Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@mv budeme mít doma takové dítě, jaké si vychováme, jak moc se mu budeme věnovat 🙂
@mircisek jj taky jsem za vyzkoušení. protože i když nová sada, pak se to musí prodat pod cenou a člověk na tom hodně ztratí. ale stejně se divím, že vám ty plenky nesedly, vždyť se dají dobře zapnout na patentky. nesmí tlačit, ale ani být volné.
to je fajn, že kardio dopadlo dobře. věřím, že šelest se ještě může ztratit.
co se týče toho porodu KP, to byl kamarádčin první porod? mně ještě říkali, že kdyby to bylo druhé dítě, že by to zkusili, ale u prvorodičky nebudou riskovat. asi ví proč.

fram
2. únor 2011

Ahoj holky,
@lucie.krajcarova klukovi jsem dala do ruky fotku, řekla mu, že je to jeho brácha nebo ségra 🙂 Doteď se z toho nemůže vzpamatovat, je hrozně šťastnej, moc se těší a pořád vymýšlí jména. A pečuje o mě 😀 Je fakt zlatej.
@rozum na kontrolu jdu ve 13.45.,protože dopoledne jsou těhulky, tak mě dr. chtěla zatím ušetřit pohledu na bříška 🙂 A nenápadně - všechno nejlepší k narozeninám 😀
@leheckova tak já už držela palce, myslela jsem, že rodíš 😀
@mircisek gratuluju ke zdravému srdíčku
@a.j.a. ať to zítra Klárka zmákne, hlavně, že zápal plic je pryč

jahudka80
2. únor 2011

@fram úplně mi vyhrkly slzy do očí, jé to je krásný 🙂

fram
2. únor 2011

@jahudka80 počkej, jak se bude Maruška těšit na "panenku" 🙂

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@rozum všechno nejlepší kočko, a ať brzy přijde ten nej dárek 🙂

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@fram tak to je super, syn se nezdá 🙂 jsem zvědavá, jestli bude i s kočárem jezdit tak ochotně 😉

mircisek
2. únor 2011

@lucie.krajcarova Filípkovi byli krátký na bříšku, on je dlouhej a hubenej.
Ten šelest nic není, tak ani nemusí mizet. Třeba ani nebude slyšet.
Rodila první, druhý už mělo rozum.
Synovci bylo 15, když se malej narodil. Do porodnice se hrnul jako první a s kočárem taky vyrazil s chutí. Někdy se mi zdá, že Ti puberťáci mají k malým dětem blíž než puberťačky.
Neteřinka má malýho ráda, ale synovec má k němu rozhodně blíž.

fram
2. únor 2011

Můj kluk hrozně miluje dvouletýho synovce a úžasně si s ním vyhraje 🙂 Na kočárek může balit holky 😀 Říkal, jak se bude vždycky těšit ze školy a že bude přebalovat, ale jen počůraný 😀 Já vím, že to nadšení trošku opadne, ale už teď je jasný, že pomáhat bude. 🙂

mircisek
2. únor 2011

@fram Přesně tak. Synovec funguje úplně stejně. Bohužel nebydlí tak blízko, jak by se nám líbilo. Gratulace!!!

martasl
2. únor 2011

ahoj holky.

mv-nejsi sama,pro koho jsou ty plenky španělská vesnice,je jich děsně moc,všemožně se to kombinuje a dokupuje....zlatý klasický čtvercovky.ale pokud se na nás usměje štěstí,tak bych jich pár taky pořídila.a s těma pozdníma dětičkama-s rozmazlením se počítá 😀 😀 😀 (samo že v rozumné míře). 😉

mircisek-gratuluju ke kontrole.jen tak dál 🙂

rozum-všechno neeeeej k narozkám a přeju ti tan nejhezčí dárek,jakej může ženská dostat 😉

fram a jahudko-tak ať vám to dopadne na 1 .zítra se juknu na výsledky.dnes mažu na noční a zítra taky 😝 😝 😝 😝 ,jsem zvědavá,jestli se mistrová vytasí s pracovním řádem.

martasl
2. únor 2011

a.j.a.-tak ať krev dopadne dobře a Klárinku to moc nebolí.hlavně,aby už bylo všechno v pořádku. 😉

zzzzuuuuzzzziiii
2. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem si dneska rano pichla injekci do briska a za 36 hodin je to tady 🙂
Luci pokud to nevyjde tentokrate, tak hned pristi cyklus jdeme k panu doktorovi znovu, ja uz nechci a nebude na nic cekat.

pe_t
2. únor 2011

Ahoj holky, sice moc nepíšu, ale každej den sem juknu 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii už jsem na tebe zuzi tolikrát myslela, jak asi je... 🙂 asi mi uniklo - injekce jako nějaký hormony?

