Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
13. pro 2011

@maximka33 to jsem četla na nějakých stránkách o ovulačních testech. Na tom mém to taky není, zkusím to dohledat 😉

leeena_4
13. pro 2011

@maximka33 http://merenibt.xf.cz/index2.html je tam i výpočet a rady, kdy testovat při jakém cyklu a píšou tam, že je lepší dělat ovutest odpoledne, že to je v těle nejvyšší koncentrace LH. Narozdíl od těhutestů 😉

maximka33
13. pro 2011

kdo má doktora Vlašína? asi je teď v televizi v sama doma 🙂

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 diky, udelam jeste jeden zitra...jestli byla tak to ji mam teda docela brzo, ne? ms jsem mela po 31 dnech..

kixi
13. pro 2011

@maximka33 na letaku je napsano, ze pokud je carka slaba tak je negativni a mam testovat dal 😀

leeena_4
13. pro 2011

@kixi nevím kolikátý DC jsi 😉

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 13 DC

leeena_4
13. pro 2011

@kixi to není brzo 😉. Podívej na mě: já ovulaci před potratem neměla vůbec a teď už 2x spontálně. Jednou 26DC a teď dokonce 20DC 😉

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 oki...tak to me bude trochu mrzet jestli me tak utekla...zas tolikrat jsme se jeste nesnazili...no a jinak samozrejme gratuluji k takovym zmenam a drzim pesti!

leeena_4
13. pro 2011

@kixi třeba to ještě ovulka nebyla😉. škoda, že neměříš teplotu 😉. Jinak díky za gratulace, ale ono to není tak jednoduché 😀. Podle CARu, kde jsem byla na konci listopadu ovulka vůbec nebude (byla 8 dní po tom, podle ovutestu i teploty 😀), vaječníky opět PCO :-/, takže jsme požádali o IUI a od příštího cyklu, takže mezi svátky, začínám s injekcema.

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 oki....v poslednich dnech na to musim nejak moc myslet :( myslela jsem ze si testikama pomuzu, ale mam jeste vic pomotanou hlavu....aha, no ale myslim, ze nejdulezitejsi je, ze se neco deje tim spravnym smerem, ze jo 🙂 stejne ten cas tak leti, brzy se urcite podari...

leeena_4
13. pro 2011

@kixi čas letí jako splašenej a máš pravdu, jsem ráda, že se něco děje 😉. No, já minulý cyklus toměla úplně stejně, jako ty. Jeden den jsem si dělala ovutest a čárka skoro steně silná, druhý den už zlabší a taky jsem byla naštvaná, že jsem netestovala hned, nebo vůbec 😉

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 no a myslis, ze kdyz dneska rano byla carka jeste celkem silna, ze ovu byla treba pred par dny? snazili jsme se 9 DC a 10 DC...jj je super, ze se neco deje, me to nejvic chyta v praci, kdy mam cas na to myslet...tesim se na vanocni prazdniny, to si najdu nejakou cinnost 😀

leeena_4
13. pro 2011

@kixi tak já moc času v práci nemám, tak je to dobrý 😀. No, ukážu ti grafík z minulého měsíce 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/325d11 ten první test negativní byl skoro pozitivní, takže den před tím předpokládám, že byl pozitivní 😉

kixi
13. pro 2011

@leeena_4 oki...taky bych to tak tipovala..a u nas zrovna snazeni vcera neprobehlo 🙂...no nic...vypinam MK a jdu taky makat...musim to nejak vypustit z hlavy nebo me z toho skrabne 😀 zatim papa a opatruj se

leeena_4
13. pro 2011

@kixi papa a nezapomeň, že mimčo si nás najde 😉

jahudka80
13. pro 2011

@maximka33
@leeena_4
@kixi
Holky já jen že probíráte testíky, já si dělala testy , měřila BT jako blbec, jsme se milovali vždy všechny plodné dny a třičtvrtě roku nic...........no a pak jsem neměřila, netestila a hlavně měla sexík brzo 8DC (tak jsem věděla, že nemohu na 99,9% otěhotnět (a vlastně už ani moc nechtěla) , že to je opravdu brzo a pak se divila čárkám ne těhu testu a říkala si že je to zas nějakej blud 😀 a teď mi tu leží 3měsíční mimčo a já si říkám jak jsem loni touhle dobou smutnila, že jsem přišla o ten nej dárek před vánoci... ten čas tak rychle letííí. Přeji Vám ať ty vaše další vánoce jsou už taky miminkaté nebo aspoň bříškaté 😉

