Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
8. bře 2011

@yfka30 tak ať se ti v nové práci líbí 🙂 🙂

lucie.krajcarova
8. bře 2011

@yfka30 Tak to je paráda, gratuluji 🙂 a co přesně budeš dělat? na plný úvazek?

yfka30
8. bře 2011

@fram
@lucie.krajcarova díky holky. Luci budu dělat kontrolu kvality, prostě kontrolovat monitory, jestli to dobře vyrobili a jestli fungujou tak jak maj (to bude zmetků 😀 ). Je to na plnej úvazek 3dny v týdnu 12ky a pak 4 dny volna 🙂

jahudka80
8. bře 2011

@yfka30 😀 jé já též dělala kontrolu kvality ale klimatizací do aut 😀 tak ať se tTi v práci líbí 😉
@zzzzuuuuzzzziiii držím Ti všechny palečky 😉

Holky já jdu zítra ve 14:30 na kontrolu, ...tak pak písnu jak jsem dopadla, ono to tam bude asi na dlouho... a to musím sebou vláčet malou 😒

lucie.krajcarova
8. bře 2011

@yfka30 teda, to bude pěkná zabíračka!!! to se může stát, že celý den neuvidíš malého ☹ snad si to pak s přítelem nějak vynahradíte....
@jahudka80 to je super, že jdeš na kontrolu. hlavně řekni i o tom, jak se cítíš, třeba ti něco poradí. a držím palce na srdíčko.

fram
9. bře 2011

@yfka30 to se docela namakáš, asi to bude ze začátku náročný, ale určitě si zvykneš 😉
@jahudka80 držím palce

lucie.krajcarova
9. bře 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................43DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................39DC
endie (23let, MA 3/2010).................................................................................39DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................34DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)......................................................................29DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj.....................24DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).....................................................24DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................24DC
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................21DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................14C
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................11DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................10DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)......................................................7DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................5DC

yfka30
9. bře 2011

Dobré ráno 🙂

@lucie.krajcarova neuvidím no, ale pak budu mít 4 dny volno, tak si to vynahradíme 🙂

@fram já už to dělala před otěhu, takže vím co mě čeká. Jen asi ze zčáku to bude záhul, než si zvyknu,ani né na vstávání, to jsem zvyklá, ale že budu muset makat 😀 . A upřímně se i těším, že vypadnu konečně mezi lidi, doma mi už hrabalo 🙂

marulinka
9. bře 2011

ahoj holky,po delší době,jak se máte?? 🙂
zzzzuuuuzzzziiiii držím palečky 😉 😉
jahudko tobě palečky ke kontrole 😉 jak ti je? je to už lepší??
fram,co ty,jak je???
yfka k práci gratuluji,ať se ti tam líbí 🙂 doma to je fakt někdy na zblbnutí 😀
Mně ten čas vůbec neutíká,jdu na screening AŽ 17.3. a to je pořád tak daleko ☹ jinak nevolnosti už přešly,bývá mi těžko jen navečer,protože se celej den pořád něčím cpu 😅
minulý týden sem marodila,hroznej kašel,doufám,že to miminku neublížilo 😖
taky sem měla tu bílkovinu v moči,mělo by to být už dobrý,doufám,že se to nevrátí.2x se mi stalo,že ze mě chrstla krev,valila sem na utz,srdíčko tam naštěstí bylo,mimi odpovídalo,později už to bylo dobrý,od tý doby žádný špinění,tak sem ráda.akorát teda nemám tu jistotu co mě uklidnila vždy po utz....do poradny du taky až za 3týdny,tak mi to vůbec neutíká 😒
sem se jaksi rozepsala 😅 😅 😅

jahudka80
9. bře 2011

ahoj holky zachvíli razím k dr. jen tak pro zajímavost narazila jsem na článek a ta diskuze pod ním ta tedy stojí za to. No docela by se mi to hodilo, ale kdo ví jak to všechno bude. 😠
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clane...

mircisek
9. bře 2011

Ahoj ,zdravím všechny. Já jsem dnes absolvovala OGTT (bleeee) a půlroční návštěvu urologie, kde jsem se zjistila, že všechny těhotné se na odběr cévkují. Tak jsem si to dneska užila. Urologie naštěstí v pořádku, ale pan doktor si mě pozval na začátek června, že to zkontrolujeme ještě před porodem a pak hned po porodu. Už se vidím, jak s novorozencem lítám po všech doktorech, kteří mě touží vidět po šestinedělí (onkologie - prsa, břicho, urologie, gynekologie). Hahaha, jsou fakt všichni moc zábavní. 😠

lucie.krajcarova
9. bře 2011

@mircisek a dobrý ten test? výsledek asi ještě nemáš. no s těmi doktory, ono i s novorozencem se nalítáš, každý týden k doktorovi, pak kyčle s utz a tak. ale tak bude s tebou aspoň týden manžel ne? se mnou jezdit 14 dní, protože jsem se ještě bála řídit 🙂))

meiki
9. bře 2011

ahojky holky

@jahudka80 jsem uz zvedava, jak dopadla ko
@lucie.krajcarova testy jeste stale nic, snad uz brzy budou
@mircisek no to teda, to mas litani a jeste teda ceka

lucie.krajcarova
9. bře 2011

@meiki jo to je fajn 🙂 však je ještě budem potřebovat,nemusí to být hned. ale objednané už jsou jo? a co ty, jak se cítíš, máš s přicházejícím jarem lepší náladu?

