Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
21. srp 2012

@happyfrog80 já mám velice dobrého gyndra, který už ví co na mě platí. S hormonama prostě funguju a tím je šance větší 🙂 Toto těhotenství zatím vypadá dobře, ale pořád se člověk bojí. Neříkala bych pravdu, když bych řekla, že si ho užívám jako to první. Pořád se člověk bojí so připustit, že jako jsem těhotná a radovat se z toho jak se patří. Člověk žije od kontroli ke kontrole a jen se modlí aby bylo všechno OK. Byli jsme na prvotrimetriálním screeningu a vše dopadlo dobře, teď ve 21tt na UTZ taky vše dopadlo dobře. Malá už si hezky kopká a pupík mám už dosti velkej. zdravotně dobrý, krom nějakých těch křečí, ale na to beru magnezium. Nemám si na co stěžovat. Tobě přeju abys už taky byla brzy těhulka a aby vše bylo v pořádku, jako všem holkám tady. Všechny si to bez výjimky moc zaslouží.

terulin
21. srp 2012

Tak jsem se potkala s kamarádkou, která má stejný TP, jako jsem měla mít já. Už má krasné bříško, plnou peněženku fotek z ultrazvuku. Takovou vlnu závisti, kterou jsem si prošla, bych vůbec nečekala. Ach jo, nejraději bych tloukla hlavou o stůl......

turcice
21. srp 2012

ahojky holky..no tééda tady se to rozjelo..člověk tu chvilku není a takového dočítání 🙂 🙂 🙂 No tak my a barák..to asi nehrozí nooo 😒 😒 😒 manžel je opatrnej na nějaké splácení a má strach že kdyby se někdy něco po...tak že by byl problém 😒 😒 😒 ale já po baráčku toužím nebo po nějaké chalupě či chatě kam by se dalo jezdit..no uvidíme co ukáže čas...momentálně bydlím ve 4patrovém pan.bytě 4+1 v přízemí s menším balkonem....ale můžu být ráda za to co je 😀 😀 Jinak dnes jsem ráno měřila teplotu a nevím je to asi tím vedrem,měla jsem 36,7 a včera 36,3..jsem 2dny po ms...

turcice
21. srp 2012

@fykyska veruu já jsem jako kšandy napjatá jak dopadne to vaše snaženíčko 😒 😒 😒 😒 😒 koncem víkendu bys mohla už testnout ne??? 😉

mircisek
21. srp 2012

@turcice Ty jsi nedočková i na cizí testování. 😀 Já jsem taky vždycky testovala dva dny před MS. Tentokrát jsem to nechala vyhnít a objevit pak obrovský dálnice a ne jen sledovat duchy je taky paráda. 😉

turcice
21. srp 2012

@mircisek no to určitě je ale to pokušení vidět ty duchy dřív jak v den očekávané ms nebo později 😉 😉 😉 No jsem napjatá jak to holkám dopadne 😀 😀 😀 když si tady tak píšeme o hojném snažení,hlenech a ovulkách 😀

mircisek
21. srp 2012

@turcice Já bych to vám všem tak strašně přála. 🙂 🙂 🙂 Já jsem teď na pokraji sesypání, abych s dalším nezdarem nerozšířila řady. Ale nevím nevím, jestli bych ještě měla odvahu vrátit se mezi snažilky. 😝

turcice
21. srp 2012

@mircisek mám to asi podobně 😒

turcice
21. srp 2012

holky já mám dnes v té hlavě z toho vedra asi nějak vymeteno 😒 😒 😒 jdu si dělat ovulační test,počůrám ho a koukám na to a koukám a pak mi dojde že to byl test těhotenský který jsem dostala zdarma k ovulačním 😒 ...no nejsem já PAKO????

mircisek
21. srp 2012

@turcice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mircisek
21. srp 2012

@turcice Tak na mě ve čtvrtek mysli.

