Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
22. kvě 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //

el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)...............................................................................47C
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)...................................................43DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................38DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...................................28DC
vonrk (38let, MA 2/2011, kys. listová, železo)............................................................29DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj)......................26DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová).........................................................................24DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).......................................................................23DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)......................18DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................17DC
endie (23let, MA 3/2010)...............................................................................................15DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)........................15DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)......................14DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................8DC

jane84
22. kvě 2011

Přeji krásný letní den 🙂

fram
22. kvě 2011

Dobré ráno, všem přeju krásnou neděli a děkuju za gratulace 🙂

jahudka80
22. kvě 2011

@jane84 ty ceny jsou šílené,ale při tom prý šly nemovitosti dolu my jsme měli byt s odhadem 2mil. a teď ho nemůžem prodat ani za 1 650 000kč 😢 akorád na tom tratíme peníze. A to prý po novém roce pujdou nahoru.
@marulinka děkuji za přáníčko.
@a.j.a. jojo já si říkala druhý den po porodu, že je to paráda a že si klidně pořídím druhé mimi že porod je v pohodě 😀 ale po tom probuleným 6ti nedělí měla jsem i děsivé sny, tak jsem si říkala, že už to nikdy nechci zažít, no a tak i teď se víc bojim 6ti nedělí než porodu. no mám strach ,že se opět nerozkojím, ale tak si říkám hold koupim sunar (Mája byla na nutrilonu,ale to bylo děsně drahé to si teď dovolit nebudem moct). A hold se to nějak zvládne, musí.

marulinka
22. kvě 2011

ahoj holky
@a.j.a. kojila sem dlouho,ale to už potom byla zase závislost na prsu,ne hlad 😖 začátky bývaly taky někdy těžký-taky sem nevěděla,jestli mám málo mlíka,nebo proč to mimi vlastně řve..kojila sem třeba 15minut a za půl hodiny znova.a pořád dokola....no pokud chce mamka kojit co nejdýl,nebo aspoň toho půl roku,co se doporučuje,tak vytrvat,to je nejdůležitější!!! neztrácet hned hlavu. málokterá mamka to vydrží.... 😅

helcenka
22. kvě 2011

Holky, všechno nej k svátku. Dodatečně teda. 😉

AJO, ty budíš Ivanku na kojení? Já Kačku nechávám spát, když spí a kojíme, když má hlad...

Jinak já si to taky užívám. Taťka s náma byl týden doma, to bylo príma. Teď už je to horší. Mamka mi teda vždycky navaří, tak od toho mám klid. Teda dneska jsem dělala řízky s brkaší, ale to jen proto, že Kubík byl celý den u mojí sestry, takže jsem měli doma "jen jedno dítě". a to je taková pohoda. Vzpomínám, když byl Kubík miminko, tak fakt pohodička. Hodně spal, krmila jsem po 3 hodinách - bohužel taky s dokrmem, protože mlíko jsem sice měla, ale dělalo se mi málo a Kubíkovi to nestačilo. Ale oproti Kačce byl hodňoučkej. Ona je sice taky zlatíčko, ale mnohem víc pláče - taky proto, že za žádnou cenu nechce dudlíka, takže se ničím neuklidní, jedině když jí dám prso, no a to by nejradši byla přisátá pořád a jen tak dumlala...
A navíc, když Kubík spal, tak já spala většinou taky. No a teď když spí Kačka, tak já se snažím věnovat Kubíkovi. A ještě k tomu to jeho vztekání, já vím, že to nemá taky lehký, najednou se všechno netočí jenom kolem něj. No tak máme za sebou skoro 4 týdny, tak snad to zvládneme i dál a trochu se to uklidní.
Do školky vodí Kubíka taťka, ze školky ho vodil taky, když mohl, nebo moje mamka, tak mě příští týden taky čeká premiéra, budu ho muset vodit sama. Tak jsem na to zvědavá, protože Kačka v tuhle dobu je většinou vzhůru přicuclá k prsu...