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii taky nevím, co přesně si pícháš?

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@pe_t jak se cítíš? jak tě to baví ve škole?

jane84
2. únor 2011

Ahoj holky, rychle nakukuju jestli už holky daly zprávy a obě jdou až teď po obědě 🙂
@rozum tak tedy nenápadně, blahopřeji k narozeninám, mě to tento měsíc čeká taky.
@mircisek blahopřeji k srdíčku 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii tak hups na to už teď 😀 😀

pe_t
2. únor 2011

@lucie.krajcarova jj baví, máme ted už aspon konečně trochu klidu po konferencích, tř.schůzkáxh, zápisu a vysvědčení. I na děti bývá leden moc...všechny ty prověrky a pololetky. Ale začínají u nás chřipky. Mě dnes chybělo 9 dětí. Jinak u nás pořád pokračuje snažení a zatím nic... za měsác jsem obj k doktorce. Tak uvidím. Beru teď tu bylinnou kúru od pí. Podhorné. Snad zabere.

pe_t
2. únor 2011

@lucie.krajcarova jak to vypadá u vás?

zzzzuuuuzzzziiii
2. únor 2011

@pe_t peti byla jsem domluvena z doktorem, ze treti den meho cyklu mi udela hormonalni profil a desaty den prijdu na ultrazvuk... to bylo vcera. a jelikoz jsem uplne zdrava a manzel taky, zkusime tomu jeste jednou dat sanci normalni cestou, jen mi trochu pomohl v tom, ze vim, ze presne za 36 hodin budu nejplodnejsi, coz je ve ctvrtek vecer, ta injekce s hormonkama zapricini to, ze muj krasny velky folik, co tam mam praskne presne ve ctrtek vecer.
No a kdyz ani tahle varianta nepomuze, nechame se udelat inseminaci. Manzel tam jen necha spermijky a pan doktor mi je da do briska primo k vejcovodu zase az budu plodna.
Ja uz nechci cekat, sice mi vysledky z histologie po konizaci, na ktery jsem byla v prosinci vysli dobre, ale mam strach, ze se mi to muze vratit a proto mi i doporucil doktor, dite nejlepsi co nejdriv...

zzzzuuuuzzzziiii
2. únor 2011

@jane84 manza si dela zasoby uz od patka 🙂 to budou dobry dve deci 😀

zzzzuuuuzzzziiii
2. únor 2011

@lucie.krajcarova to byla luci jednorazova injekce nevim nazev, nejake hormony, abych vedela presne kdyz bude ovulka a ta je 36 hodin po pichnuti, protoze jiny problem nez spatne nacasovani u nas neni.

mv
2. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii to je asi něco jako Pregnyl,či podobné.Na mě to moc nefungovalo, byla jsem na kontrole po 30hod a už byl folík ruplej.. ☹
tak na to skočte co nejdříve... 😀

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii tak to je dobré vědět!!!!!! určo má smysl snažit se hned, některé spermijky vydrží čekání 🙂

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@pe_t u nás to není moc zajímavé. čekám na ms a začnu brát antikoncepci, do nástupu do práce. pak se na to vrhnem po hlavě. takže vám všem dávám další 3 měsíce přednost 😀
@jane84 Jani, jak to jde? máš trochu lepší pocit? už pomalu stříháš metr?

jane84
2. únor 2011

@lucie.krajcarova dnes jsem už dala 2 otázky, musím si je ještě trochu projít a srovnat to v hlavě. Těch sloučenin je mooooc. A vrhnu se na další, jen co si dám kafe
@zzzzuuuuzzzziiii vrhla bych se na to hned a ne až ve čtvrtek. Spermijky určitě vydrží. A zítra to zopáknout 😉

meiki
2. únor 2011

ahojky holky, tak pristi tyden se vrhame na snazenicko, moc prosim, drzte nam palecky, aby to zase brzy klaplo, ale tentokrat, aby vse bylo ok.

jahudka80
2. únor 2011

Ahoj holky tak hlásím těhu potvrzeno 5tt 🙂

meiki
2. únor 2011

@jahudka80 super, blahopreji a kolik dutinek? Jedna? 😉

lenkacar
2. únor 2011

@jahudka80 paráda 😵

marulinka
2. únor 2011

@jahudka80 gratuluji 🙂 🙂