Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
13. črc 2010

ahojky holky, uz abych taky byla v tabulce, no snad jeste 2 tydni a ta mrska dorazi, vhledem k tomu, ze se mi mrcha hlasi uz po cca 21 dnech, tak i ta porevizni by se mohla ukazat brzy. Bohuzel mi jde pomalu net, tak nejak nestiham docitat, snad zitra pujde lepe. Zitra me ceka prohlidka. Zatim ahojky

a.j.a.
13. črc 2010

@fram mrzí mě, že byl test negativní a mrcha nakonec dorazila ☹ tak aspoň, že dorazila a nebylo jen bílo na testu. To by bylo mnohem depresivnější ☹ ale příště, příště už se určo zadaří 😵

a.j.a.
13. črc 2010

No, já počkám na třetí porevizní a asi už se taky vrhneme do snažení 😵 😵 😵 a běda, jak to nepůjde hned 😀 😀 😀

a.j.a.
13. črc 2010

@daniela699 super písnička 😵 tu jsem ani neznala. Asi bych měla začít posloichat více rádio 🙂

a.j.a.
13. črc 2010

Odpo u nás byla na návštěvě kámoška s malou, tak s Klárkou převrátily byt vzhůru nohama 🙂 jdu to zlikvidovat 🙂

jahudka80
13. črc 2010

@fram jojo vůbec mi to nenabíhá, a vedro....ani nemluvím teď jsem do sebe kopla 0,5l piva a teď mám před sebou 0,5l ať se to promíchá 😀 😀 😀

a.j.a.
13. črc 2010

@natulaaa Natul, jak to je s těmi ovu testy ? Fakt ukazují těhu ? Já si totiž pamatuju, že jsem jeden cyklus měla fůra ovu testu, tak jsem to různě během cyklu zkoušela a i těsně před MS my to vyhazovalo //. Ale teda ta druhá slabší. Od té doby jsem se na ně vyprdla 😀 😅

a.j.a.
13. črc 2010

@jahudka80 ňam ňam vychlazené pivo 😵 což mi připomíná, že mám Birell v ledničce, tak si ho hned otevřu 😵

jahudka80
13. črc 2010

@a.j.a. tak to máte ještě fajn my tu máme doma 29C , je mi nablití venku je o 2 stupně méně ☹ a to nám od pátku nepoteče teplá voda a v sobotu má být až 34C, poooomoooc 😝

a.j.a.
13. črc 2010

@daniela699 mrzí mě, že se ti to tak komplikuje ☹ to člověku na dobré psychice moc nepomůže ☹ držím moc moc pěsti, ať už aspoň ta MS konečně dorazí a příští cyklus už bude srovnaný.

a.j.a.
13. črc 2010

@jahudka80 Jahud, tak to tam máte taky pěknou Saharu 😝 ale tak zase je to lepší než když bylo furt tak hnusně a zima. Holt je to počasí takové divoké. Buď prší a je kosa nebo svítí slunku a je vedro k zbláznění. Člověk pomalu ani nemusí do teplých krajin k moři.

Hm, bez teplé vody nic moc 😝 ale tak hlavně, že teče aspoň studená 😉 ta tě v těch 34st. pořádně nakopne 😀 😅

jahudka80
13. črc 2010

@a.j.a. hihi natula a ovu testy 😀 😀 😀 já tu mám poslední a ten testnu až v den vynecháné MS 😀 😀 😀 a pak kdyby nááááhodou poběžím pro těhotenskej 😀 😀 😀 ale vzhledem k okolnostem a mému štěstí u předešlého těhotenství tomu moc nedávám, jsem nohama na zemi 😉 , ale bylo by to hezké né že né, ale.....

natulaaa
13. črc 2010

holky my ted povečeřeli na balkoně toustíky,ted je venku suprově,líp než doma a ted jdem zalévat našim 🙄 ,se mi fakt chce 🙄 .

Aji na emiminu to zatím ukázal i ovu ,ale až v době,kdy už i na těhu testu něco bylo,většinou těhu ukázal ducha a ovu už celkem silnou čárku,ale 100% to samozřejmě není 😉

jahudka80
13. črc 2010

@a.j.a. no nakopne aby mě netrefilo 😀 a zbytek mé rodiny, manža bude pomáhat na baráku a přijde jako prase to bude koupáníčko 😀

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa ty jsi vzdělaná, budeš si moct otevřít nějakou poradnu, s názvem Natula radí 😀 jak otěhotnět, používat ovulační testy, atd. 😀

a.j.a.
13. črc 2010

@jahudka80 přiznávám, že mě by z ledovky šlak trefil 😀 😀 😀

a.j.a.
13. črc 2010

@natulaaa Natul, aha, tak až někdy, doufám v blízké době, budu těhu, schválně to vyzkouším 🙂 ale tak jelikož jsem tam měla // čárky skoro furt, tak v těhu tam beztak bude bílo a prázdno 😀

fram
13. črc 2010

Myslím, že se koník už rozchodil.
@daniela699 možná tě pak za to utrpení čeká mega odměna - dvojčate, výhra ve sportce..... 😀
@rozum a ta čárečka byla v limitu? Moc ti neporadím, ale asi bych taky počkala a rozhodně se nevzdávala naděje a zkusila další testík.
@breberuska držím palce, ať je zítra ovu testík dvoučárkovej
Jane, kde jsi? Jak to s tebou vypadá?

