Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
30. bře 2011

Ahoj holky. Dneska krásně svítí sluníčko, mám dobrou náladu, namalovala jsem si obličej na ksicht a za hodinku pojedu do Brna. Děkuji za držení palečků.

lichtakova
30. bře 2011

ani nevíte, jak moc kráááááááááááááásně je dneska, teďka mi přišla sms z ordinace, že screening je v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jane84 my držíme všecky, co máme 😉

mircisek
30. bře 2011

@lucie.krajcarova Tak je to fajn, ale mně by se to víc hodilo třeba na chvíli v týdnu. Víkendy bych radši trávila s malým a s manželem.
Mně se zase všichni ptají na pohlaví. Jak kdyby to nebylo jedno. Máte nějaké typy na jména? Holčičku máme Silvii, ale já mám takový pocit, že bude aktuálnější klučičí. 😅 Zatím se přikláním k Martínkovi (Luci), jinakje to krize. Možná Ivošek - potřebujeme krátký jméno - máme hrozně dlouhý příjmení.
@jane84 Myslím na Tebe.
Holky, já vás obdivuju s tím úklidem. Mně začaly trochu otíkat nohy, takže mi doktorka říkala, že mám hodně odpočívat s nohama nahoře. Mrňous je hrozně nesnášenlivej. Nemůžu luxovat, vytírat, to je mi pak hodně blbě. Ještě že je manžel taková šikulka, i když já bych si to představovala častěji. 😀
Včera jsem vytáhla plínky, abych mohla do vakuovejch pytlů dát věci po Filípkovi a zjistila jsem, že nebudu muset dokupovat skoro nic. 😀
@lichtakova Super, super, super. Mám velku radost s Tebou. 😅

lichtakova
30. bře 2011

@mircisek 😵

lichtakova
30. bře 2011

@mircisek teďka malý oddych a pak další stresy u tripplů 😖

lucie.krajcarova
30. bře 2011

@lichtakova super gratulace, to bude dnes ještě krásněji 🙂
@jane84 myslím na tebe!
@mircisek Jéé že by další Martínek? u nás si to prosadil manžel, ale dnes jsem ráda 🙂 z krátkých jmen se mi líbí Jan. akorát už v rodině někoho máme, tak jsme nechtěli dávat stejná jména. jo a já měla vybrané holčičí Adéla, ale je jich všude plno, že jsme to museli změnit. a jaké máte příjmení? my jsme žemličkovi, a ženská jména se nám líbí na A 🙂)

fram
30. bře 2011

@helcenka jsem moc zvědavá, co se tobě a aje vyklube z bříška 🙂 🙂 Máme to už obě za pár 😀

fram
30. bře 2011

@lichtakova super 🙂 🙂 Když je NT v pořádku, tak se triplu bát nemusíš, NT je mnohem spolehlivější. A ty jména - zatím nám ani nenaznačili pohlaví a je prostě ještě brzo, hlavně ať je mimís v pořádku. Jestli to pak bude Izidor nebo Barnabáš , to už není tak důležitý 😀 😀 😀

lichtakova
30. bře 2011

@fram právě, já pomalu ani ještě nepřijdu pořádně těhotná a už všichni jména...včera mi kolegyňka říkala, že by to mohl být třeba Nazgúl... 😀 😀 😀

fram
30. bře 2011

@lichtakova taky pěkný jméno 😀 nadhodím ho doma 😀 😀

jahudka80
30. bře 2011

@lichtakova supééééééér to je moc super zprávička 😵 😵 😵

Holky já vyluxovala, utřela prach, vytřela podlahy, dokonce i na balkoně 😀 ,umyla koupelnu, uvařila a teď budu makat u pc 😀 šla bych sice chrnět,ale žádný takový večer se mi taky nechce pracovat a když chci večer volno musím makat teď.
@lichtakova 😀 😀 😀 Natgúl 😀 😀 😀 a nebo Ermintruda 😀 Gertrůda 😀 No manža chce Leontýnku 🙂 no jestli to co mám v bříšku má čudlíka tak má po Leontýnce 😀
@lucie.krajcarova No já jsem Jahodová 😀 😉
@jane84 tak tfuj tfuj a´t to dobře dopadne

