Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
27. lis 2012

Díky holky 😉
@ladydi Nic si z toho nedělej, já jsem zase totálně levá na všechny sporty, úplný poleno. 😀
Jsou známy případy, kdy mimčo kotoulovalo až když začal porod, tak bych to nevzdávala. 😎

ladydi
27. lis 2012

@barbarucha no já to nevzdávám, ale pokud by se neotočil nic riskovat nechci a budu trvat na císaři 😒 ačkoliv bych raději normál. Přeci jen jsem ráda, že jsme to doklepali do zdárného finále a tak bych měla ráda větší jistotu, že se mu nic nestane. Ale šance jsou den ode dne menší a menší jak roste. No třeba k tomu sezení má pádnej důvod brouček, jen my to holt nevíme.

miranda77
27. lis 2012

@ladydi a co nějaké jogínské cviky na přetočení miminka?

maximka33
27. lis 2012

ahoj holky, tak jak se máte? koukám, že za chvíli tu budem mít dvě další miminka. mně je tak nějak smutno.. ale to už dýl... akorát touhle dobou bych rodila, kdyby se to v dubnu nepotentovalo..
no a je to zvláštní, jsem asi 26.-27. den cyklu, pořád mě pobolívá břicho a dnes mě tam i dost píchlo. ale na druhém vaječníku, než by mělo. no a začala jsem špinit.. přijde mi to hrozně brzo. minulé pondělí měla být ovulace. no takže začínám zavádět utrogestan. s tím špiněním se mi to fakt nezdá, jakoby to moje děloha nezvládala.. bylo to i minulý měsíc po stimulaci. dřív jsem to nemívala.

mb85
27. lis 2012

ahoj holky,tak já dneska jsem torchu na rozpacích, z jedné strany mám radost z druhí se strašně bojím, našla jsem dnes dvě čárky , ms mám mít v neděli,takže se trochu bojím, navíc před třemi měsíci jsem taky měla pozitivní testy a ve finalé jsem 4 dny po vynechání začala krvácet a prostě jsem to dostala, tak se ted obávám aby to nebylo to samé

kolino
27. lis 2012

@mb85 Ahojky potichounku gratuluji 😵 víš kdy si měla tak přibližně ovulaci? 24dc a máš jasně pozittvní? aby to třeba nebyla cysta ,ta mi jednou dala naději // a pak velké zklamání tak třeba si to tak měla i ty před třemi měsíci....a teď už se tam určitě zavrtává miminko!!! 😉

mb85
27. lis 2012

@kolino no právě se té cysty bojím ovulace byla asi před dvěma týdny i když mám anovulační cykly říkal doktor když jsem tam ted byla po ms že je tam folikul který by mohl prasknout ,ale že to asi ne, tak nevím, na tom digytálním testu se mi ukázalo1-2 týdny

mb85
27. lis 2012

@kolino návíc tenhle cyklus byl jiný v půlce jsem začala špinit a bolelo mě břichó to se sklidnilo ,jsem ted asi tři dny nafouklá a bolí mě břicho ,prsa mě pálí a bolí,jenže beru utrogestan a ten to může taky zvpůsobovat

maximka33
27. lis 2012

@mb85 tak budu na tebe myslet. máš to celkem brzy, když ms má přijít až v neděli. trpíš na dlouhé cykly?

maximka33
27. lis 2012

@eva518 no u mně tak nějak podivně, fakt.. břicho pobolívá, dokonce v něm i píchá ´. jsem unavená. v neděli mi vadilo jídlo i pachy. no a dnes zase bolelo břicho, když jsem zvýšila hlas na syna... to se mi stalo už třetí cyklus. no a začala jsem špinit maličko... jako fakt nevím. přijde mi, že na ms je to brzy, ale že třeba nějak nefunguje dobře žluté tělísko.. zkusím si koupit to luteinum...