fykyska
21. srp 2012

@turcice haha AHOOOJ Evulí, noo už sem taky jak kšandy přemýšlím kdy vlítnu do lékarny pro zásoby 😀 Když já mám před prací takovu pindu lékárnici ta dycky kouká jak můra 😠 😠 No jestli neumřu v práci z horka testovala bych nějak tak 25+ já budu ráda i za ducha protože u mě čím dřív tím líp než aby to zase skončilo špatně ☹ 🙂

turcice
21. srp 2012

@mircisek určitě budu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

turcice
21. srp 2012

@fykyska no tak já jsem o jeden test chudší když tak pitomá a počůrám ho místo ovulačního tak to taky vidím na dokoupení někdy za 10dní 😀 😀 😀 Jinak dnes v tom vedru mám Zumbu..já tam asi umřu 😝 😝 😝

fykyska
21. srp 2012

@turcice Téda no to bych se nedoplazila ani do tělocvičny - TAK NEPADNI - já budu ráda když se odplazím domů myslela jsem že půjdeme dřív ale na poslední hoďku přišel el capo de tutýýýý 😀 tak sem v řiti a pujdu hezky až v 5 jestli se nerozpustím totálně mě v kaclu ,,stojí" vzduch ☹ žene se buřina tak už aby tady byla .... 🙄 Muž mi pujde koupit testy tak třeba už nějakej počurám MS začal 1.8. tak třeba od 15 už tam někdo bydlííí 😕 😀 asi neodolám ale berme to jako neofiko čurání 😀 😀

froka
21. srp 2012

Ahoj holky, tak to se týče bydlení, tak já jsem právě z domku kam jsme se cca v mých 12letech přestěhovali, utekla zpět do města, kde jsem se narodila. Ale to je asi i tím, že ta vesnice byla pomalu jako konec světa. Bus jel 2x za den, takže nějaké kulturní vyžití či kontakt s lidmi bylo na nule a taky nemám dobré vzpomínky, všechno peklo (zneužívání, deprese, pokus o sebevraždu), kterým jsem si prošla jsem zažila tam. Až mě jednou asi osvítil duch svatý a sama jsem si řekla, že se musím o rodiny trhnout (pořád jsme se hádali) jinak to už nevydržím. Nejdřív jsem šla do podnájmu a shodou náhod to bylo ob 3 vchody, kde bydlel můj manžel, ale to byla opravdu náhoda, protože jsme se poznali až potom, co jsem ten podnájem měla sehnaný. A teď bydlíme ve svém bytečku právě uprostřed mezi těmi vchody 😀 , který nám dali Míšovi rodiče. A je nám tu dobře 🙂 Ještě ten prcek a bude to super 🙂 🙂 🙂

froka
21. srp 2012

@turcice Zumba? V takovém horku? Nechápu 😀

terulin
21. srp 2012

@froka Páni, ty toho máš za sebou pěknou fůru...

turcice
21. srp 2012

@froka
no taky mám z toho hrůzu jak to zvládnu to odcvičit..uvidím kolik nás taky bude a podle toho se rozhodnu jestli se cvičit bude... 😝 😝 😝 😝 cítím se i nějak divně..je to divný ale břicho mě pobolívá jak při ovulce a měla jsem i ten hlen...ovu testík byl negativní jen taková slabá čárka..ale je to divný 😒 jsem dnes 7DC

turcice
21. srp 2012

@fykyska no ty seš jako já 😀 😀 😀 😀 s těmi testy 😀 😀 😀 😀 no však já taky mám problém tam jít a odcvičit to..no písnu zda jsem se nerozpustila 😀 😀

terulin
21. srp 2012

@turcice A cvičíte aspoň vevnitř s klimoškou? nebo jsi venku?

fykyska
21. srp 2012

@froka Trošku se v tobě vidím - šikana, zneužití asi ne tak že by mě někdo znásilnil ale můžu to brát jako hodně zlý sex. zážitek, potraty, hádky doma , rychle vystřelit do světa, deprese , léčba i já sem měla tu čest 😖

fykyska
21. srp 2012

@turcice No to teda laskavě napiš 😀 😀 😀 kdo by se mnou virtuálně čural na papírky 😀 😀 😀 😀 a k té bolesti třeba je to dozvuk MS 🙂 a nebo také horkem, stolicí , stravou tekutinama apod 🙂

turcice
21. srp 2012

@terulin cvičíme vevnitř ale bez klimošky v takové tělocvičně 😝 😝 😝 takže fakt děs 😝 😝

