Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. srp 2010

@natulaaa ale jdi ty, ten tvůj vtim je mnohem lepší než má tabulka 😀 , aby to bylo úpně pod sebou tak to moc nejde ona tam má každý jinak dlouhé a musela bych tečkovat a i tak se stane, že se mi to pak rozhodí tak to rači nechám takhle on se v tom každej najde a hlavně, že už jsou ty grafy u jména,.... Jinak zítra testnu zas akorád furt přemýšlím jestli třeba zítra nemám zkusit 2 testy jako po obědě a pak na večer?? Už mě to tedy láká dnes. Když už jsem 11DC a ovulku mívám 10-12den tak už je to skoro pozdě když budu mít zítra // čárky tak bude ovulka následující den? Manža už ze mě nemůže nejprv mu říkám na testu nic a on zachvíli přiběhne co kecám že jsou tam dvě čárky 😀 a ona pak zas trochu vybledla. Se bojí ,že by byl bez sexu 😀 😀 😀 nebo coo 😀

HOLKY dnes se chystám do útulku 😒 jdu dát pejsánkům nějaké granule ( dobrý skutek na Marušky narozeniny před dvěma lety jsem už touhle dobou ležela hodinu po porodu na sále 😀 - toto letí), no jestli tam bude nějakej pěknej bude mi líto, že si ho nesmím vzít ☹

daniela699
3. srp 2010

@jahudka - no kraaaasa. 🙂 Diky. 🙂 Jak tak na to koukam, tak zatim to vychazi kazdy mesic 2x //. 🙂 A ted uz je srpenec, tak kdo se hlasi dalsi?
@jane84 - Jani, no to by bylo paradni. 😅 Ja myslim, ze snad ted by to jeste nemelo vadit, to noseni veci, jeste by to bylo tak malinkaty, ze je to hodne chraneny. Pak asi pozdej uz jo. Tak jsem mooooc zvedava co v sobotu, musis hned hlasit. 🙂 Treba bude jedna z ty dvojice na mesic srpen. 🙂 Tak drzim pesti pro veliky stesti. 🙂

natulaaa
3. srp 2010

@jahudka80 a nemužeš si malého pejska vzít?hmmmm 😉 😉 ,malé k narozeninám 😉 😉
tvuj manža je taky dobrej nadrženec,jak ten muj co? 😀 😀 😀 ,muj mi dneska ráno říká,že večer musí upustit 😀 ,,protože jde v pátek v tom Brně na spermiogram 😀 a paní dr mi včera řekla,že nemá být delší abstinence,jak dva dny,tak to on je rád,zas má duvod 😀 😀 😀 😀

daniela699
3. srp 2010

Jahud, super dobrej skutek. 🙂 My jsme byli v utulku loni uklizet a kdyz se jeste obcas divam na utulek co patri mestske policii, tam jsou nekdy tak kraaasni psi, a spousta stenat, nechapu jak to muze nekdo vyhodit. No radsi se moc casto nedivam, nebo se to jednou zlomi a ja tam pro naky pojedu. 😅

jahudka80
3. srp 2010

http://www.stopneplodnosti.cz/neplodnost/jak-ov... holky super po přečtení poslední věty - orgasmus jsem se natlemila vzpomněla jsem si na náš večer úkázkovej oplodňovací sex 😀 po tom co manža vypustil své životadárné buňky mě to ták vzrušilo (když sem si celou dobu říkala že nic u mě z toho nebude) že jsem nakonec byla 😀 a tak jsem si představila teď jak se ty spermie nasávaj jak vysavačem do dělohy 😀 no tak jsem vás pobavila a teď už jedu za hafanama. 😉 pa

natulaaa
3. srp 2010

@jahudka80 joo,to jsem četla 😉
máš dobré představy 😀 😀 😀 😀 😀 , a pak nám vyfot toho co si vezmeš domu ju?

:

liptonek
3. srp 2010

Zdravím všechny ve spolek. 🙂 KOukám, že přibyla zas další dálnice, tak velká gratulace a jen tak dál!!!!! Jinak u nás zatím vše v pořádku 🙂

mv
3. srp 2010

@jahudka80 Já se zatím asi psát do tabulky nebudu, když se zatím nebudeme snažit,ať s tím nemáš zbytečně práci.
Jinak HCG kleslo, ale nulové není.Ale jako počkám si týden a už musí být na nule.Nic mi není, tak to nebudu hrotit.

@natulaaa vtipy dobrý,tady se člověk i zasměje, to je fajn.

