 2013

@maximka33 no právě jinak to snad ani nejde ☹

@antana123 v pohodě 🙂 po prvé asi za 5 měsíců a tedka po roce a čtvrt ☹ no já jsem si to taky nikdy nepřipouštěla, že by se to mohlo stát zrovna MĚ !!!!

holky já se taky strašně bojím toho dalšího nezdaru ☹ už ted mám strach najít dvě // a pak jí zase do toho,ale nesmíme na to myslet a vůbec si připouštět že by to nevyšlo jinak ......ne prostě to půjde a bude vše OK 🙂

nessik
23. únor 2013

@antana123 já se bála i u prvního 😖 A teď , jestli ještě otěhotním budu mít přímo paniku...No nic, jdu spát jsem ko.
Drž se, časem bude líp 😉

antana123
23. únor 2013

@ofina1 ono možná i jak na to člověk třeba víc myslí tak to trvá a byli jste na nějaký vyšetření????

ofina1
23. únor 2013

@antana123 no právě ,ale je fakt že na to nejde přestat myslet ☹ a kor když jsem věděla že bud otěhotním a nebo se budu muset vrátit do práce kde dojíždím 30 km autem ☹a tam jsem nechtěla chtěla jsem navázat na mateřskou a být doma ☹ já jsem byla na hormonálním profilu a klasické ultrazvuky a manžel spermiogram. jinak nic. nevím co dál následuje za vyšetření ..uvidíme co mě čeká

@nessik dobrou 🙂

antana123
23. únor 2013

@ofina1 hele to stačí určo se zase povede ale chápu že nemyslet na to nejde já to vzdala po 25 cyklech a smířila se že to nevýjde a pak bum radost // a v zápěti tohle je to někdy složitý ten život

antana123
23. únor 2013

@nessik dobrou 🙂

ofina1
23. únor 2013

@antana123 to je hrozný tak dlouho na to čekáme a pak rána ☹ to je zajímavé , že někomu to jde lehce a někdo má takové problémy, že to trvá strašně dlouho než najde // a potom miminko odejde ☹ vždyt tělo máme v podstatě stejné !! 🙂
25 cyklů to je teda pěkně dlouho ☹ ted už se to musí podařit !!!! prostě musí !!!