Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
7. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii 5 den po IUI špinění vypadá docela dobře, akorát na uhnizďování 😉 Ten hormonální profil jsem myslela tak, že se na něj domluvíme. Vím, že se dělá jeden odběr dělá hned zkraje cyklu a pak ještě jeden. Jsem hlavně dost překvapená, že mě objednali tak brzo. Normálně to tvrá skoro měsíc. Třeba se k nám štěstí na chvíli otočí čelem

fram
7. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii to špinění vypadá dobře, já to měla taky tak, byla jsem naštvaná, že mrcha přichází hrozně brzy. Druhý den čisto a pak už nedorazila. Žádný jiný příznaky těhu jsem neměla 🙂 Moc držím palce.
@jane84 foliky už budou vidět, navíc je může omrknout a v pondělí si tě pozvat znova a pozná, jestli rostou.

yfka30
7. bře 2011

Ahoj holky, tak pohovoor dopadl v rámci možností, ted týden čekat, jestli se ozvou nebo ne 😕.
Holky spíš bych potřebovala, aby jste mi koukly na graf. Jsem z něho jakási zmatená, takhle mi teplota ještě neskákala 🤐 😕. Třeba je to normální, ale byla bych ráda za názor zkušenějších. Děkuji 🙂
http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...

helcenka
7. bře 2011

Ahoj holky,
všechny zdravím.
@zzzzuuuuzzzziiii - držím palce, je dobře, že se na to moc neupínáš, možná pak budeš mile překvapená 😀
@jane84 - tak to je fajn, že jdeš takhle brzo, buď ráda, že se to nepotáhne další měsíc, než by tě objednali jinde. U bývalého doktora jsem taky byla vždycky objednaná do týdne, maximálně do 10 dní - teda pokud to nebylo akutní, to je jasné. A tady u toho je normální objednací doba 3-4 týdny, no a když do toho má ještě někdy dovolenou, tak i 5 týdnů. Ale jsem spokojená, neměnila bych. Zase to chápu, protože má ještě půl úvazek v nemocnici, takže je dost vytížený.
V pátek se uvidí a určo už se to někam pohne. 😀
@martasl - s prací je to dneska na pytel, já vlastně před mateřskou byla 6 let v jedné práci, smlouva na dobu neurčitou, dělala jsem vlastně to, co jsem vystudovala, i když finančně to nebylo zas tak atraktivní. Teď počítali, že se tam vrátím po mateřské, a když jsem oznámila, že teda půjdu na druhou mateřskou, tak mě div neukousali, jak si jako dovoluju mít druhé dítě... Každý mi říká, abych si vážila toho, že mám práci, jenže nevím nevím, jestli se mi chce úplně vracet zpátky, uvidíme za tři roky 😀.

Jinak holčiny jsem úplně KO, Kubík se docela vykurýroval, dneska už jen pokašlává a já, jak to chytila od něj, tak jsem myslela, že to o víkendu vyležím a ono je to spíš ještě horší. Ve čtvrtek mám jet pryč, tak to jsem zvědavá, jestli se z toho do té doby dostanu. Je mi fakt zle, mám rýmu, kašel, nohy se mi třesou, blbě od žaludku... 😝
Jdu na chvilku zalézt, než manža půjde do práce. Pak si budu užívat s Kubíkem, doufám, že bude hodnej. 🤐

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@jane84 tak jestli jsou hádky jen na jaře, tak to bych i brala 🙂 my se chytnem asi každý měsíc 😀
@sarykbrok to je blbý s tím cyklem... ach jo, jen ať se to už upraví. a chtěla jsem se zeptat, kolik ti je, že bych to zapsala do tabulky.
@jahudka80 určo se zeptej na mast,hlavně aby ti to pomohlo. záda ještě budou hodně trpět, tak proč hned na začátku.mé švagrové hodně pomohla jírovcová mast.
@zzzzuuuuzzzziiii gratulace k narozeninkám, hlavně ať ti zdravá, ono vše další už přijde 🙂)) máš super přístup, to se mi fakt líbí 🙂)))))))))))

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@helcenka ty nemoci jsou na pytel. Heli, čajík s medem a citronem, ležet, odpočívat. určitě bude líp. a s tou prací máš pravdu, taky si nejsem jistá, jestli se mi bude chtít po dvou letech do stejné práce, nebude, vím to už teď. nasstoupím tam jen proto, že mi to místo budou držet, ale budu si hledat něco blíž domovu. teď to mám asi 40 km. cestování víc než hodinu.

sarykbrok
7. bře 2011
zzzzuuuuzzzziiii
7. bře 2011

@lucie.krajcarova Luci dekuju, i kdyz uz neni co slavit, ta dvacitka mi nejak utika 🙂 Rikam, uz navdzy mi bude jenom 25 😀, kdybych aspon jeste dodatecne dostala jeden malinky darecek, no...
@jane84
@fram
nevim, nechci si moc delat nadeje... uhnizdovani, nevim, proste se bojim nebo takoveho pripustit. kazdopadne to proste budeme zkouset dal.
Je jaro, nejkrasnejsi obdobi roku, tak kez by se nam vsem konecne zadarilo 😎

pe_t
7. bře 2011

Ahoj holky 🙂
u nás to konečně voní jarem, sluníčko svítí ááádherně, hned je lepší nálada 😉
@zzzzuuuuzzzziiii budu mocinky držet palce, ať to dopadne s // 😵
Já teda jsem taky jak na trní, když na test je brzo a do ms daleko 😀 , ale žádné špinění nemám. Jen mě častěji popichuje v podbřišku a mám jemnounké občasné pobolívání chvilkové jak na ms....no tak uvidíme. Ale jinak čekám na 1DC a mám přijít k dr. pro clostík s doporučeným dávkováním. Je fakt, že to udělalo svoje - jsem teď jakási v pohodě, že holt počkám a přijdu už konečně pro nějakou podporu k těhu. Jak říkáš, že se už aspoň něco děje 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem koukla, co je tu noveho a tady od vcera vubec nic...
😲