Teď jsem četla v autobuse časopis a tam bylo probíráno, že partner už z věčnýho plánovanýho styku přesně na hodiny je unavenej a Mudr.fifková tam doporučuje ho nechat odpočinout a zkusit spermijky z autoerotiky si stířknout do pochvy stříkačkou a nenutit ho zrovna třeba ten den.U nás by teda mohl vždy, ale slyšely jste už o tom.??Mi to přišlo zajímavé.

lichtakova
3. srp 2010

@mv no tak to ti nevím....to si teda nějak moc neumím představit v praxi... 😖 😕

mv
3. srp 2010

@lichtakova no právě, já si to představuju až moc živě.... 😀 hup s tím do mističky,nasát do stříkačky a hup pěkně dozadu stříknout.To snad někdy časem zkusím.... 😀 😀 😀

pe_t
3. srp 2010

😀 teda co všechno se dá dočíst.... 😀 😀
Dancicka: já čekám asi za týden , nebo dva první MS. Chtěli jsme na to vlítnout pak hned po. No ale nevím, asi je strach z moc brzkého otěh.větší. Ale po druhé MS nejpozději 🙂 . Po jaké době jsi ji dostala po revizi?

martasl
3. srp 2010

Tak jsem dojela z CT.to jsem měla objednaný na 10.45 a EEG 12hod.jenže jedné paní se to protáhlo a já jsem šla až v 11.40hod.takže jsem odcházela v 12.30 a na EEG už mě nevzala.takže znovu v úterý.tak jsem pěkně naštvaná.ptala jsem se kdy budou výsledky,na neurologii mi řekla,že tak za 10dní,na CT že tak týden,ale že si mám zavolat koncem týdne.jinak mi nic neřekli.musím hodně pít,aby se vyplavila ta látka,co do mi vstříkly do žil(už nevím jak se jmenuje,aby se jim to na tom ct projasnilo) a neměla bych řídit.tak jí říkám,že jsem autem.a sestra na to,že to jako neslyšela a o ničem neví.ale nic mi nebylo a cesta v pohodě.ovu test opět jen s jednou čárkou.no manžel je stejně pryč,dojede asi nejpozději ve středu(doufám),tak do té doby ten test snad už bude pozitivní.

jo pejsek z útulku-naše starší holka teď pořád otravovala,že jí prej ten její kluk jednoho doveze z Brna z útulku,už měla i vybráno.tak jsme ji řekli,že až příští rok.doufám,že nějakýho sama od sebe nedotáhne.jednou si takhle donesla křečka od kamarádky(Kača v té době měla asi 9 let).myslela jsem si,že nese perlu a prdlajs,křeček.mladší holku chameleon už přešel,že si teda bude šetřit na notebook.jako by si nemohly pořídit rybičky...

daniela699
3. srp 2010

Marti, nekdy mi prijde ze ti doktori si neuvedomujou, ze lidi treba taky chodi do prace a nemuzou porad vysedavat v cekarne a kdyz uz tam jsi tak rict, nazdar prijdte pristi tyden. 😕 To je teda des. Jsem to pocitala a ted za posledni mesic jsem tam tak min 12 hodin urcite prosedela. No hlavne at to k necemu je, nebo spis mozna at tam nic nenajdou, tezko rict co je lepsi. Proste at jsi co nejdriv zdrava a citis se lip. 🙂

martasl
3. srp 2010

dani-no já jsem sice na neschopence,ale mě štve taky to dojíždění,nehledě na to,že nemám vycházky-ty sice k doktorovi nepotřebuju,ale i tak.jo vysedávání v čekárnách-to bych vraždila.hlavně že teď vymysleli,že jak budeš objednaná,tak tě v ten čas musej vzít,jinak si můžeš stěžovat a budou platit pokuty.ale když jim tam přijde někdo neočekávaně,nebo onemocníš a stejně se přece nebudeš objednávat,když budeš mít třeba chřipku a pod.to je zase výmysl 😠 😠 😠 😠 😠 😠

breberuska
3. srp 2010

natu, vtipy dobré 😀 směju se ještě teď 😀
@jahudka úprava tabulky se povedla, je fakt mnohem lepší, jsi šikula! JInak já myslím, že zítra by ten ovu testík mohl být už pěkný a pak ovule a pěkně plodit 😉
@jane84, to by mohlo začínat uhnizďování, tak se v práci trochu šetři 😉 a v sobotu se budeme těšit na dobré zprávy!
@martasl tak to je síla, takže ses dneska vlastně nic moc nedozvěděla a akorát se kodrcala tam a zpátky ☹

jane84
3. srp 2010

holky s těma doktorama, já to zase vidím z druhé strany, protože mamka je zdravotní sestra na kardiologii, přijde jim tam jeden, dva akutní a už jsou ve skluzu s objednanýma pacientama a jako taky jsou to jen lidi, kteří chtějí jít domů jednou normálně. Mamina má ordinační dobu do 14 hod, ordinaci mají za rohem ani ne 5 minut a vrací se až po 15 hodině, protože končí až tou dobou.

