Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
5. kvě 2011

@yfka30 neboj, já jsem zašpinila asi v 10tt, prý jak prorůstají cévy okolo vchodu a nějaká rupne, tak pak trochu zašpiníš-mně se to pak dočišťovalo týden, stalo se to v sobotu a musím říct, že pak v neděli a v pondělí to byly i celkem velký kusy, ale zůstala jsem ležet v klidu, utroš a bylo to v pohodě, ťuk ťuk

lichtakova
5. kvě 2011

@sarykbrok taky držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím(e) 😉

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

Takže holky, padám dolů z tabulky, dnes začínám špinit... tak kdy to už konečně vyjde 😖

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

@sarykbrok moc a moc držím palce!!
Marulinka, vše nej k narozkám a a´t si zítra na utz vybereš ten nejzdravější dárek!!!

marulinka
5. kvě 2011

@sarykbrok držím palce 😉 😉

marulinka
5. kvě 2011

@lucie.krajcarova tak to špinění mě mrzí,moc bych ti to přála.tak zas budu držet palce na další měsíc 😉
a děkuji za přání 🙂

lichtakova
5. kvě 2011

@lucie.krajcarova ☹ ☹ ☹

martasl
5. kvě 2011

ahoj holky 😉
sarykbrok-jééé,potichoučku gratuluju a držím včechny palce 😉 .konečně jste se dočkali,tak hlavně,aby bylo všechno ok a těhu probíhalo tak jak má.to nám ta spodní tabulka hezky řídne,to je bazva 🙂

luci-to mě mrzí,chápu jak ti je.já jsem tomu v dubnu tak věřila a doufala,že to vyšlo.už to prostě nechápu.a už se asi nepoštěstí,aby byl manžel skoro měsíc každej večer doma. ☹

blanches-ahoj,moc mě to mrzí.já dostala porevizní ms asi 40 den,po revizi jsem špinila asi necelé 2 týdny.ale já jsem začínala už 17 týden.a užívala jsem hned po revizi silná antibiotika,tak to mohlo trochu ovlivnit,měla jsem docela bolesti.

jahudko-teda,takovej nedoplatek za zateplenej byt??to je mazec.20 000,- sleva mi přijde malá,to je jako nic a asi na to nikdo nezabere.nechcete zkusit aspoň 50 000,-?já bych šla klidně i o 100 000,- jen abych se toho bytu už zbavila.dnes si každej za ty peníze,co dá za byt postaví raději menší domek.říkal to i manžel,nestíhaj,jak se každej rozhodl honem začít stavět.

marulinko-všechno nejlepší a nejkrásnější dárečky máš doma a jeden v bříšku.ať dnes všechno dobře dopadne,myslím na tebe 😉

martasl
5. kvě 2011

a.j.a.-tak to jo,když stihneš jít ještě na nemocenskou.ale jinak to musí být masakr,brát jen těch 3800,-nebo kolik to je.

breberusko-malá je tááák nádherná.na koho je víc podobná,je to poznat??dupky s nápisem jsou super,už jsem na netu pár oblečků viděla.a na mimibazaru ti jméno udělají na cokoliv.líbí se mi ty deky s jménama,je to rozkošný.a malou bolení přejde,u kluků je to prý horší.

yfko,to ti teda nezávidím,ten měsíc v práci.tak snad ti to rychle uteče.a neboj,miminko bude v pořádku.mě doktor vždycky po vyšetření upozorňoval,že je normální pak špinění.tal se neboj,všechno bude ok 😉

fram
5. kvě 2011

@marulinka všechno nejlepší k narozeninám 🙂
@lucie.krajcarova to mě mrzí, že to nevyšlo ☹

jahudka80
5. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii neboj to je v pohodě já jsem dnes také podle PM 17+5 ale podle ULZ už 18+2, je to tím že byla ovulace hned po ms, jinak většinou bejvá v půlce cyklu 😉 .Zuzíííí a na drahé krémy se vyprdni kup si olejíček pro miminky v těhu v DM značka babylove já ho používala první těhu a nemám po něm žádné strie (ty co mám tak jsou z puberty) na bříšku ani ťuk mažu se většinou jen večer ale v létě jsem se mazávala i ráno děsně mě svědilo bříško.
@marulinka opožděně gratuluji k narozeninám 😉
@sarykbrok jupíííííííííííííí mocinky držím všechny palečky co mám 🙂 😉 i ty uvnitř 😀
@lucie.krajcarova ☹ to je mi líto ale vydrž počkej výjde to až to nejméně budeš čekat jako já 😀
@martasl no on zateplenej není 😠 já bych slevila i víc ale nejde to máme hypotéku a už teď to vychází když to někdo koupí tak si my budem muset někde.. půjčit 150tis.a doplatit ten dluh hypotéky. No už se mi nechce nic ani psát včera jsem tu zas brečela... už jsem zoufalá ☹

