Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
10. zář 2010

@lucie.krajcarova : ja budu mit jen sportak a polohovatelnou autosedacku - ta by mela vynahradit i hlubokou, no uvidime, stejne mimouskovi je prvni mesic lepe v autosedacce a pak uvidime, jestli jeste dokoum hlubokou nebo to zvladnem jen ze sedackou
no ale hlavne se nam musi prvne zadarit 😀
ach jo, at uz je sobota a ja muzu testit 😀 , zacinam se moc tesit, coz je spatne, nesmim na to myslet

meiki
10. zář 2010

co chvilku se chodim kontrolovat, jestli uz neprijela a stale klid po pesine

meiki
10. zář 2010

ach jo, je mi divne, nevim jestli jsou to priznaky prichazejici mrchy nebo tehu nebo si to proste jen namlouvam

meiki
10. zář 2010

zacinam tusit mrchu, ahc jo proc me jen tak natahuje, kdyby prisla v planu, tak me to tak nebude mrzet, jako ted

petardice
10. zář 2010

holky, to barvení si myslím, že škodlivé nebude, spíš jde o to, že je tělo v těhotenství jinak naprogramované a nemuselo by to chytnout. já si nechávala dělat v prvním těhotenství styling, kadeřnice nevěděla, že jsem těhotná (ani mě nenapadlo, že bych ji o tom měla informovat) a když mi pak říkala, jak mi to krásně chytlo a nějakou náhodou jsme se dostaly k tomu, že jsem těhotná, byla děsně překvapená. že prý kdyby věděla, že jsem těhu, ani by mi to nedělala, protože by mi to nemuselo chytit a zbytečně za to nic platila 😀

@zzzzuuuuzzzziiii Holka zlatá, právě jsi mi připomněla, že už u nás skrz okna nahoře není skoro vidět. O víkendu se na ně asi vrhnu, aspoň je budu mít zase na nějakou dobu čistý (rozuměj do prvního deště 😠 ).

@meiki no to je teda jednání... to si měla s manželem vyřídit předtím. pokud máš peníze, strhla bych si z toho přinejmenším vlastní náklady a paní dala důrazně najevo, že jsem kvůli ní odřekla ostatní zájemce 😠 spíš bych jí řekla, že ho jednou koupila, tak pokud si to včas nevyřídila s manželem, je to její problém a ať ho teda přeprodá dál 🤐 Jinak jsou mi sympatický vaše okna, zřejmě vypadají jako ty naše - stěnu v obýváku dělají francouzský dveře, který jsou zevnitř oblemcaný od Lucky a sem tam od nějaký kytky a zvenčí se o ně zase starají psiska 😀

meiki
10. zář 2010

holky tak jsem nevidrzela, zase testla, uz chci mit proste jasno a
holky sice porad duch, ale uz ho nemusim hledat, uz je videt

meiki
10. zář 2010

holky je to porad jen duch, takze zase nic jasneho, no jeste ze jdu dneska do toho mesta a muzu koupit dalsi testiky, ale koupim jen ty obyc,

petardice
10. zář 2010

@meiki tiše závidím a moc ti přeju, aby se duch pořádně vybarvil! já si zrovna spustila mail a přišla mi zpráva s fotkama - bývalé spolužačce se předevčírem narodil chlapeček, shodou okolností měli vybrané stejné jméno jako my - Tomášek. Asi nemusím dodávat, že jsem to ořvala a je mi opět pod psa. A to mě těch porodů čeká v blízkém okolí (i v rodině) v následujících pár měsících ještě několik porodů...

meiki
10. zář 2010

@petardice to me moc mrzi

ja stojim jeste porad nohama na zemi, boli me podbrisek a na testech duch, takze porad nic jisteho

meiki
10. zář 2010

holky loucim se a ozvu se az v pondeli a snad uz s jasnou zpravou, a to mrcha nebo //
takze se tu mejte pekne, opatrujte se, krasny vikend a v pondelim dam vedet co a jak
papa

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@meiki takže duch sílíl? paráda! a teda v limitu nebo později?

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@petardice nebuď smutná, máš doma krásnou malou holčičku přece! já jsem se s tím už docela srovnala. vážně si neumím představit, že bych za 3 měsíce rodila... malý je opravdu náročný, dělá mi problém s ním i uvařit.... nevydrží si hrát sám, nic ho moc nebaví, leda krámovat věci z šuplíku a to ho moc nenechávám... tak snad do toho roka vyspěje a bude už pořádnej brácha 🙂)))

meiki
10. zář 2010

@lucie.krajcarova po limitu, bohuzel se mi zda, ze zase zmizel, fakt nevim, chtela bych mit proste jasno, ale asi nemuzu chtit vse
urcite se v pondeli ozvu a dam vedet co se z toho nakonec vyklubalo
papa

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@meiki jj já se na ten svůj test dívala znova a toho ducha tam teda vidím, ale až pod tím papírem či folií. včera asi bylo blbé světlo, že se mi to pak ztratilo.a le myslím, že nic z toho nebude. moje testy, co opravdu vyšly, vypadají jinak.

