Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
17. dub 2013

@antana123 teda, neblbni, škoda testů, nejlepší je testovat ráno.
@kolino, ať hlavně máte embrya a vydrží 🙂

antana123
17. dub 2013

@maximka33 ja testovala i rano a slábne celej den ja nechci zase měsíc čekat na to aby m i řekli že se nevyvyji ☹
Js věděla že nemůžem byt šťastný

maximka33
17. dub 2013

@antana123 nestraš, uvidíš zítra!!!

antana123
17. dub 2013

@maximka33 jj ale nevěřím tomu
tentokrát to ale zvládnu líp 😉

petulaho
17. dub 2013

@antana123 nevzdávej to,ještě to nic nemusí znamenat...drž se....a testuj až v pátek....

winterska
17. dub 2013

@kolino já si vždy píchala všechno do špíčku na bříšku - a že je dost velký 😀, jen občas mikrokapička krve, ale po pregnylu před 14 dny jsem měla pěkný otok a svědil...
ta OPU držím palečky, třeba tam ještě nějaké folíky najdou - a vůbec nevadí, že jich je jen pár, hlavně že budou plné vajíček... jsou holky, co jich měly přes 20 a byly dost prázdné a ještě u nich byl hyperstimulační syndrom a nemohly kvůli němu na transfer..

nessik
17. dub 2013

@antana123 zkus určitě zítra ráno, mně ta čárka přišla neuvěřitelně silná na to, že jsi 28. DC, moc doufám, že bude vše ok. Budu na Tebe myslet a hned jak přijedu z práce, nakouknu.

antana123
17. dub 2013

@nessik díky no na 28DC byla pěkna ale pak už to sláblo uvidíme zítra

nessik
17. dub 2013

@antana123 Drž se. Moc doufám, že bude vše ok a že zítra ráno bude čárka pěkná. je mi fakt líto, že máš takové stresy ☹

ofina1
17. dub 2013

@antana123 myslím na tebe určitě to bude dobré ,,, neboj ,, prostě musí žádná jinačí možnost prostě není !!!

@terite jo jo super, že jsi k nám přišla a třeba to zrovna vyjde 🙂 a budeš na nás prskat těhu bacily 🙂

kdo bude dělat zítra tabulku tak prosím zítra 1DC ms už se rozjíždí ☹

kacernice
17. dub 2013

@matysikovad Krásnej grafík 😅
@antana123 Moc testuješ a pak jsi zbytečně ve stresu 😉 Klíd, bude to dobrý 😅

Holky já zítra 1 DC ☹ Ms už se hlásí 😖 mrcha nevítaná 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ofina1
17. dub 2013

@kacernice u mě taky ☹ tak na tom budeme stějně 😝 😝 😝

kolino
17. dub 2013

@winterska tak proč já musím do nohy ☹ ...to je nepohodlné, se přes svůj špek nemůžu pořádně vytočit....no kdyby mě někdo viděl 😀 bolí to pak po odebrání folikulu? a to se dozvím hned jestli tam byly vajíčka a jaký byl spermiogram a nebo až další den jak tam budu volat? 🙂 díky za info!

kacernice
17. dub 2013

@ofina1 Tak doufám, že spolu v květnu najdeme i // 🙂 🙂

kacernice
17. dub 2013

@yttit To mě mrzí, ale bohužel to také znám, já si zánět dělohy, kapačky a antibiotika prožila v těhu, které právě díky tomu nedopadlo ☹ Měla jsem v těhu zánět slepáku a ten se přesídlil do dělohy 😖 A až později jsem se náhodou dověděla, že jsem měla na mále i já, protože vše totálně zapinkali a dostávali mě z otravy krve, což mi zatajili 😠 proto už doktorům nevěřím ani slovo 😝 😝

ofina1
17. dub 2013

@kacernice musíííííme 🙂

antana123
18. dub 2013

Přeju dobré ránko 🙂
30DC

antana123
18. dub 2013

Pro srovnání nahoře 28DC dole 30DC

safea7
18. dub 2013

@matysikovad 🙂 😅

kacernice
18. dub 2013

@antana123 No vidíš, že to bude dobrý 🙂 Z dušíka je krááásnáááá čárka 😵 Teď už všechny testy zahoď a buď v pohodě 😉

antana123
18. dub 2013

@kacernice jj moc děkuju 🙂

kacernice
18. dub 2013

Dobré ráno děvčátka, tak já dnes opravdu 1 DC ☹ mrcha dorazila v plné síle 😠 😠 😠 😠 Ale na mužíčka leze jaro 😀 😀 tak se třeba v květnu zadaří 😵 😵 😵

kacernice
18. dub 2013

@antana123 🙂

antana123
18. dub 2013

@kacernice to mi je moc líto ☹

terite
18. dub 2013

Dobré ráno holky, tak já jsem taky už 1DC. MS přišla přesně. Sakra. A já se už cítila tolik těhotná - bývalo mi ráno blbě, točila se mi hlava, divný pocity v břiše... To je ta pitomá psychika a jak člověk moc chce..

Takže u mně prosím taky opravte na 1DC dneska.
@kacernice @ofina: Holky, takže jsme na stejné startovní čáře. V tom květnu už to snad vyjde..

antana123
18. dub 2013

@terite to mi je líto ☹

kacernice
18. dub 2013

@terite Koukám, že MS dnes chodí ve velkém, říkám, že je to mrcha 😠 Já měla také všechny příznaky, když půjdu okolo blázince, tak mě tam zavřou jako ukázkového blázna
@antana123 dík, ale alespoň si můžeme ten měsíc lásky užít pořádně se vším všudy 😀

antana123
18. dub 2013

@kacernice jj květen lásky čas to musí klapnout 😉

petulaho
18. dub 2013

@antana123 paráda,sílí,tak neplaš,jasný😀 vše bude ok,i když vím,jak je těžké pozitivně myslet,ale musíš🙂

antana123
18. dub 2013

@petulaho díky jsem stresátor ale chápeš proč je to těžký ale budu se snažit být v klidu 😉