zzzzuuuuzzzziiii
5. kvě 2011

@jahudka80 jahud moc dekuju za tip, ja jsem vysusena uplne cela a to se denne mazu, asi musim pridat... koupila jsem si ted nejaky detsky krem pro miminka s jojobovym a olivovym olejem, tak az ho vymazu, koupim si ten olejicek co pises... ja do tedka olejicky pouzivala ty johnson baby na noc se mazu cela, ale i tak jsem jak vyschla starena.

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

@a.j.a. vy budete mít nový domeček, tak to blahopřeji. máš nějaké fotky?

martasl
5. kvě 2011

a.j.a.-já mylsela,že už v domečku jste??tak v těch domkách mám nějakej zmatek... 😅

sarykbrok
5. kvě 2011

@lucie.krajcarova to je mi moc líto, to je čekání je nekonečný viď, chjo chjo, držim palečky pro příště. Potratila jsi jen měsíc po mě, tak to určitě brzy vyjde.

Moc vám tu holky děkuju, snad vše dopadne jak má. Později pak písnu. Ještě jednou díky moc.

mircisek
5. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Nejsi náhodou z Brna? Já jsem taky vysušená jako treska a zjistila jsem, že s tím mají problém i moje kámošky, takže asi něco přidali do vody. Fuj.

marulinka
5. kvě 2011

@martasl @fram @jahudka80 holky díky za přání 🙂

jane84
5. kvě 2011

@marulinka vše nejlepší k narozeninám 🙂
@sarykbrok potichoučku gratuluji a držím palce 😉
@lucie.krajcarova to mě mrzí, příště už to určitě klapne. 1DC zatím dávat nemám, že
@martasl já myslím, že aja to s tou stavbou myslela tak, že manžel dělá u stavitelské firmy

Holky tak jsem si dnes nechala vytisknout diplomku, jako z té ceny jsem šla do kolen, ale jak jsou tam barevné obrázky, tak cena naskakuje. A jela jsem pak do Brna si to nechat svázat. Vlak zpoždění 20 minut, šla jsem do copy centra, kde jsem si nechala dělat bakalářku a ejhle, provozovna zrušená. Tak jsem šla tam, kde si nechaly dělat některé holky.Tam zase musíš mít objednávku nejdřív po netu. Ale mají tam pc, takže jsem si to udělala tam.Doufám, že jsem návrh na desky napsala dobře v té rychlosti. Navíc jsem si to nechala vytisknout na lepší papír, 120g, a oni standardně vážou 80g papír. Prý to svážou, ale že to nevydrží tak dlouho, že se ty listy uvolní. Snad to vydrží do obhajob
Letos je to celé na palici. Jsme přelomový ročník, každý měl zadání na oddělení, kde diplomku zpracovává, ale na obhajoby nás učitele stáhnou dohromady na jednom oddělení. Teď jakými se řídit požadavky nikdo pořádně neví. nakonec jsem se řídila tím oddělením, kde mám to zadání. Snad nebude problém. Ani nikdo neví, kam diplomku odevzdat. To je fakt vtipný

fram
5. kvě 2011

@jahudka80 házím ti sem odkaz na jednu hrozně šikovnou mamku, co šije plenkový kalhotky. Nevím, jak to vychází cenově, protože látkovat se nechystám, ale určitě stojí za zkouknutí https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/katka82/

anavirez
5. kvě 2011

ahoj holky, omlouvám se, ale neměla jsem čas vás ani dočíst. snad budu mít trochu času v práci 🙂

bojuju s docela silnym nachlazením. takhle ucpanej nos jsem snad ještě nikdy neměla. naštěstí teploty nemám a ani v krku nic není. Dnes jsem byla u dr. na kontrole jsem 15+4, mimiso je už tak velike pokaždé mě to dojme. tento týden jsem měla pocit, že jsem cítila pohyby, tak jsem se na to optala a dr. mi to potvrdila, že by to mohlo být. moc se těším až to budu cítit více. no, taky mi brali krev na krev. obraz aj. no aj. hlavne na tripl testy, ja myslela, že už je mám za sebou. a ono ne. byl to nt screeining, dr. v prukazce zapsala OSCAR. mám v tom už fakt hokej. taky mi řekla, že se nemám leknout, kdyby mi přišly pozitivní výsledky. nechápu proč se tedy dělají. ani jsem se nestihla v čekárně stresovat. modlim se,aby vše dopadlo dobře. no a 18.5. jdu na další genetiku to budou asi ty VV. už ať je to testování za mnou.

jane84
5. kvě 2011

@anavirez Ahoj. Kolikrát je dost práce nejlepší, člověk se nestíhá stresovat. Genetika bude ok 😉 Taky ti týdny pěkně naskočily. A co Adélka, těší se?