jahudka80
10. zář 2010

to jsou idioti 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 malá šla před chvílí spát a oni ty kreténi montují zvonky takže už tu asi po 6 zvoní jak o život a ten chap huláká po celé chodbě ☹ 😠 debil to si nemohli ty zvonky popsat - tedy ty dráty dát kousek náplastě s číslem 😒 😠 😠 . No to je den manža mi říká blonďatá zrzko 😀 😠 jdu si lehnout snad už nebudou zvonit 😒

fram
10. zář 2010

Ahoj holky,
@jahudka80 já si na zánět močáku koupila mega brusinky a opravdu pomáhaj, nemusela jsem ani k dr. pro atb. Přeju , ať se brzy uzdravíš.
@meiki tak ať tam jsou v pondělí pořádný // 🙂
@petardice já dnes měla pocit, že všude vidím jen kočárky nebo těhotný bříška ☹ ☹ a dost mě to bolí a hlavně hrozně závidím ☹

helcenka
10. zář 2010

Ahoj všichni,

NATUL, držím na zítra palce. Doufám, že jsem si to nespletla, protože jsem nedočítala.

JAHUD, to je fajn, že ti je líp. Mně bylo celý týden mizerně, dneska se zdá, že to bude lepší. Jenom malej byl 3 dny ve školce, ale jenom na dvě hodinky na zkoušku a už dneska má tak šílenou rýmu. Jestli jí nechytím, to bude zázrak. Snažím se, jak se dá, protože zrovna teď začínám devátý týden a minule to právě v tomhle týdnu špatně skončilo. Tak dělám různá opatření, jenže manža je zrovna pořád v práci a o víkendu má nějakou brigádu, protože se školkou se nám docela zvedly náklady, tak aby jsme měli trochu víc peněz. Takže jsem na malýho teď sama.
Je to od těch mamin fakt nezodpovědný, půlka dětí tam už chcrlá a rýmuje a jsou to ty nejmenší dětičky.

Jestli někdo čeká na //, tak držím palce. Vůbec jsem nedočítala, takže nevím, co se děje.

a.j.a.
10. zář 2010

Ahoj holky 🙂 malá dneska ve školce konečně ok. Neplakala ani ráno ani po obědě a poprvé šla za dětmi sama 😵 sice teda brblala celou cestu, že do školky nechce a nepotřebujeji 🙂 ale jsem ráda, že to dneska proběhlo v klidu. Dokonce předváděla i nějaké říkánky ze školky a měli dneska divadélko. Škoda, že 5dní v měsíci už jsme vybraly, teď zase až příští měsíc.

@meiki držím pěsti, ať hlásíš v pondělí krásné // 😵

@petardice není se čemu divit, já po revizi taky všechno ořvala 😢 kámoščin porod, těhu bříška kolem sebe 😢 teď už je mi ale dobře, jak psychicky, tak fyzicky 😵 tak snad to na mě zase ještě někdy nepadne.

a.j.a.
10. zář 2010

@natulaaa zítra myslím nastupuješ na transfer, že ? Tak moc moc držím pěsti, ať se mimi správně uchytí 😵 😵 😵

@meiki jo, ještě jsem zapomněla, že jsem ti chtěla napsat, že jsi moje krevní skupina 😵 taky jsem se zamilovala do Casualplaye 😵 😵 😵 jeden mám teď vypulírovaný na půdě připravený na druhátko 😵 už se těším, až ho zase provětrám. Tu polohovatelnou sedačku mám taky a byla fakt super.

natulaaa
10. zář 2010

Ahojte kočeny 😉 😉 😉 ,já jsem dneska ko 😨 ,mám uvařeno až do neděle,vyžehleno a nakoupeno,manža šel na jedno 😠 😀 ,tak jsem si udělala chlebíčky a kukám na ulici 😵 ,

JAHUD 😀 😀 😀 😀 já vím,že ti to je k vzteku s těma zvonkama,ale já se zasmála jak si to popisovala 😀 😀

AJI malá je šikulka 😉 ,ale je blbé,že jde až za měsíc zase,to si zase odvykne né? 😒 ,já vodila do školky mojeho synovce a ten v pondělí řval,v uterý taky ve středu už jen pobrekávál ve čtvtek sem tam a v pátek nic a v pondělí od znova s kraválem 😀 😀

natulaaa
10. zář 2010

@helcenka jj zítra už ,kočky myslete na mě,v 8 tam máme být a v pul deváte jdu na sál 😵 😵 😵 😵

fram
10. zář 2010

@natulaaa Budu na tebe myslet, ať se bobíšci krásně zabydlí. Nejlépe oba 🙂 🙂

fram
10. zář 2010

@a.j.a. toje malá šikulka, že to tak krásně zvládá.

