Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
22. lis 2010

@martasl Marti, taky myslím, že lépe HA v 15letech než pak být nemile překvapená. Hlavně jí pak vysvětlit, že to ale neznamená, že může sexovat jak o život s kýmkoliv. Dobře, že má zatím jednoho stálého přítele. Já jak vidím ty dnešní puberťáky, tak bojim bojim, co bude až bude Klárka v pubertě 😕

lucie.krajcarova
22. lis 2010

@mv teda, u manžela je to takto čerstvé, to jsem nevěděla 😖 vypadá to, že to teda oba dva dostali ve stejnou dobu... 😔

jahudka80
22. lis 2010

holčenky moje nestíhám verunko hodně štěstíčka,...odpočívej a ať je vše ok, a jinak jsem vás moc nestihla číst jen tak projela, mám ještě dost práce 😠 . Holky mě se fakt poslední dobou nedaří. Budu chodit do práce o hodinu déle 😖 a kolegině mě nechá nějakou sobotu abych měla nějaké peníze 😉 no a aby toho nebylo málo tak jí volal šéf a seřval, že nejsou uklizené adventní věnce, já husa hloupá je zapomněla uklidit do skladu 😠 😢 to mě zítra sprdne ☹

martasl
22. lis 2010

tak to jsem ráda,že na tu antiko.máte takovej názor.já se bála,jestli to není brzo.Kača mi nedávno řekla,když jsem ji upozorňovala,že žádnej sex ještě hodně dlouho,tak prej:no co,stejně chceš děcko,tak budeš mít moje.jsem myslela,že ji fláknu. 😠 😅
jahudko,neboj.šéf to přežije a věnce taky.to je fajn,že je paní ochotná ti nechat nějakou sobotu.a jak s ní jinak vycházíš??v pohodě?

a.j.a.-koukla jsem na fotečky ve fotoalbu.malá je rozkošná,jako princezna.hrozně jí to v té herničce po tom ostřihání slušelo.

jahudka80
22. lis 2010

@martasl právě že suprově, říkala že tam nikoho jiného nechce 😀 a já tu práci teď opravdu potřebuji 😉 No jo no spěchala jsem domů a přemýšlela jak to uděláme s tím hlídáním , a na věnce zapomněla 😝

leheckova
autor
22. lis 2010

ahoj Fram no snad ano dnes jsem začala spinit mela jsem krvavý hlen vecer ale snad to bude dobré uvidim rano...
Jinak s tou dovolenou jste me nepochopili myslela jsem za rok 2011 ja pracovala pred nemocí takže mam narok na materskou to s tím 270 dní nema co delat
Ale za rok 2011 bych mela nárok na 20dní dovolené nebo jen pomernou část za materškou dovolenou tj. za 6mes.???? nekdo nekde psal že pokud v daném roce odpracujes za to se počíta i mateřska dovolena víc jak 60dní más nárok na plnou dovolenou a nekratí se ...ale kde to napsany je to nevim

martasl
22. lis 2010

jahudko-tk to je super,že s kolegyní tak vycházíš.ono to hlídání nějk dopadne,neboj. 🙂

ahoj leheckova-jejda,tak se hlavně opatruj a nepřepínej se.a volala jsi k doktorovi??já bych měla po těch špatných zkušenostech nervy na pochodu.bojím se,že pak až budu konečně těhu,tak budu doktorovi volat kvůli každé blbosti.už máte vybraná jména??