rozum
13. črc 2010

@fram Fram, moc děkuji! No byla v limitu, ale ten dnešní ranní vysledek - negativní. Teď cítím, jako by to mělo přijít! Mě picne, napřed se modlím, aby to nepřišlo a teď zase, aby to přišlo. Chjo!

fram
13. črc 2010

@jahudka80 já do sebe kopnout 0,5l pivíska, tak lezu po čtyrech 😀
@a.j.a. "No, já počkám na třetí porevizní a asi už se taky vrhneme do snažení a běda, jak to nepůjde hned "... hezky jsi to napsala , teď se vaječníky lekly a to bude úroda dravých vajíček , který hned jak ucítěj blížící se spermijku, tak ji vcucnou a už nepustěj 😀 😀 Tak budu držet palce, ať je ta třetí mrcha opravdu poslední.
@rozum pocity při těhu můžou být úplně stejný jako před ms, takže neházej flintu do obilí a zkus další testík. Možná ti poradí Natulaa, jak je možný, že čárka byla a druhý den už ne. Natulaa je tady testíková královna 🙂

a.j.a.
13. črc 2010

@rozum a co máš za testy ?

a.j.a.
13. črc 2010

@fram no já doufám, že se vajuchy lekly, pže jak nevyšlou kvalitní vajíčko, které si najde tu nejkvalitnější spermijku a já nebudu hned těhu, tak dostanou pořádně za uši 😀 😀 😀 😀

fram
13. črc 2010

@a.j.a. 😀 😀 😀 teď si vajuchy plivly do dlaní a "kluci jdem na to" 😀 😀
ten koník chvilku jde, pak zase ne, asi je mu taky vedro 😀 😖 Ještě pár dní a zdechnu, to už není možný 😒

rozum
13. črc 2010

@a.j.a. já mám GS Mamatest, ale v prosinci/09 fungoval.
@fram no já vím, že to tak můžu cítit,nechápu. Kdysi jsem měla trochu slabou čárku na testu, tak jsem si vzala v práci krev a tam bylo HCg, takové menší, apk stouplo a pak kleslo, volala jsem na gyndu a oni, ať příjdu, že můžu mít mimoděložní. Tak jsem si říkala, ať tam je buď silná, jako že jsem, nebo nic, ať nemám třeba mimoděložní, ale že nemám ty krámoše???? Plodné dny jsem měla 21.- 25. 7, tak by se to muselo ukázat. Nebo mělo. Sedím u otevřeného okna a cítím větr, jak přííjemné. Holky, jste moc hodné, že mě dáváte Vaše názory, děkuji!

natulaaa
13. črc 2010

Jahud co bych byla za poradnu,když na sobě mi to nefunguje 😀 😀 😀 ,jak mám radit někomu s plozením,když mi samotné to nejde 😠 😠 😠 😀 😀

jane84
13. črc 2010

Ahoj holky, mooc se omlouvám, že se neozývám, nestíhám ani zapnout pc. Dani je fakt, že brigáda mi tyto dny dává fakt zabrat, jako chodit v pravé poledne s poštou a dnes jsem chodila jiný okrsek, který neznám. No jako sranda. Vracím se domů polomrtvá.
Holky já netestila, ráno vstávám v 5 a když jdu z práce zapomenu koupit test. Ale stejně jsem včera večer začala lehoulince špinit, dnes už víc a před chvílí mě tak silně začalo bolet břicho, že to vidím zítra na 1DC. No Fram, tak zas spolu 😉

jane84
13. črc 2010

jinak jsem dneska nehorázně protivná. Přítel bude slavit v sobotu narozeniny, takže nákupy, úklid a pak vaření. Přijdou jeho rodiče, švagrovci, babičky, takže musím naklidit. On si tu sedí na zadku a všechno mu padá od ruky. Já se na tu sobotu snad sbalím a někam odjedu ať si to dělá sám

breberuska
13. črc 2010

@rozum, to je divné, ale já bych to zkusila asi zítra znovu... 😒 @fram, moc jsem se nasmála, jak jsem si představila ty vajuchy plivající si do dlaní 😀
@jane84 takže mrcha? to snad néééé...teď se tady cosi plození nedaří, natu, jahud, doufám, že co nejdříve protrhnete smůlu! 😎

martasl
13. črc 2010

jak to,že u vás sprchlo a u nás pořád nic?? 😠 😠 😠

rozum-taky bych ještě tak 2-3 dny počkala a pak test udělala znovu.někomu se // můžou ukázat později.jedna známá na jiné diskuzi měla čárky tak v 5 týdnu a to čekala dvojčata. 😅

holky už se tady taky dlouho neobjevila vendulak.kde je jí konec,není na dovče??

martasl
13. črc 2010

teda než se mi sem uloží příspěvek,tak jsou tady 3 další.chtěla jsem kouknout na modré střeše na fotoblogy a je to na přez držku.nemám na to nervy 😠 😠 😠.M8m pocit,že ten koník v poslední době často blbne,nepřipadne vám??