Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
23. dub 2010

nooooooooooooooooooooooooo tak to by vypadalo dobře mě teda prsa nic moc takže to nedopadlo a spodek citim už asi 3dny na levé i pravé straně

jane84
23. dub 2010

gamb a co zajít na odběry, v pondělí už by tam mohlo něco být

andrissek
23. dub 2010

Já se omlouvám za tu tabulku 😉
Moc držím palečky všem které očekávají //.
Všem ostatním hodně sil ať to netrvá moc dlouho 😉
Kopretinko ahoj ,všimla jsem si tě až ted. Denda , Péťa a Petr mě drží nad vodou 😉

gambrinuska
23. dub 2010

jo lehe, ale zas si nechci dělat zbytečné naděje ☹ 😔
Jani to ne prdim na to, budu testit a uvidim, mam ještě týden čas, víc možností není bud jo a budu plašit aby to bylo v poho, nebo ne a budu muset na další stimulku ☹ a palšit budu taky 😉
je fakt že nezbývá než čekat, mam poslední dobou pocit, že furt na něco čekam, na 6nedělí, na 2.poreviz mrchu, na ovulku, na ms a furt do kola je to otrava ☹ 😅

gambrinuska
23. dub 2010

lehe bylo by fajn se poprskat navzájem 😉 😀

jane84
23. dub 2010

holky pijete ten kontryhel jen do ovulky nebo pořád?

natulaaa
23. dub 2010

jani do ovulky.
jinak mě bolí břicho,jako bych to měla dneska dostat,i tak divně mi je,hernajs ,ale to je ještě hodně brzo,no uvidíme 😠 😠 .
Gam jo s tím čekáním je to na hov....,já si taky říkám,tak jestli nejsem těhu,tak at to dostanu a hotovo,a né,mě bude týden bolet břicho,pak to stejně dostanu a ztráta času. 😠 Furt se mi chce na malou,ale četla jsem,že to dělá hodně ženským i před MS a je to napsané i v PMS,tak zase mi to nic nenapoví,proč ty těhu příznaky jsou tak stejné s MS?jak by to bylo super,kdyby byly jiné

mikkisek
23. dub 2010

Ahoj holky,
Silvi - tak to máš za s sebou, budu držet palce ať jsi co nejdřív v pořádku a zahojená, jakoby nestačil jeden zákrok...sakra, na ty doktory fakt není spoleh. Takže projdi šestinedělí a jak vidíš v tabulce, mojí MS se nějak nechce, takže čekám na Tebe 😉

Herbie - byla jsem v MA/blízko Bostonu - Plymouth a Marshfield, pracovně na 18měsíců. No a každou neděli jsem si jako odměnu zašla na snídani do Dunkin Donuts - jejda, mě kapou sliny na klávesnici 🙂 V ČR jsou v McDonal nějaké donuty, ale to víš, zdaleka se to nepodobá ani chutí ani vizáží 😀 Jo a děsně mě tam bavilo nakupování oblečení, snad prvně byla moje velikost mezi menšíma. Odjížděla jsem do USA s jednou krosnou a vracela jsem se s dvěma kuframa a plnou krosnou hadrů. Některé nosím ještě teď a je to už skoro 8 let. Jak jsi dopadla s autem - ještě že jsi to včas zjistila. Nám se nedávno stalo, že nás "předjelo" naše vlastní kolo, protože troubové v servisu ho špatně dotáhli. Ještě že to dobře dopadlo.

Peti - tak jak jste si užili dopo u kamarádky? Je to fajn vyjít do jiného prostředí i pro Terku a jak píšeš, vypít si kafe v klidu, doma to prostě nejde. A co testík - držím všechny palce co mám!!!!!!!!!!!!!!!

Jdu balit věci na chalupu a příští týden budu mimo net, takže jsem se na vás nevykašlala, příští pátek se ohlásím. Držte se a moc hezký víkend!

natulaaa
23. dub 2010

Miki tak si to užij 😉 🙂

natulaaa
23. dub 2010

Peto jak ty pokračuješ s teplotama 😕 😕 😕 😕 ,hod sem graf 😉

gambrinuska
23. dub 2010

jo natu je to otrava, potřebovaly by jsme aby se nám rozsvítila nějaká kontrolka když by jsme byly těhu 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jo a ty příznaky je fakt, že se šíleně podobaj PMS 😠
Natu ty jsi vlastně za náma v závěsu, pár dní sem pár tam, hlavně at jsme co nejdřív těhu 😀 😀

jane84
23. dub 2010

Mikki ať se vám vydaří počasí 😎

jane84
23. dub 2010

gamb byla bych ještě pro jednu kontrolku, která by ohlásila den dopředu ovulku, pak by nebylo třeba sledovat čípek, hlen, teplotu...