turcice
21. srp 2012

@fykyska no tak holky..tak já se přidávám do klubu...nerada to takhle rozepisuju ale minulost taky fakt nic moc...vlastně od začátku kdy můj táta hrozně pil a mámu bil a dál kdy mamka měla dalšího pratnera a ten mě šmíroval vždy když jsem v noci spala...aj aj...no a deprese a silné antidepresiva taky velice dobře znám..no je toho hafo... 😒

fykyska
21. srp 2012

@turcice Tak koukám že je nás tady víc - taky minulost nic moc - můžeme si podat ruce já měla šikanu na zakladce a to že tenkrát to byla vesnice ale malá hubená 35kg holka toho taky moc nezmohla - rozvod rodiny, milenky otce , pokus o sebevraždu skoro rok v léčebně - vcelku humanní řešení nepříjemné situace asi si řekli rodiče ale že mám doživotní trauma kdy zavřeli 12 letou holku do blázince mezi feťačky záškolačky, zlodějky jen proto že byla nešťastná to už nikoho nezajimá..naprosté neporozumnění s vlastní matkou snaha o získaní otce, který jak tenkrát řekl si našel jinou rodinu. Antidepresiva která sem nechtěla ale musela.. Pak vztah s klukem co mě mlátil, ublížil při sexu, až sem chodila s modřinama, potom konečně zamilovaná a on egoistickej skoro 30 letej hajzl co by si pro koleno nechal vrtat koleno - první potrat odmítání sebezapření kvuli okolí - sem hotová- nemůžu dál a najednou konečně pravá láska srovnávám se ------- druhej potrat ... a teď snad už dobrý 🙂 🙂

turcice
21. srp 2012

@fykyska Veruu..bude to už jen dobrý..já taky toho správnýho chlapa potkala až před 3lety....a před tím to byla jedna katastrofa za druhou 😒 to dno jsem si taky zažila 😒

froka
21. srp 2012

@fykyska
@turcice No o šikaně na základce ani nemluvím, naštěstí jsem v 7.třídě od toho utekla na gympl. Co se týče chlapů, tak já jsem byla do 24let panna, těžko říct zda to bylo dáno tou zkušenností z dětství, psychikou nebo jen tím, že prostě na nějaké seznamování kvůli studiu a perfekcionismu (ke kterému jsem byla vychována, něco jako "když to nedokázala moje sestra, tak musím já"), nebyl čas. No holky, myslím, že bychom si měly o čem povídat. Ale je to minulost a doufám, že už jsem si to "vyžraly" a teď nás čeká to zasloužené štěstí. Už je myslím na čase! 🙂

turcice
21. srp 2012

@froka na čase určitě je.. 🙂 A Kačí..do 24let panna..klobouk dolů..to se jen tak nevidí..ale je to krásný a docela ti to závidím 😉

ladydi
21. srp 2012

@froka tak po těchto zkušenostech se asi není ani čemu divit ☹ no naše vesnice už je městys má skoro 1200 obyvatel a děje se tu docela dost věcí, ale já jsem zase taková, že nikam moc nechodím.
@fykyska no vidíš, Tobě se smáli že jsi malá a hubená a já měla opak, tlustá a na střední jsem si tím užila nejvíc, až jsem přestala jíst a spadla do anorexie a bulimie, zhubla jsem tenkrát hodně, ale moje celodenní jídlo bylo jeden kinder milchsnite (nevím jak se to píše) a nebo rohlík, o víkendu jse mjezdila z intru domů a tam jsem musela jíst a tak jsem to chodila vyhodit, což po krátké době nebyl vůbec problém, nemohla jsem jídlo ani vidět. A jak Ti přítel ublížil při sexu? jestli se smím zeptat? Já si totiž v životě zažila vlstní hloupostí 2x znásilnění, vrátit se zpět do normálního chodu při sexu bylo hodně těžký, ale jsou věci který nesnesu dodneška, jako třeba sahat na krk, protože při tom jednom mě ten magor škrtil a byla jsem si jistá, že mě zabije, když neudělám co chce...
@turcice no tak násilí v rodině, neumím si to představit, moje rodiče žili naprosto v pohodě, no občas se pohádali, ale kdo ne, že jo....