Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
24. říj 2010

@fram pro mě je nejhorší doba po ovulce, to čekání na výsledek, pak vydržet zklamání při nástupu MS a pak je to dobrý, začíná zase snažilkování a přijde lepší nálada až do ovule

lichtakova
24. říj 2010

@sarykbrok to je hrozný, já jsem tomu takhle věřila minule a před tím taky, to jsme se celkem hoodně snažili a houby houby....
pro mě bylo vždycky nejhorší ten týden před ms, už jsem tušila, že nic a nemohla jsem se dočkat, až bude po ms, nebo aspoň ms, takový příslib, že třeba příště....

fram
24. říj 2010

@jane84 já jsem nejlíp naladěná při ovuli a 2-3 dny po ní, pak už jen nerviky a hledání ms nebo těhu příznaků. Teď by mrcha měla přijít okolo 3.11. a to má mm narozky, kéž bych mu mohla pár dní nato věnovat pozitivní testík.

lichtakova
24. říj 2010

@fram to si vůbec neříkej, prostě to vyjde bez ohledu na cokoliv

fram
24. říj 2010

@lichtakova snažím se tomu věřit, ale fakt mi to moc nejde, těch zklamání už bylo tolik. Ať už je za 14 dní, ať vím, jak to dopadlo.

lichtakova
24. říj 2010

@fram já vím, píďo, ale neboj, dobře to dopadne a bude to
já ti zítra napíšu, jak se teda vycajchnovali 😉

sarykbrok
24. říj 2010

@lichtakova přesně jak píše, nejhorší na tom všem je to čekání, ta nejistota je strašná, kdyby mi někdo řekl budeš těhotná ten a ten den, třeba i za 1/2 roku, ale s jistotou, že to tak bude, tak bych snad měnila, než se každý měsíc klepat.

Tak snan příště..... 🙂

lichtakova
24. říj 2010

@sarykbrok jak příště...teďka za 14 dní, přece 😉 😵

sarykbrok
24. říj 2010

@lichtakova No jasně 😉 😉 😉
Držim palečky 🙂

jane84
24. říj 2010

že jsem se vůbec dívala na ten Talent až do konce, to jsem mohla jít klidně spát. Nevím, ale mně se ta Hašková moc nelíbila

lucie.krajcarova
25. říj 2010

ahoj holky, tak my jsme vzhůru od 6, malý se už prostě vyspal ☹
Marti, test jsem dělala, ale nic na něm nebylo, ani žádný duch... takže se pomalu blížím těm 43 dnům, jako to bylo jednou u tebe. je to divné, jednou jsem byla na stejném čísle jako fram, a ona už je 18DC. prostě rozhozený cyklus je na nic... na druhou stranu, jestli se mi posunula ovule tak o 14 dní, tak jsem mohla otěhu kolem 30dc, takže ještě je naděje...

pe_t
25. říj 2010

dobré ráno holky 🙂

fram
25. říj 2010

Dobré ráno 🙂
u nás hnusně, ale naštěstí neprší.

meiki
25. říj 2010

dobre ranko holky, u nas taky nic moc, sprchlo v noci

pe_t
25. říj 2010

u nás taky hnusně - lije

zzzzuuuuzzzziiii
25. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................41DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................29DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................23DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................22DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................22DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...22DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................19DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................18DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................17DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..14DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................13DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................13DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 10DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 8DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................1 DC

zzzzuuuuzzzziiii
25. říj 2010

Ahoj holky,
omlouvam se za ty vrtochy v tabulce, muselo mi to tam nejak preskocit... tak snad jsem to napravila...
priklanim se k vam... pro me je nejhorsi obdobi pred ms... den kdy to mam dost je kritickej a kdyz to dostanu tak dalsi dva dny se z toho zklamani dostavam...
pak uz to jde, ovulka je do par dnu a pak uz je to v klidu... ach jo ☹ zrovna jsem ve fazi, kdy na sobe zadne tehotenske priznaky necitim... takze vite co... a to jsme na to poctive pracovali, bez stresu a pracovali...
ted tak maximalne citim krk a nos a hlavu a oci.. asi chripka.

zzzzuuuuzzzziiii
25. říj 2010

v patek jsem si koupila knizku cviky podle ludmily mojzisove a zacla jsem si aspon trochu cvicit... tom nic nezkazim a tech beznadejnych pribehu, co skoncili miminkem, co tam je...

lenkajiraskova
25. říj 2010

@leheckova
Ahoj! Já vím,jaký to je,když žena o to přijde.Já jsem o to přišla vloni dvakrát,bylo to dost hodně bolestivé a asi bude pořád.Nakonec zjistily že manžel má problémy,takže jsme to letos vyřešily tak,že jsme jezdily do Brna na umělé oplodnění.Sice to není nic příjemného,chce to hodně usilí a taky dost financí,ale co by člověk pro to neudělal.Nakonec se nám to zatím podařilo a jsem v 3.týdnu těhotenství.Tak jen doufám,že už to bude v pořádku.Zatím mi masadily 11 prášků denně a 2.Listopadu tam jedeme na ultrazvuk,tak doufáme že vše bude v pořádku.Nechtěla bych už to zažít znovu.Tobě už se to alepson blíží.Tak ti držím palečky,at to zvládneš vše bez problému.Lenka

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@lenkajiraskova ahoj Lenko, ty jo teprve 3. týden, to je celkem brzy. a na co bereš ty prášky?

lichtakova
25. říj 2010

@lenkajiraskova ahoj lenko, to teda, to to víš teda sakra brzo 😉 , hlavně, aby bylo vše ok 🙂

lichtakova
25. říj 2010

@lucie.krajcarova ahojda a co ty????

el29
25. říj 2010

Ahoj,koukám na tabulečku a jak počítam tak počítam tak jsem 16 DC.
Dnes mám ovulku,tak jdeme na to 😉

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@lichtakova já zatím furt nic..

lenkajiraskova
25. říj 2010

@lucie.krajcarova
Jeden je kyselina listová a ty další jsou hormony na podporu toho,aby se to dobře vyvíjelo,jsou to samé hormony.Ale naštěstí,jsem slyšela otom,že když někdo jí tyhle hormony,že dost přibírají na váze,ale já naštěstí zatím ne.

lenkajiraskova
25. říj 2010

@lichtakova
Ahojky! To víš,když jdeš na umělé oplodnění,tak se ten test dělá hned za dva týdny,takže je to rychlejší,než když čekáš jestli dostaneš mentstruaci a nebo ne.Hlavně taky,do mě už vložily hotový embrya,nechali jsme si dát dvě tak uvidíme.Protože při jednom je 35%šance a při dvou 50%,takže uvidíme.Lenka

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@lenkajiraskova Leni, tak to jo 🙂 ségra má takto holčičku, taky ze dvou. v září byla na druhém pokusu ze zmraženého, a bohužel to nevyšlo. určitě budeš mít více štěstí 🙂)))

pe_t
25. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já jsem dneska 15DC 😀 nějaký šotek ti v tom řádí 😀 ale to je fuk, stačí až zítra 😉

pe_t
25. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já podle donny mám po ovu - tak nevím. Měla jsem krásný kapradiny v SO ( tak jsme se tulili). Uvidíme. Ale vaječ.vůbec nebolel, ani bříško. Tak snad mi to neblbne 😉 . No ale snažíme se obden dál - kdybych to měla nahodou nějak zblblé... 🙂

jane84
25. říj 2010

Dobré ráno holky, u nás je taky pěkně hnusně. zalezu si pod deku a jdu makat na diplomce 😒 už bylo na čase