Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
9. zář 2010

@meiki děkujíí no víš jak,ještě stojím při zemi ,do soboty ještě dva dny ale už se nebojím,že to nevydrží všichni,myslím,že mi něco zustane 😵 no a pak začnou zase nervy že 😀 ,jestli se uchytnou 😵

meiki
9. zář 2010

natu: si snad ani ty nervy nemuzu predstavit, me ted staci ty moje, i kdyz se snazim na to nemyslet

martasl
9. zář 2010

ahoj holky.

natul-tak vidíš,to se ulevilo,úplně tě vidím,jak,,skáčeš"radostí. 😀 .takže konecm září budeš mít jasno a budeš jasná těhulka 😉

zzzzuuuuzzzziiii-taky jsem měla takový depky,bylo mi úplně všechno jedno,dokonce i holky ☹ .naštěstí to přešlo,ale smutno mi občas ještě je.holt dokud nebueme mít v rukách mimísky,tak se těm smutkům a depresím asi nevyhnem.jen se musíme snažit,aby nás to nepřepadalo moc často.a co manžel?si s ním o té depce pořádně promluv a někam odjeďte,aspoň na víkend.nebo k příbuznm na návštěvu.a co nějaké bilinky na uklidnění,neuvažuješ??

luci-já taky měla spoždění,o 11 dnů aduch jsem taky měla a nic z toho.takže to chce jedině počkat,užij si dovču a po návratu test a hurá k doktorovi.teda,to by bylo super,kdyby se zadařilo.nějak nám to tady zase vázne s //.

nějak se nám teď každé zpoďuje ms-to je jako epidemie...

meiki
9. zář 2010

martas: ty jsi na to kapla, mame epidemii zpozdeni 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
9. zář 2010

ahoj holky, tak já se k té epidemii taky přidám, dneska jsem testovala, jsem 3ODC, normálně tak 28, na testu nic, byla to 25 Gravitest, mamatest je u nás jen 10 a to jsem nechtěla, MS nikde, ale bolesti sílí, tak možná už zítra 😒

Natulko no vidíš, tak už jen 2 dny a budeš těhulka

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@natulaaa paráda, jen tak dál!!!!!! ať se drží pětička .-)))))))

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@jahudka80 když já bych potřebovala mrchu teď, a´t ji nemám na dovolené, víš. jedem za týden
@meiki jak to myslíš s pitím? dělala jsem ho ráno,dřív než jsem něco pila..

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@jane84 to jsou nervy co?????

jane84
9. zář 2010

@lucie.krajcarova spíš netrpělivost, hlavně mě štve, že se mi rozhodil cyklus

meiki
9. zář 2010

luci: ten druhy test jak jsi delala - ten kde nebylo nic - ten jsi delala rano?
no test muzes delat i behem dne, ale ten je zkresleny trochu podle toho jak moc pijes, ze ta moc neni tak koncetrovana

meiki
9. zář 2010

@jane84 : to je fakt desny, taky me spis stve ten rozhozeny cyklus nez ten snehobily test, stejne spis pocitam s tim, ze na poprve to nevyjde, ale jeste mame sanci, ze ....

lucie.krajcarova
9. zář 2010

@meiki tak první test jsem dělala přes den a nic tam nebylo. druhý test z ranní moči, koukla jsem se až za 30 min. a něco slabého se tam objevilo. ale pak to zas zmizelo.. no mě ten cyklus taky štve..

jahudka80
9. zář 2010

@natulaaa supééér 😀 🤐
@meiki no jak se mám, jsem ráda že jsem bez teplot a cítím se celkem už fajn, rýma není a kašel je o moc lepší. Byt stále ještě nevím, musíme počkat zda se ozve ta paní, je mi jasné pokud jí teď někdo umřel tak nemá náladu, ale snad se brzo ozve. Koukala jsem na inzeráty a naštěstí ten náš byt je i za tu cenu moc krásnej 😵 lidi tam kolikrát prodávají takovej hnus a chtěj za něj tolik peněz 😠 tak uvidím měly bych ráda do konce září jasno abych mohla shánět podnájem....
@jane84 přesně vím jak to je já měla pravidelně jeden vaječník ovule 10-11 a ms 25,26, druhej 11-13 a ms 28,29 sem tam se to posunulo o den ale jinak pravidelné a teď 😠 😠 😠 čekám čekám na ovuli 10nic 11nic 12nic ani 13 nic prej podle tý chytrý tabulky až 14 a stím tedy fakt nikdo nepočítal 😠 ☹ tak jsme oplodňování prošvihli tedy před tím jo a pak už nic 😀 😠 a hlavně dokud jsem nezkoumala tak hleník byl hned po ms nádhera cca 3-4dny před ovulí a jen jsem to začla zkoumat tak hleník nebyl 😠 člověk si říká že se na to vykašle ale ono to nejdéééé 😢 😢 😢