kolino
27. lis 2012

@mb85 tak pokud ti to ukázal digi tak to asi tak bude...i podle příznaku jsi jasná těhule! 🙂 takže zažeň chmourné myšlenky a mysli pozitivně!!! 😎

mb85
27. lis 2012

@maximka33 před utrogestanem jo ,ted ale je mám asi 30 dní, už se mi to jednoou taky stalo , při tom zamlklém těhu to jsem dělala taky test dřív a byl už pozitivní, no nevím,začínám být opravdu nervozní, hlavně se bojím toho zklamání

mb85
27. lis 2012

@kolino já bych ráda ,ale potom všem se bojím pozitivní jsem byla ráno 😀 jinak jsem dělala i ten proužkový test a čárka byla vyrázná ale o něco světlejší, uplně bledá nebyla

maximka33
27. lis 2012

@mb85 já myslím, že netestuješ brzy, pokud je to 14 dní po ovulaci. ale měla jsi ji poměrně brzy, takže i ms by měla přijít dřív ne? budu ti držet palce. ses tu ani neohřála 🙂

maximka33
27. lis 2012

@mb85 stejně to jsou zvláštní věci. jsem o tři dny dál než ty, ale ovu byla o týden později než u tebe..

mb85
27. lis 2012

@maximka33 no já jsem ted vlastně 24 den jen podle bolesti v podbřišku a špinění by měla být ovulacepřed 1O až 12 dny , což by odpovídalo i tomu digitálnímu testu,měla by sice přijít dříve jenže já beru ten utorgestan na prodloužení té luterální faáze tak možná proto

luuc_2012
27. lis 2012

@ladydi uvidíš všechno dobře dopadne, bylo by fajn kdyby se Vašík ještě otočil, ale i císař se dá zvládnout a budu celou dobu držet palečky. Drž se a do poslední chvíle budeme doufat. Měj se krásně a pozdravuj Vašíka v bříšku

winterska
27. lis 2012

@maximka33 ještě netestuji.. na špatné zprávy času dost 🙂

eva518
28. lis 2012

@maximka33 nebuď smutná. To, co popisuješ, vypadá na těhu, ale já nevím, jak moc může utrog.zvyšovat příznaky. Každopádně máš ještě cca 2-3 dny a to se pak ukáže, co to je 🙂 Moc bych ti těhu přála. Já také myslím na to, že kdyby se to podruhé nepo..., tak bysme mezi Mikulášem a Vánoci měli miminko, ale doufám, že nám shůry toto třetí miminko prostě přeje a nenechá ho odejít.
Co se týká funkce žlutého tělíska, moc o tom nevím, ale dr.by měl poradit, ne? Každopádně držím palce, abys nic takového nemuse řešit a měla jsi pod stromečkem ten nejkrásnější dárek 😵

eva518
28. lis 2012

@mb85 Držím palce, aby to dopadlo dobře. Chápu, že máš strach a bojíš se mít radost. Myslím ale, že pokud jsi měla ovu před cca 12 dny, tak by MS měla přijít dřív, než jsi počítala. Takže možná by tento cyklus byl třeba jen 27 dní. Já jsem měla mít MS okolo 23.10., testovala jsem jen kvůli narozeninové oslavě už 19.10. a byly tam slabé, ale byly //. Taky mi to vycházelo asi 4 dny před MS a bála jsem se stejně jako ty. Čekala jsem pak, jestli to okolo 23.nedostanu a když to bylo ok, tak jsem šla hned k dr. Tak nějak podvědomě jsem věřila, že to bude dobré, i když mě napadala spousta věcí...
Držím palce, za pár dní budeš chytřejší, i když vím, že každý den čekání jskou muka 😝

turcice
28. lis 2012

ahojky holky..nějak nestíhám číst a ani moc přispívat...děláme klukům ten pokoj a já jsem stále hodně unavená...do toho ty vánoce..vánoční ůklid mě teprve čeká... 😒
@maximka33 Moc ti držím palečky aby to konečně vyšlo 😉
@mb85 potichoučku gratuluji a moc držím palečky aby vše dopadlo dobře 😉
@ladydi Dianko moc držím palečky...už to máš za pár 😉