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

@anavirez tak ty další budou určitě triply a určitě to bude v pořádku 🙂

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

@jane84 To nejhorší máš za sebou!!!!!!! jo a mně určo už 1DC napiš.

jane84
5. kvě 2011

@lucie.krajcarova dnes 1DC nebo až zítra?

herbie
5. kvě 2011

sarykbrok moc drzim palce a gratuluju, jinak jsem vas holky jeste nedocetla nejak nestiham v utery letim, uz do ceska tak se pripravuju jinak tam mam uz objednany v nemocnici vysetreni na gynde nejakej doktor me tam veme pojistku nemam ale je to pres moji segru dela v nemocnici 😅 tak jsem zvedava rikala ze si mysli ze mam asi srusty kdyz me obcas boli spodek a ty uz jsem ja jednou mela tak uvidim a jsem rada, alespon budu vedet proc to nejde kdyz nic doktor nenajde tak poslu pritele na vysetreni, ale myslim si ze je to ve me spis hlavni je ze jsme uz jednou otehotneli a dost za kratkou dobu takze si myslim ze po tom potratu se mi udelala bud cysta nebo mam ty srusty no uvidime pak vam reknu ..... tak vas doctu vecer mejte se krasne

a.j.a.
5. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 dneska jsme se byli podívat na Klárčinu besídku. Paní učitelka s jejich třídou ve školce nacvičila scénky ze Včelích medvídků a na konec ještě hrála na klavír a prckové zpívali maminkám. No až mi dojetím ukápla slza 😵 beruška moje milovaná 😵 Ivanka to celé prochrněla 🙂

@lucie.krajcarova @martasl holky, ne ne, žádný domeček. Bydlíme ve 2+1. Tou stavbou jsem myslela manželovu práci 😉 staví teď něco ve Vsetíně, tak to předával ke kolaudaci.

@sarykbrok potichounku gratuluji a držím pěsti 😵

jahudka80
5. kvě 2011

@fram jj děkuji už jsem na ní koukala. myslím že mám vybráno. Teď už jen ty peníze sehnat 😀

Holky dodělávám práci a koukám na Jílkovou to je tedy fakt hnus já slyším zdražování a začne mě být zle ☹

a.j.a.
5. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii neboj, jak píšou holky, týden sem nebo tam vůbec nic neznamená. Já měla to stejné, na jedné kotrole byla kobliha o týden dopředu a za 14dní zase najednou o týden pozadu.

@jahudka80 teda s tím vaším bytem je to nějaké zakleté 😒 a nedoplatek je teda docela velký, to by mě asi šlak trefil. Nám poprvé přišel přeplatek 🙂 jsem úplně čuměla, co se stalo.

Na Prostřeno jsem včera taky koukala a nevycházela jsem z údivu co je to za pipinu. Teda, co z téhle holky padaly za nesmysly, já už bych jí asi dávno jednu natáhla, kdyby tak na mě pyskovala. Takový smrad osmnáctiletý 😝

jahudka80
5. kvě 2011

@a.j.a. Aji já kvůli tomu bytu ob den brečím a ob dva dny nespím. Sem tam se pohádáme s manželem a pak si zas řeknem ,že to zvládnem ale už teď vidím, že to nezvládáme ☹ včera mi ještě řekne manžel před spaním: no už dva zájemci co už to chtěli koupit nekoupili, loni jsme kvůli tomu přišli o 10tis., po novém roce nám shořela pračka, a přestala fungovat myčka, no a když už jsme si říkali že bychom asi to druhé děťátko měli odložit že to nezvládáme tak jsi otěhotněla. Mě to úplně dorazilo, chodím si sem vylejt srdíčko, ale dusím to v sobě já bych si tak někdy zařvala ☹ 😀 😢

lucie.krajcarova
5. kvě 2011

@jane84 Jani, zítra 2DC jo? piju kontryhel, tak se to jistě spustí.
@herbie tak už se ti to blíží, balíte? to bude změna!
@jahudka80 teda, na to nekoukám, stejně se tam nic nevyřeší... vzhledem ke svému stavu bys na některé věci v telce neměla koukat 🙂 ale ani na novu, tam dávají strašný hnusárny, operace mozku a tak 🙄
@a.j.a. tak to jsem nečekala. a jak se do bytečku vejdete?