natulaaa
23. dub 2010

Gam mi to vychází na středu,ale dneska jsem klesla,takže bud IP nebo se blíží MS 😒 😒

leheckova
autor
23. dub 2010

to prvni natulko 😀

leheckova
autor
23. dub 2010

jj už jsem tu zase to by bylo fajn tak liptonek nas musi poprskat nebo nevim ☹
Gamb to je pravě to že ja dřív před revizi měla bolesti na ms až den pred ms a ne 14dní dopředu tak si myslim že to tělo proste na to nění jeste tolik pripavené ci co...
Babili jsme se včera o tom jak to mas s tim iui když to dostaneš jako že nééééééééé ale kdyby tak další cyklus jdes znovu na stříknutí 😀 😀 a je to hrazené nebo se za to plati???

gambrinuska
23. dub 2010

asi máš pravdu, že po revizi je to asi jinak, ale je to celkově i o psychice 😖
máš to zadarmo 6krát do roka,ale já už si příště asi zaplatim ty lepší hormony, v tom peru na injekce už nemam 😅 🙄
sílu, tak by to bylo něco kolem 3tis, ale asi bych musel cyklus vynechat to nevim jak to je dkyž stimuluješ hormonálně 😅

leheckova
autor
23. dub 2010

6x do roka tak to jde to je lepsí než umělé to je 3x a dost a pak platiš jako mourovata je to hrozné někteří za to dají penez a ani nemaji zaruku že se to povede a když jdu k tomu doktorovi myslis že i hustata sperma na to ma vliv ten můj to ma hrozně hustý a jeho strejda je neplodný ale manža i bracha maji oba deti takže se to asi nedědí
Ale že bych řekla doktorovi zda by nas na ten spermio neposlal přeci jen

natulaaa
23. dub 2010

holky já jsem to asi dostala 😠 ,šahla jsem si na čípek a vytáhla krvavohnědý prst 😠 ,takže uvidíme co bude dál,ale mít cyklus dlouhý 17 dní,nooo to jsem ještě neměla 😠 ,ve středu jdu k dr,tak uvidíme 😖

gambrinuska
23. dub 2010

Jo je to fajn, proto to zkoušíme naapřed takhle 😉 , říkala jsem si že to zkusíme tak 3krát a až pak IVF, jen musíš mít průchodné vejcovody, v což doufam 😔 když jsem byla těhu
no na to IUI to vliv mít nebude, protože to sperma upravujou 😅 😉
lehe a jak dlouho to už zkoušíte, dyt vy jste v pořádku když už máte Ríšulku 😉

gambrinuska
23. dub 2010

Natu, tobě to vyšetřování snad dělá dobře 😉 😀 třeba to je jenz toho jak je překrvenej 😉 a vošmatláváš ho 😉

natulaaa
23. dub 2010

Gam zas tak často ho neošmátrávám,abych mu ublížili,to po sexu by musel být uplně zničený 😀 😀 😀 ,né ale fakt nevím,ale sere mě,že je to takhle brzo,17dc,je hoodně málo 😠

jane84
23. dub 2010

nat a kdy jsi měla ovulku, co kdyby to byla nidace?

leheckova
autor
23. dub 2010

co je to nidace 😀

leheckova
autor
23. dub 2010

no v pořádku asi jo ale vís jak to je s chlapama to sperma pokažde nemusi byt po 6letech v poho můžou tam být liný kluci nebo co ja vim a najednou je problem takhle kdyby tem klukum nekdo pomohl tak to by byla jina 😀 😀 😀

jane84
23. dub 2010

uhnízďování mimíska. já bych na ty teploty moc nespoléhala, může to ovlivnit spousta věcí, ale ta velikost čípku by podle mě byla spolehlivější

gambrinuska
23. dub 2010

lehe uhnízdění 😉 co ty na to Natu 😉
jak dlouho se snažíte? a kde bydlíš lehe 😉 zkus mu prozatim koupit aspon vit E 😉
Natu já si dělam srandu, musíme to brát občas s humorem 😉 , nebo skončíme v Bohnicích 😀

leheckova
autor
23. dub 2010

před ms se zkracuje maš ho zkrácený nebo jaky dosahla si na něho

leheckova
autor
23. dub 2010

Bere dávám mu od sebe vitamin E co mi předepsal doktor ja beru listovku a vit.E zvlast tak mu to budu ted davat pod tlakem a taky bral zinek

jane84
23. dub 2010

lehe to máš dobrý, já do toho svýho nedostanu ani ň