meiki
9. bře 2011

@lucie.krajcarova jj objednane jsou, jj nalada se slunickem stoupa 🙂

meiki
9. bře 2011

holky nemyslete, ze jsem na vas zanevrela, nene, jsem tu kazdy den a koukam a ctu, jen nejak jdou mimo me temata o cem tady pisete, proto se nezapojuji, bud o tom nic nevim nebo uz to nekdo napsal 😉
ale spehuju vas porad 😉 😀

mircisek
9. bře 2011

@lucie.krajcarova Dneska nebo zítra mi budou volat nebo radši nevolat. Manžel se mnou bude snad 14 dní. Teda ještě řeším, co bude s malým, když budu v porodnici. Optimisticky doufám, že si ho vezme mamka. Ta jde 30.6. konečně do důchodu, tak snad jí zbude ještě nějaká dovolená. Jinak si bude muset vzít miláček OČR. No, nějak to budu muset vymyslet. 😝

meiki
9. bře 2011

@mircisek ted jsem nekde cetla, ze muze dostat osetrevne na dite, tech 9 placenych dni

lucie.krajcarova
9. bře 2011

@mircisek tak třeba budeš přenášet a mamka to stihne 🙂 jak to bylo u Filípka, jak ses trefila do termínu?
@meiki tak to je fajn

mircisek
9. bře 2011

@lucie.krajcarova Filípek je přesně na termín. 😉 Oni mě asi kvůli té břišní stěně přenášet nenechají, kdoví, jestli to zvládneme na termín. Uvidíme.
@meiki Jo, to je OČR.

mircisek
9. bře 2011

Holky, koukala jsem do fotoblogů. Co se to tady děje? Já se účastním vlastně jen téhle diskuze, ale koukám, že okolo je atmosféra pěkně ostrá.

lichtakova
9. bře 2011

Ahoj kočky 🙂
@mircisek jak ostrá? 😕

mircisek
9. bře 2011

@lichtakova Někdo z adminů uplatňuje zákon tak, jak se mu hodí. Zakazují se přístupy, ruší se alba atd. Já moc nevím, to jsem jen pochopila z narážek.

lichtakova
9. bře 2011

@mircisek já jsem teďka na něco narazila. 😕 ...

meiki
9. bře 2011

jahudko a co Ty? Jak jsi dopadla na kontrole

martasl
9. bře 2011

ahoj holky 😉

zuzi-jé,to vypadá nadějně.tfuj tfuj tfuj.... 🙂

yfko-takže kvalita,jo??já dělám něco podobného,kontroluju kondenzátory(pidi kostičky,jednoduše řečeno).ale už ne na dlouho.s mistrovou jsem domluvená,že pokud budu potřebovat propustit dřív,než za 2 měsíce,že mě pustí.příští týden se chci vrhnout do hledání,uvidíme,jestli něco najdu.

jahudko,tak co kontrola??teda záda,jo??tak to tě lituju,já mívám problém s krční páteří(z práce) a je to humus.auuuu!!

mircisek-jak to myslíš??jaké narážky??

jinak holky,ms stále nikde.zítra jestli to nedostanu,tak to bude můj rekord.pokud do pátku ms nedorazí,zajdu si na vyvolávačku a objednám se na prohlídku.jinak nálada pořád na bodu mrazu,prostě pořádná depka.jsem ráda,že vám je lépe a sluníčko s váma dělá divy 🙂

fram
9. bře 2011

@martasl sakra , ta tvoje mrcha je ale hnusná 😠 doufám, že brzy najdeš slušnou práci.

meiki
9. bře 2011

@martasl hele a nechces si udelat jeste jednou test? ted jsem narazila na album kde pani taky mrcha nikde, testy bile, na utz nic, tak vyvolavacka a po 14 dnech stale nic, tak udelala test a ejhle ona tam vyskocila carecka
tady je jeji album https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kristia/albu...

meiki
9. bře 2011

@fram je fram, tobe ale ty tydny pekne naskakuji 😉 , to je krasa

fram
9. bře 2011

@meiki jo, vždycky se těším na středu, kdy mi tam naskočí další tt 😀