jane84
3. srp 2010

jinak s tím objednáváním, pokud vím, tak doktoři z toho taky nejsou nadšení, ale dostanou to asi rozkazem, strýc říkal, že to bude dělat asi tak, že si vyhradí jeden den na objednávání a bude si zvát lidi na preventivní prohlídky. To jsou prostě voloviny z ministerstva od lidí, kteří tohle nikdy nedělali

mv
3. srp 2010

Tak mi právě napadlo, že máme příští měsíc vlastně plnoletej vztah.Máme 18 let od svatby, tak by to chtělo vymyslet nějaké překvápko. 😵 Nenapadá vás něco????
@martasl manžel se už dneska zrovna děsil, na kdy nás objednají na ty odběry BI, že tam zase strávíme hodiny, jako u každého doktora.Tak snad už příště budeš mít vše za sebou. 😉

fram
3. srp 2010

Ahoj holky,
@jahudka80 parádní tabulka,koukám, že jsem v čele, no , hned v pondělí nebo v úterý spadnu dolů, ale to budu na dovolený, tak to nahlásím až po návratu. Marušce všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka a do roka sestřičku nebo bratříčka 🙂
@martasl to je teda vopruz s těma doktorama, ale hlavně, aby výsledky dopadly dobře
@mv tak tě čeká ještě jeden odběr, ale myslím, že to bude dobrý, když je hcg nižší
@jane84 v sobotu bude držet palce,ať to dubňátko vyjde 😉
@natulaaa super vtipy 😀

mv
3. srp 2010

Jé, a pejska bych taky brala.Chci výmaráka, a ten je možnej jen, pokud bychom byli trvale v domě.Do našeho bytu ho nenacpu... 😀

fram
3. srp 2010

@mv jé, máš fotečku v pasu,super 🙂 To už máte pořádný výročí, ale s překvápkem ti neporadím, já jsem na vymýšlení dárků úplně tupá. 😀 Co třeba zaplatit nějaký pěkný víkendový romantický pobyt pro dva?

fram
3. srp 2010

@liptonek jůů, už 21tt, to už asi víte, co to bude. 🙂 🙂

mv
3. srp 2010

@fram jsem právě hledala nějakou použitelnou fotku a nic nemám.Buď tam mám ty brýle, či jsem s některým s kluků a zase v dáli.Budu muset o dovolený udělat nějakou zblízka.
Ten víkend mě taky napadl,tak asi něco vyberu.A už jsem tak zblblá, že přemýšlím až nad říjnem a někde kolem ovulky aby to bylo,že by z toho něco mohlo být..A hlavně, že jsem psala, že to nebudu hrotit. 😀 😀 😀
A to má manžel ještě za měsíc 40let, tak to je samá sláva u nás ten měsíc.... 😀

fram
3. srp 2010

@mv jasně, že to naplánuj podle ovulky, já to naplánovala blbě a mrcha mi přijde akorát na dovolený a jsem z toho hrozně naštvaná, ale když jsme probírali termín, tak to prostě vyšlo na tenhle týden a jindy to nešlo 😠

meiki
3. srp 2010

ahoj holky. Zdravim
prosim , vite nekdo proc doktori nedoporucuji hned otehotnet, co je duvodem? Diky za odpovedi. Nejak jsem nemela naladu se mudra ptat.

mv
3. srp 2010

@fram mě právě příjde mrcha přesně v září na ty Kanáry, tak jsem z toho dost přepadlá..Jet na Kanáry a nemoci si to tam užít, koupat se mi připadá k prdu.Uvažovali jsme to o týden posunout,ale manža s tím má problém v práci.A při mé smůle to posuneme a posune se i mrcha. 😀 😝
Nemáte někdo zkušenost s nějakýma práškama, co posunou mrchu.???Mám z toho strach, aby mi to nerozházelo cyklus.

mv
3. srp 2010

@meiki dneska jsem se na to zrovna mudry ptala.Řekl mi k tomu, že se zvyšuje s časným těhotenstvím riziko, že to nedopadne.Ale zase říkal, že většinou je to nastavený tak, že pokud se tělo na další těhu necítí, tak se to hned nezadaří.

meiki
3. srp 2010

@mv a tobe mudr doporucil co? Doporucil taky az za 2 mesice. Ja jsem dneska z toho nejaka spatna, vubec nevim jestli do toho mame jit, ale zase na druhou stranu nevim jak vydrzim to cekani jeste alespon na jednu mrsku. Nejradeji bych to videla tak, ze se budeme snazit, ale hned na poprve to proste nevyjde

breberuska
3. srp 2010

@mv mně kdysi nabízela Dr hormonální antiko na posunutí MS, ale to by asi nebylo to pravé ořechové 😉

martasl
3. srp 2010

mv-mám dojem,že na posunutí ms se píše norethisteron(nevím,jestli jsem to správně napsala),ale určitě něco je.kamarádka teď nechala něco psát 13leté dceři,jela na tábor.ale zavčas si to zjisti.