Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
10. únor 2011

@jane84 čau šprtko, velká gratulace 🙂 🙂 🙂 Umím si představit, jaká je to úleva paní magistro 😀 😀 😀 Mám velikou radost.

jane84
10. únor 2011

@fram děkuji, ale zatím jen poloviční mgr. Ještě mě čekají státnice z biologie na přelomu května a června

meiki
10. únor 2011

@jane84 velka gratulace

lucie.krajcarova
10. únor 2011

@jane84 tak to je paráda, velká gratulace!!!! a teď se může slavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anavirez
10. únor 2011

@jane84 GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mircisek
10. únor 2011

@jane84 Ahoj Jani, jsi prostě SKVĚLÁ!!!

angelina987
10. únor 2011

@jane84 No vidíš, jsem to říkala, moc ti gratuluju, jsi šikulka 😉

leheckova
autor
10. únor 2011

ahoj holky mam asi zanet dutin už dva dny nespim beru na bolest ibalgin a nekdy tedy místo toho dám paralen i na ty hemeroidy jsem ho brala na bolest vrtali mi vcera a dnes zuby silene to boliiiiiiiiiiii ale co mam strach od rana necitim pohyby

angelina987
10. únor 2011

@leheckova tak fofrem do porodnice, může to být i těma lékama, že je malé otupěné, ale sranda to není, fakt nanic nečekej, to je první, co se mě vždy ptají, jestli cítím pravidelně pohyby

tiburcia
10. únor 2011

@jane84 gratuluju!!

tiburcia
10. únor 2011

@leheckova ibalgin by se vůbec v 3.trimestru neměl, mají to i v letáku...šup do nemocnice 😉

jane84
10. únor 2011

@meiki @tiburcia @angelina987 @mircisek @anavirez holky moc vám děkuju 🙂

@leheckova prosím tě jdi do porodnice, víš jak, raději tam jít desetkrát zbytečně

fram
10. únor 2011

@jane84 to už bude brnkačka 😀 😀

fram
10. únor 2011

@leheckova ibalgin ne!!!! Jen paralen. Utíkej do porodnice, je to určitě v pořádku, ale jen pro tvůj klid.

leheckova
autor
10. únor 2011

no ale na ty hemeroidy mi ho doktor povolil normalne brat

leheckova
autor
10. únor 2011

holky nestraste me

tiburcia
10. únor 2011

@leheckova ale vůbec by se neměl 😒

leheckova
autor
10. únor 2011

me by trefilo jeste aby neco udelala miminku kvuli zubum blbejm

leheckova
autor
10. únor 2011

ja jsem mu volala když me to rezali a ptala jsem se ho co mohu že mam doma paralen a nebo ibalgin rikal že ho mohu na bolest ted s tema zubama jsem ho brala taky tvrdne mi bricho ale to nejsou pohyby to je bricho že jooooooooo holky ja mam strach už tady bulim jsem v prdeli

tiburcia
10. únor 2011

@leheckova neboj... prostě mimi spí nebo je otočené 😉 ale zajeď tam, oni ti poradí co na tu bolest 😉

lucie.krajcarova
10. únor 2011

@leheckova když tak si do porodky aspoň zavolej ať máš klid. pohyby se fakt musí hlídat.

leheckova
autor
10. únor 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 holkyja se bojim pojed ale bojim se fakt co mi tam reknou ja to nepreziju

helcenka
10. únor 2011

Jančo, velká gratulace, biologie už bude brnkačka. 😀

LEHe, za to nic nedáš, když pojedeš do porodky, maximálně tě pošlou domů. Kamarádka tam byla co 14 dní, jezdila tam s každou maličkostí, už si z ní dělali srandu, ale když tam byla naposled, že není něco v pořádku, tak si ji tam už nechali. Jistota je jistota. Tak šup tam. Určitě nám večer napíšeš, že je všechno OK.

lenkacar
10. únor 2011

@leheckova jela bych tam taky,bohužel tohle neni sranda,nechci tě nijak strašit ,ale stalo se nám to před týdnem v rodině .. ☹ ve 40tt 😔 taky bych chtěla být pod kontrolou než být doma vynervená

mv
10. únor 2011

@jane84 šikulka, moc gratuluju. 🙂

@leheckova za ten klid ti to stojí,že budeš vědět, že je mimčo v pořádku.

Já mám bohužel z rodiny před 3 týdnama tu samou zkušenost, jak psala lencakr.Švagrová přišla o Filípka v 39.tt, ani jsem to sem nechtěla psát.I když se nestýkáme, tak mě to na pár dní dost sebralo. ☹

U nás to vypadá, že máme pro synátora vybranou SŠ,ufffffffff.Už nikdy to nechci znova zažít.. 😀

jane84
10. únor 2011

@mv to je šílené, vůbec si to nedokážu představit. Asi bych zešílela. Už nikdy nechceš zažít výběr školy? Víš co to ale znamená? 😉

mv
10. únor 2011

@jane84 já taky ne.Když to už nemá dobře dopadnout, tak na začátku těhu, jak se to stalo mně třeba a ne takhle... ☹
Já vím, proto ten smajlík... 😀
Dostala jsem nabídku na práci,mám týden na rozmyšlenou,a pokud bych to vzala, tak jsme definitivně skončili s uvažováním a zkoušením mimča.Pokud to nevezmu,tak jsem na konci roku bez práce a těžko budu hledat ve svém oboru a dojížděním.A být na pracáku, tak si stejně nebudu moc dovolit těhotnět,takže se mi krátí doba na mimčo tak či tak.

jane84
10. únor 2011

@angelina987 musím Ti to napsat, pamatuješ před pár dny jsi se smála, když jsem tu naříkala, že jsi taky před státnicemi taky vyšilovala a že se v tom vidíš. Dneska jsem odpoledne probírala dnešek s kamarádkou, která jde 21. února a bylo to to stejné. Plakala, že tam nepůjde, že nic neumí. A najednou jsem se začala smát, protože nešlo ji uklidnit 😀 😀 tak jako mě před pár dny. Prostě člověk nikomu nevěří a je v pasti

enharfa
10. únor 2011

Ahojte chcem Vás poprosit o radu.Som v 11tt a v včera mi doktorka zistila že mam tam dole kvasinky čo ma velmi zaskočilo lebo si davam na všetko pozor ale povedala mi že je to v tehotenstve normalne.Predpísala mi mast na potieranie a tabletky ktore si musímaplikovat dole dovnútra čo je hrozne.Nemože to nijako uškodit miminku?

lucie.krajcarova
10. únor 2011

@enharfa promiŃ , ale o tomhle nic nevím.
doufám, že Lehe jela, minimálně pro klid duše.
Jani, jak se ti to obrátilo, viď.
mv, teda osud vám háže zajímavé klacky pod nohy...