holky,taky vás tak dostávaj ty reklamy na reifeissen s těma miminkama??ty jsou boží. 😀 😀 😀

a.j.a.
22. lis 2010

@martasl Marti, díky moc 😵 zrovna ve čt ji beru ke kámošce kadeřnici, ať ji nějak pěkně ostříhá, nejlépe zkrátí až pod uši, tak jsem zvědavá 🙂 jí ty vlasy tak strašně rychle rostou, furt jí pak lezou do pusy, takže tam má napatlané jídlo 😅 a copek jí vydrží chvíli, pže chvilku neposedí 😅

martasl
22. lis 2010

tak pak hoď fotečku,jak to Klárince sluší 🙂

a.j.a.
22. lis 2010

Jo jo, vezmu sebou foťák a hned nafotím 🙂

herbie
23. lis 2010

ahoj holky
jeste jsem vas ani nedocetla jenom posledni stranku tak nevim co se tu noveho udalo......leheckova tak davej na sebe pozor a jenom odpocivej urcite to nic neni 😉 holky jsme uz na hawaii je tu krasne pocasi nadherny a more teply cisty hlasim taky ze jsem 2DC 😠 ale pocitala jsem s tim ze mrcha dorazi 😅 jinak ja zadny novinky nemam jdu vas docist a napisu pozdeji preju vam vsem krasnej den 😀

mv
23. lis 2010

@martasl jako přiznávám, že na mě je 15 let hodně brzo, ale v dnešní době to je vše jiné.Poté, co jsem zjistila, že se dnes malují holčičky na prvním stupni a maminky jim dávají barvit vlasy a melíry,tak se už nedivím ničemu. 😀
Důležitější mi příjde právě ten zodpovědný přístup, než věk.Každej je jinak vyspělej.Syn je skoro stejně starej a neumím si ho představit s holkou.Klučíci jsou fakt zabržděný v tomto.... 😀
A jinak jsem s manžou od 16, tak já můžu akorát tak mlčet... 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
23. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................30DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................28DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................27DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................23DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................20DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................19DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........17DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ ..15DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ .....................2DC

zzzzuuuuzzzziiii
23. lis 2010

Ahoj holky... tak nevim nevim, opet se asi zacina u me chystat mrcha... obcas me poboli bricho, ale jinak nic., ma prijit zitra...

@martasl marti co se tyce antikoncepce, opravdu poradi doktor... treba moje svagrova ted zacala taky brat antikoncepci - ale pouziva naplast, nefutruje se praskama a je chranena... dneska uz je takovych moznosti, chce to zvazit, co je pro slecnu vhodne.
A jinak co se tyce ockovani, doporucuju vsem... ja jsem taky ockovana a stejne s tim ted mam problemy... ☹ ale to je o tom, ze ja sla az v 19 na ockovani a svyho prvniho kluka jsem mela v 17, tak ted se muzu jen dohadovat, od koho jsem co chytla...
a to jako ve vsi pocestnosti, spocitala bych kluky na prstech jedny ruky i s manzelem...

peti tu ted dlouho nebyla, copak se deje? ☹

jahudka80
23. lis 2010

@herbie 😀 😀 😀 to je krásné číst že je tam krásně moře čisté, a nám tady chumelí 😠 blééééééééééééééé
@zzzzuuuuzzzziiii tak to vypadá, že se ovu.neposune, že jsme se opravdu trefili 😀 😀 😀 no to bude prde. jestli to výjde tak už s náma nebude nikdo mluvit už teď se k nám všichni (tedy všichni ne moje babička) jak když bychom měli nakažlivou nemoc 😠 😀 včera jsem se fakt vytočila, a nakonec si řekla a tak to hold zvládnem bez vás.... 😉

Holky sněží tu jak blázen jedu rychle nakoupit, než se bude sníh držet na silnici 😠

lichtakova
23. lis 2010

@breberuska super zprávy 😵 😵 😵 😵
jin ak drž a prskej, já jem u ž v neděli trochu zašpinila a dneska zas 😕 , tak to fak tnevím, co se to zas děje....i když podle hlenu to tentokrát vypadalo, že byla ovulace 9DC 😅 , takže to by celkem odpovídalo.... 😒