jahudka80
9. zář 2010

@lucie.krajcarova ,@meiki o cyklu mi ani nemluvte měla bych to dostat za 4dny normálně jsem se těšila že už to v po.dostanu ale když koukám na ten graf a počítám ty dny jako ty luter.fáze či co tak to mám dostat až za týden?? 😢 😠 ☹ čím déle tím huř , no to bude bájo den já dostanu krámy a kámoška bude psát jak byl na kontrole a končí 1.trimestr to je tááák nespravedlivý my už se snažili a oni ještě ani nevěděli zda chtěj druhý 😠 No nic jdu depkařit jinam ať vás tu nestresuji 😉

jahudka80
9. zář 2010

@daniela699 vše nej k svátku nebo alespoň přezdívce 😀 😀 😀 koukala jsem na grafík, vy jste to ,ale vzali poctivě 😀 to my tedy tenhle měsíc prokaučovali, no jo no, září to u mě taky nebude 😒

natulaaa
9. zář 2010

Holky děkují, já tu ted měla kámošku na kafíčko 😵 ,ted musím jit něco podělat 😵 a dočtuu

Jani 😠 😠 😠 ,pošli mrchu do prd..e 😠

jane84
9. zář 2010

@natulaaa to už posílám pár měsíců, ale svi.a se pořád vrací 😀

jahudka80
9. zář 2010

@jane84 no neboj ta moje je taky věrná kamarádka 😀 bohužel o ní už asi půl roku nestojím a ona to nedokáže pochopit , 😠 mrcha jedna blbá 😠

jane84
9. zář 2010

@jahudka80 asi to chce písemně nebo nerozumí česky 😀

natulaaa
9. zář 2010

@jane84 Já jen jestli si ji neposílala do toho druhého otvoru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by pak sedělo 😒 😀

pe_t
9. zář 2010

@natulaaa paráda 🙂 ať se pětičce i dál tak daří 🙂

pe_t
9. zář 2010

Já v životě nezažila naprostou pravidelnost - pomalu na hodiny. To si ani nedokážu představit. A závidím tomu, kdo jo tak má 😨

leheckova
autor
9. zář 2010

@natulaaa Natulko čtu tuhle super zpravu supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratuluju gratuluju gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

natulaaa
9. zář 2010

@leheckova Holky děkujíí,ještě negratulujte,mám za sebou sice většinu,ale to ještě nic neznamená 🙄 🙄 🙄 to nejduležitější mě čekááá 😲 😲 😲 😲 😲 ,jestli je moje tělo příjme a to už záleží jen na přírodě 🙄 🙄 ,škoda že to není jistéé 🙄

leheckova
autor
9. zář 2010

ver tomu žádný strach žádné obavy proste tomu ver my jsme s tebou myslime na tebe aby jsi nam za par dni rekla že jsi tehu a mas pozitivni testik

breberuska
9. zář 2010

@natulaaa strašně moooooooooooc držím palečky, prcci jsou šikulky a u tebe se jim bude určitě líbit!!! 😉

jahudka80
9. zář 2010

tak se holky barvííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na blond, chtěla jsem zas ke kadeřnici a manža ať nevymýšlím a nejsem měkká 😀 😀 😀 😀 a dám si to na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no prý jů blondýna z Londýna 😀 😀 😀 já to spíž vidím na brzká zrzka 😀 😀 😀 😀 já budu chodit kanálama 😀 😀 😀

meiki
9. zář 2010

😀

pe_t
9. zář 2010

@jahudka80 😀 😀 no tak to pak hoď nové foto, ať tě 😀 můžem zhodnotit 😀

jahudka80
9. zář 2010

tak jsem zrz s modrým melírem 😀 😀 😀 😀 jdu koupat