Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
13. kvě 2013

@matysikovad to já zatím nebrečím☹nemám už nějak ani sílu....cítím jen velkou prázdnotu a smutek....

nessik
13. kvě 2013

@petulaho Petruško, ani mi nemluv, polovina mých kamarádek je těhotná, rodí nebo mám miminko, moc to všem přeju, ale je mi taky smutno. No, co naděláme. Ale ty budeš těhulka brzo!!!!

matysikovad
13. kvě 2013

@nessik @petulaho obě budete brzo těhulky 😉

nessik
13. kvě 2013

@matysikovad Danuško, děkuju, snad máš pravdu. 🙂

petulaho
13. kvě 2013

@nessik mě už tohohrabě,jdeme na oslavu narozenin,tam dvě těhotný,jsem v práci kolegyně těhotný...doktorly a sestřičky v práci těhotný...☹už nemůžu☹k tomu všemu si dávaj výsledky načas,dneska jsem se zase nic nedozvěděla☹
@matysikovad kéž bys měla pravdu a mimča se nás držela až do konce...

petulaho
13. kvě 2013

@kolino kolínku můžu se zeptat kolik vás ten první pokus IVF vyšel peněz?doplácela si něco za léky?

m_artasek
13. kvě 2013

@nessik @petulaho Holky nesmutněte, taky se dočkáte. Ještě začátkem roku jsem byla na nervy, že snad už přirozeně neotěhotním, do umělého jsme jít nechtěli. Co já probrečela nocí. Čekala na výsledky z hematologie a nechtěla IUI podstupovat a mezitím přirozeně otěhotněla. Sice musím píchat injekce a je to docela záhul, ale nevzdám se a věřím a doufám, že konečně miminko donosím. Holky vydržte, moc na Vás myslím.

petulaho
13. kvě 2013

@m_artasek děkujeme...věřím,jen už je to nějak dlouhý☹

m_artasek
13. kvě 2013

@petulaho U mě to bylo taky docela dlouhý. V červenci 2010 jsem měla mimoděložní těhotenství a od té doby jsem přirozeně neotěhotněla. Loni v říjnu jsem otěhotněla po 2.IUI, které opět skončilo samovolným potratem a revizí, ač jsem brala utrogestan, prednison a anopyrin. Až pak mi doktorka vzala krev a poslala ji na imunologii, poslala mě na genetiku a k hematologovi a rázem bylo jasno. Pak jsme byli domluvené, že na třetí IUI půjdu až někdy v dubnu, až budu znát výsledky z hematologie no a já si nakonec pro výsledky musela volat, protože v březnu už jsem MS nedostala a byla těhotná. Ať máš taky brzo výsledky, to čekání je někdy vážně na budku.

petulaho
13. kvě 2013

@m_artasek je to šílený,ale snad už je cíl na dosah...moc v to chcii věřit....

petulaho
13. kvě 2013

holky tak ted jsem si vykládala andělské karty,miluju je....rozbrečeli mě....vyšlo mi,že andělé dohlíží na mé děti a že se nemám bát že těhotenství i porod proběhne bez komplikací, a budu mít zdravé děti a že se nemám bát,že se situace už vyřešila i když o tom ještě nevím a všechno dobře dopadne...úplně mě to dojalo 😢 😢 😢 😢 😢 kéž by to byla rvd,andělé mi vždycky pomůžou,moc jim věřím...dohlíží na nás...

maximka33
13. kvě 2013

@petulaho peťo, to vlastně nejsou léky, jen bylinky, tak neboj. a ty výsledky ještě nemáš?

petulaho
13. kvě 2013

@maximka33 zatím ne,jinak bych napsala....myslela jsem že už budou dneska ,tak snad zítra...dá hned vědět.....

petulaho
13. kvě 2013

holky našla jsem tohle....Tak ja s dovolenim hlasim jak by to napsala @fykyska "Po 3 dnech vyhaneni a 6 hodinach prirozeneho porodu se na svet poprve podivala nase mala Dablice vazici 3.710 g a merici 51 cm. Jsme obe zdrave 🙂 A v poradku!