Taky mě čeká rychlá akce v obchodech, Kubík potřebuje letní botky a nějaké kraťasy a trička s krátkým rukávem, no jsem zvědavá, jak to s Kačkou zvládneme. Taťka taky potřebuje kalhoty, prý si je sám koupit netroufne, no tak asi bude muset. Já naštěstí nepotřebuju nic, protože po porodu mám o 5 kilo míň než před otěhotněním, takže jsem vyndala zavakuované věci, které jsem kdysi nosila, jenže po Kubíkovi mi zůstalo nějaké to kilo navíc, takže jsem je neoblíkla a teď v pohodě. 😀

Tak jsem si postěžovala a jdu nakrmit Kačku.

el29
22. kvě 2011

Ahoj,hlásim 1 DC,byla jsem 3 týdny v nemocnici,tak jsem se neozvala,ale teď už dobrý a začínam znovu.

a.j.a.
22. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 dneska bylo zase taaak krásně 😵 a já kmitala jak drak, prala, vařila, převlékala postele, uklízela, no fuj. Odpo jsme jeli pro Klárku, takže jsme zase v plné sestavě 🙂 a od zítra opět bez taťky 😖

@jahudka80 Klárka taky frčela na Nutrilonu. Jsem úplně zapomněla, kolik stál a teď jsem čuměla, že teda levný fakt není 😝 no a jelikož se každou chvíli stresuju, jestli je dost mléka nebo ne, tak mám pro jistotu krabičku Sunaru doma 🙂 ale tak snad nebude potřeba.

@marulinka máš pravdu, málokdo pak při problémech vydrží dál zkoušet kojit. Mi už taky párkrát hlavou proběhlo "kašlu na to, jdu do skříně pro Sunar", ale slíbila jsem si, že to tentokrát nevzdám a udělám, co budu moct. Ale teda bojujeme jak se dá, malá je takový nic moc savec, tak mám strach, ať nepřijdu o mléko.

@helcenka Heli, jo jo, budím ji, pže jinak by asi vůbec nejedla. Nenechávám ji bez jídla déle než 4hodiny, už tak mi přijde, že jsou to na malé miminko moc velké pauzy. Ale je mi to taky proti srsti, pže pak je zase nedospaná a protivná. Navíc je takový nesavec, sem tam teda vytáhne dost, ale jinak tak pocucá, aby se neřeklo a usne 🙄 nejradši bych jí to do toho krku nějak nalila 😅 ale tak zatím přibírá, tak se snažím nedělat si s tím nějak hlavu. V út jdeme na prohlídku v 6týdnech, tak jsem zvědavá na váhu.

jahudka80
22. kvě 2011

Holky já dnes načala druhou polovinu těhotenství 😀 to letí jak blázen, ještě že už doma začínám pomalu uklízet a třídit věci, a nepořádek v šuplících, abych to do konce těh.zvládla 😀

@helcenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to si děláš srandu po porodu o 5kg méně než před otěhotněním 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to fakt koukám. No však jsi přobrala v těhu pouze 1,5kg no já už mám pěkné zásoby 😀 😀 😀 😀 a to mám ještě tu druhou půlku před sebou 😀 😀 😀 😀 .To Ti tedy kde jaká žena může závidět 😉
@a.j.a. přeji ti aby jsi ten sunar nepotřebovala 😉

a.j.a.
22. kvě 2011

@jahudka80 gratuluji ke druhé půlce těhu 😵 taky si moc přeji, ať toho Sunaru není potřeba. Mám ho doma hlavně pro klid duše a ať pak v noci třeba nebrečím zoufalstvím, že není mléko a dítě řve jak tur.

fram
23. kvě 2011

Dobré ráno,
@helcenka -5kg, to je nádhera 🙂 Tak ať zvládnete odchody do školky bez problémů 🙂
@a.j.a. moc držím palce, ať kojení zvládáte a nepotřebujete Sunar, však ona Ivanka ví, kolik mlíčka si má vysosnout 🙂
@jahudka80 grtulace k druhé půlce 🙂

fram
23. kvě 2011

@martasl kdepak jsi? Jak to s tebou vypadá? Doufám, že mrcha nedorazila.