leeena_4
13. pro 2011

@jahudka80 já už zkoušela obojí a vzhledem k tomu, že jsem měla ovulaci sama od sebe jen 2x, jinak kvůli hormonům, tak jsem zkoušela testíky, abych věděla, jestli se tělo po ptoratu náhodou nevzpamatovalo 🙂. Ale vím, že u některých párů (hlavně u těch zdravých), tohle hlídánínedělá dobře. Já teď po potratu měřím a testuju i proto, abysme věděli, jestli bude třeba jít znovu na IUI, nebo ne. Máš pravdu, letí to strašne a díky za přání 😵

zandi78
13. pro 2011

Ahoj holky! tak především gratuluji těm šťastným k //. Krásný vánoční dáreček. Musíte pozitivně myslet-že tentokrát je štěstí na Vaši straně. Moc držím pěstičky aby to pokračovalo jak má!!! A vzkaz pro Janču-myslím, že víš co chceš, když jsi od něj odešla. Tak asi víš co chceš, kdýž ses vrátila. Tím ses možná ujistila že ho miluješ, nebo se teprve ted ujistíš žes udělala chybu. Každopádně je to tvé rozhodnutí a máš k němu své důvody a my jsme s TEBOU ! 😉

kixi
13. pro 2011

@jahudka80
@leeena_4 diky moc za zpravu...ja jen chtela vedet kdy priblizne mam ovulaci...a ted to fakt vypada ze byla 12DC, protoze dnes jsem delala test rano, carka byla silnejsi, a ted uz uplne zeslabla...pozitivini je, ze jsme na to hupsli 9 a 11 DC a dneska taky...tak snad jsme to trochu pojistili, co myslite 😀

kixi
13. pro 2011

Ta fotka s dnesnimi ovu testiky je dost nekvalitni..ale je tam videt, ze carka slabne? znamena to ze ovu uz probehla?

maximka33
13. pro 2011

@jahudka80 to je hezké, ale já to doteď nesledovala, a vidíš, jak to dopadlo. je třeba to trochu pošťouchnout.
@kixi a co píšou v letáku? nezdá se mi, že bys měla ovulovat dřív než 13. den..

kixi
13. pro 2011

@maximka33 tam pisou, ze slaba carka je negativni a mam testovat dal...coz budu..jen nechapu jak je mozny, ze dneska rano tam byl silnejsi duch a postupne slabne..zajimalo me jestli ovulka nemohla byt treba vcera..

jahudka80
13. pro 2011

@maximka33 může mít ovulaci dříve než 13den já jí měla 10DC 😉 jinak bych asi těžko otěhotněla, a normálně jsem jí měla 10-12DC 😉

lorreine
13. pro 2011

@safea7 No ved prave, dnes som si zasla do Gennetu na krv a zajtra budu vysledky....no a teraz premyslam, aka je sanca, ze je test falosne pozitivny...dufam, ze miziva 😀

kixi
13. pro 2011

@jahudka80 dekuji 🙂 uvidime..dulezity je ze se prubezne snazime a pak uz je to na osudu...dneska me to nejak chytlo, ale musim se snazit se od toho zase odprostit...ja se na to snazeni tak tesila, ze to ted prehanim...achjo

winterska
13. pro 2011

@jane84 ahojky, prosím dneska 5DC - děkuji 🙂

maximka33
13. pro 2011

a co @sem???

safea7
13. pro 2011

@lorreine Držím ti všechno co mám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bylo by to takové hezké být těhotná právě s tebou,jako dřív Česko Slovenské 😀 😀 😀 A je lepší když je nás víc 😉

lorreine
13. pro 2011

@safea7 Dakujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂. Som si teraz precitala nejake veci o falosne pozitivnych testoch a dufam, ze to nebude moj pripad....to by bol fakt gooool 🙂