lichtakova
23. lis 2010

nikde nikdo ☹

meiki
23. lis 2010

ahojky holky, tak jsem doma z ko
dopadla moc dobre, pan doktor videl vse co potreboval a vse se mu libilo, mimi si hralo s pupecni snurou :o)
mimi je velike 4 cm a odpovidame 10+6 (podle PM bychom meli byt 11+0), takze super, dostali jsme prukajdu a rikal, ze jeste tak ten tyden je to jeste teda jako rizikovejsi.
stanovil nam taky termin porodu a to 15.6
spadl mi kamen ze srdce, ze se mimiskovi dari dobre

taak a ted vas jdu docist

lichtakova
23. lis 2010

@meiki jůůůůů, krása 😵

meiki
23. lis 2010

@lichtakova dekuji

lucie.krajcarova
23. lis 2010

@breberuska gratulace, tak holčička 🙂 a víte to najisto? z plodovky?

jane84
23. lis 2010

Ahoj holky. Mám tu dnes synovce, prďolu bolí zub, akorát jsem ještě nezjistila jestli mu roste nový nebo ho bolí už nějaký co má 😒 Nechce moc jíst. Teď šel spát s dědem, bylo to s pláčem, ale nikdo jinej na něj neplatí a nespal by. Njn teta už není autorita ale kamarád
@meiki jééé moc krásná fotečka. Blahopřeji k úspěšné kontrole 🙂 🙂
@lichtakova kolikátý jsi dnes DC? žeby uhnízďování mimíska? 😉
@jahudka80 u vás už sněží? pošli ho trochu k nám, my cheme už vyrazit na běžky 😀

zzzzuuuuzzzziiii
23. lis 2010

Holky, tak ja asi spinim... nevim, mela jsem ruzovo na intimce ☹ ale ted zase nic... mam to dostat zitra ☹

jahudka80
23. lis 2010

@meiki moc gratuluji ke kontrole. A termín porodu je taky hezký 😵 já jsem 7.6. 😀 a když to může být +14dní nebo - 14dní 😀 😀 😀

jane84
23. lis 2010

@mv na mě je taky 15 let brzo, ale takhle to bylo už za nás, všichni v 15 hurá na to, ale většina kamarádek toho pak litovala. Ono zase asi nemá smysl čekat na nějakého prince, ti už dávno vymřeli, ale myslím si, že to chce i používat trochu rozum a ten jsem pobrala až tak 18.
Říká se, že člověk má zkusit více partnerů, ale zas tolik bych v tom nepodporovala. Když někdo na někoho narazí a zůstanou spolu, tak proč nemít jednoho partnera po celý život. Spíš mi to přijde jako neuvěřitelné štěstí. Aspoň já to tak beru. Přítele jsem poznala ve svých 22 a nelituju, že jsem počkala až na něj. Nebo je to taky tím, že jsem měla smůlu na kluky a žádnej mi za to nestál
@martasl ty náplasti jak psala zuzi jsou dobré, měla jsem je, jen pozor v moři nedrží, ale jiné HA jako prášky jsem nesnesla, stačilo polknout tabletku a do půl hodiny jsem blila. Bohužel jsou ale dražší 😠

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 už jsem to poslala u nás přestalo tak se to přesunulo jinam 😀 😀 😀 jinak mi zas těžknou prsa, a včera zas vymáčla tu tekutinu, nejrači bych si vzala ten prášek co mi předepsala ale mám ho brát jen 1x týdně ☹ tak musím počkat do pátku

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 mně už taky začala bolet prsa, zase na krajích, v neděli ovulka a dnes už mě bolí prsa. Mám jakoby napnutý podbřiška, občas píchne, ale jako ovulka byla v neděli 😀 😀 😀 😀 😀 jsem dobrej magor

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 no mě bolej ze stran - příšerný a já měla ovulku v pátek 😀

jane84
23. lis 2010

@jahudka80 je to jasný, jsme v tom 😀 😀 😀 😀

jahudka80
23. lis 2010

@jane84 😀 😀 😀 😀 😀 no jasně u mě se zítra začíná zahnizďovat 😀 😀 😀 😀