aagnes
28. lis 2012

ahoj holky, tak odedneška jsem na neschopence. Včera jsem byla u švagrové asi 2 hoďky a ta zjistila, že má malá neštovice. Vyletěla jsem jak střela a tak jsem se z toho sesypala, že jsem volala večer sestřičce od gyn. a ona mu volala, že mám být v klidu, když jsem je měla a že mám dojít.
Viděla jsem miniaturní tečičku na ultrz. 🙂 a že mám přijít za 14dní a to bude mít zrovna svátek Simonka 🙂 ta beruška mi dává samé znamení.
Musela jsem volat šéfovi a jsem z toho všeho špatná a zároveň šťastná, ale bojím se to štěstí vypustit.
Teď mě čeká lhaní jako trám, tak hurá do toho. 😎

aagnes
28. lis 2012

@mb85 taky potichounku gratuluju 🙂 chápu tvé rozpaky. MS nepříjde a bude teď už vše v pořádku 😉

eva518
28. lis 2012

@aagnes Ahoj 🙂 to je super, že jsi už byla na kontrole. Buď doma, nic ti v práci neuteče 😉 Já jsem se taky minule takhle lekla u neteře přítele neštovic, ale dr.mi řekl to samé - pokud jsem je jako dítě měla, tak to není riziko. A další kontrola ti vychází ne svátek malé, to je pěkné.. Držím moc pěstičky, aby tě lhaní moc nezmáhalo, ale to je to nejmenší. Máš právo si to nechat pro sebe, ani zaměstnavateli nemusíš podle zákona říct důvod, proč máš PN. Takže se nic neděje. Opatruj se, kočko 😵 😵 😵

aagnes
28. lis 2012

jo a včera jak jsem měla stresy, tak jsem to řekla přítelovi. Nechtěla jsem v tom být sama a nevím co bych mu řekla, kdybych byla doma. Nemám si nic plánovat, no 😀 čučel na testy a nechápal. Říká, tak když tam jsou ty dvě čárky, tak je to negativní, říkám néééé pozitivní a prej co to znamená? 🙄 chlapi
😀

eva518
28. lis 2012

@turcice Evi, říkala jsem si, že máte asi hodně zařizování... Na úklid se vyprdni, vždyť uklízíš celý rok, tak určitě nemáte doma jako v chlívě.. Důležité je, abys byla v pohodě. 😵

eva518
28. lis 2012

@aagnes 😀 😀 😀 jj, chlapi. Já myslím, že je dobře, že jsi mu to řekla. Pořád si vymýšlet, proč jsi doma... on to přece nikomu neřekne. A radost měl určitě i když nejsou Vánoce 😉

aagnes
28. lis 2012

@eva518 včera jsem si zrovna naplánovala, že budu chodit tento týden, pak ještě 14dní a do konce roku si vezmu dovolenou a od ledna půjdu na nesch. 😝 a vše jinak. No jak sem od švagrové vystřelila, tak mě ještě říkala kam jdu? jenže je neměl přítel. 😖
Šéfovi jsem to řekla jak to je, protože nevím co bych mu řekla jinýho až tak si vymýšlet neumím. Poprosila jsem ho, aby nic neříkal, tak uvidíme.

janikana
28. lis 2012

@aagnes ničeho se neboj, neštovice podruhé chytnout nemůžeš.

aagnes
28. lis 2012

@eva518 byl zaraženej jak vidle v hnoju a říkám mu, máš vůbec radost? a jako by se probral a řekl, že má moc velkou radost. A já zas a nikomu to neříkej 😀

No, jak jsem byla u švagrové, tak dělala brambory v troubě a měla tam i mrkev nakrájenou, ježiš to bylo dobrý 🤐