mircisek
23. kvě 2011

Dobré ráno holky, teda vy jste byly o víkendu nějaké psavé. 😀 Já jsem nějak nestíhala. Malovali jsme, aby nám tam už mohli dát tu novou vestavěnku, do toho běžný úklid, tak to bylo hektický.
My jsme slavnostně začali 9. měsíc a musím říct, že je mi líp než poslední tři měsíce. Jestli je to tím, že mrňousek klesá dolů? Fakt nevím.
Jinak 6tinedělí byla i u nás hrůza hrůzoucí, teda ne celý, pokud si to dobře pamatuju, tak ten první měsíc. Brečel malej, já brečela nad ním - no, děs. Taky se bojím víc těch prvních týdnů než porodu, ale zase si říkám, že už snad nebudu tak vystresovaná, přece jen jako prvorodička jsem byla vyděšená úplně ze všeho. 😀
Už nevím, na co jsem chtěla reagovat, tak se všechny držte a užívejte léta. 😎

jane84
23. kvě 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //

sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)...................................................44DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................39DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)...................................29DC
vonrk (38let, MA 2/2011, kys. listová, železo)............................................................30DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj)......................27DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová).........................................................................25DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).......................................................................24DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)......................19DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................18DC
endie (23let, MA 3/2010)...............................................................................................16DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)........................16DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)......................15DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................9DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)................................................................................2DC

fram
23. kvě 2011

@mircisek koukám, že jsme tady samý top šestinedělky 😀 My o víkendu taky malovali, teda malovali chlapi a já uklízela 🙂

helcenka
23. kvě 2011

Ahoj holky, tak já měla na dnešek naplánovaný nákup a ono to vypadá, že bude každou chvíli pršet...

Jojo, o 5 kilo méně. Ale nevím, jak dlouho to vydrží, protože "žeru" jako protržená. Mám pořád hlad, žádný chutě, prostě mě berou i křeče do žaludku, tak se musím nadlábnout.
Nakonec jsem měla na konci těhu +2 kila, v porodnici jsem nechala 7 kilo. S kubíkem taky, ale to jsem přibrala celkem 13 kilo. 😀

@a.j.a. - tak to jo, když ti Ivanka takhle dlouho spinká. Kačenka tomu spaní moc nedá. Prvních 10 dní teda spala dost - i čtyři pět hodin. A pak když spí 3 hodinky, tak jsem ráda, někdy teda dá i 3 a půl, ale to pak už je s delším spaním celý den útrum. Pak už je to jen tak hodinka a půl dvě. No a vydrží třeba 2 hodiny být vzhůru.
A nejradši by byla pořád přicucnutá k prsu, mám taky strach, abych měla dost mléka, protože se mi zdá, že teď pije víc, tak aby jí to stačilo. Mám taky koupenou plechovku umělýho mlíčka, to už když jsme šly z porodnice, jen tak pro jistotu...

Jinak na mlíko je dobrý mák, takže manža mi teď pořád nosí něco makovýho, už mi to leze krkem a ten na mě opravdu funguje, v porodnici jsem se po něm rozkojila, protože nám to moc nešlo. Už nám chtěli dávat příkrm, ale naštěstí jsme to vzládly bez něj. A vypít 3-4 litry tekutin denně - to nám říkali už v porodnici. A taky ty jihočeský jogurty - nebo selský. 😀
Já mandlové mléko nevyzkouším, protože bych se po něm s největší pravděpodobností pozvracela. 😝

Holky těhulky, vám naskakují týdny, to letí jako blázen. Kateřince už bude ve čtvrtek měsíc... Utíká to.