petardice
10. zář 2010

@a.j.a. @lucie.krajcarova @meiki @fram hold si na to budu muset zvyknout, jen to je teď obzvlášť citlivý ☹ když si uvědomím, že jsme v lednu nebo v únoru mohli být už čtyři... já vím, máme štěstí, že máme Lucku, ale stejně... přeju všem okolo ty mimča, určitě to není o tom, že bych si říkala, když nemůžeme mít my, tak nikdo. jen je mi to strašně líto a fakt to hodně bolí, ale o tom zrovna vám asi nemusím vyprávět... do toho se mi pořád honí v hlavě, že mi zatím všichni doktoři doporučili čekat půl roku, což mi přijde strašně dlouhá doba. a aby toho nebylo málo, nedá mi to spát ani v noci a budím se s noční můrou - já jsem to mimino, deroucí se na svět a budím se s pocitem, že nemůžu dýchat, takže se probudím záchvatem kašle a s pocitem sevřeného hrdla, jako by mě někdo škrtil. prostě nejde vymazat z hlavy to, že mě v jednu chvíli ještě kopal a o 15 minut později jsem cítila, jak se, přes veškerou snahu o udržení těhotenství, dostává ven. holky, tohle jsem neřekla ani manželovi... mě se prostě pořád vrací vzpomínka na to, jak ze mě viselo to teplé a bezvládné tělíčko 😢 on vlastně vůbec neví, co se dělo, nebyla jsem o tom vůbec schopná mluvit ☹ kéž by šlo donutit mozek některé vzpomínky vymazat...

@helcenka hmmm, já jak byla s Luckou v tom mat. centru, přišla na lekci po nás holčina s ročním chlapečkem a lektorce vyprávěla, jak zrovna včera chytla šílenou rýmu. teda sorry, ale za to bych ji praštila. s dítětem je na mateřský, do školy nemusí, tak proč leze, proboha, mezi ostatní maminy s dětma???? některý lidi fakt nemají rozum.

@natulaaa zítra držím pěsti, ať si u tebe mrňousi pořádně zařídí nový devítiměsíční bejvák!

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@helcenka ahojky, jak se vede? hlavně se nenakazit. Heli, a kolik stojí školka? vůbec nemám představu..
@a.j.a. Klárka je šikulka. mimochodem krásné jméno, moje favoritka. poradíš mi, jaké zdrobněliny u tohoto jména se dají používat?
@natulaaa tak je to tu!!!!!!!!!!!!!!! strašně to uletělo'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pořád jich je pět? moc na tebe budu myslet 🙂
@petardice to víš, ono to ještě bude bolet. u mně to je ještě horší v tom, že švagrová porodí ve stejném termínu jako já.. už třetí dítě po dvojčatech!!!! tak nevím, jestli návšštěvu v porodnici zvládnu nebo to radši odvolám...

pe_t
10. zář 2010

@natulaaa držím Natulko i na nohááááách - a to je pěkná fuška 😉 😀 . Tfuj Tfuj...kop...kop...ať to vyjde!!!!

fram
10. zář 2010

@petardice 😢 😢 to je hroznej zážitek ☹ ☹ a ty vzpomínky vyléčí nejspíš až další těhotenství. Na půl roku se vykašli, jsou přeci holky (a jednu takovou taky znám), které přijdou do jinýho stavu ještě v šestinedělí po normálním porodu a druhý dítě je O.K.

jahudka80
10. zář 2010

@natulaaa budu na tebe myslet až se budu hrabat z postele tak si řeknu jojo teď naťule dávájí babíšky do pokojíčku 😵 😵
@helcenka no toho se právě hrozím malá je maminčina prdelka, chodíme max. s kamarádkama jako 1 + dítko, teď chcem začít chodit do herny aby si zvykla na děti, ale jestli bude furt nemocná 😠 rýma a malé děti utrpení 😢 . A já jsem ještě tak blbá ,že mám nějakou fobii tedy když byla mimi nechtěla jsem nikam chodit byla tady ta prasečí chřipka či co a já sem chodila jen venku sem tam honem něco nakoupit ale mezi děti vůbec. Kamarádky furt psali jak mají nemocné děti a já ne, tak jsem si říkala že je to Nutrilonem a ono spíž tím, že jsem nikam nechodila ☹ no a až budu těhu ☹ jestli budu takhle padlá na hlavu jako teď 😢 dnes se mi ozvala kamarádka, že potřebuje pokecat má o 3měs.staršího chlapečka že už jí leze na nervy (pleny, nočník, mluvení, zlobení 😀 ) jsem na tom stejně mě už dnes taky hrabalo.Malá začíná odmlouvat 😢 neposlouchá 😒
@fram hodně piju a přešlo to huráááááááááááááááááááááááá

natulaaa
10. zář 2010

Holky 😀 😀 😀 😀 ,máte dobré hlášky,prý pěkný bejvák 😀 😀 😀

jahudka80
10. zář 2010

@petardice to mi je líto po přečtení jsem měla hrozný pocit, moje teta měla 3kluky a byla po 4těh.šla na wc zatlačila a najednou šup dítě venku nevím kolikátý týden,ale bylo moc malé jen viděla, že je to holčička, ale pak byla zas těh.a holku má dnes je to krásná 22letá ženská 😉 Zkus si třeba zajít k psycholožce ta si s tebou promluví a pomůže, já když nemohla otěhotnět a dotoho přišla ještě o práci tak už jsem na tom byla fakt blbě a pomohla mě 😉 stačila hodinka popovídání a bylo mi lépe 😉