herbie
8. bře 2011

ahoj nebyla jsem tu 3 dny a skoro vubec jste nepsali hahahahaha jak se mate ja mam mrchu 3 den a docela to jde nastvana nejsem pocitala jsem s tim mejte se moc krasne jdu spinkat vratila jsem se z cest 😀

fram
8. bře 2011

Ahoj holky, kde jste kdo? 😕 😕

tiburcia
8. bře 2011

Holky vše nej k MDŽ 🙂 😵

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@fram fram opravdu jsi nemela zadne priznaky? Ja jsem dneska 8 den po IUI a nic... porad si prijdu uplne normalni. Jen to mirne spineni 5 den a jinak nic. Mam to dostat v pondeli az ve stredu, nevim, ale zacinam byt nervozuni. Chci mysliet pozitivne, ale obcas me to tak prepadne.

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@tiburcia ano všem ženám 🙂

angelina987
8. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Chci tě uklidnit, že taky jsem neměla žádné příznaky a taky špinění jako Fram i ty a mrkni mi do statusu 😲

lucie.krajcarova
8. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................42DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................38DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................38DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................33DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................28DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.....................23DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................23DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................23DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................20DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................13C
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................10DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)........................................9DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................6DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................4DC

lucie.krajcarova
8. bře 2011

Všem holkám přeji vše nej k svátku 🙂
Zuzi, držím moc palečky, zkus se nějak zaměstnat, ať na to tak nemyslíš.

fram
8. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii opravdu jsem příznaky neměla, on mi to tady nikdo nechce věřit 😀 ale je to tak. Testovala 31DC, mrcha měla přijít 28DC a vůbec jsem ty // nečekala. Špatně mi začalo být až týden po testování.Do té doby jsem neměla ani zvětšený a citlivý prsa, ani chutě ani nevolnosti. Možná jen bílý výtok, ale na výtoky docela trpím, takže nevím, jestli byl těhotenský.
@tiburcia děkujeme za karafiát, super obrázek 😀

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@fram vytok pozoruju uz dva dny taky, husty bily - pardon, ze to tak pisu... Ale - ted jsem byla na WC a opet vidim lehke spineni, jsem 8 dni po IUI... nevim, to je divny.
@lucie.krajcarova Luci kez by... dekuju.

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

Holky nedelate nektera ucetnictvi, danovou evidenci?

lucie.krajcarova
8. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii já jen daňové přiznání... ale v účtu se orientuju, co bys potřebovala?

mircisek
8. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, já jsem kromě výtoku taky neměla do očekávané MS žádný příznaky. Jen jsem měla jakési tušení. 😉 Já myslím, že před termínem MS má příznaky málokdo. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@lucie.krajcarova
Presne to 🙂 ne, jsem uplny totalni zacatecnik (ucto jsem teda mela na skole, ale to bylo v petactyricatym...) a chci manzelovi delat papiry. mam na to sice program a muzu si rict tchyni o pomoc, ale chci to zkusit sama.
Nevim, z ktere strany se do toho pustit. Ma od neho faktury vydane, nejake prijmove doklady, bankovni vypisy a faktury za tel. neni toho moc, ale nevim, jak si to srovnat, zpracovat, roztridit, z ktere strany zkratka na to. Jestli si to nejak napsat pod sebe jako vsechny prijmy, vsechny vydaje... a co s tema bankovnima uctama, protoze mu vsechno je prave pres to.

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@mircisek ja uz jsem z toho jelen... ☹

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@mircisek tuseni bych mela, ale jen chvilema 🙂 pak zase totalni tragedka a pak zas nic...

lucie.krajcarova
8. bře 2011

Zuzi pro daňové přiznáni ti bude stačit jen faktury vydané a přijaté, tj výnosy - náklady. zkus si to dát na dvě hromádky. když tak bych ti víc poradila třeba na fb, co říkáš?

zzzzuuuuzzzziiii
8. bře 2011

@lucie.krajcarova je Luci ty jsi zlata. Jen nemam fb 🙂 jsem jeho odpurce. Ale kdyztak ti muzu dat mejlika... kazdopadne jsem na to ted koukala, tak jsem si to hezky srovnala je to podle mesicu a mam faktury vydane, faktury prijate a nejake doklady a vypisy, ty teda nevim, jestli budu potrebovat. Delam to za minuly rok, to jeste nebyl platce DPH az od letoska je (od unora), ale to zatim neresim.
no a ted co s tim dal... zkusim se podivat, jak to delal vloni. stacilo by rict jeho mamine, ale momentalne mentalne me rozciluje a nechce se mi za ni.

lucie.krajcarova
8. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii tak mi můžeš napsat na skype lucie.krajcarova1, když si nebudeš vědět rady. já zítra zrovna s jedním přiznáním jdu na finančák, budu se ptát. jestli mám pravdu a budou mi vracet 7 tisic 😀

yfka30
8. bře 2011

Ahoj holky, jdu se pochlubit 17.3. nástup do práce. Už se docela těším, po třech letech to teda bude mazec 😅 .

@zzzzuuuuzzzziiii jestli tě to trošku uklidní, tak já neměla příznaky celých 9měsíců 😀 . Kromě rostoucího břicha a ke konci pálení žáhy vůbec nic 🙂 . To špinění vypadá dobře, budu držet pěsti 😵