Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

endie
21. čer 2010

😀 já nerada ale nestíhám 😅 a vás ani stíhat nejde baby ukecané 😀

martasl
21. čer 2010

jahudko-no mě prolaktin nic neříká.doktor mě to v rychlosti minimálně vysvětlil.nebyla jsem objednaná a šla si jen pro ten recept.mluvili jsme zase o clostylbegitu.měla jsem ho před posledním těhotenstvím.měla jsem z něho tu cystu,tak jsem mu řekla,že z těch cyst mám strach.prej nemám mít z čeho,že cysty v těhu jsou normální a za to,jak to dopadlo s miminkem cysta nemohla.tak uvidíme,jak to dopadne.

endie-ahoj.no to je dost,že se nám taky ukážeš 😉 😉

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa manža mi to dal taky dohromady tak to teď vyplňuji pak to sem dám -když příjdu jak 😀

jahudka80
21. čer 2010

@martasl no já měla vysokej prolaktin, tak si prý tělo myslí, že kojím a neotěhotní a prdlajs. Dali mě hormony ze začátku mi bylo blivno 😒 ale pak to bylo dobrý. Nejlepší je, že po porodu jsem nakonec ani nekojila 😢 😢 😢 to měl asi pro změnu můj prolaktin dovolenou 😠

natulaaa
21. čer 2010

Jahud tak to je super 😵 ,že ti to dělá,jen nám to ukaž,pak ti už poradím co a jak vyplnovat v tabulce,nejhorší je to zaregistrování 😀 😀 .
Jahud tak mi nebylo nic ,já brala dostinex a byla jsem jen unavenější někdy 😵

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa tak já sem vložím odkaz ju??

natulaaa
21. čer 2010

Jahud sem s ním 😀 😀 ,už jsem se chtěla rozloučit,ale kvuli tomu ještě počkám 😀 😀

endie
21. čer 2010

ten prolaktin je zmetek, má to kamoška a taky se stím trápí ☹

natulaaa
21. čer 2010

Jahudko stala se chyba,já vidím svuj graf,když na to kliknu 😲 😲 😲 😲 😀

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa moc tam toho nemám příští měsíc to budu vyplňovat poctivě no zkusim to a uvidím 😀

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa aha tak to nevím co s tím

natulaaa
21. čer 2010

Endie je,ale když se na to příjde ,tak to jde většinou do normálu po krátké léčbě většinou 😵

natulaaa
21. čer 2010

Taky pišu hovadiny,2x většinou 😀 😀 😀

natulaaa
21. čer 2010

jahud to já taky néé,zkopírovala si to,když si jako byla na svém grafu?

natulaaa
21. čer 2010

Endi co vidíš ty,když na to klikneš? 😀

endie
21. čer 2010

tabulku kde se mám přihlásit 😀 takže nic žádný graf 🙂

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa jojo zkusím ještě jednou jestli to není tím že jsem přihlášená....a ty se tam nedostaneš 😒
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

endie
21. čer 2010

@jahudka80 zase nic zase to chce přihlášení

jahudka80
21. čer 2010
jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa hm snaha byla je to tááááák mrňavé že tam stejně prd vidíte, zítra to dořešíme , holky jdu do hajan. 🙂 Dnes mě pobolívá břicho jako když to mám dostat 😠 😝 tak se těším až zalezu do postýlky 😉

Dobrou noc všem

natulaaa
21. čer 2010

Jahud na tom odkaze vidím furt svuj graf a ten obrázek vidím,ale nejde to moc zvětšit 😀 😀
Jahudko a když se přihlásiš a jakoby sis chtěla zapsat teplotku,tak v tom stádiu to skopči tu adresu nahoře 😀 😀 ,nebo to tak děláš?

natulaaa
21. čer 2010

Ahojte no na mě už taky mršula jde 😠 😀 😀 ,dobrou

jahudka80
21. čer 2010

@natulaaa jojo tak jsem to dělala zítra to s manžou dokoumám 😉 dala jsem to do fotobloku ale taky nic moc.dobrou 😉

a.j.a.
21. čer 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem zase zpět. Byli jsme na pár dní u tchánovců, tak jsem se nedostala na net. Stejně to byla mini dovča o ničem, pže jak Klárka tak já jsme měly střevní a žaludeční virózu. Teď už jsme obě skoro ok. Jen ta váha šla dost dolů ☹ tak to budeme muset obě zase zpátky rychle nahnat.

a.j.a.
21. čer 2010

Lehe, moc moc moc, gratuluji 😵 😵 😵 a prosím taky poprskat 😀 😀 😀

....já už chci takyyyyyyy zase // 😵

a.j.a.
21. čer 2010

A jdu dočíst, ať vím, co se dělo 😉

mikkisek
21. čer 2010

Lehe - nedá mi to napsat, ale fakt díky, že ses s náma o tu zprávičku podělila. Myslím, že už to některá z holčin psala, ale já jsem měla dneska taky takový veselý den, že prostě i po potratu otěhotnět jde, jen to chce čas, bohužel u každé z nás jinak dlouhý. Takže díky a opatruj se!!!! Dobrou

daniela699
21. čer 2010

Ahojky holky, dekuju za zpravy a informace. Kontryhel caj jsem si dneska slehla dvakrat a zitra pokracuju, tak doufam, ze se mi urodi. 😀 Jak to tak vypada, tak asi to moje spineni nebyla jeste mrcha, kdovi co to teda bylo, je fakt, ze doktor rikal, ze sliznice je nizko, tak mozna ani nemelo co odejit. Ale asi zitra zkusim za doktorem, jen pro jistotu, aby vyloucil treba zanet. No uvidim, doufam, ze se na me nebude skarede divat, nekdy jsem z nej takova rozpacita. Taky je fakt, ze mi zadny vysetreni nedelal, ani HCG nic, v podstate jsem jen byla 3x na UTZ.
Ahoj Jahudko, tak jsem se taky chtela podivat na ten tvuj graf, a byla tam jen ta uvodni stranka prihlaseni. Zkusila sem se zaregistrovat, kdyz jsem to zkousela drive tak mi to nejak neslo. A ejhle, povedlo se. 😀 😀 Takze vlastne dekuju za spravnej odkaz. 🙂

daniela699
21. čer 2010

Breberusko, taky planuju, ze v cervenci zacnem zkouset 😉 doufam, ze v ty dobe uz bude po druhe mrse... i kdyz, snad mozna radsi uz nic neplanovat, nejak to byva jinak nebo coooo ... 😎