Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
9. zář 2010

@pe_t no jeseníky a bruntál je kus dál 😵 😉
@lucie.krajcarova hernajs a co ted 😒 😒 je ružový nebo je to kanálek?a fotečku nemužeš hodit? 🤐 🤐

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@pe_t ty jo, do toho se mi nechce. je to taková tenká růžová čárka, nevím, co to je kanálek. na 99% myslím, že to není těhu. ale asi si koupím nové testy, ať mám jistotu. však se budou hodit. za chvilku vás dočtu 🙂

natulaaa
9. zář 2010

@lucie.krajcarova Luci nepij a llet do lekárny 😀 😀 😀

pe_t
9. zář 2010

@natulaaa no tomu taky nerozumím - jak jako růžový, nebo kanále. Dyť tam se buď ukáže,nebo neukáže růžovočervená čárka ne?
@lucie.krajcarova hmmmm 30 min je už teda fakt dost.To už může být jen i z té absorbce ...

pe_t
9. zář 2010

jj souhlasím s Nati - letěla bych do lékárny 😀

meiki
9. zář 2010

ahojky holky, tak se zase po delsi dobe ozyvam.
zuzi: to me mrzi , ta tvoje depka, ja ji mela taky, kdyz uz jsem myslela, ze jsem v poho, tak prisla, ale ver ze druhy den bude zase lip

holky uz mam zpozdeni, mam cyklus 21 dni a i po revizi jsem mela po 21 a i druha prisla v terminu a ted nic a na testu taky nic, ach jo.
mam strach, ze se neco deje teda spis ze se nedeje, jak by melo

pe_t
9. zář 2010

@meiki 21 dní to je teda hodně krátkej cyklus. To já mívám i o deset víc plus mínus. Koukala jsem , že máš 23 den - neboj, to přeci jen není tak moc ještě. Třeba se to může dávat do normalu ten cyklus. Měla jsi SP že?

meiki
9. zář 2010

pet: zacala jsem krvacet a druhy den jsem byla na revizi

jahudka80
9. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 jooo tady taky lije přesně jak jsem říkala jen co mi bude dobře (hlásím je mi lépe) tak stojí počasí za hov.o od středy d včerejška tu bylo krásně 🙂 a já zalezlá doma 😠 taď když už mi je líp tak zas ven nemůžem 😠
Ráno mě v 6:20 vzbudila zbíječka a o hodinu pozděj prababička, že si zabouchla dveře, tak jsem rychle oblékla malou a jela k ní, byl tam už taťka a povedlo se mu to otevřít...to nám ten den zas hezky začal 😀
Holky dnes jsi pujdu pro barvu (blond) ale nevím, zda mám jít ke kadeřnici nebo to risknout sama 😀 aspoň bude prdel že 😀 na tmavou se to dá obarvit vždycky 😀 😀 😀

jahudka80
9. zář 2010

@lucie.krajcarova tak jdi k Dr. ať ti veme krev, jestli jsi těh.tak to z krve pozná 😉

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii cítíš se asi špatně, to v tom nejsi sama, na mě teď taky padla depka!!! to bude tím nedostatkem sluníčka. To bude dobrý, kočko, uvidíš!!!!!! Jdu si zapálit svíčky a aroma lampu s mandarinkovým olejem, to je na povzbuzení a dobrou náladu. kopnu tam nějakou prima muziku a určitě to zabere 🙂

pe_t
9. zář 2010

@meiki aha. Já si říkala, že jsi prošla tou "lepší"situaci. U SP se může otěhu hned - když je revize, je to jiný. Tak to si myslím, že se ti to opravdu jen upravuje - neboj 😉 Jestli nemáš žádné bolesti, nebo jiné trápení ( špinění....atd.) tak to bude určitě dobrý. A možná je na test ještě brzo..

lucie.krajcarova
9. zář 2010

holky, asi jsem divná, ale k doktorce se mi s tím nechce. radši koupím další test a zkusím zas zítra z ranní moči..

pe_t
9. zář 2010

@lucie.krajcarova 🙂 🙂 já si teď zrovna svíčku zapálila a pustila Nohavicu 🙂

pe_t
9. zář 2010

@lucie.krajcarova nejsi divná - teď co už, do zítra na nový test to už vydrží Luci 🙂

meiki
9. zář 2010

tak od jinut, alespon trochu zmenit tema: u nas zacina vylezat slunicko a na teplomeru je ....moment ...18,5 po vcerejsim dusickovem pocasi tady u nas to dneska vypada nadejne 😉

meiki
9. zář 2010

jsem musela vcera uz i zatopit, zatopila jsem v nasich kachlakach a je tu teploucko

meiki
9. zář 2010

Holky, ktere testiky jsou citlivejsi? Ktere tehu testy rozeznaji tehu uz hodne brzy?

meiki
9. zář 2010

no nic nebudu to hrotit, posledni testik co mam doma bude v pondeli, snad to vydrzim a uvidim jestli do pondeli mrska dorazi nebo ..... budu si moc prat aby nedorazila

meiki
9. zář 2010

ted jsem koukala, ze se mi jeste nemusi nic na testu ukazat, budu tajne doufat, ze se povedlo, kdyz jsme cekali po druhe, byli jsme na dovci a ja nemohla testovat a jen cekat a pak uz to bylo jsne ale je pravda, ze na testu se ukazala ta druha slabsi i po tydnu vynechani, asi fakt s ohledem na ten kratky cyklus, tak holky prosim drzte palce aby nedorazila a v pondeli tam byli //

meiki
9. zář 2010

holky kde jste, na obidku co? Tak dobrou chut

meiki
9. zář 2010

pet: ja mela po revizi vse naprosto ok, a i ty prvni dve prisly na cas, snad na hodinu presne 😀
je pravda, ze uz treti den me tak trochu poboliva bricho, ale kde nic tu nic uplne ani sebemensi naznak spineni
no uvidime do pondelka

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@meiki tak držím palečky!!! jáí mám obyč mamatest a má se to ukázat nejdřív v den vynechání menzes.
tak ta druhá čárka zmizela, tak je jasno. je to v pohodě. jen aby ta mrcha dorazila. už jsem si šupla jeden šalvějový čaj 🙂

meiki
9. zář 2010

@lucie.krajcarova luci nedala jsi si ho brzo? Jsem koukala na ty tabulky a psaly tam, ze test muzes ovlivnit pitim, kdyz vice pijes

jahudka80
9. zář 2010

@lucie.krajcarova 😒 já bych neblbla s nějakým čajem a počkala ☹
@meiki držím palečky 🙂
@natulaaa kde pak jsííí co bobíšci???????

meiki
9. zář 2010

luci: ja se pridavam k jahudce

meiki
9. zář 2010

ahojky jahud: a jak se mas ty?

meiki
9. zář 2010

jahud: jak to dopadlo s bytem?

natulaaa
9. zář 2010

Holkýýýý držíí se všech 5 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,já se omlouvám ale já volala manžovi a kámošce 😵 😵 😵 😵 .juuj já jsem štastnáá 😵 ,ET je v sobotu v pul deváté ráno,a mám jet na lačno 😲 ,prý kdyby to nešlo,tak bych musela pod nakozu 😲 😲 😲

meiki
9. zář 2010

@natulaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak to jesupeeeeeeeeeeeeeer blahoprejia budu drzet palecky