Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Jj, já ty zkratky znám. A ty jsi teď byla po ICSI?

hexelucka
29. srp 2011

@caleana jojo pokaždé mi to tak oplodnovali🙂kruci ted mě napadá další pozitivum snad mi manža bude moci brzo aspon vymést pavučiny🙂za skoro 2 měsíce tak už musím mít tarantule🙂))jsme blbá já vím🙂))

leeena_4
29. srp 2011

@hexelucka tak na tohle už se taky těším 😀

caleana
29. srp 2011

@hexelucka Prej pavučiny. Uáááá... 😀 😀 No, spíš na tebe natěšený manžel zaútočí kobrou. 😉 😀

hexelucka
29. srp 2011

@leeena_4 hahaha takže to není jen mé pozitivum🙂))))))))

hexelucka
29. srp 2011

@caleana hahaha to ano🙂))))))))aspon že ta mu slouží🙂

jahudka80
29. srp 2011

@jane84 jj díky Jani vydržíme 🙂 tedy alespoň já 😀 za Leontýnku mluvit nemohu ta si od začátku těhu.dělá co chce 😀 pěkně neposlušná holčička

caleana
29. srp 2011

@jahudka80 Gratuluji k bříškovce. 🙂 V kolikátém tt u vás pouští z nemocnice?

jahudka80
29. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii jste všechny moc hodné že na mě myslíte. A ty na sebe dávej pozor, Dr. ví co říká, já měla tvrdnutí a nedala si říct, malovala byt, uklízela i sklep, no makala a teď už 6týden ležím v nemocnici 😖 no byla jsem na sebe pěkně naštvaná, ale ještě, že jsem se udržela když by byla Leontýnka v inkubátoru tak bych si to asi vyčítala, že jsem na sebe nedávala větší pozor
@lichtakova já už si taky myslím, že to zvládnem 😀 už mě i několik lidí říkalo abyste pak nepřenášela 😀 vtipálci tak já tu 1,5měsíce ležím modlím se abych nemusela jed rodit do Liberce 32-35tt (u nás až 36tt) a já když teď do 22.září neporodím ta budu muset do Lb protože se u nás bude malovat porodnice a bude 14dní zavřeno 😖 no to by byla fakt smůla. No jestli si to zas Leontýnka rozmyslí tak my už jí nějak pomůžem 😀

jahudka80
29. srp 2011

@caleana měli by na 36tt to bude 6.9. no mohly by třeba o dva dny dřív 🙂 uvidím jak mi bude až odpojí kapačku 😀 😀 😀 minule tedy už je to 3týdny když jí sundaly měla jsem kontrakce po 2minutách a báli se že jim porodím, tak nevím, jestli se dostanu domů s bříškem (no ráda bych) uvidím. Hold přírodě neporučím.

zzzzuuuuzzzziiii
29. srp 2011

@jahudka80 koukam jahud to bude certik 🙂 kdyz uz ted dava mamince najevo, kdo je tady panem 🙂 neboj se, nejak to dopadne. hlavni je to ted "doklepat" tech par dni a pak na to proste s manzou vlitnete ( i kdyz si to docela neumim predstavit, kdyz se uz ted prevaluju jako sud a to fakt neni moc sexy 😀 ) a bude to... budu davat pozor taky chci vydrzet aspon do toho 36 tt, me doktor porad strasi, protoze mam orezany cipek po tom LEEPU, vis, co jsem byla v prosinci, ale verim, ze to zvladneme.

caleana
29. srp 2011

@jahudka80 Ahaa, tak to už uteče. Já takhle ležela 2x. 😉 Tady se pouští zhruba od 34+3tt.

jahudka80
29. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 přesně myslím že nám teprv dá zabrat až se narodí čertice mrňavá 😀 😀 😀 . No vlítla bych, chuť by byla ,ale tedy to břicho 😀 a dole na kostech mě tlačí hlavička 😅 😅 takže si to nedovedu dost dobře představit no napadá mě jen jedno 😀 😀 😀 . No čípek mám dobrý, ale ty stahy - když mi praskne voda tak mi je čípek k prdu 😝 , ale už týden vadržíme já jí budu přemlouvat holku mojí malou 🙂

jahudka80
29. srp 2011

@caleana no oni to raději nechávají když by se rozběhl porod tak ať už tu mohu porodit. V Jablonci se rodí od 36tt 😉

zzzzuuuuzzzziiii
29. srp 2011

@jahudka80 musis ji neco hezky slibit na to se treba nacha umluvit 🙂
neboj Jahud, myslim, ze to nejhorsi mate za sebou a hlavne nam to hrozne rychle vsem uteklo!!!

