Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
14. kvě 2013

@kolino A jak teď teda? Co to je za polikliniky nebo nemocnice? Tam nepříjimají nemocné v noci??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Jak je ti ??? Pořád doufám, že ti praskl jen nějaký hematom, co se ti udělal po zavrtávání mimíska

petulaho
14. kvě 2013

@antana123 dej hned vědět jak jsi dopadla...
@matysikovad tohle mi taky přijde šílený,že nikoho nepřijímají v noci,řeknou hele sorry nám nejde laborka,takže si klidně jako umři?...

petulaho
14. kvě 2013

holky tak dneska ve 14hod.jde mamka konzultovat s dr.moje výsledky,tak pak dám hned vědět,...

matysikovad
14. kvě 2013

@petulaho to je kravina co?? nám jedou všechny laborky kromě mikračky non-stop. jenom kolik mívám já v noci příjmů, by asi ti lidi prostě umřeli a nebo museli prostě frčet někam do tramtárie nebo co... 😠 😠

matysikovad
14. kvě 2013

@petulaho paráda, no tak to jsem zvědavá, co mamka vykonzultuje, budu čekat!

petulaho
14. kvě 2013

@matysikovad přijde mi to blbost,si chtěli ulehčit práci☹chjo,....jinak je fakt že já jsem taky vždy radši byla doma,kde jsem si to prožila sama,ale to už jsem věděla,že to je potrat...

petulaho
14. kvě 2013

@matysikovad no taky jsem zvědavá...doufám,že už se to nějak rozlouskne...

maximka33
14. kvě 2013

@petulaho jo chápu, prožít si to doma, ale když vlastně nemůžeš stopro vědět, že to je ono. v tomto těhu jsem taky trochu krvácela, ale bylo to z hematomu.. přiznám se, že i ten potrat jsem si radši odbyla v nemocnici.. doma by se mnou nikdo nebyl..

maximka33
14. kvě 2013

@petulaho škoda, že výsledky až ve 14 hodin, napínají tě.

cital
14. kvě 2013

Ahoj holky, hlásím že už asi týden nekrvácím po SP a jsem opět v procesu snažení 🙂. Všechno je ok. Kdyby došla i ovulce, vůbec bych se nezlobila 😉 .

antana123
14. kvě 2013

Ahoj holky dle ms i utz 7+6tt nevím zda něco uvidíte fotka je nic moc 😀

matysikovad
14. kvě 2013

@antana123 no prostě nááádhera! je tam krásně vidět medvídek krááásné 🙂

@cital přeju parááádní snžení s ještě paráádnějšími výsledky 🙂 😉

antana123
14. kvě 2013

@petulaho držím palce 🙂

maximka33
14. kvě 2013

@antana123 krásné zprávy!!

antana123
14. kvě 2013

@maximka33 díky 🙂

petulaho
14. kvě 2013

@maximka33 no ted mi mamka četla tu zprávu z histologie a tam opravdu nic není, normální nález....tak jsem zvědavá jestli se k tomu dr.nějak vyjádří, mamka mu nakonec bude jen volat a bude se s ním snažit domluvit osobní konzultaci spíš se mnou,abych se ho mohla na všechno vyptat...
@antana123 paráda a co srdíčko bylo?fotka nic moc,ale něco tam je😀
@cital TAK AT SE CO NEJDŘÍV ZADAŘÍ
@antana123 díky Anetko....

petulaho
14. kvě 2013

co ta @kolino naše....od rána na ní myslím...☹

antana123
14. kvě 2013

@petulaho jj bylo 🙂

petulaho
14. kvě 2013

@antana123 paráda🙂moc gratuluju,to je úžasný,...mám z vás velkou radost:-*

antana123
14. kvě 2013

@petulaho díky 🙂 ale zase trochu špiním ale dr. nenašla nic tak tomu nerozumím 😒

petulaho
14. kvě 2013

@antana123 TO MŮŽE BÝT,ASI MÁŠ JAKOBY TERMÍN MS NE?A NECHALA TI POŘÁD UTROŠ A ASCORUTIN..?HODNĚ ODPOČÍVEJ

antana123
14. kvě 2013

@petulaho jj mám termín ms i mám léky 🙂 jdu se natáhnout 😉

kolino
14. kvě 2013

Ahoj holky,
tak jsem konečně doma....večer se mnou nikdo nechtěl nic mít společného a já tááák móóc krvácela. takové hnusy kusy se mě valily, věděla jsem ,že je konec, celou noc jsem brečela, ani nachvíli jsme neusnula, furt jsem se modlila a prosila andělíčka v nebíčku ať mi sourozenečka nebere, že chceme být konečně šťastní!!! 😢 😢 😢
bylo to těžké ráno sednout do auta jet do car 1,5hod autem. Ale zvládla jsem to naštěstí tam nebylo moc lidí takže mi vzali krev, hodinu jsem chodila po venku a prosila ať není konec....pak jsem šla na řadu a výsledky hcg 6319....což opět mi řekli ,že to je neskutečně moc,když jsem pouze 18 dní po ET. tak jsem šla na utz a tam bylo pouze vidět obrovský hematom, naivně jsem si myslela ,že je to miminko....prd sraženina obrovská a hned vedla pidi náznak váčku. takže tak, ve čtvrtek musím znovu toto absolvovat, snad se zmenší hematon hnusný! prý budu krvácet nadále. ale nemusí to nic znamenat ☹ takže vlastně nic nevím a ani trošku mě to neuklidnilo, mám nařízený přísný režim, takže pouze postel a wc. nic víc. tak se svámi loučím objevím se tu večer. teď jdu se trošku prospat, pokud mi půjde usnout.
MOC VÁM DĚKUJI ZA PODPORU....MOC SI TOHO VÁŽÍM!!!

matysikovad
14. kvě 2013

@kolino panebože! takže hematom......... at to u hematomu jen skončí a miminko bude zdravé!! uvidíš, bude to silný bojovník, jako jeho maminka!! moc na tebe myslím!!!!

cital
14. kvě 2013

@kolino Držím strašně moc palce ať to dopadne dobře!!!!!

martinakl
14. kvě 2013

@kolino Tak vidíš, že nic neni ztraceno... Hrozně moc ti držim palce! Hezky lež a pečuj o sebe a ten pidiváček, který to určitě zmákne a brzo bude vše ok...

berusinka1
14. kvě 2013

@antana123 Super fotka 🙂

berusinka1
14. kvě 2013

@kolino Moc Ti držím palce, aby bylo vše OK. Hlavně hodnbě odpočívej. Snad se ten hematom zmenší.

maximka33
14. kvě 2013

@kolino kolíno, super!!! hnusný hematom, utlačuje mimi, ale mimi tam pořád je!! dostala jsi léky? určitě ten utroš. kdybys to doma nezvládala, klidně si běž lehnout do nemocnice, tam se o tebe postarají. moje mamka si musela jít lehnout do nemocnice každé těhotenství - na udržování. jo a jedna holka od nás ze srpnovek měla taky obr hematom, ale sám zmizel, tak neboj 🙂)))))) může ten hematom zvýšit hcg?

antana123
14. kvě 2013

@kolino držím palce at se zmenší ...
@berusinka1 děkuju 🙂