Jani, držím palce ke státnicím. Už abys to měla za sebou, budeš mít o starost méně a oddechneš si. Ještě mám svoje státnice v živé paměti. 😉

lichtakova
23. kvě 2011

Nazdar holky, jak je při pondělku? Já jsem v práci, mám hlad a ještě mi teďka má přijít taková kráva protivná...no tu teda dodělávat nebudu, je mi sice kolegyňky lítoa, ale fakt ne.
Ty víkendy jsou nějaký náročný a krátký, byli jsme po oba dva dny na výstavě se psem v Litoměřicích a ještě doma návštěvu, tak toho mám plný brejle.
Jahůů, ty mě docela děsíš, já jsem nic nezačala chystat....tak nevím, jestli nejsem ve skluzu či co 😕 .. 🙂 😉

martasl
23. kvě 2011

ahoj holky 🙂
lichtakova-při pondělku je fajn,mám volno a mažu až ve středu na noc 😀 .to vydržíš,už to máš za pár,ne?? 😉

holky těhulky,už nakupujete a vybíráte kočárky??tohle vám děsně závidím,já bych tááák nakupovala.teď jsou úžasný věcičky.

jahudko-no vidíš,za chvilku budeš rodit.to uteče ani nebudeš vědět jak.možná je to tím,že máš s malou cvrkot a nemáš čas se moc nudit.

holky,už nevím,co jsem všechno chtěla.

fram-ms zatím nikde,čekám ji zítra.bt se zatím drží,ale bojím se doufat-to by byl zázrak a já na ně moc nevěřím.břicho mě pobolívá,prsa jak blázen už delší dobu,lítám na wc,včera jsem v práci i zvracela,no je mi pořád divně.ale to můžu mít vsugerovaný,však to znáte.takže nezbývá než čekat,jestli ms dorazí nebo ne.dnes jsem přemýšlela nad testem,ale bojím se ho udělat.

martasl
23. kvě 2011

fram-gratuluju!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 😀 😵

martasl
23. kvě 2011

jejda, Monikám všechno nej k svátku,omlouvám se za zpoždění.

fram
23. kvě 2011

@martasl počkej ještě s testíkem aspoň 2 dny, ať to máš sichr a hrozně držím palce 🙂 A děkuju za gratulaci k svátku i k holčičce.🙂
@lichtakova já taky ještě nic nemám, zatím jsme vymalovali pokojíček, příští týden bude nová podlaha a pak teprve se uvidí. Nemám ještě ani prostor, kam bych věcičky dávala. Ale chystám se na nákup, jen tak na kukačku na holčičí věcičky a možná berušce něco pořídím 😀 Taky jsme se byli s mm kouknout na kočárky, abychom věděli, jestli se shodneme a to je vše 😀

mv
23. kvě 2011

Jsem jen prolítla poslední stránku a pobavila se nad vašima příspěvkama o šestinedělí... 😉 já si to ještě živě i po 15 letech pamatuju,jak jsem ty týdny nevylezla z pyžama doma a to byl kluk zlatej..já byla tak zdrchnutá z porodu, že jsem si další dva měsíce myslela, že každý den je můj poslední.. 😒

@fram člověk tu musí být detektiv, aby se"něco " dozvěděl... 😀 a nebo to mám z toho, jak nepravidelně dočítám a minula jsem to.
Každopádně moc gratuluji k cácorce😵 😵 😵

lichtakova
23. kvě 2011

@fram no já právě taky řeším ty větší věci-spíš teda seznamově, jako kočárek(y), ausedaačku, co do pokojíčku-výhledově....
ale třeba oblečení mi jaksi uniká úplně, ještě tak řeším plíny, no a tom ostatním nemám vůbec představu, co bych taky všecko mohla potřebovat 😅

lichtakova
23. kvě 2011

@martasl jo, už je nejvyšší čas být doma 🙂

fram
23. kvě 2011

@mv jak ti je, těhulko? 🙂 Děkuju za gratulaci.
@lichtakova my teď řešíme nábytek do pokojíčku a kočárek. Hodně těch "velkých" věcí dostanu po synovci - dvě postýlky, kočárek na balkon, vaničku,vajíčko, autosedačku... Oblečení, zavinovačky, fusaky... a další milion věcí zatím neřeším 😉

lichtakova
23. kvě 2011

@fram já právě taky teďka jen tak kompletuju věci, co si chci koupit sama (že chci něco jiného, než měly sestřenky), ohrádku do obýváku si půjčím, snad i lehátko, vaničku a tak to uvidím, chtěla bych i stojánek...no a s oblečením stejně, to pak budu asi zjišťovat na poslední chvíli.