mircisek
29. srp 2011

Kdepak je Fram?
@jahudka80 Tak to už je holka veliká. Ještě chvilku vydržte, čím větší tím lepší. Teda tak do těch 4 kilo. 😀

jahudka80
29. srp 2011

@zzzzuuuuzzzziiii máš pravdu, nejhorší je opravdu za náma, když 32tt jsem měla ty kontrakce a Dr. mi řekla že se jde domluvit s primářem zda mě nepřevezou do LB začla jsem bulet, dali mě injekci do zadku na dozrání plic miminka když by se narodilo dřív.... no mě bylo zle. Teď si říkám, že jsme tro zvládly a že už je to dobré a že za týden a den půjdem dom nebo na porodní sál 😀

jahudka80
29. srp 2011

@mircisek nene žádné 4kg 😀 bojim bojim já nechci bejt roztržená až na záda 😀 stačí něco k těm 3 😉

caleana
29. srp 2011

@jahudka80 Tady hlavně vysadí v 34+0 Gynipral, kvůli dítěti, magnézko se nechává max do 36+0. Ale hlavně že už jste holky přelezly těch 34+0, to je docela důležitý mezník. Já mám pošahanou dělohu, jsem velice ráda, že i nadále se daří mimoury a mimourky takhle ucpat v břiše. No a pokud chceš raději rodit v Jablonci, tak stojí za to vydržet. Než pak třeba narazit na nějaké krákory jinde.

jahudka80
29. srp 2011

@caleana já mela poslední gynipral včera v 6h a to jsem byla 34+5 kapačku s magnézkem ještě mám 4g po 8h.tak uvidím kdy jí sundají. Dávaj místo toho tablety magne B6 a tedy max do 36+0 což je právě 6.9.tak uvidím, určitě vám písnu když se budu něco dít 😉

caleana
29. srp 2011

@jahudka80 Prosím tě a jak dlouho tam jsi? Mně se podruhé hodně stýskalo po starším dítěti, no ale když se mladší narodil a měla jsem ho ty dvě hodiny po porodu nahatého na sobě pod dekou, tak jsme se tak s manželem na sebe podívali a řekli si: A stálo to za to!
Fakt úžasná chvíle, nezapomenutelná.

zzzzuuuuzzzziiii
29. srp 2011

No jo, kdepak je Fram??? 😉

martasl
29. srp 2011

ahoj holky 😉

no tak to už fram asi rodí,manžel by už měl být doma,tak může 😀 😀 😀

lukaterka-to mě moc mrzí.určitě se k nám přidej,bude ti tu s námi dobře a dušička a srdíčko se aspoň trochu zahojí.kdo neprožil,nepochopí....bylo by fajn,kdybys nepotřebovala revizi.kdy máš jít k doktorovi?

lichtakova-teda,to si v tom obchodě dělají s tím kočárkem srandu,ne??tolik korunek stojí a ještě se jich budeš doprošovat,aby došel....no asi budeš muset chvilku tahat drobečka v rukách 😀 😀 😀 .kdy že máš přesně termín??už se to chystá?

martasl
29. srp 2011

jani-tak co v práci???a neboj,budeš úžasná učitelka.moc moc ti přeju hodňoučké a chytré žáčky.jakou třídu budeš učit?

jahudko-je vidět,že malá je rozumná,tak malinká a už ví,že ještě musí u maminky zůstat,že je tam nejlíp.a neboj,doktoři si umějí porodadit.a co malá,těší se na sestřičku??jak to děláte s hlídáním,manžel asi nemá tolik dovolené,ne?a o hlídačence ani nemluvím....