nessik
13. kvě 2013

@petulaho je super, další miminko, veliká gratulace 😵
Peti, popravdě, já ve svém věku se už pomalu začínám smiřovat, že další nebude ☹ Jé, to je krása s andělskýma kartičkama, já je zkoušela před MS a měla jsem, že brzy k nám přibyde další děťátko, tak jsem tomu i začla věřit, ale bohužel mrcha došla 😢

petulaho
13. kvě 2013

@nessik ale já věřím,že se dočkáte,brzy znamená třeba i o prázdninách,kdy jedete na tu dovču v červenci?...věř tomu,prosím a nenechávej mě v tom samotnou 🙂

nessik
13. kvě 2013

@petulaho jo jo, v červenci. To víš, že Tě nenechám 😉 , ale myslím, že tady budu poslední 😝 No, co nadělám, že....
Hlavně, aby tys měla výsledky a mohla ses snažit. Určitě otěhotníš brzičko, vy to umíte 😉 🙂

petulaho
13. kvě 2013

@nessik nessí neblbni,nejde o závod a tak je jedno,kdo bude první a kdo poslední,hlavně že se dočkáme...a navíc,ty máš dvě krásné zdravoučké holčičky a další do party přibude.... 😵 😵 😵

nessik
13. kvě 2013

@petulaho Peti, mně by ani nevadilo si počkat, kdybych věděla, že to dobře dopadne, ale to nikdo neví. Mám pocit, že kolem mě jsou samé těhulky a padá na mě splín. No, chce to trpělivost a tu já asi moc nemám.

petulaho
13. kvě 2013

@nessik úplně ti rozumím,jsem na tom ted stejně...vylož si karty ted a uvidíš...mě dostaly z depky...

kolino
13. kvě 2013

@petulaho doplaceli jsme za injekce+leky+prodlouzenou kultivaci picsi a vyslo nas to na 27tisic a to nepocitam cestu.

petulaho
13. kvě 2013

@kolino ☹ TÝ JO TO JE PÁLKA...ALE VYPLATILO SE...MĚ TO JEN TAK ORIENTAČNĚ ZAJÍMALO,MYSLELA JSEM,ŽE VŠE HRADÍ POJ...☹

kolino
13. kvě 2013

Holky asi mi to nebylo souzeno......krvacim a pres slzy nevidim na klavesnici. pane boze zaco! tak to vypadalo nadejne a spustila se lavina krve!!!!:'( :'( :'( :'(

nessik
13. kvě 2013

@kolino zlatíčko, šupej k dr., může to být třeba hematom, neznamená to, že je konec!!!!!

nessik
13. kvě 2013

@antana123 Anetko, doufám, že jsi dopadla dobře na kontrole, moc na tebe myslím.

martinakl
13. kvě 2013

@kolino Ujížděj na pohotovost! Opravdu to nemusí znamenat konec. Moc na tebe myslim a držim všechny palce, co mám!!!

kolino
13. kvě 2013

@nessik mam leky myslim,ze mi v nemocnici nepomuzou....:'( zvladnu to sama s milackem v posteli prekonat. :'(

nessik
13. kvě 2013

@petulaho Petruško, večer si vyložím. Depku zatím nemám, to přijde až před MS. Já vím, že mám dvě děti, měla bych být šťastná a jsem, vím, že mám mnohem víc, než většina z Vás tady, je mi trapně, že tu fňukám ☹ Ale pořád mě ten potrat trápí a miminko mi chybí, prostě teď už není jiná cesta, než ještě jednou otěhotnět, nebo nebudeme nikdy komplet a vím, že to budu řešit po zbytek života...

nessik
13. kvě 2013

@kolino néééé, opravdu jeď rychle k dr., věřím, že je to jen nějaká prasklá cévka nebo hematom nebo to byla dvojčátka a jedno zaniklo, je to hodně časté, ale jeď!!! Máš bolesti?

petulaho
13. kvě 2013

@kolino kolí vzchop se a šupej k dr....honem...