S tím šestinedělím mě holky začínáte trochu děsit..... 😕

mircisek
23. kvě 2011

@helcenka Mák? To jsem ještě neslyšela. Nám akorát šéfová vždycky v práci říkala, že po maku se blbne. 😀
@lichtakova Já jsem myslela, že u zubaře se nesmí být protivnej. Mají docela slušný zbraně,jak to vrátit, ne? 😀
Jahůdkou se nenech stresovat. Já jsem u prvního začala věci taky řešit až po půlce těhotenství. Jahůdka má zkušenost, že malá šla o měsíc dřív. Všechno se stihne a když to tak vezmeš, tak ono ty první tři měsíce toho ten mrňous moc nepotřebuje. Takže co se nestihne, řeší pak za pochodu tatínek a babičky. 😵
@fram Taky gratuluju k holčičce. A tobě i @jahudka80 přeju všechno nej k svátky. Pozdě, ale přece.
Monika Jahodová - to je krásná kombinace. Tiše závidím.

lichtakova
23. kvě 2011

@mircisek no vidíš a přesto si to někteří klidně troufnou 🙂 , sem na tohle místo vůbec chodí takoví divní a namyšlení lidi-kravaťáci a podobné typy...a tahle j eteda špičková...nevím, jestli se bojí, nebo mnou jen pohrdá 😉

jahudka80
23. kvě 2011

@helcenka Heli píšu si mák 😀 mám ráda makové koláče, závin, 😀 tak budu po porodu baštit 😀
@martasl to nevadí 🙂 my svátečky moc neslavíme, ale mamča i babička mi dala nějaké peníky tak jsem si koupila krásné botičky 🙂 páskové a v zadu jsou na zip - super věc v těhu. neumím si představit zapínat boty na klasické řemínky 😀
@lichtakova 😀 já musím pomalinku a mám ráda 1x za rok uklíd komplet (skříně, komody, ...) hlavně Mája je narozená předčasně na 36tt a tak když by náhodou hrozil předčasný porod tak budu hajat 😅 a na úklid už čas nebude, a hlavně s menším bříškem se líp uklízí než s pupíkem v 8mém měsíci 😀 . No 31.6.jdu k zubaři, já se tak děsně bojím 😢 páč jsme změnili zubaře ten náš psal na pc v rukavicích a pak se ti hrabal v puse 😠 a ty rukavice nosil snad celej den jedny ☹ , no a 2,5roku mě nevrtal i když jsem mu řekla že mě to tam bolí a občas mi teče z toho místa krev. Mám ty zuby asi v děsném stavu 😢 . Chjo, paní dr. vypadal hodná a říkala že mi to i opíchá tak to bolet snad nebude.
@fram jé mě nějak uniklo ty čekáš holčičku moc gratuluji. Já už dostala i dárek k narozeninám manžel nechal opravit po půl roce myčku - já jsem táááák šťastná , žádné mytí ve dřezu, a exém se mi taky zahojí huráááááá 😀 😀 😀 . Samozřejmně že to není jediný dárek,ale já mu říkala, že to je dárek k narozkám 😀 protože mejt nádobí je pro mě vopruz 😖
@mv 😀 😀 😀 tak až taky zas budu v 6ti nědělí v pyžamu bulet tak si na Tebe a ostatní vzpomenu, že nejsem sama kdo na tom tak je byl .... 😀 A co jak Ti je???? Jak se cítíš?? 😉
@mircisek tatínek možná ale babičky 😀 moje máma těmhle věcem moc nerozumí (vždy řekne no to za nás vůbec nebylo 😀 ) já po 30tt nakoupim věci do porodnice a zabalím tašku 😀 člověk nikdy neví, minule jsem jí taky měla na 32tt a jak se hodila 😀 Monika Jahodová a dcera Maruška Jahodová - tedy Marie no 🙂

lichtakova
23. kvě 2011

@jahudka80 neboj, dostaneš včeličku a bude to ok 🙂 , jéžiš, s předčasným porodem mě vůbec nestraš 🙂 , mně se blbě uklízí i bez břicha 😉