lichtakova
29. srp 2011

@jahudka80 my jsme měli 6.9.svatbu, tak vydrž 🙂

jahudka80
29. srp 2011

@caleana zítra už tu budu 40dníííí 😢 mě je smutno a vůbec mi to dnes neutíká 😢
@lichtakova to je krásné 🙂 hm my měli 7.8. výročí 7let co jsme s manželem a já ho prodepkovala tady, už mě to tady fakt nebaví 😖 😠 jídlo stojí taky za prd knedlík jsem měla naposled před 14dny, furt jsou omáčky s rozvařenejma kolínkama, nebo naopak tvrdou rýží, jááááá už chcííí domůů béééééééé

Teď tu byla se mnou ženská bylo jí v noci zle tak jí manžel zavolal sanitu a samo že jí nic není tak šla domů, celá natěšená říká manželovi že jí Dr.potvrdila holčičku a on byl naštvanej prej hm holka jo, hm no tak kluk příště 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no holky 😠 já myslela, že vyskočím s té postele i stou kapačkou a kopnu ho do prdele! Takovýho chlapa bych tedy nechtěla my už budem mít (i s manželouvou) 3 holčičku a manža řek že další nechce, že kluka mít nemusí a když vidí co si já chudák musím vytrpět tak už další dítě ne, je zlatej 😵

caleana
29. srp 2011

@jahudka80 Já byla poprvé 60 dní a podruhé 72 dní. To zvládneš, stojí to za to na 100% a už se ti to krátí. 😉

jahudka80
29. srp 2011

@martasl no právě že moc rozumná není, nebejt kapaček a léků tak už je asi venku chjo potůrka takhle mě zlobit 😢 , manžel měl naštěstí ještě nějakou starou dovču tak měl dovolenou měsíc v kuse - no hrůza malá mu dávala zabrat, ještě musel za mě vyřizovat věci na úřadech, jít s malou k zubaři a na 3letou prohlídku, pere, vaří..... chudák. No a minulej a tento týden jí hlídá moje mamka nejprve pohoda ať si manžel po práci nakoupí, zajde za mnou a pak třeba v 18h zajede pro malou a po 3dnech už jí měla plné zuby a manžela nedočkavě vyhlíží kdy už si pro ní přijrde, a že nechápe jak to sní mohl měsíc sám zvládat 😀 hold mamka jí nikdy nehlídala a není zvyklá no 😀 , a prý no já se ani nedivím, že maminka zkončila v nemocnici .... no já taky ne když si člověk nemoh ani den odpočinout a nikdo nám malou nepohlídá. Mája se na Leontýnku těší moc když chudinka přišla 23.6. do ložnice a viděla jen tátu a řek jí že maminka je v nemocnici tak hned začla hurááá Leontýnka se narodí budem mít miminko...... no pak byla zklamaná. Těžko se vysvětlovalo že je ještě brzo a Leontýnka musí být ještě v bříšku a maminka tady ležet. Večer šla s pokojíčku za tátou a říká já brečím ,...bylo jí smutno. No mě taky co sem se tu nabulela a to má být člověk v těhu. v pohodě, ale tady to prostě nejde 😢 .Už ať je to za mnou děsně se mi stýská a hrozně mě to tady nebaví 😠

jahudka80
29. srp 2011

@caleana to jako u jednoho těhu 60 a drhého 72 nebo v jednom těhu??? Tý jo já už mám pocit že se tu zachvíli zcvoknu 😅 , dnes mi tvrdne i břicho tak si jen říkám aby nebylo hůř. Prostě to tělo cítí, že nejsem v pohodě. Chtěla jsem si zbytek těhu užít chodit s dcerou na procházky sem tam něco koupit miminku. Měli jme o dovče jed do ZOO, a lanovkou na Ještěd, ..... a nic chěla jsem jít k foťákovi aby nám udělal foto těhu. a rodiny a nic z toho nebude. Místo toho hnusná kovová postel ve špitále, hnusný jídlo, furt samé odběry, píchání do žil které už ani nemám, samé prášky strach co bude, no hnus takhle jsem si konec těhotenství tedy nepředstavovala.

fram
29. srp 2011

Ahoj holky,
chci vám oznámit, že 25.8. přišla na svět naše láska Žanetka. Váha 2970g, délka 48cm 🙂 Dnes nás pustili.Je úžasná a nemůžu se jí nabažit. Až bude čas, dodám fotky a snad vás aspoň dočtu.