lichtakova
30. bře 2011

@jahudka80 😀 a jakou máš hezkou copatou fotečku 🙂

jahudka80
30. bře 2011

@lichtakova No jo to já měla, a manža chce ať si to zas nechám narůst tak přemýšlím že až mi odrostou ty obarvené tak to nechám sestříhat nastejno a trochu narůst no, ale tedy na zadek už asi ty vlasy mít nebudu 😀

mircisek
30. bře 2011

@lichtakova Taky mi dělali i tripply, ale žádnej strach, když je NT v pořádku, tak to bude OK. To znamená, že ti dělají integrovaný screening jak mně. To už je pak přes 95% jistota, že je mimís v pořádku. 😎
@lucie.krajcarova My jsme Tichopádkovi. Takže čím kratší, tím lepší. Honzík se moc líbí manželovi, ale vzhledem k tomu, že se mimís má vyklubat kolem 20. června, tak to nehrozí. 😀
@fram To máš pravdu, že je to nakonec jedno. Každý jméno je totiž hezký, když se hezky řekne. 😉 Ale někdo to nakonec vymyslet přece jen musí. 😖 A nám se to začalo nějak rychle krátit. 😨
@jahudka80 Teda Jahůdko chválím chválím, jaká jsi šikovná. Já akorát stihla uklidit záchod, uvařit, něco vyžehlit a teď jsem konečně nakrémovala zimní boty, abych je mohla schovat. Už jsem je měla umytý a nachystaný a pak to vypadalo, že jaro ani nebude, tak jsem ještě chvíli počkala. 😀
Copečky máš krásný. Jsi vůbec kočka. Já jsem si nechala po 13 letech narůst delší vlasy (pod lopatky) a jsem z toho na mrtvici. Všude vlasy, dlouho to schne. No z těch kraťounkejch jsem zkrátka zpohodlněla. 😝

jane84
30. bře 2011

čau holky, jsem doma. Pohovor byla rychlovka a celkem pohodička. Paní zástupkyně se dost ptala jaký mám názor a zkušenosti s různými věcmi. Říkala, že se jí líbím i názorově. ale zase přeci mi neřekne něco hrozného. Celý duben budou probíhat pohovory s dalšími uchazeči. Teď se prý rozkřiklo, že nabízí místo, tak je dost zájemců. Na konci dubna nebo začátkem května dá vědět. Takže musím samozřejmě hledat dál.
Problém holt je, že budu čerstvý absolvent bez praxe. Interaktivní tabuli jsem viděla, ale nepracovala s ní, ale řekla jsem jí, že s technikou nemám problém. Další věc jsou žáci s poruchami učení. Jako vím, co to je. Ale zase, z praxe to neznám. Jak jí mám odpovědět, jestli bych zvládla spolupracovat s pedagogicko-psychologickou poradnou. Záleží na typu a míře poruchy, musela bych vidět návrh poradny, individuální plán. Zvládnout se dá všechno.
Na druhou stranu se jí líbilo, že mám za sebou první pomoc a že mám přehled o chemických pokusech. Mají tam volitelný předmět Zábavné chemie a je dost žádaný. Tak byla spokojená. Ale cítím, že když se přihlásí někdo s praxí, tak dostane přednost

@lichtakova supeeer zprávy. Blahopřeji 🙂 🙂
@mircisek Ivo se jmenuje přítelův bratr. Ivošku nebo Ivuli mu dodneška říká máti, Ivo otec, ostatní jen Ivoši nebo dokonce Ivsne. A to se mi už nelíbí. Co třeba Adam nebo David?

jane84
30. bře 2011

Já snad na ty horoskopy začnu věřit. Mrkněte, co dneska mají Ryby 😀 😀

Pro Ryby nastává den D. Dařit se vám bude hlavně v profesní oblasti. Na pracovním pohovoru ze sebe vydáte maximum a budoucí vedení okouzlíte. Ani v současném zaměstnání vás nečekají nepříjemnosti. Umíte se z potencionálních prekérností vykroutit.

mircisek
30. bře 2011

@jane84 Adámků máme několik kamarádů, stejně jako Danečků a Vojtíšků. 😠 David by šel. Všechny Ivoše, co známe, tak jsou fakt divný. Myslím jako divnější než všichni ostatní. 😀 Jeden je super, ale alkoholik, druhej je pilot stíhačky a 90% času tráví v letadle a třetí je takový dítě. To je jediný,co nás na tom jméně odrazuje. 😖
Super, tak to třeba klapne.

meiki
30. bře 2011

@jane84 Jani, co se tyka spoluprace spp poradnou, tak to neni vestinou ýzadny problem, kdyz dostatanes do ruky tri papiry, tak je v podstate muzes dat skoro pres kopirak, vubec nevim na co jako ma ta poradna byt, kdyz pracuje, jak pracuje, jo byla by to jina pisnicka, kdyby to slo specne s ucitelem, ale toho se nikdo nepta, jen mu soupnou papir.
Ty mas na druhy stupen? Tak tam je to celkem velka pohoda, co se tyka techto deti, tam je vetsinou jen velky problem v cestine a max v matematice
takze si myslim, ze muzes v klidu rikat, ze spolupraci si dokazes predstavit a ze z takovych deti nemas strach je mit ve tride, max se treba bude jednat, ze ditko misto pisemne, budes zkouset ustne a tak. Teda pokud to neni vyslovene specializovana skola na poruchy, pak uz by to bylo jine kafe, to bys jich mela ve tride jen par a ne 30, a kazdemu zaku se venovat individualne

jane84
30. bře 2011

@meiki já jsem se s ní o tom pobavila, takže ví, že nějaký přehled mám. Nemám učitelství pro 2. stupeň, ale pro střední školy. Jenomže tam je těch míst strašně málo, spíš vůbec, protože se ty střední školy teď dost ruší, takže si žádám i na základky, učňáky, kam to jde a mám dobrou dojezdnost. Jako obeslat 50 škol a nemít práci v dnešní době není nic neobvyklého, však to znáš

jahudka80
30. bře 2011

Tak holky byt se jim líbil. No ale problém je s tou naší hypotékou, ach jo ☹

jane84
30. bře 2011

@jahudka80 uvidíš, třeba popřemýšlejí a převezmou ji. Základ je, že se jim byt líbil a budou o tom přemýšlet

jahudka80
30. bře 2011

@jane84 no jo ale mají milion v hotovosti a zbytek chtějí přes stavebko, no jo je to škoda,ale co nadělám. Nebejt té blbé hypotéky blbé byl by ten byt už dávno prodanej 😒

lichtakova
30. bře 2011

@jane84 Jani tak co, co pocity a dojmy??? 🙂

jane84
30. bře 2011

@lichtakova smíšené 🙂 půl na půl, paní vypadala spokojeně, ale pořád mi v hlavě svítí kontrolka, že upřednostní někoho s praxí, když se přihlásí

lichtakova
30. bře 2011

@jane84 hmmm 😖 , to je takový blbý.....
taky nesnáším pohovory....

lucie.krajcarova
30. bře 2011

@mircisek ukaž vlásky 🙂 jo a jméno Ivo bych teda nebrala. taky znám tak trochu exoty.. mám tu knihu o jménech, zkusím si o tom přečíst. co třeba Radek?
@jane84 tak pohovor byl zajímavý ne? myslím, že docela perspektivní práce. a kdy se dovíš něco víc?
@jahudka80 hlavně že se byt líbí. ti makléři to s tou hypo nějak neumí zařídit????? kdy vám končí fixace?
@lichtakova a co tvoje fotečka, nebude?

lichtakova
30. bře 2011

@lucie.krajcarova jaká fotečka?

lucie.krajcarova
30. bře 2011

tady v profilu 🙂

lichtakova
30. bře 2011

kuk, až teďka mi došlo, že mi kamarádka skenovala fotku kvůli open card 😉

mircisek
30. bře 2011

@lucie.krajcarova Už jsem fotku hledala, ale nemám z poslední doby žádnou, která by se dala použít. 😒 Musím říct manžílkovi, ať mě vyfotí. 😉